In Temporis

Opinie o In Temporis

były oszukany

Witam pracowałem w tej Agencji dosyć długo i nie prawdą jest że wszyscy piją i żle pracują . Dopiero poznałem różnicę jak przeniosłem się do innej Agencji. Mam ubrania i dodatek dojazdowy czego nie otrzyma się w Intemporisie i oczywiście za nadgodziny nie znikają dodatki teraz za wszystko mam rzetelnie płacone . poza tym firma płaci z opóżnieniem czego teraz nie mam i nie bójcie się podawać firmy do Sądu Pracy bo kolega zwolnił się przed zakończeniem umowy i zabrali mu dodatki podał firmę do Sądu Pracy i wygrał jeżeli firma nie spełnia warunków z umowy to nie może potrącać nic z wypłaty lub dodatków . Ja też byłem skierowany do oddziału do Nicei gdzie pracowałem 8 miesięcy i firma płaciła mi rzekomo zaliczkę której nie otrzymywałem oczywiście ci którzy pracowali na tych samych warunkach wiedzą o co chodzi . Gdy zażądałem tych pieniędzy to powiedzieli mi żebym był cicho bo doprowadzą do tego abym nie dostał nigdy pracy we Francji a tu zonk pracuję i to wreszcie na uczciwych warunkach . Podałem firmę do Sądu Pracy do Strasburga i wreszcie zapadł wyrok okazało się że rzekomo wypłacane zaliczki na poczet mieszkania były bezprawnie zabierane Sąd przyznał mi sporą kwotę pieniędzy . Jeżeli ktoś pracował lub pracuje przez firmę matkę z Nicei i ma podobną sytuację chętnie pomogę i doradzę jak odzyskać bezprawnie zabrane własne pieniądze . Nie dajcie się dalej oszukiwać ja się zdecydowałem na odzyskanie i nie żałuję oni oczywiście w firmie wiedzą kim jestem bo wobec Sądu chcieli mnie oczernić ale prawda wyszła na jaw . Odradzam oczywiście tą Agencję . Jeżeli ktoś będzie chętny do rozmowy na temat rzekomo wypłaconej zaliczki to zapraszam do rozmowy i chętnie doradzę co trzeba zrobić by ją odzyskać nie dajcie się dalej robić w wała . Mój tel 500-376-203 mogę czasem być niedostępny to proszę o smsy oddzwonię .

Aneta

@Witek niekoniecznie musi to być brak ludzi do pracy, ale rozwój poszczególnych firm. Warto oczywiście jeszcze poczytać opinię osób zatrudnionych przez In Temporis i zdecydować czy chce się skorzystać z którejś z tych ofert: http://www.gowork.pl/praca/in-temporis;pr. Czy ktoś chciałby napisać swoje wrażenia związane ze współpracą z In Temporis?

ktoś
@Aneta

Witam, Firma strzela sama sobie w "kolanko". Brak osób kompetentnych w zarządzaniu, brak szacunku dla pracowników i to na każdym szczeblu, podziały wewnątrz firmy na tych "lepszych -celebrytów" i tą resztę - roboli. Brak kultury osobistej, która w tej firmie nie jest mile widziana. Ogromne rozrzuty w zarobkach, nieadekwatne do powierzanych obowiązków, niewypłacanie pensji na czas, opóźnienia w opłacaniu składek, podatków, faktur, niestety wszystko to źle wpływa na całokształt działalności firmy i jej opinię. Pierwszą rzeczą jaka się rzuca w oczy to jest brak osoby zarządzającej personelem w firmie. Szkoda ponieważ In Temporis istnieje już ładnych parę lat i gdyby były osoby kompetentne , firma figurowałaby ne pewno na liście tych "lepszych". Pozdrawiam wszystkich

ktoś2
@ktoś

KTOŚ masz zupełną rację. Marnuje się w firmie potencjał mądrych i zaangażowanych ludzi, którzy nie wytrzymują wszechobecnego bałaganu i odchodzą.

Nickola

Witam.Mam pytanie czy ktoś z Was pracował przez tą agencje w Niemczech przy zbiorze pieczarek-

Kandydatka

Z kolei ja pozwolę sobie opisać sytuację z perspektywy kandydata do samego zespołu firmy In Temporis w Poznaniu. Kobieta, która mnie rekrutowała na początku wydawała się miła i sympatyczna- zajmowała się ponoć rekrutacją wewnętrzną w firmie. W końcu ustalone- zaczynam pracę, badania do pracy zrobione, ustalony termin rozpoczęcia pracy. Nagle się okazuje, że koniecznie muszę jechać na jakieś szkolenie do centrali firmy, później do jakiegoś innego biura w innym mieście, o czym dowiaduję się na kilka dni przed. Odmawiam, ponieważ nie jestem w stanie załatwić w tak krótkim czasie osobistych spraw, natomiast nadal jestem chętna na współpracę z firmą. Wtenczas kobieta, o której wcześniej wspominałam zmienia się nie do pomyślenia- z powodu braku informacji z mojej strony, że nie mogę dojechać na szkolenie mimo, że taka informacja była. Kobieta wydzwania do mnie sfrustrowana, wręcz krzyczy na mnie przez słuchawkę, że to wszystko MOJA wina i co ona ma teraz powiedzieć swoim kolegom z pracy i dlaczego jej nie poinformowałam? Kobieta urządza mi osobiste wycieczki i wręcz wylewa na mnie swoje „pomyje”, obwiniając mnie za swój brak kompetencji, ponieważ nie odczytała wiadomości. Paranoja, myślałam że firma jest bardziej profesjonalna. Ostatecznie odmówiłam współpracy z firmą- nie wyobrażam sobie pracy z takimi ludźmi. Jednocześnie zgadzam się z opinią, która pojawiła się wcześniej, iż wszelkie niepowodzenia firmy mają źródło u osób zarządzających personelem, który powinien być przede wszystkim STABILNY emocjonalnie i co najmniej dojrzały- w końcu jest to praca z ludźmi.

EK
@Kandydatka

Szanowna Pani Kandydatko, szkolenia wewnętrzne w naszej firmie, mające na celu ułatwienie wdrożenia nowego pracownika w struktury organizacji, są na porządku dziennym. Jak sama Pani zauważyła, została Pani poinformowana o szkoleniach "na kilka dni przed" tj. w momencie, kiedy została Pani finalnie wybrana w procesie rekrutacji i dopełnione zostały przez Panią formalne wymagania zgodne z Kodeksem Pracy Art. 229. par. 1. Szkolenie w "Innym mieście" niż centrala firmy, to szkolenie cykliczne, organizowane przez naszą firmę w zakresie zmian w prawie pracy. Zależało nam, aby Pani jako nowy pracownik mogła skorzystać z tej wiedzy. Jako odpowiedzialna firma kładziemy ogromny nacisk na to, aby nasi pracownicy posiadali odpowiednią wiedzę, uwarunkowaną zagadnieniami znajdującymi się w "Ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych" (zmiany po 06.2017 r.) oraz w ustawie dotyczącej zatrudniania cudzoziemców (zmiany po 01.01.2018 r.). Cóż, jak widać nie wszyscy doceniają możliwość uczestniczenia w szkoleniach i zdobywania nowej wiedzy, o czym przekonaliśmy się w Pani przypadku. Szanowna Pani Kandydatko, pragnę dodać na koniec jedno (nie komentuję innych, przytoczonych przez Panią argumentów, które z naszej strony wyglądają zupełnie inaczej), jeśli już zdecyduje się Pani na opisywanie współpracy z potencjalnym pracodawcą, to proszę to robić rzetelnie, skrupulatnie i zgodnie z prawdą, nie zaś - delikatnie mówiąc - kierując się subiektywnymi odczuciami. Elżbieta Kiczyńska - Menedżer ds. Rozwoju i Projektów HR In Temporis Polska Sp. z o.o.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie In Temporis na stanowisko Specjalista ds. kompleksowej obsługi sklepów internetowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Aneta

@KRZYSZTOF to powinno być oczywiste, że ktoś jak wyjeżdża z kraju to nie po to by się dobrze bawić, ale żeby pracować. Masz rację, że wobec takich osób powinny być wyciągane konsekwencje. Myślisz, że te osoby piszą głównie negatywne opinie o firmie In Temporis?

Aneta

@KRZYSIEK. widzę, że jesteś zadowolony z agencji In Temporis. Z Twojej opinii wynika, że jednak można praktycznie zawsze liczyć na terminową wypłatę i brak opłat za mieszkanie. A pracownicy, którym zależy tylko na piciu alkoholu powinni być świadomi konsekwencji. Bo powinno być logiczne, że do pracy idzie się po to, żeby pracować.

KRZYSZTOF

Aha i dodam jeszcze ze u nich można ładną kasę zarobić jak chce się Pracować.

KRZYSIEK.

Witam ja byłem pracownikiem ale raz zdarzyła się wypłata po terminie ale 2 dni nie wiem czemu tu takie coś inni piszą ale ja o firmie złego słowa nie Powiem nigdy też firma nie wołała kasy za jakieś zakwaterowanie Pracowałem prawie w lata i nigdy nie było z nimi problemu problemy zawsze mieli ci co do Pracy szły po kielichu i nadużywały alkohol bo te co przyjechały zamiast do Pracy a sobie pić to się zgadzam firma im odbierała kasę za zakwaterowanie i taki pracownik był odsyłany do Polski nie wiem ja nić do firmy nie mam i pierwszy raz słyszę ze ktoś na umowie miał ponad 18 euro diety diety zawsze było ponad 9 na dzień takie bajki nie którzy tutaj wypisuję ze nie wiem i jakie 1300 elro ktoś zarabiał dziwne bo na rękę na mniej wychodzi 1850 euro pracy przez 8 godzin jak ktoś zostaję po godzinach można nawet zarobić ponad 2000 euro takie bajki ktoś piszę i oszukuję ludzi ja Firmę to polecam a na dowód mam papiery itd jakie były wypłaty komu to przyjemność sprawia ze tak piszę o tej Firmie chyba piszą ci co jechały zamiast do Pracy na wakacje i sobie popić a takich było bardzo dużo jak komuś się chce pracować to pracuję i tyle Pozdrawiam

@KRZYSIEK.

Skoro to taka super firma, to dlaczego pracując u nich od 3 lat, w życiu nie dostałem ani grosza jeśli chodzi o diety...

@anonymous

Bo pracujesz w Belgii, a tam nie ma diet?

@anonymous

Przepraszam, a kto powiedział że jestem zatrudniony w Belgii ???

KRZYSIEK
@anonymous

Ja nie wiem czemu nie dostałeś diety dziwi mnie to bo pierwszy raz słyszę ze ktoś tego nie dostał ja pracowałem we Francji i tu każdy dostawał wypłaty i diety na czas jeżeli masz na umowie za za każdy dzień należy ci się premia to powiem jedną mało ważne ze jestem ich Pracownikiem ale jak przez 3 lata ci nie wypłacali diety a ty masz to na umowie ze powinni to chłopie sprawę masz wygraną przez 3 lata jak ci nie płacili to kasy się nazbierało a plus odsetki

Aneta

@anonymous no w takiej sytuacji, albo możecie jeszcze próbować się dogadać z agencją In Temporis, albo złożyć pozew. Napiszcie, co zdecydujecie i informujcie nas na forum o przebiegu całej sprawy.

Andre Gan

Czy ktoś z Państwa pracował lub pracuje przez agencję In Temporis we Francji jako kierowca?jak wyglądają kwatery,,podobno darmowe i czy płacą kasę na czas?Bardzo proszę o info ponieważ mam propozycję pracy u nich ale mam wiele wątpliwości.????Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Oszukany ???

"Aktualny pracownik" nie jesteś sam - mnie na przykład nie płacą wakacyjnego od 3 lat, a należy mi się to jak psu buda !!! Czy ktoś mógłby poradzić gdzie taką sprawę można zgłosić ? Gdzie zwrócić się o pomoc w odzyskaniu należnych płatności ? Przecież tu chodzi o sporą kwotę...

oszukany
@Oszukany ???

jak chcesz coś się dowiedzieć dzwoń 500376203

@oszukany

Skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie !!! Wakacyjne, 13 - ki, diety - nic nie zostało wypłacone... Wiem że jest więcej oszukanych - może jakiś pozew zbiorowy ? Do pewnego czasu nie zdawałem sobie sprawy że te należności powinny być wypłacane, ale ktoś uprzejmy otworzył mi oczy...

@oszukany

Kontaktowalem się w weekend, niestety nie odbierałes... w ten weekend sprobuje ponownie !!!

Fedan
@Oszukany ???

@anonymous

tak chyba dzwoniłeś w Niedzielę ja nie zawsze mam telefon przy sobie ale możesz dzwonić chętnie porozmawiam

Aneta

@anonymous czyli będziecie składać na firmę In Temporis pozew zbiorowy? Myślisz, że dużo więcej osób było w takiej samej sytuacji co Wy? Nie ma innego sposobu na rozwiązanie tej sytuacji?

@Aneta

To nie jest kwestia tego co myślę, tylko tego co wiem ... biuro nie przejawia żadnej chęci rozwiązania problemu, zero jakiejkolwiek informacji, totalne olanie sprawy i odsyłanie od jednej do drugiej osoby...

Aneta

@Były pracownik czyli nie dostałeś wynagrodzenia? Czy udało Ci się je odzyskać od firmy In Temporis? Mimo swoich złych doświadczeń pamiętaj, że regulamin nie pozwala na obrażanie innych ludzi.

Wileda

To jest super agencja i nie zgadzam się że tu się źle zarabia.

...
@Wileda

Tak tak a Jakby babka miała wąsy to by była Dziadkiem :)

Aneta

@Oszukany ??? od 3 lat nie dostałeś jakiejś należności i nadal nic z tą sytuacją nie zrobiłeś? Czemu dopiero teraz pytasz? Rozmawiałeś z szefem firmy In Temporis na ten temat? Czy ktoś też nie ma płaconego tego dodatku?

Aneta

@Aktualny pracownik skoro nadal pracujesz w In Temporis to możesz napisać, czy ta sprawa z wypłatami to dotyczyła tylko Ciebie? Czy to była jednorazowa akcja, czy w listopadzie powtórzyło się to samo? Odzyskałeś swoje pieniądze?

BYLY PRACOWNIK

Bylem z intemporisu we francji 2 miesiace. Wszystko tak jak opisal Mirosław. Za maj nie dostałem wynagrodzenia - prawdopodobnie dostane w lipcu!!!! - skandal. Obiecuja diety, mi np. obiecali 19,80 euro netto. Na miejscu sie okazalo ze mam 9,40, jak w ogole zaplaca. Obiecali jakis zwrot za paliwo, o tym mozecie zapomniec. Dostalem w tym tygodniu pismo ze mam zaplacic za noclegi 430euro za miesiac!!!! Przy zarobkach ok. 1300 euro na miesiac :). Z budowy na ktorej bylem (Strasbourg) w ciagu miesiacu zjechalo 10 osob. Ciagle tam szukaja ciesli (dla firmy CBM) bo nikt nie chce dla nich pracowac, to jakis (usunięte przez administratora) A dla zainteresowanych wiecej informacji moge udzielic tel. 507-576-754. In temporis to jakas jedna wielka tragedia.

Gleypley
@BYLY PRACOWNIK

Zgadza się w CBM szukają tylko ludzi do noszenia tego żelastwa ! i to ma maxa jak sie tylko da przez 8 godzin, skończy się praca to mówią ze ten ktoś się nie nadaje albo siedzi na hotelu albo po 1 tyg wynoszenia tego wszystkiego gdy praca została nadgoniona wysyła się ludzi do domu!

Aktualny pracownik

Pilnujcie swoich wypłat - za każdym razem coś się nie zgadza, oczywiście na ich korzyść... każdy z biura umywa ręce, odsyłając do kolejnych... pani Marta ładnie mydli oczy... aha, o wakacyjne z tej firmy trzeba się prosić, bezskutecznie zresztą... nie polecam !!!

Wilen

Skoro tyle osób widzi niekompetencje osób zarządzających to jest bardzo zła sytuacja. Nawet nie ma komu podpowiedzieć o tych problemach. Ale takie są prawa rynku, że niestety każdy musi sam pilnować swoich spraw i podejmować właściwe decyzje dla firmy.

Aneta

@ktoś a próbowaliście jakoś rozwiązać te sytuacje? Rozmawiać z pracodawcą o tych wszystkich kwestiach, które opisujesz? Może warto porozmawiać o tym, co powinno się zmienić w firmie In Temporis. W razie czego do Lublina poszukiwani są: Osoba do prowadzenia sekretariatu, Praktykant/Praktykantka do działu kadr i płac. Szczegóły na serwisie gowork.pl

Witek

In Temporis ma bardzo długą listę ofert pracy, może ktoś wie jaka jest tego przyczyna? Czy to ogólny brak ludzi do pracy czy coś innego? Tak mało o firmie piszecie!

Zostaw merytoryczną opinię o In Temporis - Lublin

• Jak się pracuje w In Temporis?

Zobacz opinie na temat firmy In Temporis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Temporis?

In Temporis