Opinie o Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A. w Rzeszów

Asia Nowy wpis

A często dochodzi u Was do zwolnień? Jaki jest częsty powód.

hans Nowy wpis

ja tu szukam pracy @Diago a wy tylko o zwolnieniach mówicie. Chyba nic z pracy tu nie będzie dla mnie

dk

A kto ze starej gwardii jeszcze nie uciekl z SB? kto w szczesliwej 10 tce?:)Emil?

kruk Nowy wpis
@dk

kolego DK w SB zostały dwie koleżanki paru magazynierów i to wszystko niestety przykra sprawa - a kto następny ?

arturo

a skad macie te informacje o teoretycznej upadłości Solar-Bin Ductum? typowo z internetu czy może od jakiegoś pracownika firmy? bo takie info żeby tak ogłaszać to dobrze byłoby mieć potwierdzone. Ja pierwsze słusze że solar bin jest w upadłości, wiec bardzo dziwi mnie to co piszecie, no chyba że coś przeoczyłem, tak też może być

X
@arturo

Jest w upadłości likwidacyjnej pozostało ok. 10 osób które wyprzedają "resztki". Smutne, że zarząd doprowadził do takiej sytuacji i tyle osób zostało zwolnionych... szkoda

hah Nowy wpis
@X

Trzeba być bardzo nieinteligentnym aby zamieszczac tak pozbawione sensu i logiki wpisy... masakra, ze ktoś taki nie ma pojecia o niczym, nawet gdzie sprawdzić czy firma jest w upadłości- a poucza innych.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
xyz

no i pozamiatane - firma praktycznie już nie istnieje - wprowadzili wyprzedaże (niestety za późno)

popo

Ja z SB odszedłem 4 lata temu i... to była najlepsza decyzja w moim życiu!! Pamiętam czasy jak te "forum" zaczynało istnieć... to był taki zew wolności słowa i wypowiedzi!! to tutaj wszystko się zaczęło, cały bunt! ludzie już nie musieli ryzykować swoją wypowiedzią na temat pracy na zebraniach, bo mogli wypowiedzieć się tutaj! Dzisiaj z ciekawości oglądam co się dzieje w SB i widzę że nie jest kolorowo. Rzeszów to moje ukochane miasto mimo iż pochodzę ze śląska to wiem jak ciężko jest tam z pracą i ludzie chwytają się wszystkiego. Już 4 lata temu się źle działo lecz atmosfera była przyjemna... stara ekipa nie do zdarcia!! ludzie trzymali się kupy nie było kapusiów.. no.. oprócz benka hehe.. lecz rotacja i roszady robią swoje... powodzenia chłopaki! liczę na to że szybko znajdziecie nową lepszą pracę a o SB będziecie pisać kiedyś tak jak ja dzisiaj!

paula

Nie ma żadnego planu ratowania firmy , likwidują oddziały jeden po drugim , na końcu pewnie centrale . Mamią tylko ludzi , że będzie dobrze . A w sumie co mają innego powiedzieć ? Nie chcą paniki siać . Nie ma żadnych pozytywnych symptomów , żeby to miało się dźwignąć . Pod stołem oferują wynajem magazynu centralnego innym firmom . Ludzie zmieniajcie pracę , bo tu już lepiej nie będzie . Zarząd toczy grę , żeby jak najwięcej ugrać i zwinąć na końcu manatki . Oni już wiedzą , że z tej mąki chleba nie będzie .

ale jaja

Byłam dzisiaj Solar-binie w CK a tam zamknięte i nikogo niema. Słyszałam że za niepłacenie rachunków odcieli im prąd. Niewiadomo cz śmiać się czy płakać. Ja tam już zakupów nie będe robić. zmienam hurtownie.

kkk

całości

czyja upadłość? oddziału czy spółki?

otaki

z większości oddziałów zostaną zgliszcza, niezależnie od tego kiedy który kierownik odchodzi, bardziej lojalni zostają dłużej, mniej lojalni odchodzą wcześniej, bez towaru nikt cudów nie zdziała, to nie ostatnia wieczerza... prezes zbyt dumny by przyznać się do błędnych decyzji, dyrektorzy sprzedaży i finansów to jakaś pomyłka w ocenie wszystkich firm zewnętrznych, pracowników oraz na podstawie wyników... kto zna firmę ten wie, że problem nie leży w pracownikach niższego szczebla...

jedną nogą już za burtą...

w czym widzisz problem? klienci są od lat ci sami, problemy z płatnościami były od lat te same... jak się żąda od klientów zapłacenia odsetek naliczonych z trzech ostatnich lat, to czego można się było spodziewać...tylko spadkiem sprzedaży, i jeszcze jedno, jak się robi zakupy na koniec roku wielkości rocznej sprzedaży dla bonusu to jak się ma mieć kasę na zapłacenie innym producentom? i kółko się zamyka...a płacić ludziom trzeba, bo widzieliśmy na przykładzie kilku oddziałów jak odchodzą to pozostają po nich tylko zgliszcza które już niedługo same zgasną

.........bobo.......

Co to za schemat rozdawania talonów/bonów świątecznych. Dłużej pracujesz w firmie dostajesz więcej.... Masz wiecęcej potomstwa dostajesz więcej Masz lepsze stanowisko dostajesz więcej. I jak by porównać magazynier, który pracuje 5lat , a kierownik który pracuje 5 lat to (kierownik zarobi więcej) to i tak dostanie więcej Fundusz socjalny powinien być dzielony równomiernie. W mym zakładzie gdzie pracuję od 2msc fundusz pracy jest dzielony odpowiednio.i i wg mnie równo. Nie bierze pod uwagę wieku pracownika , czasu pracy - stażu w zakładzie ,stanowiska pracy pracownika ( kierownik i księgowa magazynier szef firmy) biorą tak samo. Ważne jest tylko żeby tylko pracownik pracował 1msc do tyłu czyli na dzień przyznania funduszu miał stażpracy w firmie 1 msc w tył ja sie załapałem, i miał 1 msc do przodu (nie byl na wypowiedzeniu - zwolnieniu) i 2 RZECZ socjalny fundusz dzielony od zarobków jeżeli średnai twoja z ost msc pracy wynagrodzenia wynosi do 2000zł brutto dostajesz 1200zł brutto socjalnego - podatek średnai z ost 6 msc zarobków w przedzialae 2000-2200 - 900brutto srednia z zarobków 2200-2500 - 700 i tak dalej jeżeli srednai za zarobków z ost 6 msc przekracza msc dochód BRUTTO 4000ZŁ - TO CI SIĘ NIE NALEZY. FUNDUSZ SOCJALNY - JAK SAMA NAZWA MÓI MA POMÓC TYM CO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄ I U NAS CHŁOPACZEK CO PRACUJE BARDZO KRÓTKO DOSTAŁ PRAWIE 1000ZŁ NA RĘKE CHŁOPAKI SZUKAJCIE PRACY SKŁĄDAJCIE PAPIERY DO INNYCH ZAKŁADÓW, BEDZIECIE MIEĆ LEPSZE WARUNKI PRACY , CIEPLEJ LEPSZY CZAS PRACY O 6 30 TO NA C LATARKĄ TRZEBA SZUKAC. SKŁADAJCIE PAPIERY DO FIRM Z PODOBNEJ BRANŻY PO FIRMACH INSTALATORSKICH - ODBIORCACH TOWARU CZY JAKIEJŚC ROBOTY NIE MAJĄ - JAKIEJŚ FUCHY - JAKIŚ MONTAŻ JAKAŚ POMOC DA WAM KAŚE TAKA SAMĄ ALE LEPIEJ WAM BĘDZIE.

Hegel

Jeżeli jakiś zaklinacz, domaga się argumentów, samemu nie stosując się do swoich wytycznych. Bo co to za argument, w kontekście np. kodeksu pracy - zestawienie tzw. "sytuacji na rynku" z praktykami traktowania ludzi w sposób wybitnie nieodpowiedni. Żeby nie użyć bardziej adekwatnych określeń. To są tylko czary:) Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku

Słyszałem , że ludzie sowite talony na Święta dostali ... Ludzie co wy tam robicie ? Spieprzajcie z tego [usunięte przez administratora] . Jak wam pracodawca nie jest w stanie zapewnić tego co wam się należy z urzędu , to po cholerę tam robić ? Pieniądze socjalne to są tam przeznaczane na inne cele . Prezes was na każdym kroku mami , przejrzyjcie w końcu na oczy , on dba tylko o własny tyłek . Jak się o ludzi nie dba , to niech się nie dziwią , że kolejni uciekają . Wesołych Świąt i żeby wam się udało wyrwać z tej rzeczywistości . Są firmy które przyjmą was z pocałowaniem ręki . Panowie ! Daleko nie trzeba szukać , popytajcie znajomych ;) .

a19

czy w tej firmie coś się zmieniło?

kierownik

kondycja finansowa firmy zależy przede wszystkim od stanu należności klientów, ludzie którzy są odpowiedzialni za to, którzy stali się adwokatami dłużników przed własną firmą powinni odejść już dawno i zabrać ze sobą dłużników do następnych pracodawców, nie czas na pozerstwo... jeżeli dzień pracy niektórych kierowników w większości składa się z narzekania do dłużników na własną firmę to pojawia się pytanie kto dla kogo pracuje? i kto komu wypłaca wynagrodzenie zapewniające byt?

dani

Zwolnienia ,zwolnienia -wieczny brak towaru no i wizje sprzedazy .Szkoda dobrych pracowników których zwalniają. Zarzad jak skała nic go nie rusza .kto moze ten niech szuka pracy gdzie indziej.

lori

Widzę ze niewygodne wpisy zostają bardzo szybko usuwane!!! Dlaczego? Bo ktos napisał prawde? Bo nie potrafimy przyznać się do swoich błedów? Błędnych i nie do końca przemyślanych decyzji? A może decyzji podjętych przez niekompetentnych pracowników wyższego szczebla? Długo można tak wymieniać… Solar-Bin to była dobra firma. Z uśmiechem na twarzy jechało się do roboty. Fajna załoga, wsparcie z centrali, zarząd myślący o pracownikach. Klienci byli zadowoleni z obsługi, logistyki, dostępności towaru oraz cen!!! Wszystko co dobre to długo nie trwa. Teraz jest Solar-Bin Dystrybucja SKA ale to już nie ta sama firma. Nie ma już tych klientów, kolegów po oddziałach, kolegów i koleżanek w centrali. Nie ma tez tych oddziałów, nie ma tego towaru, nie ma prężnej firmy jak kiedyś, nie ma szacunku na rynku. Nie ma już tych pensji. A upomnij sie o coś to jest tylko jedna odpowiedz KRYZYS! Tylko że jak nie robisz planu i powiesz ze jest to spowodowane kryzysem to nikogo to nie interesuje. Słupki są święte.

tiruriru

Goście z magazynu macie plany i marzenia??? Jeśli macie to [usunięte przez administratora] stąd jak najszybciej, próbujcie czegoś nowego, ryzykujcie, bo tu się one nie spełnią, będzie tylko gorzej, powodzenia zimy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A. - Rzeszów

Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A.