lear corporation Poland Sp.oo

Mielec

Opinie o lear corporation Poland Sp.oo

Lirówka 2013-08-01 11:39:49
Pracuje w polskim Lear Corporation. Lear wymusza na ludziach, pod groźba upomnień pisemnych by za własne pieniądze kupili buty takie jak zakład Lear wymaga by były noszone w pracy.
Brygadziści w większości to ludzie, którzy uważają się niemal za bogów, a dzień ich pracy w większości upływa na plotkowaniu. W szczególności brygadzistka (usunięte przez moderatora) traktuje ludzi tak jakby to z jej kieszeni szły wypłaty na jej podwładnych.
Ostatnia podwyżka dla pracowników produkcyjnych była ponad rok temu, niecałe 10 euro centów na godzinę. Natomiast normy podnosi się stale, gdyby moje zarobki rosły tak jak rosną normy, zarabiałabym prawie dwa razy tyle co teraz.
W pracy są dwie przerwy 10 i 20 minut, skracanie przerwy 20 minutowej do 10 minut przez liderów jest na porządku dziennym, za pełną zgodą brygadzistów.
Nie chcesz przyjść w kolejna sobotę do pracy - upomnienie, nie chcesz pracować po 12 godzin dziennie - upomnienie, nie chcesz przyjść w niedzielę do pracy - upomnienie. Zastraszanie upomnieniami stało się normą.
Nie ma co się skarżyć na zachowanie liderów i brygadzistów, bo robią to za przyzwoleniem góry.
Jeżeli nie masz przyjaciół na wysokich stanowiskach to całe życie będziesz robić na linii, a pupilki już dawno dostaną lepsze fuchy.
"Białe fartuchy" to porażka, nie potrafią wprowadzić żadnych sensownych ulepszeń na linii, a ci którzy pojawiają się u mnie na zmianie to z nudów niemal leżą na stołach.
Ciekawe dlaczego ludzie non stop się zwalniają skoro są takie fantastyczne warunki pracy?
Jonasz 2013-11-27 08:10:08
Dlatego warto nagrywać ukrytą kamerką jak traktują ludzi a potem do mediów , najlepiej :) tak zrobili z niektórymi firmami , potem wniosek do sądu i odszkodowania :) Nie dajcie się zastraszyć , musicie się wszyscy postawić WSZYSCY a w tedy zaczną was inaczej traktować . Jak bedziecie debilami i sie bedziecie bać to dalej beda was traktowac jak smieci . ! czy wyrzucą ale 20 naraz nie bo kto im bdzie robil ? liderzy ? heh
Zostaw swoją opinię o lear corporation Poland Sp.oo - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lear corporation Poland Sp.oo