Agencja Elektra

Opinie o Agencja Elektra

Zawiedziona 2015-02-02 12:37:08
Nie polecam pracy u nich!!! pracowałam jako hostessa - umowa zawierana ustnie, bo na odległość, wykonujesz pracę, wysyłasz raport i... czekasz w nieskończoność na wynagrodzenie, a oni nie odbierają, nie odpisują i mają Cię gdzieś...
******* 2015-03-10 23:32:20
Brak umowy, nawet jeśli firma z nami ją podpisze to jest dołączona seria aneksów zawierających kary za różne przewinienia. Firma podaje sie za filję innej firmy tłumacząc dwu miesięczny okres oczekiwania na wypłatę. Często zmieniają adres siedziby przez co unikają zemsty na oszukanych młodych ludziach.
Przykład: mając z góry ustalony grafik dzwonią do was aby odwołać pracę danego dnia po czym przy wypłacie dowiadujecie sie iz zlamalisvie regulamin nie stawiajac sie w miejscu zlecenia przez co naraziliscie firme i nie nalezy sie wam wyplata, w razie zażądania wypłaty zostaniecie postraszeni policją oraz że firma może potraktować wasze zachowanie za próbę wyłudzenia. W ten oto prosty sposób szefowie firmy żyją ponad stan na co dowodem może być fakt iż jedna z szefowych kupiła swojemu partnerowi zegarek za około 15tyś pln.

Elektra 2015-05-09 08:58:13
W tym samym biurze jesteśmy od 2010 roku. Nie rozumiem skąd zarzut że ciągle zmieniamy biuro. Nigdy nie podajemy się za filię innej firmy. Czasami pracujemy jako podwykonawca innej firmy. Wypłaty mamy zawsze w ostatni wtorek następnego miesiąca. Jest to jasno określone w umowie i w regulaminie. W celu podpisania umowy zapraszamy do biura od 9.00 do 16.00 każdego dnia.
Promotorka 2015-06-29 16:04:16
Nie wiem kto śmiał tak obmówić firmę Elektra ale wszystko co napisał to bzdura. Wypłaty regularnie, biuro cały czas w tym samym miejscu. Umowa w należytym porządku. Kulturalni ludzie. Można poznać ciekawe osoby i wziąć udział w szkoleniach, które bardzo się przydają.
kkkk 2015-08-08 11:30:32
oni sobie robia zarty z ludzi, prosza o zrobienie akcji czekasz na pieniadze prawie 2 miesiace a pozniej cisza!!
ELEKTRA 2015-09-03 13:04:16
Witam! kkkk - jaki masz problem z wypłatą wynagrodzenia? Bardzo proszę o kontakt z nami najlepiej pod nr 506-103-078 oraz 602-361-205. Niezwłocznie zajmiemy się sprawą.
SADSAS 2016-01-14 09:59:09
Witam
pracowałam w Elektrze przez rok, tyle ile nerw się najadłam przez nieodpowiedzialność agencji nikt mi nie zwróci. Moja pierwsza akcja? I bum konfrontacja z ochroną która chciała moją ksiażeczkę sanepidowską, mimo iż uprzedzałam około 10 razy przed akcją że takowej nie mam i czy będzie problem. Owszem nie było, kazano mi iść i na litość prosić ochronę aby mnie wpuscila na teren sklepu, w innym wypadku przeniosą mnie na inny sklep. Ignorowanie tego że potem sklep ma problemy z sanepidem. Częste wysyłanie poza granice Warszawy co się równa z długim dojazdem i nie koniecznie zwrotem za dojazd. Kary na szczęście nie miałam okazji widzieć ale premii również, co do wypłacalności nie ma tragedii z tego co pamiętam nie zdarzyło się abym miała jakoś specjalnie długi czas oczekiwania na nią. Aczkolwiek koordynatorki nękają SMS o każdej porze dnia i nocy gdy jakaś z dziewczyn w ostatniej chwili zrezygnuje szukając zastępstwa
aaa 2016-02-23 22:17:16
Ta agencja to chyba jakiś żart. Nie dostałem wynagrodzenia na podstawie "iksa" przy moim nazwisku i pamięci szefowej ze je odbierałem i doskonale to pamięta. Kpina. Nie polecam.
hostessa 2016-02-25 18:46:08
bardzo dobra firma, karty pracy dostajesz ktore trzeba podpisac jedziesz w wyznaczonym dniu dajesz karte pracy i pieniadze wyplacają, nie rozumiem.. Jak ktos nie umie czytac ze zrozumieniem umowy to juz jego problem. Pracowalam juz nie raz nie dwa i nie było zadnych problemów. Ten kto sumiennie wykonuje prace nie ma zadnych problemow proste :)
tralalala 2016-03-24 01:10:24
pracowniku elektry kazdy wie ze piszesz to tylko Ty bo szefowa kazała :)
Majka 2016-05-18 22:51:13
Mają obecnie jakieś przyjęcia bo chętnie podjęłabym z nimi współpracę, a aktualnych nie widzę :) Osobiście myślę, że każdy powinien sam spróbować, a nie tylko kierować się opinią innych.
Zostaw swoją opinię o Agencja Elektra - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Elektra