R&G Sp. z o.o.

Mielec

Opinie o R&G Sp. z o.o.

NiePolecajacyExRobol 2016-08-05 07:07
oferty sa na stronie http://rg.com.pl/praca.html tylko ze na te stanowiska trzeba miec kwalifikacje. jak masz jakies dobre studia skonczone to przeciez nie bedziesz pracowal za nizsza stawke niz jakis fizyczny pracownik w innej firmie dlatego ciagle nie moga takich specialistow zatrudnic. kolega tam troche pracowal za biurkiem ale sie zwolnil bo mowil ze siostra w biedronce wiecej zarabiala niz on jako inzynier.
Vermill 2016-08-08 10:07
Średnia krajowa to 3 tys na rękę... nie wiesz o czym piszesz.
awisłoka 2016-09-08 22:28
Akurat dyr. W. K. wyprowadził wydział mechaniczny z bagna.
inga 2016-09-08 22:31
ale co takiego było nie tak według ciebie z tym wydziałem mechanicznym? chętnie się dowiem bo zastanawiałam się nad podjęciem uwas właśnie takiego zatrudnienia. natomiast z tego coludzie mi mówili na mieście to o żadnych problemach nie słyszałam raczej
Mech 2016-12-11 17:17
Czy przez zmianę indeksowania wyrobów i zakup lasera który pracuje na jedną zmianę i to nie na pełnych obrotach można powiedzieć o wyprowadzaniu z bagna? Tu się nic nie zmieniło, jest tylko więcej biurokratów.
Żurek 2016-12-16 09:11
Niestety musze sie z wiekszoscia rzeczy zgodzic. od momentu przyjscia mlodych wlascicieli w firmie dzieje się coraz gorzej. W RG nie istnieje już cos takiego jak pakiet socjalny. Kiedyś dawali jeszcze karnety na basen a teraz gora zabrala wszystko. zarobki ludzi stoja w miejscu ,raz na dwa lata jest podwyzka 100 zl. premie spadly o polowe
atmosfera jest coraz gorsza. niskie zarobki a wymagania kierownikow jakbysmy zarabiali 2 razy tyle. kiedys jeszcze mozna bylo zapalic fajke a teraz trzeba sie chowac po katach.
zadowolony 2017-01-26 18:26
Ostatnimi czasy w ramach RG powstała prężnie działająca firma PLAST, jest tu bardzo dobra atmosfera w pracy , dużo młodych dziewczyn dobre zarobki i rozbudowany system premiowy.
plast-elina 2017-01-28 12:51
To jest prawda jak się dyma wszystkie soboty i niedziele to można wyciągnąć i 2 tysiaki, a wtedy masz 200 zł. premii.
Wladziu 2017-01-29 15:10
Nie tylko Plast jest w dobrej formie, po produkcji widać że tamten rok też nie był zły na innych dzialach
żwirek i muchomorek 2017-02-02 21:30
firma jak byk jak dojony byk ma sie rozumieć
mario 2017-02-10 14:37
A mnie tam oszukali ! Nie wiem czy to w ramach mściwości i małostkowości tego pękniętego kondensatora czy liczyć nie umieją ? W ostatniej wypłacie ukradli mi 1 dniówke, o premii tez nie ma co myśleć chyba że sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] reasumując wrażenie mam kiepskie jak na okres 3 miesięcy , a mało tego "to" stare coś z kadr celowo przedłuża wydanie świadectwa pracy by u nowego pracodawcy utrudnić start.
iwona 2017-03-09 07:45
tak, spełnienie zawodowe jest ważne ale mówienie że pieniądze nie to jakiś żart, jak jesteś po studiach bez rodziny i potrzebujesz na piwo po pracy bo mieszkasz z mamusią to zgodze się ze można mówić o spełnieniu
ale jak płacą wdrozeniowcom tyle co LIDLu na kasie to o jakim my tu spełnieniu mówimy
żenadaMielec 2017-03-13 22:57
żałosna sytuacja w tym Mielcu jeśli chodzi o IT, marne pieniądze, Pracowałem w System Data,( firma wywodzi się z R&G) to kompletna porażka, nie dość, że marne grosze to traktują jak psa - bez szacunku, 10 rzeczy naraz do zrobienia na już, ten pseudokierowniczek z serwisu na dole, to kawał chama , krętacz i oszusta, poziom napraw marny - w życiu bym tam nie oddał kompa, laptopa do naprawy. Ten pseudo zarząd w postaci 2 gburów, ten po prawej najgorszy - nie mających pojęcia po porządnym biznesie i traktowaniu ludzi mam nadzieję, że firma upadnie!
Pacman 2017-03-15 20:51
Bury też płaci ludziom jak szmatom
mario 2017-03-24 21:55
Tragiczna jest ta firma, pozdrowienia dla życzliwych ludzi którzy tam pracują , miałem przyjemność pracować z sasorem i kiljanem jureczkiem wam tylko środkowy palec ,
Mik 2017-03-30 04:51
Firma bez przyszlosci.pracownik traktowany jak maszynka Do zarabiania pieniedzy.
waldemar 2017-04-01 10:10
Masz rację dlatego ten pracownik ucieka jak tylko się da gdzie pieprz rośnie, powodów jest mnóstwo ale nasz główny znawca psychologii i tak nie zrozumie dalej mentalnie jest w 90tych latach
prima-aprilis. 2017-04-01 13:25
sęk w tym że na ''spychologii "w tej firmie najlepiej zna się p.Jan .
Jan 2017-04-02 21:23
Ten palec to pewnie dlatego że cię prąd trzepnął - elektryku za dychę .
I jeszcze jedno , albo w tej szkole cię nie nauczyli , albo byłeś kiepskim uczniem
Musisz teraz dobrze zarabiać , bo skoro piszesz z nazwiskami to chyba liczysz się z pozwem do sądu?
życzliwy 2017-04-07 18:26
Żeby też za pozdrowienia straszyć pozwem sądowym?
No ale, uderz w stół i od razu "prawo odwetu"
38 Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb!17 39 18 A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! 40 Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! 41 Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! 42 Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie.

Wesołych Świąt............
mario 2017-04-09 01:17
Nie pierwszy i ostatni raz pewnie, ale skoro przewody leżą w wodzie , na kablach ponacinana izolacja brak odpowiednich uziemień , praca pod napięciem to kto się na to zgodzi? Tłumaczysz jak krowie na miedzy a to głupie swoje: "Mos to zrobić" i głupi uśmieszek jak u niedorozwiniętego niech ludzie wiedzą jaki to bajzel. Praca na wysokości bez badań, taaa a po co to komu, Oj sie Duda za takich weźmie oj się weźmie ;)
mike 2017-04-09 11:14
Ciekaw jestem ile młodych będzie chciało się tu zatrudnić za taką małą kasę... niech zobaczą pierwsza premie ...:)
mik 2017-04-10 20:11
pracodawca jak byk oszust to malo powiedziane
bliźni 2017-04-15 11:13
" Głupi od razu okazuje swoją złość, lecz roztropny nie zważa na obelgę " - Księga Przysłów Salomona 12:16 Biblia Warszawska
Mark Twain. 2017-05-01 09:25
"Nigdy nie polemizuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."
Indeks 2017-05-12 20:06
Dokładnie tak!
Mietek 2017-05-24 19:41
Jak lud chwycił łapczywie podwyżki to i tu na to forum jest spokojniej :-) a przecież podwyżka do minimalnej to też podwyżka ...
były 2017-05-26 11:53
Praca w RG to traumatyczne przeżycie. Ciągły mobbing , fikcyjne premie kwartalne , najniższe zarobki i całkowicie niekompetentny kierownik w sekcji gospodarczej. Unikajcie tej firmy.
Romuald Traugutt 2017-05-26 20:22
Niekompetencja na kierowniczych stanowiskach jest też na innych działach, ale nie ma się co dziwić bo mało który dyrektor ma jakiekolwiek pojecie o zarządzaniu. Czasy się zmieniły, dzisiaj potrzeba liderów z charyzmą i autorytetem umiejących zmotywować pracowników a nie to co w rg. Dziadeczki z WSKa po cichu odliczający do emerytury myślą, że są następnymi Steve'ami Jobsami, a tak na prawdę to potrafią tylko się wydzierać i poniewierać pracownikami. Ludzie oczekują czegoś więcej niż byle jakiej wypłaty raz miesiącu i obietnic lepszego jutra (ale jeszcze nie teraz, może za rok, dwa albo więcej...). Zmuszanie do nadgodzin, delegacji oraz ciągłe straszenie obcięciem albo zabraniem fikcyjnej premii skutkuje tym, że co miesiąc kolejni rezygnują. Głupich, żeby przyjść na ich miejsce na szczęście nie ma.
Stefan 2017-05-26 22:58
Nie narzekaj na kierownika byłego, bo zawsze możesz trafić na gorszego.
obserwator 2017-05-28 14:35
Atmosfera w pracy jest jednym z głównych powodów dla których odchodzimy z firmy bądź mimo np. kiepskiej płacy tkwimy w niej latami.
Jacek S. 2017-05-28 14:56
- Najbardziej zainteresowani trwaniem folwarku są liderzy średniego szczebla. Można się na niego wdrapać, maskując szereg niekompetencji, do tego daje on względne duże poczucie władzy, a wiąże się ze znacznie mniejszą odpowiedzialnością niż w przypadku głównych liderów. Do niedawna cały system działał, bo można było budować zieloną wyspę za pomocą prostej powtarzalnej produkcji i niskiej ceny. Ale teraz trzeba konkurować jakością, relacjami, lojalnością klientów, łączyć firmy w grupy, konkurować innowacyjnością. A do takiej "nowoczesności" trzeba rozmawiać z pracownikami, którzy mają swoje pomysły i wiedzą, jak je zrealizować.
Mirosław 2017-06-10 22:00
Hehe jakich ty chcesz mieć Jobsòw w R&G, tam jest towarzystwo adoracji wzajemnej, spróbuj wyobrazić sobie kompetentna osobę z zewnątrz która przychodzi z nowymi pomysłami, hehe szybko zostałaby wygryziona przez zastane towarzystwo wspolpracownikow ...
oszukany 2017-06-12 20:41
Ta firma to syf, najwieksze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze wszystkich firm w Mielcu jakie znam. Na kazdym kroku oszukuja pracownika, zostajesz na nadgodziny a potem jak zaplaca za nie to i tak nie tyle ile mialo byc. kaza podpisywac na koniec miesiaca ze sie przepracowalo mniej nadgodzin niz bylo naprawde. czego sie PIP za to nie wezmie? przeciez kazdy musi karte odbijac to jest czarno na bialym ile byles w robocie a ile podpisales a za ile zaplacili o ile zaplacili bo tak jak jest w poscie wyzej lubia mataczyc i oszukiwac. najgorzej wspominam i kazdemu odradzam, szkoda nerwow i zdrowia na to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pazernosc i bezczelnosc wlascicieli nie ma granic
Były 2017-08-02 14:21
Zarobki bardzo niskie, inżynier R&D po 2 latach pracy w firmie ma 2kpln + śmieszna premia:(
Do tego obcinanie nadgodzin, bo za dużo, bo "staliście i dłubaliście w nosie". Nie poważna firma.
I zgadzam się z poprzednikami - nie dotrzymywanie terminów, spadek jakości - to idzie w złą stronę i dobrze, że stamtąd uciekłem.
Jedyny plus to byli współpracownicy (obr, produkcja, magazyn) - pozdrowienia:)
Ryszard 2017-08-05 20:15
Większa część ludzi narzeka tutaj na zarobki, nie rozwija się czy coś tam, idziecie do kierownika po podwyżkę jeśli odpowiedź was nie zadowala szukacie pracy gdzie indziej prosta sprawa... Przecież sytuacja na rynku pracy jest o wiele lepsza niz 10-15 lat temu, a jak sam sobie nie pomożesz to kto ci pomoże...
belzebub 2017-08-18 17:48
co prawda to prawda ... burak buraka burakiem pogania.
Mietek 2017-08-21 05:49
Nie tylko burak buraka pogania ale kabel kablem przedlurza
Edyta 2017-08-21 11:45
Oszusci nie wyplacaja pieniedzy pracowalam 2 dni. Musialam zrezygnowac nie zdazylam podpisac umowy wiec kadrowa stwierdzila ze mi sie nie należą. Udlawcie sie ta kasą! !!
Robert 2017-08-21 21:03
Walcz o swoje. To że kadrowa tak stwierdziła wcale nie znaczy, że tak jest. Pracowałaś uczciwie przez dwa dni i należy Ci się za to stosowne wynagrodzenie. W świetle aktualnych przepisów Kodeksu Pracy umowa między pracownikiem a pracodawcą powinna zostać podpisana najpóźniej w pierwszy dzień pracy nowo zatrudnionego pracownika. W Twoim przypadku ewidentnie widać, że doszło do naruszenia prawa i ktoś powinien za to odpowiedzieć. Jak długo jeszcze będą tak oszukiwać ludzi. Obcinają nadgodziny, albo nie płacą wcale, chyba każdy kto się zwalnia dostaje jakoś dziwnie uszczuploną ostatnią wypłatę, pełen etat dla Ukraińców wynosi 12h (sic!), każą podpisywać na koniec miesiąca zestawienia z których wynika że się przepracowało mniej godzin nadliczbowych niż było w rzeczywistości. Ile jeszcze będzie trwał ten Rączkowy cyrk. Ludzie szanujcie się, oni przecież tylko patrzą na takie podejście jeden machnie ręką, drugi powie udławcie się, następny kij Ci w .... a oni to mają w głębokim poważaniu, ważne żeby się na kontach zgadzało.
mietek 2017-08-22 20:13
a to zboje z tych Raczkow cyrk na kolach
Dominika 2017-08-31 15:50
Forumowicze, poproszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie dyskusje utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. @Były - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w R&G Sp. z o.o.? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia o którym wspominasz, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? I co masz na myśli pisząc, że "pracodawca ucina nadgodziny"? Czyli nie są one dodatkowo płatne? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
Sum 2017-09-05 10:08
Hehe jakie benefity? o czym ty mowisz :D tutaj nie znamy takiego slowa benefit. Robotnik jest od zapier**** i tylko tyle. Za nadgodziny nie dostaniesz normalnej kasy tylko 0.6 tego co masz dostac.jestes tutaj tylko robolem ktoremu poza robota nic sie nie nalezy. wiekszosc tutaj czeka na burego i tam chce odejsc bo kasa taka sama ale jakies dodatki sa itp.
gość 2017-09-05 13:34
Pracuję obecnie w firmie i jakoś nie narzekam :)
mietekk 2017-09-05 21:33
hahahahaaha
Witold 2017-09-06 14:40
Biuro też nie ma żadnych benefitów :) kiedyś były karnety na siłownie, basen piłkę ręczną plus bardzo fajna premia kwartalna. Dawało to w sumie bardzo przyjemną pensje miesięczną. Niestety zostały wprowadzone zmiany (zlikwidowanie całkowicie benefitów w postaci karnetów, premie kwartalne zmniejszone do rzędu 800-1000 zł brutto) po których już tak kolorowo nie jest. Zarząd bardzo mądrze (z ich perspektywy) manewruje wysokością rocznych podwyżek i premiami kwartalnymi co w rezultacie daje stagnację. Rośnie podstawa, maleje premia i w rocznnym picie prawie bez zmian:) a w kolejnym roku znowu ten sam myk: pracownik niezadowolony, dajemy podwyżkę i obniżamy kwartalną premię - spokój do następnego pita :) jeśli chodzi o atmosferę pracy to nie jest źle. Jak trafi się do fajnego zespołu to wesoło jest :) szkoda tylko że pracodawca nie rozumie że czasy się zmieniły i teraz żeby pracownik się z nim identyfikował, był zadowolony z pracy i nie przeglądał podczas pracy innych ofert z pracą to sama podstawa pensji nie wystarczy. Do tego nie najwyższa podstawa :) wystarczy otworzyć pierwsze lepsze ogłoszenie o pracę żeby zobaczyć co teraz firmy proponują swoim pracownikom. My nie mamy z tego nic :)
mietek 2017-09-06 18:12
za nic nie robienie i tak dobrze zarabiacie biurokraci 5 herbat i2 kawy to ina warsztacie potrafimy wypic
Rysiek Petru 2017-09-06 21:35
Trzeba się było uczyć i zostać konstruktorę to byś teraz nie narzekał. Piłbyś herbatki, kawki, zajadał ciasteczka, czytał przez cały dzień internet i jeszcze przy okazji worek kasy zarabiał. Nie ujadaj tylko się ciesz, że masz robotę bo na twoje miejsce mogą inni przyjść.
Mietek 2017-09-06 21:40
Ale biurokrate ruszyli blysnol inteligecja jak widly w gnoju he he
Mario 2017-09-10 13:32
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.
Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury,
nasra na szachownicę i będzie dumny, z wygranej..........
Zostaw swoją opinię o R&G Sp. z o.o. - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R&G Sp. z o.o.