Opinie o „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. w Ul

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. w Ul

Gabriela

@Dreams, piszesz, że odpowiadały Ci warunki pracy, ale nie wspominasz dokładnie, jakie były. Podaj proszę więcej szczegółów. @XOXO, napisz coś więcej o swojej pracy. Jakie stanowisko zajmujesz? Co masz na myśli, pisząc, że firma jest fajna?

Dreams
@Gabriela

hmm, postawa wypłaty była i premie też, wiadomo jak było dużo projektów to się siedziało trochę w pracy, ale masz też umowę o pracę wiec to też było dla mnie dobre. Po za tym dobrze wspominam firmę.

XOXO

bardzo fajna firma, pracuje od niedawna w niej i mam dużo projektów, ale to jest praca dla mnie bo lubię to robić, nie rozumień tych negatywnych opinii, wiadomo że się nie da tak szybko zrobić kariery zaczynasz zawsze od początku aby potem się wybić.

Troll

Arbeot macht frei

Może dowiem się coś więcej o pracy w firmie?

Jula
@Zainteresowany

Pytaj

Troll
@Zainteresowany

Nie, bo tu same trolle...

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
####

Firma dobra dostałam się do niej od razu po studiach, jakoś nie odczułam złych emocji w tej firmie a bardzo dobre, po za tym każdy zapracowany jest na swoich projektach.

proszę administratora o usunięcie powyższej odpowiedzi

Stella

Może firma nie jest idealna ale czy taka znacie? Czy pracownicy są idealni, też nie są.

Xymena

Hejka, potwierdzam że jest zupełnie nieżle w SiS. Atmosfera przyjazna i kameralna, inwestorzy baaaardzo spoko, tematy nielekkie ale po co rysować jakieś badziewie .No i kasa na czas i premia się zdarzy .Warto oj Warto.

parole

Ucżyć się rysować badziewie?? Chyba coś masz z głową!

gabi

A kto powiedział że odniesiesz sukces??????

Archi

Marnej czyli S&S. I wszystko jasne.

expert
@Archi

sorki, Mówimy o Akon

Gabriela

@Nowa. - składałaś aplikację do pracy albo dostałaś propozycję? Może możesz podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej - jak prezentuje się firma? Ostatnio w internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko asystent architekta - ktoś z was próbował już aplikować i może się podzielić wrażeniami?

Nowa
@Gabriela

Zlozylam w kilka miejsc, od S&S nie dostalam odpowiedzi poki co. Czekalam az ktos mi odpisze, wlasnie ze wzgledu na niepochlebne opinie.

uwaga...
@Gabriela

Bardzo negatywnie wspominam to miejsce...

Amelia
@Gabriela

Polecam, najlepiej samemu obejrzeć miejsce i pogadać. Ja jestem zadowolona ale mam wrażenie że ktoś troluje na portalu.

@uwaga...

Mozesz napisac wiecej?

Archi
@Amelia

Kiedy tam pracowalas? Moglabys napisac cos wiecej?

Nowa.

Jak aktualne tam jest? Czy ktos to aktualne pracuje moglby dad znac prosze? Jak cos podam prywatny mail.

Lalka

Nic blednego w tych zdaniach nie widze. Za caloksztalt - to wiele wyjasnia. *wink wink*

Xaxa
@Lalka

*prawo na prywatność* *wino wink*

WaWa

Czy mozna prosic o wypowiedz kogos, ktos FAKTYCZNIE tam pracuje lub pracowal? Tu chyba 3/4 opinion to trolle.

Natalia
@WaWa

Prosze bardzo, pracowalam 10 lat temu, wiec moglo sie pozmieniac. Pracowalam przy duzym projekcie w zespole 3 osobowym. Opinie o ciaglych wrzaskiach to prawda. Sosak myslal, ze tylko krzykiem cos ugra. Darl sie i darl, a potem nam zarzucal, ze za malo troszczymy sie o firme i nie kwapimy sie oddac za nia zycia. Wolne zarty!!! W zespole oczywiscie komitywa, nic nie laczy tak jak wspolny wrog, to akurat wspominam milo. Wyplaty zawsze byly na czas, i wiekszosc pracownikow miala umowy o prace na czasu nieokreslony. Premia trafila sie jedna, dostalam 500zl... Ktos napisal ze dostawal u nich premie w wysokosci dwuch lub trzech pensji, moze szczesciarz, a moze to bujda.

Natalia
@WaWa

Zapomnialam napisac o uprawnieniach - ja wpisu nie dostalam, za prawie ROK mojej pracy, poniewaz nie bylam w stanie wytrzymac u nich 3 lat. Ponadto, ku przestrodze - moj kontrakt byl podpisany na 3 lata. Nie bylo mozliwosci zrobic praktyki projektowej i na budowie u tego samego prowadzacego praaktyk, co daje nam caly rok w plecy.

Alina
@WaWa

Pracowałam 4 lata temu-wpis dostałam i to jest chyba klucz do zrozumienia innych faktów. Kto jaki jest taki jest ale jak się dotrzymuje deklaracji to nie ma problemu z wpisem. Premie faktycznie były dwie lub trzy pensję.. Zespół zupełnie niezły, nie pamiętam żeby ktoś się jednoczył w walce przeciw p. Sosakowi bo i po co. Tematy b. fajne, Pensja zawsze na czas.O praktykę na budowie nie zabiegałam bo miałam inne plany ale wiem że teraz ludzie załatwiają to w firmie i chodzą na budowę. Wiem że mają teraz super tematy i nie żałują grosza jak ktoś jest dobry. Chyba się sporo pozmieniało chociaż z plotek nie słyszałam żeby ktoś po roku uciekał chyba że ma ADHD i nie może i siedzieć na miejscu. Mnie pozostały miłe wspomnienia i sporo wiedzy no i uprawnienia.

Mela

POLECAM.Pracowałam przy dużych tematach, wszystko zaliczono do uprawnień, opinię też dostałam pozytywną. Zespół w większości ok, jedna osoba psuła trochę atmosferę(Ukrainka) ale ogólnie ujdzie. Szefowie cierpliwi- czasem krótkie spięcie ale dla poprawy atmosfery. Trochę nerwów przy oddawaniu tematu ale sporadycznie. Zarobki nie najgorsze, premia od czasu do czasu wcale nie mała. Zostałabym dłużej ale inaczej mi się uułożyły plany życiowe. Było pozytywnie.

@Mela

Mela, ile premi za kazdym razem, jesli mozesz zdradzic? Uznania to zawsze wielka niewiadoma.

Mela
@Archiolsztyn

Można, trzykrotność pensji, dwukrotność pensji różnie

@Mela

To niezle, jak dawno temu odeszlas? Tutaj opinie as bardzo podzielone, nie wiem czy sie z nimi kontaktowac. Szukam pracy, ale nie chce sie wkopac w jakis koszmar.

Archi+
@Archiolsztyn

Czemu zaraz koszmar.Chyba masz słabe nerwy...

@Archi+

Trzeba sie przekonac na wlasnej skorze. I zgadzam sie, na to co tu czytam o S&S nikt nie zasluguje. Szanujmy sie.

@Archi+

Chyba faktycznie jestem przewrażliwiona.Myślę że złożę aplikacje

Jurek
@Marek

Kurpianeczko, dzieweczko...

AGAWA

He , he koleżanko...

nik

świadkowie są, powiedz tylko kiedy i gdzie

Olsztyn.architekt

Swiadkowie sie znajdz, przy takie rotacji ludzie odchodza szybko, trzeba szukac osob, ktore juz powiazan z ta 'firma' nie maja, a wpisu i take nie zobacza, wiec nie ryzykuja.

ADMIN

Polecam pracę w Sosak i Sosak- bardzo miezłe zarobki, tematy rewelacyyyyjne, stabilny zespół, branżyści rewelacyjni! No i realizacje w całej Polsce! Te negaty to konkurencja . Pracuję ponad rok, jest naprawdę OK!

cudami
@Olsztyn.architekt

Emilio trzeba pisać prawdę w sprawozdaniu praktyki a nie projekty koleżanek

Alba

Uuu ale heit

Admin

Łuba- co za intryga!!

Rena

.Odbywałam staż po studiach w S&S , nie mogę narzekać, biuro kameralne ale tematy różnorodne i w większości duże, kasa na czas , premia wcale nie najgorsza, po nocach nikt nie siedział, ekipa spoko, lokum też godziwe. Wpis dostałam, uprawnienia zdobyłam. Przeniosłem się do Warszawy do większej pracowni ale nie wiem czy jest lepiej-praca do późna wieczór, niedziele też gęsto wpadają. Kasa większa ale wydatki też duże.Ale zadomowiłam się chociaż Olsztyn lepszy do życia, spokojniejszy. Ogólnie -było miło. Polecam

Byly wyrobnik sosaka
@Rena

Na prawde nie doswiadczylas mobbingu w tej pracy?

Rena
@Byly wyrobnik sosaka

Nie żartuj sobie... Jak ktoś Ci zwraca uwagę że coś źle robisz to jest mobing?

Byly wyrobnik sosaka
@Rena

Nie, ale jest spora roznica miedzy zwroceniem uwagi a wrzaskiem i wyzwiskami.

Absolwentka

Krotko po studiach zostalam zatrudniona w S&S, bylo ale nie beznadziejnie - kasa na czas, projekty duze i ambitne, atmosfera miedzy pracownikami srednia. Za nadgodziny mi nie placono, stowki to tu to tam nie bede liczyc. Premie uznaniowe to ryzykowna sprawa, niskie bo i uznania i szacunku do ludzkiej pracy brak. Nie polecam.

Amator

Jak sie pracuje w firmie? Warto aplikować, trochę rożnie piszecie i dobrze byłoby wiedzieć.

amator

znowu emilia

Admin
@Amator

zadzwoń do sekretarki to się dowiesz więcej

@Admin

Dzięki za info- jutro zadzwonię

Jest OK!

Architekt

POLECAM pracę w Sosak i Sosak Projekt-ciekawe choć trudne tematy,bardzo niezła kaska, szefowie z dużą wiedzą, praca w normalnych godzinach. Czasem wpadnie jakiś konkurs, premia.Zespół spoko,ogólnie 5 na 6. Ale widzę że dużo zazdrośników wokół chyba Ci co odeszli i nie dostali tego co im się nie należało.

dobro
@Architekt

oooo i znowu ktoś z szefostwa przy piąteczku się uaktywnił :D

Aaa

Sorki ale tam zawsze wszyscy byli ubezpieczeni. A do rana to się balowało . Boli brak wpisy, oj boli... Kasa niezła..

@Aaa

Ano wpisu brak, ale bol niewielki bo teraz odbijam sobie w normalnej practice za normalna a kase. Poza tym uprawnienia juz mam bez laski staszka. Sosak, jesli to czytasz - zamknij biznes I idz krowy pasc.

Bebe
@Agucha

Czemu tak ziejesz jadem-zabaluj za dobrą kasę!Chyba złożę aplikację bo to prawda co pisą że te złe wpisy są od tych bez wpisów.ha,ha

Abba
@Agucha

Ale nie ma Cię na listach z uprawnieniami-chyba bajdy

@Abba

Czytaj ze zrozumieniem, staszek Cie nie nauczyl?

Abba
@Agucha

Ale jednak nie ma na listach-przybliż na jakiej

###
@Agucha

POLECAM pracę w Sosak i Sosak Projekt!! Naprawdę jest OK! Ostro mną się w górę!. Stabilne zarobki! Prestiżowi inwestorzy! Znakomite kontakty! Aplikujcie bez obaw! Nie słuchajcie Tych z "salonu odrzuconych"! Pozdrawiam

###
@Agucha

POLECAM pracę w Sosak i Sosak Projekt!! Naprawdę jest OK! Ostro mną się w górę! Stabilne zarobki! Prestiżowi i nwestorzy! Znakomite kontakty! Aplikujcie bez obaw! Nie słuchajcie Tych z "salonu odrzuconych" pzdr

@Abba

No ale wtedy musialabym CI przyblizyc moje pelne imie i nazwisko :-) Idz pogadaj o tym z "szefem", mozesz cos razem wymyslicie.

Anka

Nie warto aplikowac. Mala kasa, wymagania z kosmosu.

Baśka
@Anka

Warto aplikować bo parę architektów zwolnili i ci pisą kłamstwa

Grażyna
@Anka

Warto aplikować-bardzp dobra kasa

Anka
@Grażyna

Grażyna ? Kiedy tam pracowalas? Ze kasa tak dobra?

@Grażyna

Grazyna, Ty nic nie jesz i nie masz zadnych potrzeb, ze ta kasa wydaje Ci sie tak dobra? Kasa marna, duzo ponizej sredniej krajowej.

Mira
@Agucha

Anka, Agucha-to chyba te same osoby?

@Mira

Nie.

#metoo

Sosak to beztalencie. Pracownikom wprost mowi ze jest ich 'dobroczynca'. Ta pracowna zasluguje na pozew zbiorowy.

#$$$
@#metoo

uuuuu...... ale koleżanko bez listy poleciałaś.....a w czym się twój talent objawił.

@#$$$

Toz to Stach we wlasnej osobie!

Zostaw merytoryczną opinię o „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. - Ul

• Jak się pracuje w „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w „Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Zodiakalna 2
    10-712 Ul
  • NIP: 7390206321 KRS: 0000114339

„Sosak i Sosak Projekt” Sp. z o.o.