Opinie o POLKOMTEL S.A w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POLKOMTEL S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie POLKOMTEL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLKOMTEL S.A w Katowice

Basia Nowy wpis

Zastanawiam się jaki macie powód, że tak zaniechaliście zostawiania opinii o pracy na tym wątku?

Michał sowa Nowy wpis

Z miesiąca na miesiac sytuacja się pogarsza...nie polecam chyba żeby wbić na kilka miesięcy żeby mieć czas na ogarnięcie czegoś godnego...

Michał sowa Nowy wpis

erfgvb Nowy wpis

hej hej jst teraz tez ciekawa oferta pracy od nich na stanowsiko programisty Java w w Warszawie wymagane jest wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,znajomość Java EE (m.in. technologie: Spring, Hibernate, JSF)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie POLKOMTEL S.A? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
spec

tutaj cyba w koncu czegos sie wreszcie dowiem - wiem ze znajomi nie za bardzo mi polecaja prace w jakiejs duzej korporacji ale jakos im nie ufam i wole miec prace w duzej korporacjia potem zobaczymy. trudno nie poslucham ich wole posluchac was tutaj teraz. na pewno wiecie wiecej niz moi znajomi co nie pracowali tutaj

kamilek

tylko w takim razie zastanów się @suri w jakich firmach od razu podadzą Ci konkretne stawki na dne stanowsiko? w więksości przypadków możemy się spotkać z okresleniem "atrakcyjne wynagrodzenie" i to wszystko - po szczegóły zapraszają na rozmowe i tyle, więc nie wiem czego w tym prypadku się czepiasz.

suri

może i firma sprawdzona , ale jak dla mnie to i tak pójście zupełnie w ciemno jeśli nie zna się żadnych stawek na które w firmie można obecnie liczyć. A z tego co widzę to ludzie z Polkomtela niespecjalnie chętnie dzielą się taką wiedzą... zastanawia mnie tylko czemu? czy jest za dobrze czy wręcz przeciwnie?

...

sonik267 - 2011-03-15 23:35:22 Cze - nie rozumie niektorych z Was... zmienilosie toche w ostatnich miechach chyba coś, bo pracuje się na 2 zmiany - od 8 do 14 i 14 do 21. Czasem wydłużą te godziny, czasem nie - wszystko zależy wyników i wolnych stanowisk na zmianie - jak w każdej normalnej firmie... można też robić w soboty. Pracowałem w paru CC (ktoś już wymienił te firmy - pracowaliśmy razem??...) i praca w tym miejscu niczym nie odbiega od innych, moze prócz fajnej atmosfery i ekipy. Co do zarobków - da się zarobić. Stawka brutto od(usunięte przez administratora) (nawet dla nowych - po 1 miechu wyrobienia celów) plus fajna premia - jak sie wyrobi... Co do kadry - tak jak wszędzie... kierowniki - norma - od nich wymagają, to i od pracownika muszą wymagać... Trenerka - fajna laska... gość od umow i rekrutacji - chyba do wszystkiego - ma leb na karku - w porzo kolo, liderki, które czasem pomoga, a czasem nie... Norma - ale zawsze każdy każdemu jest w stanoie pomoc w ten czy inny sposob... Ja tu robie już pare miechów, może kiedyś faktycznie było inaczej - jak czytam tu wypowiedzi, ale teraz jest w porzo - polecam, bo sam tu pracujenaucz się najpierw "kolo" pisać poprawnie yoł yoł :D

Pracownik Medycznego CC

Piszecie że macie bazy stare, że wydzwonione. Ja zapraszam do nas - kierownictwo wywala parę tysięcy na bazy które są nieaktualizowane, telefony do firm nie działają ( już dawno pozmieniane) a jak baza się kończy dostajesz - Panoramę Firm i dzwonisz,dzwonisz, dzwonisz aż do upadłego.A spróbuj nie mieć ani jednej sztuki dziennie.Zamówienia najlepiej - hurtowe, indywidualki - krzywo patrzą.A jak cienko przędziesz to Ci podziękują - zastanówcie się zatem czy oby napewno inni mają lepiej

manki.di

ci co narzekaja najlepiej by chcieli miec kase a sie nie narobic powiem tak jednym to odpowiada jednym nie ale kazdy ma swoje zdanie i trzeba tez to uszanowac wracajac do pracy to fajna atmoswera fajne kobiety idzie sie posmiac a nie ze jakies nudy mi ogulnie pasuje jak narazie.co do skryptow t prawda sa dretwe ale jak ktos pomysli to idzie zagadac tak zeby go nie uzywac ale zeby bylo tak jak mniej wiecej jest zapisane zeby sie nie (usunięte przez administratora)

sonik267

Cze - nie rozumie niektorych z Was... zmienilosie toche w ostatnich miechach chyba coś, bo pracuje się na 2 zmiany - od 8 do 14 i 14 do 21. Czasem wydłużą te godziny, czasem nie - wszystko zależy wyników i wolnych stanowisk na zmianie - jak w każdej normalnej firmie... można też robić w soboty. Pracowałem w paru CC (ktoś już wymienił te firmy - pracowaliśmy razem??...) i praca w tym miejscu niczym nie odbiega od innych, moze prócz fajnej atmosfery i ekipy. Co do zarobków - da się zarobić. Stawka brutto od (usunięte przez administratora) (nawet dla nowych - po 1 miechu wyrobienia celów) plus fajna premia - jak sie wyrobi... Co do kadry - tak jak wszędzie... kierowniki - norma - od nich wymagają, to i od pracownika muszą wymagać... Trenerka - fajna laska... gość od umow i rekrutacji - chyba do wszystkiego - ma leb na karku - w porzo kolo, liderki, które czasem pomoga, a czasem nie... Norma - ale zawsze każdy każdemu jest w stanoie pomoc w ten czy inny sposob... Ja tu robie już pare miechów, może kiedyś faktycznie było inaczej - jak czytam tu wypowiedzi, ale teraz jest w porzo - polecam, bo sam tu pracuje

kate

jak na elastyczną pracę dla studenta jest w sam raz ;D

ulalala...miało byc tak pięknie a wyszła kicha:P

akyualny pracownik

>rene - 2009-08-06 13:46:30 Ja pracowałam w różnych call center i naprawdę nie wiem kto wam każe pisać takie ochy i achy na temat opala a może wam płacą dodatkową prowizję. hahahahaha. Nie a tak serio robiłam dla orange, ery, tp sa, i było [usunięte przez moderatora] fajnie. Opal do stóp nie dorasta bazą, opiekunami, pseudo liderami którzy nic nie wiedzą. Poza tym uważam iż nie powinno mieć miejsca że osoba przychodzi do pracy i nie ma co robić a tak jest w opalu. W dodatku jak się prosi o baze to czeka się nie 5 min lecz ok 45 min. Więc nie ściemniajcie. Wy chyba nie wiecie co piszecie o prowizjach w innych firmach nie ma tak iż dopiero jak klient podpisze i odeśle umowe to zapłacą ci 35 lub 2 zł lecz za każdą aktywację średnia kwota prowizji za aktywację jednego produktu jest od 60 do 400 zł. Więc bez ściemy OPAL to żenada. I nie mam możliwości zarobienia więcej niż 1200 jak nie oszukają na umowach lub nie stwierdzą iż mimo twoich starań nie doszło do aktywacji bo kurier nie zdążył dojechać i klient się rozmyślił, lub oni nie mają tego co klient chce. Obecnie moje dochody to 1800 netto z umowy o pracę plus prowizja. Nie powiecie mi że OPAL też wam to gwarantuje. Więc nie kompromitujcie się i nie piszcie bzdur więcej. nie wiem o co Wam tak naprawdę chodzi.. Nie wiem też kiedy i na jakich warunkach tam pracowaliście, ale teraz.. rewelacja! jeśli robi się swoje etc. to nie ma powodów do narzekań.. Jeśli chodzi o bazę, są na bierząco wgrywane, nawet czasem połowa jest wywalana, bo nie zdąrzymy oddzwonić.. także kontakty wpadają ciągle.. do tego szeroka gama ofert-nie wiem jak było wcześniej, teraz jest każda oferta, więc klient ma wybór.. magazyn sprawnie pracuje, co jakiś czas dostawy.. ze sprzętem też problemów nie ma.. ZAROBKI.. moim zdaniem jest rewelacja, rzadko który student wyciągnie gdzie indziej 2600 netto.. a ja tyle właśnie tam mam +/- jeśli nie wierzysz, daj maila.. wyślę Ci pasek.. naprawdę nie mam powodów do narzekań.. może się myle, może kiedyś było inaczej.. ale teraz jest łatwiej, starają się naprawdę.. wieczorem wysyłany raport sprzedaży z obecnego dnia + raporty z poprzednich.. do tego wgląd do obelixa, więc na bierząco jesteś z umowami.. K KURIERZY.. no to fakt.. lipna strona, ale to tylko firma, która w [usunięte przez moderatora] ma czy klient będzie miał na czas, czy też nie, ale na bierząco możesz przez strone DPD sprawdzić, gdzie Twoja przesylka teraz jest :) ja tam lubię tę pracę.. mili ludzie, fajan grupa.. częste szkolenia (więc wolne) etc.. jeśli chodzi o ORANGE.. to nie wiem gdzie pracujesz, że tyle masz, może w wytwórni soków pomarńczowych, bo jeśli chodzi o sieć ORANGE to proszę Cię.. 7,50 zł za godzinę.. a stawka prowizyjna.. pf :D 2,60 od ANZ.. to nawet na piwo nie zarobisz :) nie no.. mi się podoba.. elastyczne godziny.. młody zespół.. a jeśli lider nie umie odpowedzieć na Twoje pytanie to poszukaj w necie, wtedy masz okazję pomyśleć i dosrać liderowi :) pozdrawiam :)

xxx

to nie wiem kogo prosiłaś, ale są ludzie kompetentni którzy z większą ilością kontaktów sobie radzą, i potrafią wgrać bazę ;P no ale jeśli akurat na zmianie kogoś nie bylo - zdarza się. ale nie powtarza się to często.. pracuję trochę czasu, a zdarzyło się to raz. poza tym w wielu call center zdarzają się takie sytuacje :P

aktualna pracowica

jak dla mnie firma jest w porządku ;) elastyczne godziny pracy, fajne stawki premiowe za umowę. jak już ktoś wspomniał raporty przychodzą na bieżąco, i można kontrolować co dzieje się z twoimi sprzedażami- w czym więc problem? chyba że ktoś nie wie jak z outlooka korzystać, bo i takie przypadki bywają. jest połowa miesiąca, jest i raport finansowy zleceń - oglądaliście je kiedyś? z tego co się orientuję u operatorów innych sieci jest tragicznie jeśli chodzi o premie sprzedażowe. chyba że ktoś lubi mieć 60 umów na miesiąc i dostać 26zł premii, bo i takie przypadki znam - w innej firmie. kiedy uczciwie pracujesz te 5-6h, i nie boisz się przyjść godzinę wcześniej, nawet nieodpłatnie, to masz szansę nadrobić to fajną premią, w rezultacie może wyjść i 10zl/h. trzeba jednak robić coś więcej niż "odwalenie" paru godzin pracy. zresztą, ile jest osób które pół dnia chodzą, gadają, i oglądają filmiki na youtube, potem narzekają że nie da się wyrobić planu. śmieszne. centrum dystrybucji należy się lekka nagana, takie opóźnienia to przesada, a to potem my musimy odpowiadać przed klientem za opóźnienia... ale widać wszystko idzie w dobrą stronę, choćby powiadomienia sms-em. masz problem z bazą? poproś liderów o wgranie nowej, i nie ma żadnego problemu. odezwanie się nie boli. owszem, trafił się dzień "przepraszania" z powodu niedostępnych abonentów, ale wystarczyło poprosić o nowe rekordy, i po sprawie ;). ja jak dotąd nie mialam problemu poczekać chwilę aż lider będzie mial czas- bo i do klienta można oddzwonić później, prawda? odrobina dobrej woli, i już nie trzeba narzekać :) ponadto miła atmosfera, i fajni, młodzi ludzie. polecam ;)

RtMvS

Ja nie narzekam. Owszem, zdarzają się problemy z wyrobieniem, jesli chodzi o wysłanie umowy. Ale praca liderów? Jak dla mnie zawsze znajdują czas. Zła baza? Wystarczyło zapytać się/powiedzieć o tym i po 5 minutach baza była świeżutka i weszło kolejne 5 nowych sprzedazy. Więc w czym problem? Ja osobiście polecam - jak dla mnie świetna atmosfera, luzik w pracy, można się dogadać jeśli chodzi o godziny pracy. No i podstawa (usunięte przez administratora) na rękę mnie również satysfakcjonuje.

Zostaw merytoryczną opinię o POLKOMTEL S.A - Katowice

POLKOMTEL S.A