logo Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie

Opinie o Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie

Mandaryna 2014-08-18 23:21:50
Mandaryna 2014-08-18 23:25:06
omega 2015-01-12 09:39:36
ale to jest portal chyba dla pracowników a nie zawiedzonych pacjentów? To ja też mogę umiescic swoje żale na każdą inną firmę? Bo chyba nie taki jest cel tego portalu?

Pracuję w WIM od dawna. Uwag trochę jest (jak wszędzie) ale generalnie jest dobrze. Mogłyby się trafić częściej podwyżki ale z tym to chyba do NFZ... niestety...
Kasia 2015-06-09 17:12:33
Beata 2015-06-12 14:06:57
Wojskowym Intytucie Medycznym na ul. Szaserów 128 Warszawa W APTECE MAXFARM farmaceutki na pytanie pacjenta odpowiadają opryskliwie. Zawiedzeni pacjenci

W Wojskowym Instytucie Medycznym na ul. Szaserów 128 Warszawa W APTECE MAXFARM farmaceutki na pytanie pacjenta odpowiadają opryskliwie. Zawiedzeni pacjenci
OLA 2015-06-12 14:08:38
UWAGA W Wojskowym Instytucie Medycznym na ul. Szaserów 128 Warszawa personel jest agresywny. Zachowuje się prymitywnie i prostacko.Sprawa jest przekazana do prokuratury. Zawiedzeni pacjenci

UWAGA Informujemy że ochrona Solid zachowuje się agresywnie a przełożony Skalski chodzi po szpitalu na szaserów pijany
ANIA 2015-06-19 11:25:05
UWAGA Szpital Szaserów 128 Wielkie oszustwo Apteka MAXFARM nie jest tania w sąsiectwie Szpitala na szaserów Apteki mają niskie ceny
ANIA 2015-06-19 11:27:37
krzyk 2015-10-08 13:55:16
W Wojskowym Instytucie Medycznym po operacji przeprowadzonej przez (usunięte przez administratora),NEUROCHIRURGA TO OSZUST jeżdżę teraz na wózku inwalickim jestem kaleką,.
krzyk 2015-10-08 13:56:43
W Wojskowym Instytucie Medycznym po operacji przeprowadzonej przez Dr Arkadiusz Wilk NEUROCHIRURGA TO OSZUST jeżdżę teraz na wózku inwalickim jestem kaleką,.
wiola 2016-03-11 12:41:10
może ktoś się orientuje ile zarabiają pielęgniarki w tym wim
hoho 2016-07-09 14:36:16
Pielęgniarki na stażu na pewno dostają dobre wynagrodzenie, ale czy wypłata jest terminowa? Z góry dzięki
Zostaw swoją opinię o Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie