Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Magazynowy

Strasznie mnie drażniła super dyscyplina jakiej wymagali w tej firmie, fajki od tej do tej godziny, bo dyrektorek się czepia. Przerwa o tej czy o tamtej. Wyciągniesz telefon, żeby sprawdzić czy jakiś ważny SMS i od razu groźby, chore. Tego nie wolno tamtego nie wolno nawet wymuszają noszenie stoperów a tej firmie daleko z hałasem do wielu innych podobnych firm w tej branży. Kurde dobrze, że jeszcze ścisłych godzin na sikanie i dwójeczkę nie wyznaczają, bo jeszcze z pampersem bym musiał latać. Jest tam też zbyt wiele kapusiów karierowiczów co za parę stów więcej godność sprzedali, ciężko wytrzymać z takimi idiotami. Raz stałem obok group lidera z produkcji jak gadał do młodego szczyla lidera z malowania i z radością mu sprzedał pomysł, że trzeba chłopakom z malowania dołożyć jakiejś roboty, żeby ci na pakowaniu potem mogli szybciej pakować i lepsze cyferki wyciągać. Oczywiście młody ambitny przytakiwał i "no problemo da się zrobić panie prezesie kierowniku dyrektorze". Tak się właśnie wyciska maksimum z roboli w gównianych korporacjach. Zobaczą że masz parę sekund wolne ręce, to od razu coś ci dołożą do roboty. Produkcję pozdrawiam - szacunek, że wam się tak chce tyrać, jak się na niektórych z was patrzy, to jakbyście na maratonie byli, zwłaszcza ci na pakowaniu. Ciekawe czy wam wyrównają kiedyś stawki z magazynem, bo to niepoważne, że logistyka ma stawki o parę zł wyższe przy lżejszej pracy. Posiadanie uprawnień UDT na wózki które każdy pajac może zrobić za 180zł, to nie jest argument za nierównością płacową. Właściwie, to dla ludzi z produkcji taki Amazon, to pewnie byłby spacer przez park i przynajmniej robota czysta za lepsze pieniądze. Powodzenia w szukaniu lepszego zajęcia, nie warto marnować sobie życia w tym smrodzie. Typowe korpo gdzie liczą się cyferki a robol jest nikim i nie ma wpływu na nic. Jak to rapował kiedyś Wojtek Sokół "Nie bój się zmiany na lepsze" Powodzenia.

Gepard101
@Magazynowy

Pracuję w tej firmie dość długo. Widziałem wiele, ale o takich rzeczach nie słyszałem. Z Twoich słów wynika, że są tu łamane przepisy kodeksu pracy. Są związki zawodowe. Zamiast narzekać, trzeba było się zapisać i powiedzieć o tym głośno zamiast siedzieć cicho. Jeżeli zdarzają sie takie rzeczy, to miło by było, żeby były zgłaszane do związków. Trzeba coś z tym zrobić.

Marlin

Obserwując osoby zarządzające produkcja na nowej hali przypomniala mi się historia z modelkami które za hajs w Dubaju polubiły brąz. Młodzież która za wszelką cenę chce zrobić wynik i pokazać co to oni nie są, licząc że szef ich pochwali i przy najbliższej okazji zwolni swoje miejsce. Oczywiście nie wszyscy ale co najmniej kilka osob "zarządzających". Wygórowane mniemanie o sobie. A ta ich rywalizacja powoduje mega toksyczna atmosfere. Brakuje tylko by na wejściu wymagali pokłonów by docenić ich osiągnięcia. (usunięte przez administratora)

@Marlin

Czarna owca to złe słowo. Bardziej chodzi o sposób zarządzania w którym leje sie ze ścian propaganda np. że jak dasz z siebie wszystko to bedą z tego jakieś zawodowe korzyści, niekoniecznie materialne ale wypadało by, i nie chodzi o dokładanie roboty w nieskończoność, tylko o jakieś wyrazy uznania. A i tak na koniec kariere robi tylko mała grupka znajomych, w logistyce na g jest to członkostwo rodzinne, ewentualnie jacyś sąsiedzi. O dziwo ludzie dają sie dalej na to nabierać czego wogóle nie rozumiem.

HR

Zatrudniamy na stanowisko: Operator maszyn: 1. Umowa o pracę zawarta bezpośrednio z firmą, 2. Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym 3. Dofinansowanie stołówki pracowniczej 4. Opieka medyczna Lux - Med 5. Karta sportowa 6. Fundusz świadczeń socjalnych: pożyczki, zapomogi itp. 7. Bezpłatny transport za polecenie pracownika płacimy naszym pracownikom 2 000 złotych brutto (po przepracowaniu 3 miesięcy przez poleconego pracownika) kontakt: Pazdzior.Julia@driv.com MMika3@driv.com

@911

Stary idź do logistyki na g to bedziesz miał nawet więcej przerwy na papierosy. Latasz za jednym starym łysym pajacem z kawą, to nawet jak w mojej ocenie bedziesz prubował popełnić samobójstwo sównicą to nic ci zawodowo nie grozi. Zobaczysz jak ten "LIDER" jest ograniczony umysłowo to ci sie tam spodoba. Serio patrząc z odległej perspektywy i widząc jak ten starzec tym zarządza to w cyrku już nie będzie ci do śmiechu. No qurva chłop lat 50 i mówi o połowe młodszym że nie mogą nic na kompie robić bo coś mu pomieszają, po czym pojawia sie pociotek, z doświadczeniem tylko w piciu i robieniu zdjęć na weselach, to nagle wszyscy muszą go roboty uczyć i jakie komponenty do jakiego amortyzatora. Nie wspominając że miał on rekordowo szybko UDT na wózki gdzie niektórzy robili po 10 lat na fajnalach. Normalnie nowy wspaniały (usunięte przez administratora)świat.

Na logistyce na początku można wyciągnąć nawet 5tys jak jest możliwość

Darek

Tak ale te 5000 to z długim stażem i kwota brutto

Operator Nowy wpis

Praca jak praca kto jest nauczony pracy to filozofii niema żadnej ogółem nie polecam pracy w tej firmie stanowiska są rozdawane między sobą kto w (usunięte przez administratora) wchodzi ten ma pieniądze za operatora to więcej zarabia gościu co trawę kosi w parku z kwestią czasu cieszę się że z tej pracy wyje....bałem bo człowiek tam stoi w miejscu i się nie rozwija a za tą kasę co oni dają to jedynie mogę przyjść i sprawdzić listę obecności podwyżki to są żarty 1zł ewentualnie jak masz wporzo brygadziste 1.50 może kiedyś pójdą po rozum i zrobią sortowanie na górze bo połowa stanowisk jest nie potrzebnych naj......ebali 5 kierowników 5s od miotły a dalej (usunięte przez administratora) taki jaki był zamiast malowanie pasów na zakładzie zainwestujcie w wentylację na BA bo ciągnie słabiej niż Majster fajkę na palarni z chęcią bym napisałem cojść innego ale po co język szczępić ????

Majstro

Ogolnie Nie Polecam ,Wyzysk bardzo duzy jak za takie pieniadze szczegolnie gdzies tam na zgrzewarkach gdzie zadymienie ,glowa zaczyna bolec i plecy ,rece ,Nogi na dzien dobry Bo przy takim staniu 8 godzin i norma norma 1800 na 7.5 godz pracy sztuk to nie ma nic dziwnego ze jest tak olbrzymia rotacja wiecej ukraincow Jak Polakow to o czyms swiadczy za 4 tys netto to juz mozna dostac robote spokojna na magazynie gdzie cie nikt nie goni robisz w czystym za te same pieniadze jak dla mnie tenneco to praca na max 3 miesiace

@Majstro

Na g+ 6500 na magazynie

Netto ale nadgodziny się robi bo ludzi brakuje

Eddy
@Kasia

Z iloma nadgodzinami? Jaka stawka bez nadgodzin?

Misiek Nowy wpis
@Kasia

6500 to dostaniesz jak będziesz u lidera pod stołem siedział ????

kandydat

może i firma ciekawa ale ta rekrutująca ... rozmowa zimna jak rozmowa w banku

Nick Nowy wpis
@kandydat

Cały czas widać ogłoszenie na group lidera magazynu. Powiedzcie co to za stanowisku. Były też jakieś na brygadziste magazynu. Ktoś sie zwolnił czy potrzebują wiecej ludzi?

stary pracownik Nowy wpis

Bo trzeba pracować z rodziną szefa, krewnymi i kuplami. Te ogłoszenia to fikcja formalna, wszystkie stanowiska liderski są zajęty na łata do przodu. Ale jeżeli jesteś szwagrem, sąsiadem , krewnym GL , o ta całkiem inna rozmowa.

pracownik (były na szczęście)

na hali G spada ilość zamówień,juz niema nadgodzin, a niektóre działy tylko jedna zmiana albo wcale,bieda idzie,tylko szukać nowej pracy!!

Lenny
@pracownik (były na szczęście)

A na MRA braki ludzi. Po prostu będą przenosić ludzi.

@Lenny

Tzn że ich pewnie też wepchną na jakieś lepsze, lżejsze stanowiska. A reszta bedzie zapierniczać na nich. Jak zwykle D: Ale nie sie tym syfem co przejmować. Według olbrzymiego kierownika na świecie są tylko dwie firmy. Amazon i Tenneco.

Z nadgodzinami to nie są przynajmniej dla mnie takie znowu grosze. No ale co jak chcesz sie jednak jakoś rozwijać? Bo ja tam perspektyw dla siebie nie widziałem.

a zamówienia np na hali G spadają,nadgodzin brak,czy wypłata jak ludzie tam dostają bez nadg 3800zł to dziś wystarczy na życie?za tak ciężką pracę

Facet, czego ty sie wielce chcesz uczyc. Zobacz sobie na jaśnie zymka i jego wspaniałego pozbawionego mózgu wujka. To jest amerykańska firma, a w amerykańkiej firmie jak dajesz z siebie wszystko to jest to doceniane A tutaj mógłbyś dla żartu napisać że ten facet nalazł sie w tym miejscu dzięki ciężkiej pracy, bo dostał najlepsze stanowisko. Obsługa produkcji nie ma nawet siły myśleć, i chyba o to w tym chodzi.

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Marlin

Wszędzie znajdzie się taka czarna owca która może rozwalić zespół. Najgorsze jeśli zatrudnia i awansuje osoby o podobnym charakterze to wtedy dopiero robi się (usunięte przez administratora) i toksyczna atmosfera

@Marlin

Stary zobacz sobie logistyke na starj g. Paru typów ogarnia całą obsługe produkcyjną a dziesięciu lata za łysym starym gliniarzem z kawą i nic nie robi. Serio takich ludzi sie tam lansuje? No i oczywiście pociotek jest przykładem kariery nikodema dyzmy. Równieź wielka dwumetrowa czarna ania. Mam na głowie własną rodzine, wypruwanie sobie żył dla nich to jest porażka. No ale widać te wszystkie couche to akceptują. Powtzarzam serio pomagać byłemu glinie i (usunięte przez administratora) ludzie serio chyba nie mają honoru i dumy.

X

Czy ktoś pracuje na nowej hali na logistyce na tak zwanym "Mercedesie" i jest w stanie coś więcej powiedzieć jak praca tam wygląda? - chodzi mi o pracę na wózku widłowym

@X

Polecam ci najpierw sprubować sił na starej g. Jak tam ci psychika nie klęknie to bedziesz sie nadawać wszedzie.. Zobaczysz że trzeba sie w tym (usunięte przez administratora) zaangażować na 300 %, co jest chwalebne i szlachetne . No ale niestety potem zatrudnią na obiecane ci miejsce jakiegoś (usunięte przez administratora) zamka. Serio jak ktoś mi nie wierzy to może odpalić lindekina i sprawdzić jego doświadczenie zawodowe którego po prostu nie ma. Ten korpo bełkot że zaslużysz na coś lepszego niż totalny wyzysk to zwykłe brednie. No ale niestety tak teraz działa ten świat, że ludzie dają sie (usunięte przez administratora) 50+ byłemu policjantowi. Wypomne sprawe Igora Stachowiaka. Na szczęście z tym (usunięte przez administratora) nie musze juź przebywać.

Kulopc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaka atmosfera na magazynie g + ?

Edi

Tam jest jeden problem. Kierownicy rządzą firmą. Kierownicy mają nadgodziny I ogromne pensje. Pracownicy się nie rozwijają. Największą strata jak kierownik bierze nadgodziny na siebie. Drożej się nie da. To jest brak lojalności względem firmy.

@Edi

Tam jest tak że jak któś dobrze pracuje to proponuje sie mu awans ? Jest tam dużo plakatów które sugerują że tak jest.

Igi
@Edi

A jak widzisz rozwój pracownika na linii? Awans z base na finala? Nie każdy będzie TL

@Igi

Widze po komentarzach że na produkcji marnie z rozwojem zawodowym. A jak jest w innych działach np. logistyka.

Antonina
@Edi

Nie płacą nadgodzin wszystkim, to fakt.

@Antonina

Na przykład komu nie płacą? Ludziom pod firmami zewnętrznymi czy tym zatrudnionym bezpośrednio pod firmą Tenneco?

@Edi

Gdzie lepiej iść pracować? Na starą czy na nową halę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Witam. Zauważyłem, że ponownie rekrutują na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu. Czy ktoś może powiedzieć na jakie zarobki można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy?

Ukrainizacja bk

Jeśli jesteś mocna /mocny mentalnie, rozumiesz ukraiński , nie przeszkadza ci to że jesteś tam gorszym sortem niż ukraińcy którzy mogą więcej . Jeśli nie przeszkadza ci to że większość strzela z dupy i donosi jak dziecko w piaskownicy co zabrano mu łopatkę. Jeśli nie przeszkadza ci to że nie płacą nadgodzin i mają burdel w kadrach. Jeśli znosisz trudy presji na ilość, Jeśli potrafisz zapierdalać za dwóch za minimalną stawkę . Jeśli ilość stawiasz ponad jakość. Pijesz dziennie minimum 4 browarki- To ta praca jest dla Ciebie.

@Bob

I dont like The way how They perform Regarding overtime. Group lieder try to work themself alone insread give it to People under. Terrible cost and money Lost.

Johnny

Tenneco to jest jeden wielki (usunięte przez administratora), podziękowanie pracodawcy zawarte w 4 zł za czekoladę to dramat .. Tym (usunięte przez administratora)powinien się zająć PIP, w Wielkopolsce są normalne zakłady zakłady pracy a tu na Śląsku same(usunięte przez administratora)

Czy Tenneco Automotive Eastern Europe zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Co ci po tym multisporcie jak do końca życia bedziesz robił ponad siły. Multisport to masz tam. Siłownia i aerobik w jednym.

Radzę się dobrze zastanowić zanim aplikujecie na jakiekolwiek stanowisko do tej firmy. Praca na produkcji ciężka - szczególnie na liniach BASE gdzie mamy do czynienia ze spawaniem komponentów i wszechogarniający dym wręcz unosi na całej hali się niczym smog w Krakowie w bezwietrzne dni, nie wspomnę już o temperaturze na hali w lato. Na logistyce też nie jest lekko ponieważ jeśli trafimy na dział zaopatrzenia produkcji tak naprawdę również trzeba ręcznie przerzucać komponenty bo paradoks tej firmy polega na tym, że do produkcji nie mogą wyjechać pełne palety które są ściągane bezpośrednio z regału. Jedynie dobrą fuchą w tej firmie to chyba magazyn Utrzymania Ruchu, ale tam ciężko się dostać. Jest o wiele więcej firm w rejonie które dają lepsze warunki finansowe i możliwości rozwoju. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Kolo

Czemu tak krytykujesz firmę skoro tyle ludu tam robi?

@Kolo

Chyba lud który tonie w długach, albo szlachetne ludy wschodu. Logistyka na g to GrandeFamilia. Poważnie w moim przypadku po odejściu zaczyna sie robić normalnie. Na szczęście puki co mnie komornik nie ściga(usunięte przez administratora)

@Kolo

@Kolo - przedstawiłem tylko obiektywny, niewielki obraz firmy ponieważ znałem ją dosyć dobrze. Czasami warto wyjść ze swojej strefy komfortu i poszukać czegoś lepszego jeśli chodzi o pracę, niektórym ta praca może odpowiadać tylko nasuwa się pytanie czy ten zakład jest jedynym w regionie?, sami sobie możecie odpowiedzieć na pytanie..., może też warto byłoby zadać inne pytanie: ilu wartościowych pracowników się zwolniło ponieważ firma ich nie potrafiła docenić?. Dzisiaj jest rynek pracownika i to pracownik rozdaje karty, jeżeli się coś nie podoba to dziękuje i dowiedzenia. Jeżeli firma nie nadążą za oczekiwaniami pracowników to automatycznie wypada z tego rynku stając się przez to mniej konkurencyjną.

FCK

A ten łysy to nie ma czasem nazwiska jak pospolity ptak? Jeżeli to on spodziewaj sie że zaraz zrobi sie z tego zakład rodzinny. Wogóle nie wiem po co takich idiotów przyjmują. Mogliby by sprawdzić opinie o takich osobnikach.

Grzegorz

Jak się dostać np. G+ na magazyn albo małą halę?

Edward

Cześć wam mam pytanie ile zarobię na magazynie jaka atmosfera

uswiadomiony
@Edward

Jest wokół wiele firm,które oferuja lepsze wynagrodzenie,Tenneco to obóz pracy!!za minimalna krajową

EDW
@Edward

Jak chcesz na magazyn to powiedz kategorycznie że chcesz na g+ pracować bo na g to jest porażka. Może by tam było znośnie ale to kuplerstwo zabija całą dobrą atmosfere. No i roboty raz tyle + plus mijanie w biurze zmierzłego klocka który urządza sobie randomowe darcie. ryja.

Edward
@EDW

A ostatnia hala po prawej stronie od bramy to jaki to jest dział?

Ty muwisz chyba o wszelakiej obsłudze produkcji wózkiem widłowym. tam sie zapierdziela na okrągło, na raładunkach robią max 4 godziny, reszte siedzą bezczynnie na (usunięte przez administratora) i marudzą.

Mick

W tej firmie zaczynasz od zera i (usunięte przez administratora). Zobacz tego(usunięte przez administratora) brygadziste i (usunięte przez administratora) to bedziesz miał tego dość . Najlżejszą robote dostała tylko rodzina i sąsiedzi z tego małego bloku. Reszta jeździ wózkami jak (usunięte przez administratora) żeby to działało. Dziwie sie że ktoś temu chłopu wogóle pozwolił jakiegolwiek decyzje podejmować,bo służa one interesowi znajomych. Ludzie są naprawde (usunięte przez administratora) jak piłują jakieś normy, jak otworzą drzwi do ich biura to zastaną ich w bezruchu albo we śnie. I wszyscy muszą koło nich skakać żeby im sie miło robiło w pracy. Serio dziwne to. To jest pierwszy (usunięte przez administratora) w polsce który sie tak szybko sie wybił. Idzie mu nawet lepiej jak (usunięte przez administratora). Z takim życiorysem jak on to zazwyczaj ludzie pracują jako (usunięte przez administratora). Tu już nawet wynagrodzenie nie jest odpychające w porównaniu z kosztami życia w gliwicach tylko takie (usunięte przez administratora) zażądzanie jednego(usunięte przez administratora). No ale jak widać wolno. Tak w praktyce działa ten (usunięte przez administratora)z plakatów którymi jest oblepiona cała firma.

Na logistyce na początku można wyciągnąć nawet 5tys jak jest możliwość

Darek

Tak ale te 5000 to z długim stażem i kwota brutto

Ktos

Widziałem że teraz nowo przyjęci dostaną na logistyce 5443Brutto netto kas 4040 a operator maszyn 4859brutto to koło 3800

Adik111
@Ktos

Z premia czy bez niej 3800?

Jj
@Adik111

Z premią jak operator a magazynier na początku 4040zl netto ale jest możliwość dorobienia powiedzmy nadgodzin od 14 do 2 w nocy setki czyli 400 zł za 4 h możesz wyciągnąć ponad 5 tysi a nawet więcej

@Jj

Gościu sprubuj ogarnąć tą logistyke. Stare łyse ramole na "Specjalistyczne" stanowiskach zatrdudniają same ciocie i wujki, czasem pociotki. Wszystkim ambitniejszym sie już odechciało. Zaczyna tam sie robić jak na białorusi. Stary zwierzyniec wypasa sie wolny. Daj se spokój bo sie zwyczajnie przy tych dziadach wypalisz.

stary pracownik
@Adik111

będę ci 800 euro netto, gdy mieszkasz z babcią i nie zamierzasz kupować mieszkanie właśnie to na piwo z biedronki starczy.

Olka
@Jj

Setka 400 za te 4 godzinki dodatkowo to kwota brutto czy netto?

@Olka

Na nadgodzinach widać jednych i tych samych. Nie wiem jak sie je tam ustala. Po koleżeńsku czy jak?

Nie opłaca się tam pracować, dlatego 90% to ukraincy

@Ktos

Stary zobaczysz co to jest toksyczne i chore psychicznie środowisko,zwłaszcza jak masz współłpracować z pięknymi i niedowartościowanymi paniami dziedzic i szyja które są naprawde piękne ale nie wiem co sobie wkręcają do łba. Niby wszystko jest piękne i wspaniałe ale jak podpadniesz nie wiesz czym i komu to wszystko obruci sie o 360 stopni. Polecam tylko jakimś tępym (usunięte przez administratora) bo w iiny wypadku będziesz tankował 16 browarów dziennie, oczywiście delikatnie z gracją żeby zapomnieć o tym firmowym chlewie. Wydaje mi sie że ucieszyło by je jak by mnie posadzili na krześle elektrycznym i ukatrupili a te przydupaski machały piątym magistrem.

Matt

90 % uważasz że jesteś lepszy bo jesteś Polakiem bo ktoś jest innej narodowości?? Człowiek to Człowiek czy Biały czy czarny to nie świadczy o pracowitości zaangażowaniu a przede wszystkim inteligencji której Tobie niestety brak . kłania się były pracownik Mati fa4 g+

Areczek

Jaka stawka w 2024 roku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe