Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

prezerwatywa

jak wypłaty ????????????, wstyd do domu wrócić, wasze żony mają biedę wpisaną w akt małżenski,

adam

fabryka bmw zatrudnia 6000osób do końca września ma postój, to koniec bezrobocie bieda i inflacja.

@adam

Hurtowe ceny energii w Polsce w IV kwartale 2020 r. wynosiły 64 euro za MWh, podczas gdy unijna średnia wynosiła 43,4 euro za MWh. Drożejące w szybkim tempie w tym roku uprawnienia do emisji CO2 mogą Polskę tylko umocnić na czele krajów Unii Europejskiej o najdroższym prądzie.

bieda

Tak drogo za wyemitowanie jednej tony CO2 nie było jeszcze nigdy. Przekroczenie pierwszy raz w historii progu 60 euro oznacza spore kłopoty dla państw, w których miksie energetycznym węgiel cały czas gra pierwsze skrzypce. Polska jest tutaj niestety ciągle w pierwszym szeregu.

wasze kierownictwo albo milczy albo uśmiechy, jełopy po wyższej szkole trzepania i wsadzania, Kogoś to jeszcze dziwi ?? Zadłużenie państwa, już dawno przekroczyło granicę spłacalności, gospodarka się zwija, rosną ceny nośników energii, paliw płynnych, węgla, gazu i rośnie bezrobocie. Rosną również podatki, opłaty, daniny, składki i tworzone są nowe. To są "silniki" które napędzają inflację. Ten "rząd", nie ma już żadnych mechanizmów, aby to powstrzymać. Następny, planowany już "lockdown", nas dobije. Ja już raz byłem milionerem i drugi raz nie chcę przez to przechodzić.

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
BLACK

Dzień dobry mam pytanko bo będę tu pracować i czy praca jest spoko czy nie? Jakie są minusy?

@BLACK

Kurde odradzam jak chcesz być bity i podduszany robić przez 12h plus niepłatne soboty i niedziele wyśmiewany przez innych to minusy a plusy być zawszę uśmiechnięty.

koniec

Kryzys na rynku półprzewodników odciska się coraz głębszym piętnem na motoryzacji. Odczuwają go również pracownicy polskich zakładów. Dziś stanęły linie montażowe w obu polskich fabrykach Volkswagena.

Begin
@koniec

Jest jeden taki wieloryb, szlachcic opasły co zajmuje sie wszystkim tylko nie tym co ma. Jego ludzie nie wyrabiają, ale według niego winni wszyscy na około. Na palarni słychać te jego żygowiny, nie umie sie swoją robotą zając tylko błysnąć (usunięte przez administratora) głubotą prubuje. Facjata jak pingwin.

Juehuehue
@Begin

Oj, już nie bądź taki samokrytyczny :* na pewno masz też jakieś dobre cechy (tylko nie patrz w lustro, gdy będziesz ich szukał. Nie znajdziesz nic, poza pic*zką, który umie jedynie narzekać w necie, bo ma zbyt malutkie jajka, by odezwać się głośno). Pozdro z palarni…. A nie, sorry - przecież ona nie istnieje. Damn, kolejna wpadka trolla :(

XDX

Jak wygląda praca w biurze? Jak atmosfera/zarobki ? (interesuje mnie dział logistyki/zakupów)

Luk

Czy wiadomo kiedy ruszy bo cos dlugo na tym postojowym jestesmy normalna produkcja

Były obozowicz
@Luk

Nic nie ruszy, szukaj sobie normalnej pracy.

Ile wyszarpie teraz parobek na produkcji?

Dyrektor

Jak na parobka to kaś 5zl brutto po 16h z weekendami

adam

Horror w Czerwionce. Kobieta zostawiła w domu małe dzieci i udała się na wielodniową seksualną orgię. Oddawała się fizycznym rozkoszom tak długo, że jej synek ZMARŁ Z GŁODU. Sąd właśnie zaostrzył karę dla Marty Buczmy..

Onomatopeja

Jak wyglądają zarobki, powie mi ktoś coś więcej jak wygląda praca na techniku malowania i jakie zarobki?

adam

Jeśli chcesz mieć prezenty dla rodziny na święta Bożego Narodzenia, już dziś zacznij robić zakupy. To nie żart – porty na południu Chin są kompletnie zatkane. Rozładowanie kolejek, jakie się przez to utworzyły, potrwa miesiącami. . Poczytajcie o tym, zamiast mecze czy pożar w białej, to już koniec, teneco i amazona, takie firmy za 2 tygodnie przestaną istnieć.

No
@adam

Synek ty juz nie ćpaj lepiej bo sagan zryty 100%

bieda
@No

prąd ,paliwo,śmieci żywność uderzają tam gdzie zwykły człowiek musi to kupić.niedługo spodziewam się że żeby mieć zimą chleb trzeba będzie już dziś zapisać się na listę chętnych na zakup zboża zanim to wo całe zboże nie wyjedzie za granicę a rząd ogłosi rekord eksportu a nw wiosnę to samo zboże będzie 50% droższe. spekulacje i zmowy cenowe to pandemia najgorsza,dlaczego politycy nas w żaden sposób przed tym nie chronią??

Były kajzenowiec

Szkoda ze droga doswiadczenia przemienia sie w droge, pleców,... Doswiadczenue zawodowde i chec mija sie z celem... Klepiesz Pana. B.po plecach i jest ok.. Nie klepiesz a inaczej masz swoje wizje, pomysły,udoskolenienia...i tak jestes zerem.. Nie jeden na wyższym stołku robil przekrety... Moża?.. Można bo to pan B... Tylko jak tobie raz.cos nie wypali... Juz wypadasz z gry... A oni i tak robia swoje... NIE POLECA.. TENNECO GLIWICE.. Byly..

G+
@Były kajzenowiec

Piotrek jesteś mistrzem :) Wychodzisz z założenia że inni kradną to tobie też się należało. Złapano cię na zlodziejstwie i piszesz że raz ci nie wypaliło ...hahaha... co za luj...

Doświadczony
@G+

G+ dlaczego snujesz domysły że to Piotrek ? Napisał swoje imie ? W jakiś sposób pokazał że to on ? Więc przestan (usunięte przez administratora). Potraficie zwalic wszystko na tego co nie robi lub juz nie robi. Jesteś totalnie prymitywny i prosty jak budowa cepa. Pilnuj lepiej roboty bo widze że za mało jej masz tak jak były brygadzista z finala2 który podpierniczył z nudów swojego poprzednika (usunięte przez administratora). Same (usunięte przez administratora)

Doświadczony

Po pierwsze dwa razy przeczytaj co napisalem. Bo wlasnie tacy jak ty czytaja bez zrozumienia i pozniej piszą i tacy tu wlasnie sie zatrudniają. Nie pochwalam ćpania i wyżywania sie na operatorach. ALE TEZ NIE POCHWALAM PODPIERNICZANIA DRUGIEGO A TAKICH NA FINALACH NIE BRAKUJE.Delikwent kazal przyjsc pracownikowi do roboty z gorączką i kazal mu sie nie pucować a ten na szczescie to zglosil. Oby takich operatorów bylo wiecej co beda brygadzistów zglaszac z takimi sytuacjami. Brawo Ty

Rtv
@Doświadczony

Gościu sam sobie przeczysz a piszesz coś o czytaniu ze zrozumieniem. Nie pochwalasz ćpania? To jest karygodne zabronione, ale nie, ty tego tylko nie pochwalasz :) Tak jak piszesz o podpieniczaniu, że jesteś na nie, a w następnym zdaniu piszesz, aby więcej takich operatorów. Bez odbioru prawilny ziomeczku, co na pewno pierwszy z podjebka leci.

Mefedron
@Rtv

Przeciez dilerów w h.j w tym zakładzie w śród liderów 3 lataz towarem! HR ślepi

HWDPIS

Jak wyglada praca na magazynie jakue zarobki jest sens sie przyjmować? Dzięki za info

adam

Ja już mam 6 lat do emerytury , ale doskonale rozumiem że przy tych stawkach jaki proponuje rynek pracy , młodzi ludzie nie mają innego wyjścia jak wyjazd za granicę. Właśnie jak się ma między 25-30 zakłada się rodziny , buduje się swoją stabilizację , a tu po prostu nie ma z czego. Potem wielkie larum rządzących że się rodzi mało dzieci , że młodzi są zblazowani , że nie chcą pracować za marne stawki. Popieram młodych , to my byliśmy frajerami którzy uwierzyli Balcerowiczowi i pozwoliliśmy sobie zacisnąć pasa. Jak studiowałem w połowie lat 80 i nadstawiałem karku dla Solidarności to wierzyłem ,że jak skończę studia to będzie lepiej. Potem przełom 89/90 , o teraz na pewno będzie lepiej. Potem wejście do Unii i moja naiwna wiara że w ciągu 10/15 lat w zarobkach , świadczeniach czy emeryturach osiągniemy poziom starej Unii . Jest już 2021 i teraz nasze dzieci koło 30 , słyszą to samo co my .........Ja nie narzekam , przez 11 lat pobytu w Skandynawii ustawiłem sobie przyszłość , ale mi bardzo żal młodego pokolenia i jestem zdegustowany tym krajem. Winne są wszystkie rządy , powtarzam wszystkie od 1989 , gdyż zamiast kapitalizmu typu skandynawskiego wprowadzili do Polski najgorszą odmianę liberalizmu gdzie pareto 80/20 wygląda następująco- 80 % dochodu narodowego konsumuje grupa wybrańców a 20% resztka narodu , ale statystycznie wychodzi po 5,5 tysiąca na pracownika miesięcznie

Pracowałem Swarzędzu zwolniłem śię z firmy która miała perspektywy rozwoju zawodowego dostałem ćiut więcej niż miałem po 2mieśiącach słyny (usunięte przez administratora)Piotr Wencel mnie zwolnił i jeszcze jednego chłopak a i proponuję aby iść na chorobowe (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)po prostu (usunięte przez administratora) mało powiedziane każdemu odradzam tom firmę

Andrzej M.
@Andrzej

Gdybyś miał odrobinę honoru to podpisałbyś się swoim imieniem.

Andrej
@Andrzej M.

Ty wiesz chociaż co to honor? Czy tylko w filmie słyszałeś i próbujesz zaistnieć?

@Andrej

Nie widzisz dzbanie ze piszesz opinie na temat firmy z Gliwic a pracowałeś w swarzedziu?

Pietrek

Zaczynając od początku, wiadomość jest skierowana do oddziału Tenneco w Swarzędzu, a w szczególności do "najbardziej uczciwej i honorowej osoby, dyrektora zakładu" W pierwszej kolejności chciałbym poruszyć samo przyjęcie się do pracy. Mnóstwo kłamstw już na samym starcie, a mianowicie stawka początkowa, nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, po 3 miesiącach można pomarzyć by zobaczyć tą stawkę z pierwszych rozmów. Dyrektor zakładu, w pierwszej minucie rozmowy pyta o własne ciuchy. Ludzie po pare miesięcy chodzą w swoich ciuchach prywatnych. Nie mają zapewnionego odpowiedniego ubioru do wykonywanych prac. Kolejna kwestia to uprawnienia, pracownicy spawają bez uprawnień spawalniczych. Są zdejmowani z tego obowiązku w jednym momencie, gdy jest Audyt... Porażka. Wielmożny Szef czuje się jak na dzikim zachodzie. Zatrudnia ludzi duzo im obiecuje po czym zwalnia bo mu się kolokfialnie nie podobają. Z ludzi wyciska resztki sił, rotowanie się zmianami np: człowiek pracuje na zmianę popołudniowa, kończy o 22 prace, a następnego dnia ma na 6 do pracy... Wszelkie dodatki jakie były w tej firmie zostały ukrócone. Kamery w zakładzie zostały zamontowane do bezpieczeństwa, a nie do inwigilowania czasu pracy do ciągłych kontroli i czepiania się o 2 wyjścia do toalety w ciągu 8h. Brak kadr w zakładzie, brak bhp tam można powiedzieć, że jest brak wszystkiego. Z pewnością ten kowboj, kiedyś potknie się za te nieszanowanie ludzi. Pracownicy między sobą się dogadują na swój sposób. Ale oczywiście pikanteri musi dodać szef, knuc obgadywać, wyśmiewac się z pracowników, nadawać im żenujące przezwiska i poniżać. Dużo mógłbym jeszcze tutaj napisac, pytanie po co? W skrócie chciałbym dać ludzia do myślenia zanim podejmą się tam pracy. Oferta na portalach z ogłoszeniami pracy widnieje dość długi czas. Dlaczego byście zapytali? A dlatego, że kto dołączy do tego zespołu po otrzymaniu pierwszej wypłaty za ta "męczarnie" i za tą cudowna atmosferę, która buduje sam dyrektor odrazu odchodzi. Zostają tam tylko te osoby, którym na obiecywał bóg wie czego. Podwyżek, awansu, uprawnień sprawalniczych, ciuchów. Finalnie niczego nie ma. Nowi szkoła nowych, jedni się zwalniają badz sam ich zwalnia i tak od dłuższego czasu. Jeżeli ktokolwiek to przeczyta zastanówcie się nad pracą w tym zakładzie. Nie ma nic wyssanego z palca, pracowałem tam widziałem to wszystko od środka. Trzymam kciuki by coś się zmieniło i chłopaki mieli lepiej, bo duzo pozytywnych osób ram robi, a są wykorzystywani przez szefa.

@Pietrek

To strona tenneco w Gliwicach, polecam taka opinie napisać na stronie odpowiedniej jednostki. Kij nas obchodzi jakiś Swarzędz

Rekrut

Czy autobus pracowniczy odbiera z placu Piastów?

emigrujcie

Polska dodrukowała w 2020 roku blisko 35 proc. nowych banknotów a to wywołało najwyższą inflację w UE. Z powodu inflacji w 2020 roku, człowiek zarbiający 3000 zł traci miesięcznie ponad 120 zł bo może kupić mniej towarów za swoją pensję. W tym roku i kolejnych latach z powodu inflacji jego pensja będzie warta jeszcze mniej. Przy 5 proc. inflacji w 2021 roku wartość pensji wynoszącej 3 tys. zł zmniejszy się o kolejne 150 zł. To jest inflacyjna polityka stosowana w takich krajach jak Turcja. Władza ciągle przekupuje obywateli a jednocześnie wywołuje inflację w skutek której poziom życia spada pomimo transferów socjalnych i różnych prezentów. Pierwsze skutki w Polsce sa już widoczne bo Polska zrównała się w poziomie zżycia z Rumunią, która rozwijała się w ostatnich latach szybciej niż Polska. ZWIŃ

prezerwatywa

Może i coś tam drgnęło w rajstopach, może i coś tam rośnie... Ale zależy komu i zależy na jakich fundamentach ten wzrost jest oparty. Zamki na piasku, jazda po ekonomicznej bandzie, przyśpieszanie na wirażu. Tylko patrzeć, jak ten bałagan wypadnie z drogi z hukiem. Początku kłopotów upatruję w nieruchomościach i kredytach hipotecznych. Potem już nie będzie co zbierać.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe