Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

odbytnica

już sporo osób na stołówce ocierało łzy chyba dostali przelew, atmosfera pracy to rynsztok podziękujcie brygadzistom 8 godzin udawania i rozmów telefonicznych. Alimenty za chwilę się wam pojawią, bo której kobiecie potrzebny taki biedak.

stolec
@odbytnica

czy wy nie możecie złożyć wypowiedzenia, wstydu zaoszczędzicie..

odbytnica

wypłata coraz bliżej, dla wielu z was to zakończy się rozwodem bo to wstyd i głupota siedzieć w teneco.

Tarcza antykryzysowa już nie działa zwolnienia bendą dyrektor milczy ale lista już przygotowana

@Nowy

A skad masz takie informacje!??? W kadrach pracujesz???

członek włochaty

Za chwilę kolejna wypłata a raczej ściepy z hasioka, co na to wasze żony?

@członek włochaty

Nie martw się bo od sierpnia mamy już normalnie pracować 5 dni.

@członek włochaty

Twoja wypłata jest twoja ???? co żona ma do tego? Niech ruszy się do roboty to będziecie mieli więcej pieniędzy ????

Te
@członek włochaty

To idz robic na kase do biedronki bedziesz mial tela co twoja baba

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Ona

Bardzo fajnie

???

Podobno mają być zwolnienia grupowe ktoś coś wie?

@???

Dyrektor Tenneco coś musi w tym temacie czy nic milczą powin poinformować pracowników o zwolnieniach grupowych

Ok
@Nowy

Zwolnień na G+ nie będzie. zwolnienia będą na G, nowe samochody się nie sprzedają motoryzacja spadła o 70% więc...

Co tam wszystkim jak tam kto z was już szuka nowej pracy po super pensjach???

Koki
@Nowy

Majsterek ty (usunięte przez administratora) To dlaczego jesteś w biurze jeżeli taka dla ciebie proata praca naciskanie knefla? Ja ci powiem dlaczego jestws w tym biurze bo jestem (usunięte przez administratora)Zero pojecia o pracy dlatego siwdzisz przed biurkiem paloniu bo na produkci nie umiales normy zrobić ????????????

Solidarność
@Nowy

Tu jest dobrze po co szukać

@Solidarność

Tak właśnie jest dobrze????cieszmy się z pracy a Wy wiecznie narzekacie. Jak nie pasuje to idźcie gdzie indziej.PROSTE......

@Koki

Bo jestem inteligentnym czlowiekiem i wiem jak zarządzać ludźmi , a ty bys nawet stadem much niepotrafil zarządzać

Hahaha
@Majster

Ciekawe który ma się za takiego inteligentnego? Pewnie M.W. albo M.D. Przerost ambicji nad treścią hahaha Popychadla i tyle... Poza bezsensownymi i oczywistymi pytaniami czy też stwierdzeniami oczywistości np. " gdy pada deszcz jest mokro", zero wartości dodanej dla firmy. brak własnych pomysłów i udogodnień, ślizgają się po plecach innych. a najlepiej im wychodzi kapowanie i podpieprzanie innych, jak też równie dobrze wychodzi im kopanie dołków pod całą resztą brygady.

BMW

zwalnia 6 tys pracowników, wasze miejsca pracy zajmą ukraińcy albo firma zostanie zamknięta.

Gùra
@BMW

Ukrainiec ci będzie robił za 400 euro oni jadą do Niemiec

BMW
@Gùra

każdy ukrainiec dostaje 800zł dotacji od państwa, czy polakowi opłaci się pracować 4 dni w tygodniu i czy będziecie niewolnikami lub białymi murzynami.

@Gùra

Tak tylko w Niemczech język jest wymagany a Ukraińcy raczej nie umią tam jest dość emigrantów z Syrii

@Gùra

Jak by mieli wyjechać to już by ich nie było w Polsce a jakoś są i pracują

Ciekaw jestem kiedy dadzą znać wszystkim pracownikom o zwolnieniach grupowych i czy solidarność zakladowa coś zrobi w tej sprawie.

@Nowy

Póki co dowiedziałem się że do końca października nie będzie żadnych zwolnień.

Stary
@Nowy

mieli dac znać co zrobia z pieniędzy z tarczy.. narazie cisza

@???

To żyjemy w nie pewności i ciekawe jak długo jeszcze będzie praca 4 dni w tygodniu

O co ci chodzi pracujesz tam też możesz zostać zwolniona co nie ty jesteś tylko cyfrom dla nich niczym więcej

on
@Nowy

niech to zamkną i po problemie.. (usunięte przez administratora) w firmie na ten moment niesamowity.. mam wrazenie że tu nawet dyrektor nie wie co robi i co będzie. do tego te monitory na liniach.. może do końca roku przetrwamy.. a kto mądry to po shotdownie zmieni pracę.. tylko kiedy ren shotdown? no właśnie:)

@???

Wy to tak na powaznie z tymi zwolnieniami??

Jestem ciekaw czemu dyrektor nie zrobi zebrania wśród pracowników i oficjalnie nie powie kochani wykorzystamy tarcze antykryzysową i bendą zwolnienia grupowe w Tenneco Gliwice a nie same plotki i spekulacje wśród pracowników

???

Podobno mają być zwolnienia grupowe jak zakład skończy korzystać z tarczy ktoś coś wie ?

@???

Z tymi zwolnieniami to tak jak z tym urlopem!! Mial trwac 4 tygodnie, ha ha.... Moze tradycyjnie na G+ maja byc zwolnienia...

Wszędzie a nie tylko G+

Ktos cos wie na temat urlopu?

No ale trzeba tak pracować jaka płaca taka praca proste.

Ciekawe czy Ci z biura na czele z prezesem Tenneco dostali takie pensje jak My???

Franc
@Nowy

I jeszcze chodzą po hali i wymagania maja ze hohoho

Sorry za błędy w ortografii ja by się ktoś czepiał niech se komentarz odpuści.

No wypłata była była taka że hej ciekawe jak długo oni chcą to jeszcze ciągnąć zakładowej Solidarności podziękować oni tam mieszają ciekawe czy ągóra ma też takie pensje obniżyli se czy tylko nam lepiej by by było jak by powiedzieli że zamykają i tyle a nie ludzi trzymamą i płacą 80% bez premii

Jak bendę zwolnienia to bendą kto mądry zagranicę pojedzie do pracy a nie siedzi w Polsce i szuka pracy blisko

@Nowy

Proponuję zapoznać się najpierw ze słownikiem , a potem się wypowiadać

@Majster

Nie ucz mnie ortografii bo ja 3 obce języki umiem i zagranice wyjadę a Ty co nadal Polska bo Nie w Grudniu zamykają interes.

@Nowy

Jeżeli 3 języki znasz to co tu jeszcze robisz. To tylko świadczy o tobie , że więcej niż do naciskania przycisku "Start "się nie nadajesz. Także gratulacje!

No dzięki ????????

Anka

widzicie teraz po wypłacie jak zakład dba opracowników, macie jeszcze wątpliwości że to koniec tej fabryki. Górnicy dostali 100% i 3 tygodnie wakacji a wy za co utrzymacie rodziny to już w amazonie lepiej zarobicie. Fiat w tychach już jedzie na jedną zmianę a ukraińców coraz więcej przy takiej inflacji traficie do caritasu.

suwnicowy

Jak tam Brema dalej tnie? Pozdrawiam

92% bez objawów

Ciekawe... Skąd takie info?? G czy G+ ?? No chyba że jak większość informacji tu, to wyssane z palca bzdury i mity opowiadane przez skrzywdzonego operatora bo mamusia powiedziała dość i kazała iść do pracy.

matrix
@92% bez objawów

No jasne że bzdury cały zeszły tydzień była na G firma zewnętrzna co zakładała nowy conveyor na nową hale a nasi pracownicy którzy nie mają co robić idą od poniedziałku biura malować zaczynają od gabinetu dyrektora. Gdyby mieli zamiar zamknąć tą firme to by nie pakowali w nią kasy!!!

Majster

Proszę nie wprowadzać ludzi i pracowników w błąd. Takim wpisem próbuje "Pani" wprowadzić zamieszanie na tym portalu. Jak widać produkujemy z pewnymi ograniczeniami jak wszystkie zakłady adekwatnie do sytuacji rynkowej.

Klajster
@Majster

Wniosek z tego taki, że pracownicy to nie ludzie... ????

@Majster

Mozliwe to prawda nikt prawdy nie mówi tam jaka jest faktyczna sytuacja firmy wszystko teraz jest z dnia na dzień a oni wiedzą wszystko o wiele czasu do przodu ale po co stresować pracowników no nie lepiej prawdę zataić jak jest obecnie

@92% bez objawów

Narazie fabryka chodzi ale wypłaty płatne 80% bez premii i praca do czwartku a czasem do środy to co to za pieniądze i tak prędzej czy później to zamkną a dowiemy się i tak dzień wcześniej albo w dniu zamknięcia każdy dostanie rozwiązanie umowy i narazie nikt wam nie powie że kondycja firmy jest zła zawsze wszystko się rozgrywa z dnia na dzień

Stary pracownik
@Nowy

Masz błędne informacje bo jest 100 % płatne z premią od tego miesiąca.

pracus
@Stary pracownik

Tak ale za piątki masz niepłatne

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe