Opinie o PPHU BOWI w Janikowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU BOWI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU BOWI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU BOWI w Janikowo

Henryk

@fan rysia Nikt nie trzyma na siłę w firmie i jeśli jest źle to można odejść. Ale dziwne, że firma jest oceniana jako dobry pracodawca a Ty narzekasz?

fan rysia
@Henryk

jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że już dawno to zrobiłem a co do dobrego pracodawcy to widzę iż fantazja ciebie nie opuszcza

podobno firma nic nie zrobiła w kierunku dostosowania się do nowych zasad RODO?

Oli

czy to jest praca jednozmianowa?

Cześć. Jak wygląda sytuacja zatrudnieniowa? Jak.z umowa, ile.na początek?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PPHU BOWI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zuzia

@robert dlaczego uważasz ze zwolnienie było najlepszym ? Co Cie złego spotkało w firmie ?

Robert były pracownik
@Zuzia

Nie uważam tylko stwierdzam fakty. A dlaczego to zostawię dla siebie. Tak czy inaczej na temat firmy Bowi nie mogę powiedzieć nic złego ponieważ firma Szef oraz Pani Szefowa tak samo jak Pan Robert Dyrektor dali mi duża szansę. Wiadomo o jakiej szansie mowa :) Tak czy inaczej dziękuje za miłą współpracę. Pozdrawiam również serdecznie Pana kierownika który mnie zwolnił. Panie Kierunku nic się nie stało :)

z okazji nowego roku do wszystkich ludzi których w ubiegłym roku obraziłem zawiodłem rozczarowałem chcę żebyście wiedzieli że na pewno sobie na to zasłużyliście (usunięte przez administratora)

Robert były pracownik :)

Dzień dobry, nie sztuką jest pisać anonimowo negatywnie opinie na temat firmy Bowi. Reasumując najlepsze co mnie spotkało to fakt iż zostałem zwolnionym. Dziękuje Panie Kierowniku kto by pomyślał że zwolnienie z pracy może przynieść tyle dobrego :) Tak czy inaczej życzę Wam kochani zdrowych i spokojnych świąt Robert B. :) Abdeckung :) Szczególne podziękowania dla Pani Danuty która nauczyła mnie wszystkiego od zera. Pani Danko co by o Pani nie mówić to moim zdaniem dobra z Pani kobieta :)

qwerty

kolędnicy z bowi zostało wam już tylko /zjeść tę żabę/ i święta

można wigilie firmową zrobić w sobotę?

Kandydatka

Chciałabym złożyć papiery do tej firmy. Czy możecie napisać coś więcej o firmie. Jakie warunki pracy i płacy jakie klimaty i ludzie. Pozdrawiam Karolina

może obecny może nieobecny
@Kandydatka

Niby wszystko jest ok poza słabą atmosferą. To co musisz z kasy dostaniesz na konto a to co ponad podstawa z umowy pod stołem. Kadrowa Jolanta chodzi miesiąc w miesiąc i roznosi kasę jako premie. Z tego co wiem wszyscy są tak rozliczani. Wiesz takie wały na podatkach i wacie. Nie szanują oddanych i wieloletnich pracowników. Robisz się za drogi to z czasem papier z nienacka i do domu. Jak ci to pasi to zapraszamy w nasze szeregi.

@może obecny może nieobecny

czesc wyplaty w formie gotowki do reki to niestety tu normalna praktyka od zawsze

jołjoł
@może obecny może nieobecny

wały na wypłatach to nieustanna polityka tej firmy ale do czasu

jeszcze pracownik

A ja mam te wszystkie opinie głęboko w poszanowaniu gdyż obecnie szukam sobie na spokojnie nowej pracy. Bowi dla mnie nie jest firmą gdzie widzę siebie na długie lata. Nie doceniają oddanego pracownika a szkoda. Ja na odejściu nie stracę lecz wyłącznie Bowi. Pamiętajcie że na Bowi świat się nie zaczyna i nie kończy. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku.

Agnieszka

Czy dyrektorzy w firmie Bowi sprawdzają się na swoich stanowiskach? Jak reagują na wszelkie przejawy tolerancji i nietolerancji? Są samodzielną jednostką czy raczej wyłącznie narzędziami szefostwa? Będę zobowiązana za wyczerpujące informacje.

@Agnieszka

osobiscie ubolewam ze doceniaja wylacznie miernych ale wiernych i mozesz na glowie stanac lecz jak nie jestes w gronie rodziny i znajomych to nigdy sie tu nie wybijesz

Jaka atmosfera jest między działami w PPHU BOWI?

gość

a jaka ma byc z tak falszywa i zaklamana załoga?

@gość

@gość A jaka atmosfera jest na stopie pracownik - przełożony? Sprzyja ona pracy w tym miejscu, czy nie? Liczę, że odpowiesz.

@Agnieszka

jak wszędzie są wporzo kierasy i (usunięte przez administratora)

Admin

Jako GoWork.pl we współpracy z Bogusławem Lindą przygotowaliśmy kampanię #HejtToNieOpinia#. Mówimy zdecydowane NIE wpisom, które obrażają, zniesławiają czy wprowadzają w błąd naszych użytkowników. Uprzedzamy, że wszystkie tego rodzaju wpisy będą zgłaszane/usuwane.

maras

wróciła :(

Franek

Interesuje mnie praca w firmie. Może wiecie czy warto składać dokumenty?

produkcyjny

drodzy kierownicy oczekujemy dowolnej ilości przerw na papierosa tak jak ma magda z biura

jeszcze pracujący
@produkcyjny

osoby przed nią na tym stanowisku też tak robiły

jan
@produkcyjny

nie palący oczekują dłuższych przerw śniadaniowych i dodatku za niepalenie dla wszystkich bez wyjątku

Agnieszka

panie dyrektorze Robercie czy może raczej panie kierowco czy nie uważa pan że stanowisko jakie pan piastuje wymaga trochę szacunku do siebie samego nie wspominając o czymś co nazywamy prestiżem?

Helena
@Agnieszka

witam, nie znam firmy więc nie posiadam żadnej opinii, ale czytając Pani komentarze zastanawiam się na jedną sprawą. Skoro Pani tam tak źle, dlaczego nie zmieni Pani pracy? Polepszy sobie? w tych czasach to żaden kłopot, gdzie praca czeka na człowieka! najłatwiej anonimowo ubliżać innym,ale czy nie lepiej iść do danych osób? pozdrawiam serdecznie

@Helena

Helena całkowicie mylisz fakty odpisując w ten sposób. Obawiam się że kompletnie nie zrozumiałaś przesłania. Nie pracujesz, nie masz prawa głosu. A może pracujesz tylko nie masz odwagi się podpisać? Pan Robert to spoko gość lecz zgadzam się że powinien bardziej szanować siebie i swoją pozycję w tej firmie. Niestety ja także zgadzam się z Agnieszką. Helena a kto powiedział tobie że mi tu źle. Widzisz piszesz bez ładu i składu.

on

Proszę się odczepić od Roberta,nie znasz tematu to się nie wypowiadaj, tylko jak tu pracujesz to też wykaż trochę więcej inicjatywy a nie tylko 8H i do domciu ,pozdrawiam kierującego z klejarni i magazynu

PIOTR

nie pracuje w bowi już długi czas ale widzę że firma się rozbudowała pozdrawiam wszystkich pracowników tych sprzet 7 lat szczególnie tego grubszego chyba Tadek i tego pyskola kierownika tramwajowego chyba Pawła, bo to oni byli siłą pociągową w tamtym czasie.napiszcie czy jeszcze pracują i jeszcze janiszewski niezniszczalny

Filip
@PIOTR

Każda firma się rozwija i rozbudowuje, co w tym dziwnego kolego?

@Filip

Bowi rozbudowuje ale psychozę niestety.

@Agnieszka

Każdy pracodawca ma swoje plusy i minusy, ale Ty chyba jednak trochę przesadzasz. Powinnaś chociaż spróbować znaleźć chociaż jeden pozytywny aspekt pracy w firmie PPHU BOWI. Jeśli jednak nie jesteś w stanie tego zrobić, to może powiesz nam, czy poszukują tam aktualnie nowych pracowników? Pamiętaj, iż niektórzy mogą wykazywać chęć aplikowania, a więc podejdź do tej sprawy poważnie.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU BOWI - Janikowo

• Jak się pracuje w PPHU BOWI?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU BOWI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU BOWI?

PPHU BOWI