HITNews Software

Wrocław

Opinie o HITNews Software

bestcoder 2012-07-14 11:02:54
To zdecydowanie najgorsze ścierwo na rynku. Zatrudniaja aby tanio, aby sie nachapać. Ja np w swojej firmie przy rekrutacji kieruję się umiejętnościami programistów, żeby móc zrobić konkretne, ambitne rzeczy, a nie tylko aby jak najwięcej 'zarobić' na pracy tanich mrówek. A to nawet nie jest prawdziwa firma. Żałośni pośrednicy i kombinatorzy. Każdemu polecam tę pseudo-firme OMIJAĆ!
HITNews 2012-07-14 16:10:11
Pan podpisał umowę, dogadaliśmy się co do warunków, uruchomiliśmy cały proces po czym nagle z dnia na dzień stwierdził, że jednak nie chce realizować projektu.
Naraził nas na na bardzo duże straty bo w wyniku jego rezygnacji naraziliśmy się klientowi.

Ten pan to zdecydowanie najgorszy przypadek w naszej działalności.
Mamy wielu zadowolonych programistów i nigdy wcześniej i ani później nie było takich problemów.

Na dodatek od wielu miesięcy wypisuje pan obraźliwe teksty do pracowników i pisze powyższe kłamstwa.

Powyższy komentarz jak i inne obraźliwe teksty kierowane do pracowników zostały zabezpieczone do celów dowodowych.
Po raz ostatni wnioskuję do Pana o zaprzestanie oczerniania marki HITNews.
Zwlekamy z uruchomieniem drogi prawnej, ale nie wiem czy zdaje sobie Pan sprawę, że łamie pan prawo w tym Kodeks Karny.
bestcoder2 2012-07-14 21:02:19
Nieźle. Ale te kodeksy proszę sobie schować, ciekawe ile wy łamiecie paragrafów :) Jeśli chodzi o mnie to nie wiem o co panu chodzi, ani nigdy nie pisałem o was żadnych opinii. Widać naraziliście się wielu osobom. To już nie moja wina. Ale ok, ja słowem o was nigdzie więcej nie wspomnę, nikt was nie oczerni bardziej niż wy sami. ~Powodzenia...
fuksuk 2016-04-23 10:13:04
anonim, zawsze może swoją aplikację zgłosić. Chociaż z tego co kojarzę to oni potrzebują ludzi z własną działalnością. Z tego co wiem więcej też można zarobić
Zostaw swoją opinię o HITNews Software - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HITNews Software