Moto-Champ Sklep Motoryzacyjny Zbigniew Karaś

Bydgoszcz

Opinie o Moto-Champ Sklep Motoryzacyjny Zbigniew Karaś

Ramzes 2011-05-30 13:58:23
(usunięte przez administratora), Wielki Cwaniaczek, zapomniał jak pracował jako podrzędny sprzedawca w małym sklepiku z częściami w starym CPN-nie na Błoniu, To były czasy, prosił się ludzi, a teraz wielki burżuj, Dorobił się (usunięte przez administratora) w latach 90' i teraz wielki prezes, który Tyra pracowników jak może, Twierdzi że ma najlepszych sprzedawców w salonie i ma wielkie wymagania a jak się wejdzie do środka to nie widać żadnego i jak ma podejść do klienta to omija go szerokim łukiem, I do tego wielka pani dyrektor do spraw Handlowych, pożal się Boże, kobieta ma chyba coś z głową, Zamydliła Karasiowi oczy a on Ją wyciągną z podrzędnego spożywczaka na wiosce, Oby Dwoje są siebie warci, Mam nadzieję że powinie się im noga w wpadną w wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zamkną ten cały Śmieszny salon samochodowy, a i jeszcze jedno- sprzedaje śmieszne auta Firmy TATA starszym osobą które nie wiedza jakie to badziewie a później widać kolejkę do serwisu... Pozdrawiam wszystkich. Dajcie więcej opinii...
Gosc 2012-03-27 09:50:36
Niewiele można dodać do tego co napisałeś Ramzes. Myślę, że prędzej czy później karaś trafi do sądu pracy z pozwem zbiorowym. Nie polecam pracy w tej firmie nawet wrogowi
Gosc 2012-05-06 19:26:14
Jeszcze się z takim czymś nie spotkałem. Bez względu na to czy jesteś dobry i zasuwasz jak dziki czy też nic nie robisz to i tak nie ma znaczenia bo traktowany jesteś tak samo. Nie opłaca się starać i być dobrym bo i tak nikt tego nie doceni, nie mówiąc już o jakiejś gratyfikacji finansowej. System nagród nie istnieje. Proponuję przeczytać kilka książek z zakresu motywacji pracowników panie karas zamiast pastwić się nad ludzmi... Może wtedy opinia na pana temat trochę się poprawi
gosc 2012-05-29 18:50:25
Moim zdaniem to imbecyl który swoją misję traktuje jako manipulację, skłócanie i mobbing pracowników. Jestem przekonany ze skonczy w sadzie pracy. Nie potrafi docenic nawet swojej kadry kierowniczej. Kierownicy i dyrektorzy wytrzymują kilka miesięcy. Nie znam pracodawcy, który miałby tak negatywna opinie wśród pracowników. DRAMAT - NIE IDZCIE TAM DO PRACY
Gość 2013-02-02 17:09:06
Poziom Pana (usunięte przez administratora)jest żenujący. Żyje w przekonaniu o swojej nieomylności. Brak jakiegokolwiek systemu motywacyjnego. (usunięte przez administratora)
Anonimowy 2013-12-23 00:40:25
Ciągłe intrygi, manipulacje. Kim trzeba być, żeby czerpać z tego przyjemność? Masakra
Bolo 2014-01-15 08:41:21
widze tu same opinie bylych pracownikow,kupowalem Mitsubishi Asx,serwisuje tam i wszystko gra,co mnie obchodzi prywatne zycie pana(usunięte przez administratora)
Arc 2014-04-19 00:36:57
Omijajcie szerokim łukiem. Tragedia grecka.
qwerty 2014-04-19 15:08:04
Żal oj zal.....
str 2014-07-23 19:53:57
Nie polecam nikomu. Straszne warunki pracy. Wyposażenie warsztatu jak w rumuńskiej stodole i biegające po hali szczury.
lesny_dziadek 2014-07-23 20:21:28
potwierdzam niestety te negatywne opinie!!! mialem do czynienia z tym serwisem i salonem! nie polecam!!!! straszne kombinatorstwo i amatorszczyzna - to taki troche lepiej wygladajacy z zewnatrz komis i garaz u zdzisia - z autoryzacja i fachowoscia nie ma nic wspolnego!!! do tego ten wiecznie madrujacy sie dyrektorek, znajacy sie na wszystkim najlepiej. podobno kiedys bylo tak ok, ale teraz nawet myszy spod podlogi sie wyprowadzaja!
grzegorz 2014-08-18 15:05:40
Zostałeś zwolniony bo nie nadajesz sie do pracy i teraz próbujesz się odegrać.Wstyd wszyscy wiedzą ,że oszukiwałes i zostałeś wyrzucony z pracy.Sadzę,że nowy twój pracodawcą dowie się szybciej niz myślisz.
Joanna 2014-08-18 15:17:45
Jestem zadowolona z obsługi bardzo miła i fachowa. serwis czysty i zadbany.serwisuję Mitsubishi od lat i jestem zadowolona. Byłam u nowego Dealera obsługa o wiele gorsza i wartośc przegladu droższa. Zatem polecam ten serwis, serwisuje też inną marke w Moto-Champ .Naprawiawłam samochód po wypadku -bezgotówki.Naprawiono bardzo szybko na czas naprawy udostępniają samochód zastepczy.Polecam każdemu klientowi ten salon i serwis.
maro 2014-11-01 20:49:04
NEXT dobrze słyszałeś poszukaj ogłoszenia na OLX
maro 2014-11-01 21:11:06
Joanno Moto-Champ już nie ma autoryzacji Mitsubishi.
hhh 2014-11-19 13:17:12
nie wiem, jak tam wyglada sprawa z pracą, ale sprzedają wylakierowane i podrasowane auta jako bezwypadkowe, oszukując z jakich to salonow ich nie sprowadzali (a w rzeczonym salonie w ogole nic o tym aucie nie wiedzą) czy na to jest jakis paragraf z ustawy o ochronie konsumentow, czy dalej moga sobie wystawiac na otomoto samochody z nieprawdziwym opisem i nikt im nic nie zrobi?
Zygmunt 2014-11-19 15:11:31
Najłatwiej jest kogoś anonimowo oczerniać. Bo to nic nie kosztuje i nikogo poza pomówionym nie boli. hhh nie sądzę aby długoletni sprzedawca samochodów bawił się w dzisiejszych czasach w chałturę!!!!.Przecież wiesz że dzisiaj wszystko można sprawdzić, grubość lakieru, stan blacharski, historię przebiegu itd. itd. Więc najpierw sprawdź a później działaj krytycznie. Pozdrawiam i traktuj innych tak jak chciałbyś być traktowany. Ja jestem bardzo zadowolony od 5 lat serwisuję tam swojego Fiata i obecna ekipa jest najlepsza jaką do tej pory tam zatrudniano. Zmiany pewnie są zasługą dyrektora , który ciągle czuwa nad pracownikami, aby pracowali tak żeby każdy klient był zadowolony.
qwerty 2014-11-21 00:11:48
znajac historie i rozne przypadki pojawiajace sie w 'Komisie u Zbycha' zwanym szumnie Autoryzowanym Dealerem (Aixam i Ssangyong - marki ktore praktycznie się nie sprzedają) mozna sie w pelni zgodzic z opiniami przedmowcow ze wskazaniem na 'hhh'takze w tej firmie trzeba uwazac na wszystko, a dyrektor i jego ekipa-mozna pozostawic bez komentarza ZENADA
jedyny atut firmy - nie jest jedyna w swojej beznadziejnosci:) sa komisy dzialajace na podobnym poziomie tzw handlarze i komisanci!!!
bolec 2014-11-21 00:20:27
kaszmir - wlasciciel firmy najwyrazniej uwielbia hazard i zabawe na granicy prawa - a niby dlaczego juz nie prowadza sprzedazy Mitsubishi i serwisu??? zapewne z uwagi na to ze dzialaja tak legalnie i uczciwie!!!! dla nich nie ma znaczenia mozliwosc sprawdzenia aut - wierza w nawinosc klientow
poczytajcie na forach mitsumaniakow, popytajcie pracownikow aktualnych i bylych (tylko nie tych wazeliniarzy dyrektora, bo oni nic nie wiedza, poza tym reka reke myje jak to sie mowi hihi)
tomziom 2015-02-11 16:28:58
czytam te wpisy i aż dziw bierze skąd te hejty, ja tam nie narzekam
mam dwa samochody od motochampu i zawsze było ok, obsługa w serwisie bez uwag, a Pani w obsłudze serwisu miła i uprzejma i do tego w temacie, chociaż to nie babska branża, raz też miałem wypadek i wszystko ponaprawiali bez zastrzezeń, w zeszłym tygodniu Pan w komisie sprzedał mi auto żony w ciągu dwóch dni i zaraz dostałem wszystkie dokumenty i kasę, może niektórzy mieli pecha ale ja jestem zadowolony
borys 2015-02-22 19:13:20
powiem wam jedno, nie właściciel naprawia wasze auta tylko mechanicy,a ekipa jest ok.mają wiedzę.malowałem tam moje atko-perfekcja,superr
mirka 2015-02-22 19:21:23
myślę że to jeden z lepszych warsztatów,gdzie naprawią auto od a do z
Jarosław 2015-04-23 14:51:39
Korzystam z serwisu po kupnie nowego Rextona SsangYong.
Sprzedawca bardzo fachowo zaprezentował samochód sądziłem ,że są droższe auta z trak bogatym wyposażeniem , wykonanie na światowym poziomie.
Serwis bardzo dobry. pracownicy biurowi jak i mechanicy na poziomie - miła atmosfera jak w rodzinie.
Bardzo dobra kawa.Czas spędzony w oczekiwaniu na prace serwisu w ładnym pomieszczeniu wyposażonym w sprzęt audio-wizualny. Faktura fachowo opisana.Czego chcieć więcej.Polecam wszystkim takiej obsługi
Mirek 2015-07-30 17:17:27
Moto-Champ to firma na wysokim poziomie.Ludzie zatrudnieni to fachowcy.
Bardzo miła atmosfera.Byłem przejazdem jadąc na urlop -zepsuł się samochód otrzymałem fachową pomoc i samochód zastępczy.Życzyłbym sobie takich serwisów
w mojej okolicy.Bosch serwis to jest to polecam.Widziałem i miałem możliwość
jazdy nowym samochodem TIVOLI super auto na pewno po wczasach wrócę i kupię.
Moje auto wezmą w rozliczeniu za dobre kasę.
Dziękuje za miłą obsługę
GOŚĆ 2016-10-05 21:08:52
Widać że ostatnie wpisy pisane pod dyktando właściciela. Szkoda tylko że to reklama a nie zajęcie stanowiska wobec opinii zwłaszcza tych negatywnych. Jako pracodawca tragedia szczerze nie polecam. Zero dotrzymywania danego słowa, umawia się na jedno a potem i tak udaje że nie pamięta i robi pracownika w konia. Co do nadgodzin to lepiej unikać bo przy rozliczeniu raczej można się rozczarować i to bardzo.
we 2016-10-06 21:52:37
wiesz @yolo taka jest prawda ze jednka każdy ma swoja definicje dobrych zarobkow dla jednych jakas tam kwota to będzie mało a dla drugich dużo nie jestem w stanie tak na prawde tego uogolnac każdy ma przecież swoje zdanie na dany temat taka jst prawda
Mirek 2016-10-29 06:31:10
Ceny u tego Pana Kosmos.Za wymianę trzech filtrów i oleju w silniku 150 zł,
Zostaw swoją opinię o Moto-Champ Sklep Motoryzacyjny Zbigniew Karaś - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Champ Sklep Motoryzacyjny Zbigniew Karaś