Gimnazjum nr 2 w Skawinie

Opinie o Gimnazjum nr 2 w Skawinie

Maciek 2009-07-20 16:58
słaby poziom nauczania
ja 2010-01-31 20:37
Stosunkowo dużo dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Przewaga dzieci słabych.
Anonim 2016-02-12 16:02
Jeżeli ktoś się sugeruję tymi bzdurami to są poniżej klasy ... Gimnazjum nr 2 w Skawinie ma wysoki poziom nauczania. Świadczą o tym liczne osiągnięcia uczniów w konkursach. Robi mi się przykro,gdy widzę takie komentarze ( bezmyślne osoby). Chodziłam więc,wiem co piszę.Kulturalne osoby i wspaniali nauczyciele. Polecam gimnazjum nr 2 w Skawinie! :)
komputerowiec 2016-02-18 21:54
Świetne gimnazjum.Dołączam się do słów Anonim. Pozdrawiam i polecam ! :)
matka 2016-03-22 20:39
Moja córka skończyła to gimnazjum 2 lata temu, lubiła tam tam chodzić. była bardzo zadowolona z atmosfery, a ja z kontaktu z nauczycielami, którzy naprawdę troszczyli się o moje dziecko. Choć nie była orłem, dziś świetnie radzi sobie w liceum. W byłej szkole nieraz spotyka się z dawnymi kolegami i wychowawczynią.
Ortograf 2016-05-17 19:30
Rewelacyjne gimnazjum.Fajna atmosfera, nauczyciele mili i pomocni:) Najlepszy nauczyciel pan Marcin Grala od historii , dzięki niemu ogarnąłem i poprawiłem wyniki.Oby został na dłużej. Pozdrawiam i polecam!
Rtv I agd 2017-07-14 10:00
Nie mili nauczyciele ,Brak klamek ,taki poprawczak (były pelnoletni uczeń)
Licealistka 2017-08-25 17:35
Nauczyciele są nie mili? Co za bzdura! Co do niby ,,braku klamek"- skoro smarkacze wyciągają i niszczą szkołę...co poradzi garstka nauczycieli na tyle dzieciaków, które zachowują się jak nienormalne? Nie da się wszystkich przypilnować. Ja szkołę wspominam świetnie, przyjemna atmosfera i wszystkie klamki na miejscu. Świetni nauczyciele i gorąco polecam wszystkim! Prestiż szkoły się nie liczy, bo ważne jest to jakie ty masz podejście do nauki i swojej dalszej kariery zawodowej.
Zostaw swoją opinię o Gimnazjum nr 2 w Skawinie - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimnazjum nr 2 w Skawinie