Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw

Wrocław

Opinie o Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw

2009-06-18 20:53:50
Słowa kojarzące się z Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw : solidna, profesjonalna, rozwojowa,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzą i dobrą i bogatą
Atmosfera i ludzie tam pracujący są świetni!
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2700 brutto
Najbardziej podobało mi się w Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw: młody i dynamiczny zespół
Najbardziej nie podobało mi się w Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw: odległość od rodzinnego miasta
elemelek23 2011-02-23 14:47:46
Hp we Wro dzieli sie na trzy duze struktury plus jedna mala:

COE,BPO,GBS plus HPFs. Jedno co moge doradzic, jesli decydujecie sie na HP: omijajcie HPFS szerokim łukiem. Chyba, ze chcecie byc gnebieni przez managerke, ktora calymi dniami szpicluje kto kiedy przyszedl, ile czasu spedza w kuchni, czy rozmawia za glosno, czy sie smieje, czy siedzi przy biurku... itp. ta kobieta nie ma co robic calymi dniami tylko szpicluje, szpicluje, szpicluje.... wraz [usunięte przez moderatora], ktora jak ta nietoperzyca siedzi wgapiona w kuchnie, zeby byc na biezaco , kto sie tam kreci! jak cos [usunięte przez moderatora] nie pasuje podchodzi i z ryjem do kazdego, jesli byl ciut glosno, albo zrobil cos nie tak.
Robert 2016-04-26 11:12:03
A czy ktoś wie, kiedy Hewlett-Packard, Global e-Business Operations ma zamiar ogłosić kolejne rekrutacje?
Zostaw swoją opinię o Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw