Stal-bud

Skoczów

Opinie o Stal-bud

jamal 2008-12-31 16:41
Słowa kojarzące się z tą firmą to.solidna, profesjonalna, rozwojowa,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wzorowy
Atmosfera i ludzie tam pracujący są nie ma nigdzie takich jaku nas cool:)
Od jakiej stawki można negocjować pensję?2500zł na miesiąc/8zł do 14zł na godzine.
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: Polerka:)
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: Wszystko jest Ok:)
Zapraszam chętnych do nas:)
Kornelia 2014-10-30 22:52
Cześć, Jak to jest czy większość robi bez umowy ? bez ubezpieczenia, cz yzdarzały się jakieś wypadki w których udział brały właśnie takie osoby (wiadomo o wypadek nie jest ciężko zwłaszcza przy firmach takiego typu) ? Jak było to załatwiane ? szybka umowa że robi jako pierwszy dzień ? czy w jaki sposób ?
Ciekawy 2015-04-17 15:06
Czy może ktoś coś pozytywnego o tej pracy powiedzieć? Bo jak na razie to komentarze są przerażające. Rozumiem, że szeregowi pracownicy maja prawo tak się wypowiadać ale ciekawi mnie opinia kadry kierowniczej.
sf90 2015-07-08 14:03
Gdyby ktoś zauważył to na każde zapytanie odnośnie jakiejkolwiek firmy znajdują się osoby nastawione tylko negatywnie. Nikt kto ma dobre zdanie o pracodawcy czy atmosferze w zakładzie nie będzie się wypowiadał bo praca mu w głowie a nie siedzenie w internecie i gnojenie wszystkiego co popadnie. Pewnie w każdej firmie jest coś co może się nie podobać, ale z tego co wiem to jeszcze chyba nikt nie znalazł pracy wymarzonej w 100%. Ja aktualnie pracuję w Stal-Bud w biurze projektowym i powiem szczerze, że nie jest źle. Fakt, roboty jest dużo ale chyba lepiej tak niż siedzieć w domu i liczyć na cud. Co do wypłaty to jak na człowieka który zaczynał bez doświadczenia w tej branży to byłem mile zaskoczony.
DgW 2016-08-29 09:41
Czy ktoś może mi powiedzieć ile mniej więcej "na rękę" wyniosła by u nich pierwsza wypłata?
pako 2016-08-29 13:28
zbrojarze zarabaija calkiem dobrze, zalezy moze faktycznie jeszcze w jakiej firmie ale na ogol stawki wahaja sie do kilku tysiecy, nie wiem wlasnie ile oni na poczate są w stanie zaoferowac ale mysle ze kolo 4 tys?
szukacz p 2017-01-12 15:28
potrzebują tam spawacza wysłałem cv ale widzac te opinie mysle ze popełniłem bład
Zostaw swoją opinię o Stal-bud - Skoczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stal-bud