logo Kancelaria Finansowa B&G

Kancelaria Finansowa B&G

Poznań

Opinie o Kancelaria Finansowa B&G

Memi 2014-06-29 13:30:20
Współpracowałam z tą firmą jeszcze pół roku temu. Firma mała, z polskim kapitałem. Uważam, że jak na początek mojej kariery to bardzo dobrze trafiłam. Miałam dużo szkoleń zarówno miękkich jak i produktowych. Nie jest to łatwa praca, ale jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi i zna się na finansach to polecam. Z tego co wiem to oni teraz najbardziej się skupiają na pośrednikach.
Odeszłam z tej firmy, bo udało mi się znaleźć coś innego. Ale rok tam przepracowałam.
malinka88 2014-07-01 17:57:21
Zostałam zaproszona na rozmowę, ale nie wiem, czy iść. Warto?
Memi 2014-07-02 08:35:25
Skupiają się bardziej na rozwijaniu sieci zewnętrznej. Mimo wszystko wewnętrznym doradcom trzeba poświęcić więcej czasu i uwagi.
Nie robili problemów z odejściem. Było O.K.
malinka88 2014-07-06 11:55:33
Byłam w piątek na rozmowie. Było w porządku, już popołudniu zadzwonili do mnie z odpowiedzią, ale nie wiem, czy się zdecyduję. Czy moglibyście napisać coś więcej o tej firmie?
Memi 2014-07-09 08:33:53
Dokładnie. Spróbować zawsze warto!
Memi 2014-07-26 08:56:28
I co malinka88, zdecydowałaś się na współpracę z kancelarią?
malinka88 2014-08-04 20:26:30
Tak, zdecydowałam się i jak na razie wszystko jest w porządku. Dużo szkoleń i sporo pracy. Nie jest łatwo, no ale zobaczymy co będzie dalej...
Maciek 2014-11-19 16:50:48
no niby dobrze mogą płacić, ale zastanawia mnie to czy jak praca sama w sobie jest beznadziejna, to i tak się zatrudnicie jak kasa dobra? mnie interesuje to czy w tej firmie jest możliwość rozwoju i jakiegoś wykazania się przy projektach, nie wiecie czy tak faktycznie jest? bo na tym mi zależy bardzo, żeby było ciekawie.
onni 2014-12-01 19:09:50
Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy Kancelaria Finansowa B&G to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. Specjalista ds. sprzedaży Miejsce pracy: Poznań Region: wielkopolskie Wymagania: - doświadczenie w pracy w CallCenter...
wer 2016-05-07 13:25:57
no nie ma nie ma..a ja bylbym zainteresowany praca u nich jako specjalsta do spraw sprzedazy w Poznaniu na przyklad za pewne trzeba miec jakies wyzsze wyksztaclenie no i diświadczenie w koncu to jednak jest stanowisko specjaslsity jakby nie patrzec..
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Finansowa B&G - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Finansowa B&G