Opinie o Agencja Ochrony Konwój w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Konwój. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Konwój o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Konwój w Kraków

Szukają teraz ludzi na ochronę, ktoś z was może mnie oświecić na temat warunków i stawki obecnej :] Sporo tu informacji od was, ale szkoda, że mają kilka lat już. Pewnie dużo się mogło zmienić. Jeśli ktoś tu pracuje obecnie proszę o info na temat roboty, co z uop, jak rotacja wśród pracowników.

Anonim Nowy wpis

Pracowałem tam przez rok i był jednym z najgorszych. Szefostwo do wszystkiego podchodzi krytycznie, jeśli ma się znajomości to można spotkać bardzo dużą faworyzację niektórych pracowników. Sami pracownicy (przynajmniej z mojego obiektu) to gbury, które potrafią w ciągu 10-15 minut od rozpoczęcia zmiany zepsuć humor. Praca sama w sobie jak każda inna, robisz to dostajesz wypłatę. Wypłata była zawsze na czas. Czy poleciłbym tę pracę? Tylko osobie która ma nerwy ze stali i lubi użerać się ze starymi pierdami i przygłupami z którymi przyjdzie jej pracować. Jedynie kogo mógłbym polecić z tej firmy jest pan Ż., człowiek który odnajduje się w tym świetnie i jest w stanie pomóc w każdej sytuacji.

Pracuje w firmie pol roku, nie wiem skąd negatywne opinie, szefostwo wyrozumiale, nie robi pod górkę, pomaga, tlumaczy. Jeśli ktos pracuje uczciwie,wykonuje swoje obowiazki tak jak należy to wszystko jest ok. Kazda sprawa jest na bieżąco rozwiązywana, umundurowanie zapewnione, przybory takie jak latarka, krótkofalówka czy gaz, sprawne i nowe. Grafik mamy elastyczny, nikt go nam nie narzuca, ustalamy go wspolnie z współpracownikami, byle by bylo po rowno godzin. Studenci zaoczni jak macie okazje to aplikujcie, sama studiuje zaocznie i kazdy respektuje dni w ktorych mam zjazdy, na spokojnie da sie pogodzic uczelnie z pracą a godzin jest na tyle duzo ze zarabiam naprawde bardzo dobrze w porownaniu z innymi pracującymi kolegami/koleżankami. Mam porownanie do innych zawodow, sklepow, galeri, salonow, call center itp, jak narazie tu jest naprawde super. Zawsze znajdzie sie obibok ktory nie wypelnia obowiązków, cwaniakuje a potem zostaje zwolniony i ma wielce pretensje, sami wiecie jak to wyglada. Robcie swoje a bedzie dobrze!

Antoni

Fajnie ze polecasz studentom, bo ja jeszcze się uczę akurat i właśnie szukam pracy, a ile zarobi taka osoba jak ja, która nie ma doświadczenia w tej robocie? Dobrze płacą?

@Antoni

Jako student do 26 roku zycia zarabiam 19.70 na godzinę, ale na reke, majac 180 godzin (czasem wiecej) zarabiam 3500-4000

Joanna

hej ! no tak, studenci do 26r sa inaczej liczeni i wtedy jest lepsza stawka. Czy mam rozumiec ze po 26 r stawka bedzie dla ciebie taka sama ale juz liczona brutto ?

Młody Nowy wpis
@Antoni

Dobrze. Nawet 4 tys na rękę.

Pracownik Nowy wpis
@Joanna

Nie wiem co bedzie za pare lat sie dzialo w naszym kraju i jakie beda stawki brutto i netto, przy takiej inflacji jaka jest teraz, nie zdziwie sie jesli bede miala 19.70 na reke brutto ;)

gorzej chyba być nie może

Najgorsza firma z jaka miałem styczność, brak jakiejkolwiek organizacji, wszystkie porażki i zły humor przełożonych wyładowywane na pracowniku, kompletny brak umiejętności zarządzania ludźmi, zero wiedzy i kompetencji od przełożonych, brak zainteresowania obiektami a co dopiero wiedzy o obiektach które są pod ich opieka, masa przekrętów i znajomosci na każdym kroku, skłócanie i manipulowanie pracownikami, zero szacunku do drugiej osoby, wieczne zbywanie, warunki masakryczne, faworyzowanie pracownikow którzy po prostu liżą (usunięte przez administratora) przełożonym lub maja z tego jakieś korzyści, zdecydowanie był to najgorszy błąd ze podjąłem z nimi prace, całe szczęście uwolniłem się z tego cyrku

Edyta
@gorzej chyba być nie może

Brzmi jak w filmie ci powiem takie dramaty :D A co konkretnie się dzieje niby? Ubliżają czy coś?

gorzej być nie moze
@Edyta

wszystko zostało zawarte w wypowiedzi a jak się Pani nie obawia tego cyrku to polecam się zatrudnić i samodzielnie wyrazić opinie

szarlotka 28091
@gorzej chyba być nie może

Mam pytanie, czy jest pani pan w stanie opisać dokładnie o jaką sytuacje chodzi i o jakie osoby bo takie lakonicznie napisane opinie mogą być krzywdzące i niekoniecznie być prawdziwe, będę wdzięczny za odpowiedź

Witek

Wojtuś jest w porządku. Tyle że niekture osoby olewają prace i mię chronią widok jaki ma być u pracownika ochrony. Więc bym na miejscu firm konkurencyjnych też czytał te opinia że by wiedzieli kogo lepiej nie brać do pracy bo i tak zrobią (usunięte przez administratora)

Sasza

Znam kolegów z kontroli . I nie czepiają się na za nic do pracownika chyba że ma problem z regularnym naruszeniem dyscypliny roboczej. Wojtek jest stary pracownik i nie ma potrzeby żeby coś ,komuś udowadniać . Pracuję w firmie ponad 5 lat . Jak w każdej firmie są czasem tematy do poprawki bo pracują ludzie anie roboty . Ale nieraz Prezes osobiście był obecny na obiekcie oto żeby się dowiedzieć o sytuacji i pomóc pracownikom albo odnajdywać porozumienie pomiędzy administracją i pracownikami . Miałem doświadczenie w innej dość znanej firmie która też jak Konwój płaciła wszystko na czas ,ale męczący tryby pracy i brak chęci koordynatorów szukać zamiany w razie awarii robiło przykre wrażenie . Dochodziło do takich sytuacyj że osoba bez możliwości dokupić jedzenie siedziała trzecią dobę na budowie w budzie i kazali jej nie opuszczać obiektu... Za oparcie się na linii kas osoba mogła dostać mandat jeżeli kierownik zmiany miał zły humor... Albo gdy chciał się pobawić to ni by w ramach szkolenia gonił pracownika na magazyny do sprawdzenie plomb na tak zwane paniki . Osoba musiała dostać się 300 metrów przez sale sprzedaży za nieco 20-40 sekund . Tak pełnego dnia jeden z starszych panów po takiej akcji poczuł się źle i umarł ... Dowódca dalej pracuję w tam tej znanej firmie i dostaw awans . Po tym złym doświadczeniu gdy przyszedłem do Konwoju byłem zdziwiony że na Boże Narodzenie dostałem koszyk z prezentami i życzeniami od Prezesa . po dwóch latach pracy szereg kolegów dostali za pomocą starań Prezesa wyjazd na wczasy nad morze. Firma opłaciła bardzo zawodowe szkolenie pierwszej pomocy medycznej z certyfikatem . I inne rzeczy . Moim zdaniem osoba która chce pracować sumiennie jest doceniana przez firmę . A nawet tym komu na początek coś się nie udaję mają za zwyczaj czas na przeszkolenie się albo próbują go dać na inny obiekt na którym osoba pasowała bym najlepiej . I tylko jeżeli ma poważne problemy albo problemy z dyscypliną czy ogólnie osobą konfliktowa to w tedy było zakończono z nią spół-pracę .Na temat ubrań był mały problem w okresie przejściowym . Gdy stare stroję już musieli wycofać się a nowe byli w trakcie planowania a później produkcji . Więc dokupować stare było bez sensu ponieważ nowy standard był lepszy i inny. Na dziś są nowe stroje firmowe mocne buty. Myślę że negatywne opinie to raczej jakaś prywatna sytuacja i nie jest powszechną na co dzień.

Henryk
@gorzej chyba być nie może

Nie jest ot najgorsza firma w branży, tylko jedna z najlepszych. Pracowałem w niej ok. 5 lat i mam bardzo pozytywne odczucia. Popracuj w takich firmach ochroniarskich, jak: So..., Co..., Se..., a gwarantuję Ci, że od razu zmienisz zdanie.

@Henryk

A to czym się ta firma twoim zdaniem wyróżnia? Lepiej tu płacą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Konwój? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Agencja Ochrony Konwój traktuje ludzi?

porażka

mobbing, odradzam firmę, wyzywa się na tobie przez swoje humory i do wszysykich ma pretensje

@porażka

Tak to niestety prawda, wszystko to jeden wielki b..... i tyle brak jakiegokolwiek profesjonalizmu poza kilkoma osobami które coś tam kiedyś robiły przynajmniej tak mówią, a szefowie masakra lepiej nie komentować bo braknie słów, niemoc w załatwieniu czegokolwiek o sortach mundurowych nie wspomnę bo nie mogłem się doprosić o zwrot za buty ogólnie radzę omijać szerokim łukiem nie polecam

Halina
@Kamil

A ten zwrot za buty to gwarantowany wcześniej miałeś? Moze masz jakiś zapis w umowie o tym albo coś?

porażka
@Kamil

tak, nie ma nawet opcji się z nimi dogadac bo i tak ciagle nie maja czasu albo wyjada z pysk*em i się już ci wszystkiego odechciewa nie mogłem już dłużej pracowac w takiej atmosferze, nikt za (usunięte przez administratora) nie będzie

@porażka

To po jakim czasie zdecydowałeś się odejść? Poszedłeś do konkurencji?

Już nie pracuje

Pracownicy Konwoju są w porządku, ale ciągłe humory i słownictwo założyciela psuje całą atmosferę. Przelewa on swoją złość na pracowników. W jaki sposób by się człowiek nie starał, to i tak ostatecznie jest wszystko źle. Ilość pracy na kilka osób, a często robi to jedna. Jeśli się pracuje na obiektach - jest ok. W biurze pracy natomiast nie polecam - szkoda nerwów. Rezygnacja była moją najlepszą decyzją.

Izabela
@Już nie pracuje

A jak się pracuje na obiektach, to jak często ma się kontakt z tym szefem, o którym wspominasz?

Operator

Dzień dobry, czy poszukujecie pracowników z wpisem ale bez broni (póki co)? Czy mundury są takie jak na stronie firmy? (ps bardzo profesjonalnie wyglądają), czy samochody wszystkie mają żółte koguty świetlne? (ta opcja również wygląda bardzo profesjonalnie). Czy jest możliwość pracy w grupie interwencyjnej, ale też bez broni? Jak wyglądają zmiany, też 24h? (wg mnie 24 h to przesada, bo człowiek już w tedy nie ochrania tylko czeka by dotrwać, idealnym są zmiany 12h) Pozdrawiam

Jak się pracuje z ludźmi z Agencja Ochrony Konwój?

Pracowałem spory kawał czasu, większość negatywnych komentarzy muszę potwierdzić. Firma a raczej co niektórzy na "stanowiskach" wymyślają coraz to głupsze zasady, pracownik właściwie nie ma żadnych praw, jest obarczany winą za każdą rzecz, choć często to właśnie chaos w funkcjach kierowniczych do tego prowadzi. Jest to czysty wyzysk, pracownik często zajmuje się rzeczami, które w ogóle nie są w jego zakresie obowiązków. Żeby nie wymieniać z nazwiska, pewne osoby zasiadające na wyższych stanowiskach godzą się na wszystko co powie administrator, opryskliwość i obelgi nieraz były skierowane na pracowników ochrony. Właściwie brak możliwości awansu dla osoby z "zewnątrz", zatrudniani ludzie po znajomościach mają lepiej, choć nie potrafią obsługiwać np. monitoringu. Zdecydowanie nie polecam, prl dawno się skończył.

Grupa Ochrony Konwój

Dzień dobry, uprzejmie prosimy o podanie konkretów, które dają podstawę do tego, aby w ten sposób wypowiadać się na temat naszej firmy. Jednocześnie zapewniamy że personel GOK jest głównym ogniwem w jej funkcjonowaniu i wszystkie kwestie z nim związane są dla nas niezwykle istotne. Będziemy zobowiązani za przedstawienie szczegółów, aby móc wyjaśnić kwestie poruszone w poście. Dziękujemy.

Wawa

mieliśmy okazję współpracować z większym zespołem Konwoju przy jednym temacie. Oprócz tego ze na prawdę fajni ludzie to do tego profesjonaliści. Wszystko terminowo i zgodnie z ustaleniami. Chętnie moglibyśmy podziałać ponownie. Dobrze zorganizowana grupa ludzi. Zawodowcy.polecamy

Alex
@Wawa

skoro zadowoleni to znaczy mocna ekipa tam robi.

W Konwoju pracuje na prawdę wielu świetnych ludzi. A to jest ważne bo przecież spędza się tam przecież nawet i po kilkanaście godzin razem. Jak jest zła atomosfera w firmie to nie wpływa na pracę dobrze dlatego zgrany zespól do podstawa

alka

dla mnie fajnie, od niedawna ale nie ma na co narzekać

Alex

ok jeżeli nie jesteś leniem )

Antoni
@Alex

Czyli wydajna praca się opłaca? Ma to przełożenie na wypłatę? Chodzi mi o to czy są jakieś dodatkowe premie?

Operator

Cześć, czy jest możliwość zrobienia kursu za lojalkę?

@Operator

GRUPA OCHRONY KONWÓJ prowadzi działania podnoszące kwalifikacje personelu, zgodnie z obowiązującą polityką firmy. W GRUPIE OCHRONY KONWÓJ dbamy o stały rozwój zawodowy naszych pracowników oraz implementację obowiązujących rozwiązań technologicznych, wykorzystywanych podczas pełnienia przez nich obowiązków zawodowych. Jednym z takich działań są właśnie szkolenia.

@GRUPA OCHRONY KONWÓJ

Czyli jest taka możliwość dla człowieka z ulicy? Chce się zatrudnić u was, ale jako kwalifikowany a póki co (na czas kursu) na tzw sztukę w patrolu interwencyjnym. O ile jest taka możliwość.

Rafał

Pracowałem w Konwoju. Praca jak to w ochronie, ale firma ma sporo obiektów i nudzić się nie da :-) praca jak praca.

Na jakie benefity można liczyć w Agencja Ochrony Konwój?

Tomi

jest social np. dofinansowanie do karty sportowej

Bogdan

Witam użytkowników. Jestem byłym pracownikiem firmy . Zostałem przyjęty tylko dlatego, że posiadam grupę inwalidzką (najważniejszy priorytet w tej firmie.) Pracowałem ponad rok. Wypłaty były przeważnie na czas, ale nigdy nie można było doliczyć się jaką ma się stawkę, ponieważ zawsze coś brakowało. Praca jest spokojna, ponieważ zależy na jaki obiekt się trafi. I czy przełożonym będzie człowiek bez wykształcenia lub były budowlaniec z zagranicy. Wielkim minusem jaki zauważyłem na starcie, było to, że obuwie oraz spodnie musiałem kupować na własny koszt i nie dostałem zwrotu ani złotóweczki. Dodatkowo dostałem zniszczony polar po innym pracowniku i jedna koszulę, koszula po paru dniach służby była przepocona. Gdy prosiłem o dostarczenie i wymianę sortów to zawsze byłem zlewany. Jedynym plusem jaki mnie spotkał było to, że poznałem nowych sympatycznych pracowników.

@Bogdan

To skoro tak żle się pracowało to trzeba było szukac innej pracy. a tu jednak rok się przepracowało to chyba nie było tak zle?

Grupa Ochrony Konwój
@Bogdan

Szanowny Panie Bogdanie, z przykrością i zdumieniem przeczytaliśmy opinię, którą zamieścił Pan na portalu Go Work. Zarzuty, które kieruje Pan w stronę Grupy Ochrony Konwój są zaskakujące i stawiające nas w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ nie możemy odnieść się do nich oraz zweryfikować opisanych zdarzeń, nie znając szczegółów sprawy. Zarzuty, które Pan przedstawia godzą w dobre imię i reputację Grupy Ochrony Konwój, jak również osób w niej pracujących, co jest także niezwykle krzywdzące i niesprawiedliwe w stosunku do całego personelu naszej firmy. Pracownicy Grupy Ochrony Konwój stanowią zespół i siłę firmy. Są bez wyjątków traktowani na takich samych zasadach i prawach. Dotyczy to zarówno kwestii wynagradzania pracowników, jak również i wyposażenia w niezbędny sprzęt oraz odzież służbową. Zwracamy się zatem do Pana z prośbą o przedstawienie nam szczegółów dotyczących sprawy i przybliżenia konkretów odnośnie przedstawionych zarzutów: 1. Na jakiej podstawie twierdzi Pan, że priorytetem firmy jest przyjmowanie do pracy osób z grupą inwalidzką. Skąd taki wniosek? 2. Dlaczego przez cały rok pracy, nie zgłosił Pan zarzucanej niezgodności finansowej, skoro uznał Pan, że brakuje Panu danej sumy pieniędzy w wynagrodzeniu? 3. Prosimy o podanie imienia i nazwiska Pana ówczesnego przełożonego. W Grupie Ochrony Konwój nie są zatrudnieni do pracy w ochronie obcokrajowcy ani osoby z branży budowlanej. Skąd zatem taka sugestia? 4. Czy przedstawił Pan pracodawcy rachunek lub fakturę za zakup odzieży, które stanowią podstawę do zwrotu pracownikowi należności za zakup odzieży? 5. Proszę o wskazanie osoby, której zgłaszał Pan prośbę o wymianę sortów odzieży. Odpowiedzi na te pytania z całą pewnością pozwolą nam wyjaśnić sugerowane przez Pana nieprawidłowości i odnieść się do stawianych zarzutów w stosunku do Grupy Ochrony Konwój. Zachęcamy również do kontaktu mailowego: pr@konwoj.pl

Sam
@Grupa Ochrony Konwój

Przepraszam bardzo, ale to chyba opinia, którą każdy może napisać? Wcześniej jak ludzie podawali nazwiska to groziliscie pozwami, to teraz sie nie dziwcie, że nikt nie napisze konkretnie. Poza tym mamy RODO, a jeśli Pan już nie pracuje to po co w ogóle ma coś wyjaśniać. Pracował rok, bo może miał jakieś problemy osobiste i nie mógł zrezygnować? Naprawdę ciężko się to czyta. Z poważaniem.

@Sam

Szanowny Panie, Dziękujemy Panu za zaangażowanie w poruszony wątek. Naturalnie każdy ma własne zdanie i jest to zrozumiałe. Opinie jednak mają także to do siebie, że nie zawsze są obiektywne. Dlatego też zwróciliśmy się z Prośbą do Pana Bogdana, aby przedstawił szczegóły dotyczące poruszanych przez niego tematów. Wyłącznie w celu wyjaśnienia sprawy i stawianych GOK zarzutów. Naszą intencją jest jedynie uczciwe ustalenie stanowiska w tej sprawie i dbanie o dobre imię naszej firmy, jak i wszystkich pracowników GOK.

@Sam

Szanowny Panie, W nawiązaniu do Pana wypowiedzi, stanowczo zaprzeczamy, aby miało miejsce jakiekolwiek, jak Pan to ujął cyt.: „grożenie pozwami”. Jeżeli jest Pan odmiennego zdania prosimy o wskazanie tych postów. Dziękujemy.

Grzesiek

Firma jak firma. Jak to w ochronie. Wykonuje się robotę i dostaje się wynagrodzenie. Pensja zawsze na czas a to jest ważne bo. w innych agencjach jak pracowałem było różnie z płaceniem terminowym.

Edyta
@Grzesiek

Rozumiem, że jesteś aktualnym pracownikiem agencji ochrony Konwój, chętnie dowiem się czegoś jeszcze na temat oferowanych przez tego pracodawcę warunków zatrudnienia. Napisałeś, że wynagrodzenie wypłacane jest w terminie - a na jakie zarobki można liczyć na Twoim stanowisku?

Nic
@Edyta

Najniższa krajowa a co to za pytanie w ogóle

Zadowoloby

Potwierdzam. Dobra firma. Ale kiedyś była bardzo dobra. Brakuje człowieka, który to wraz z Prezesem tworzył. Dyrektor M. - człowiek z pomysłem, rozmachem, kupe nowy pomysłow, wyrozumialosc dla pracowników oraz pomoc. Znakomity kontakt z administracjami budynkow. Z Prezesem tworzyli znakomity duet.

Nico
@Zadowoloby

Uśmiałem się jak to czytałem kto to napisał o panu Maćku naprawdę człowiek w butach aligatora hahaha padnę naprawdę były Mi.chyba każdy wie zero pojęcia o branży ochrony pan wiedział jak skucic pracowników zresztą psychologia policji no cóż konwój był by bardzo potężna firma i miał bardzo dobrych ludzi w Krakowie jak by nie pan macio no ale cóż życie pozdrawiam czekam na takie opinie później się .....

adam
@Nico

Nico, Nico... cóż tak chwalisz? Czyżby kolejny nadskakujący przełożonym, bez własnego zdania z wypranym mózgiem? Nico raz piszesz jak (usunięte przez administratora) raz jak inteligent, o co tu chodzi?

Lucky
@adam

Adam. Chyba każdy może pisać tak jak mu się podoba. A ty jakieś analizy robisz? Konwój to dobra firma, jest praca są zadania. Jak się komuś nie podoba to nikt nie zmusza.

Nordi

Pewne jest to, że dobrą firmę doceni jedynie pracownik solidny i znający się na tym co ma robić, ja polecam.

Darek
@Nordi

dokładnie! ludzie wymyślają i mają niewiadomo jakie oczekiwania. Jak nie piszesz na robotę w ochronie to chyba wiadomo co będziesz robił i jaki będzie zakres obowiązków

Pawel
@Nordi

no tak. Jak się amatorzy biorą za pracę na której się nie znają to potem są zdziwieni zadaniami. Jak ktoś wie co chce robić zawodowo i robić to w ochronie to w Konwoju będzie mu się pracowało dobrze i bez niespodzianek. Dobra firma od lat w branży

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Agencja Ochrony Konwój?

dobre sobie, znam osoby które czekają kilka lat i nic oprócz zleceniówki.

Robin

Polecam! Dziwię się trochę tym wszystkim negatywnym komentarzom bo dla mnie firma jest najlepsza spośród tych w branży, w których pracowałem, a to już trzecia w Krk. Solidny, miły pracodawca i ciekawe zlecenia.

Irka

@adam czemu forma promuje nieudaczników według ciebie?

Rocky

Widać flustracje pracowników konwój po postach prawie padłem jak czytałem ostanie świeże nowe dwa kto to pisze w firmie konwój nigdy nie będzie dobrze to jest bardzo mała firma regionalna tam każdy wie o każdym jak może kiedyś dorówna wielkim firma ochroniarskim nauczy się szanować pracownika ale w tedy będzie już za późno hahaha.

Kamil

Bardzo pozytywnie oceniam firmę KONWÓJ ,a opinie wszystkich frustratow i nieudacznikow życiowych, ktrorzy niewiele potrafia i są leniwi są bardzo krzywdzące dla wszystkich jej pracownikow.Bardzo pozytywnie oceniam tą firmę .

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Konwój - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Konwój?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Konwój tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Konwój?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Konwój
1.8/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Grażyny 6
    31-217 Kraków