Opinie o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Kolo

Teraz dali info iz na kabarecik z tancerkami mozna sie zapisac za 30 zika.Zamiast tego mogli by chociarz raz na swieta cos dac dla pracowników,a dla dzieci nawet skromne paczki porobic na świeta. W innych zakładach zawsze co roku na świeta coś pracownicy dostają a TU co.Co tu gadać z czego prezesi i kierownicy zrobia świeta nie mówiac juz o zakładowej wigili znowu tylko wybrańcy pojadą.Z roku na rok robi sie coraz gorzej.

Szczery

Jetem zdruzgotany poczynaniami szefostwa firmy SZABEL to wstyd i hańba dla nas dla Koszalina że taka firma jest ale taka jest rzeczywistość tak działają prawie wszystkie firmy szkoda. Tylko kasa się liczy nic więcej szefostwo nie rozumie że firma to ludzie Wstyd. Drogi Prezesie proszę spytać czy znajdzie się choć jeden pracownik który powie że jest dumny że pracuję w SZABLU szkoda że tak jest

Kłopot

Gdzie te hordy ochotników do pracy ,? czyżby pochowały się po szafach.W szufladach podania leżą { sterty}- a chętnych brak. Prawda jest taka ,że najniżej zarabiający zawód w Polsce to ,,,,ochroniarze,,,,- Co będzie jak Ci najstarsi z ochrony odejdą na emerytury ze względu na słaby stan zdrowia.Swoją drogą jak oni przechodzą badania dopuszczające do pracy w ochronie?.

Jaki taki

Zobacz co stoi pod wiatą na parkingu w Szablu a dowiesz się gdzie jest fundusz pracowniczy, podwyżki,pieniądze z pe-fronu.Zobacz jakie roszady na stanowiskach ,a zobaczysz ilu nowych ,,,,funkcyjnych dyrektorów,,, się szykuje .Tylko ten podrzędny robol jest na końcu listy a ,, górze ,,wydaje się ,że jest dobrze- bo jeszcze nie zastrajkowali - ale przyjdzie dzień 1,2,styczeń 2016 roku i zobaczymy kto zostanie na etacie ,umowie a kogo odejdzie na śmieciówkę do innych firm ochrony - ZMIANY SIĘ ZAPOWIADAJĄ . DYREKCJA NIECH NIE STRASZY ,ŻE CIĘ ZWOLNIĄ BO JUŻ MAJĄ KŁOPOT Z ZATRUDNIENIEM .

Czy kandydat na stanowisko OPERATOR UZBROJONEGO STANOWISKA INTERWENCYJNEGO w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
bumba

za 400 godzin pracy to tyle się zarobi za normę 1.600 - 1.700 oczywiście nie na cieciówie tam płacą chyba 5 zl na godzinę

jan

nie pisałeś za jaki okres mają być zarobki

Kolo

Jan skond żeś wziol takie zarobki chyba razem za trzy miechy

Jan

zarobki w zależności od obiektu tak średnio 2500 - 3700

Chinczyk

NIE MA CO SKŁADAĆ PODAŃ !! MAJĄ ICH PEŁNE SZUFLADY .PRZYNAJMNIEJ TAK TWIERDZI DYREKCJA .

olo

ZEGI Waksaty w firmie są,więc składaj CV

unista

Ciekawae co za osioł z agencji ochroniarskiej :Szabel" ze szczecinka zaparkował na znaku dla inwalidów pod Tesco w Szczecinku.Jak nie znają znaków drogowych to na wóz drabiniasty niech sie przesiadą.

yyy

Witam czy to prawda że nie które oddziały dostały podwyżkę na patrolach np 300zł jak w Kołobrzegu!!!a o reszcie zapomniano ale do czasu bo brakuje już ludzi kwalifikowanych i czas z tym coś zrobić szanowny zarzadzie albo My sami coś zrobimy z tym!!!

NOWY

Mnie bardziej interesuje praca w Koszalinie ,ale na etat a nie na jakąś tam śmieciówkę

Ryszard

Szambo a nie szabel

zzz
@Ryszard

W Szczecinku podobno brak ludzi szukają kwalifikowanych pracowników do patrolu.

KTOSIK

Czy dużo macie chętnych do pracy ? to może się zgłoszę -jak są jakieś wakaty . mam II ,pozwolenie na broń, wpisany jestem na listę pracowników kwalifikowanych. ktoś coś wie na ten temat??

jan

aleś ty odważny Roma jak masz coś do tego Pana to idz do jego gabinetu i to mu powiedz a nie sadzisz się w sieci to te Dziewczyny maja jaj bo ty masz tylko...... Pozdrawiam cię Roma.

Roma

Taka groźna kobitka to powinna spałować tego dyrektorka co bedomnego pobił ,albo puścić cwaniaka w większe grono kobitek. Wiem co to za typ z ry....a krzywo mu patrzy. Kiedyś wybuchnę. Pozdrawiam chłopcy.

LEW

To ty nie widziałaś wkurwionego faceta z rozdmuchaną grzywą lwa ,z kipiącą pianą z warg, i buchającą parą z nozdrzy. Lepiej byś takiego nie spotkała.

Jołłł
@LEW

Masz racje ,popieram a najgorsze to jest to ,że kleszcz wie i głupa tnie.

KRYSTIANO

TO POPROSTU NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE CIEKAWE CZY TE 100 ZŁ W CENNIKU SZABLA UJĘTE? NAPEWNO PRACUJE JESZCZE NA STANOWISKU BO KTO GO ZWOLNII. CIEKAWE JAKBY TYM POBICIEM ZABIŁ TO NAWET NIE MUSIAŁBY PŁACIĆ. TAKAA SZANOWANA OCHRONA? WŁAŚCICIELU CO SIĘ DZIEJE MOJEJ FIRMY I MOICH ZNAJOMYCH TO JUŻ WY CHYBA OCHRANIAĆ NIE BĘDZIECIE BEZ OBRAZY. pANIE MARIUSZU CZY ŻYCIE CZŁOWIEKA MA DLA PANA JAKĄŚ WARTOŚĆ. CIEKAWI MNIE PANA PRZESZŁOŚĆ JAK PAN PAŁECZKĘ MIAŁ ILU WTEDY UCIERPIAŁO?? BO WIDAĆ ZE NAWYK ZOSTAŁ. PSA SIE NIE BJE , A JAK POBIJĄ TO WYROK DOSTAJĄ? LUDZIE KTÓRZY COS WIĘCEJ WIEDZĄ TRZEBA TO NAGŁOŚNIĆ TAK BYĆ NIE MOŻE

kolo

Jakie tam wnioski oni tam jak swiente krowy bo przecież pan dyrektor handlowy oni tylko potrafią szarego pracownika besztać i poniewierać powinno się takiego dyrka odrazu na zbity pysk wywalić i sprawę o pobicie do sadu

pobicie człowieka
@kolo

No tak powinno być , ale to emerytowany policjant wszystko pięknie moment rozmyli dał 100 zł i policja moment pojechała. DYREKTOR HANDLOWY co to za ochrona co niewinnych ludzi bije. Rozumiem jakies zamieszanie pojechali panowie z najnizszego szczebla i mogło być różnie. Moze ich zaatakowano czy jak, ale to Dyrektor osoba na wysokim szczeblu jaki on przykład daje i co on może wymagać od swoich podwładnych?? Także dyrekcjo tej że ochrony zróbcie cos z tym bo tylko wam dobre imie potargał. Jak tu korzysać z waszych usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.