prestige sa

Koszalin

Opinie o prestige sa

mierny pracownik 2010-02-20 12:16:07
Wyzysk, nepotyzm, kiepska kasa, mobbing i to chyba wystarczy.

Nie liczna wiele ze strony "zarządu"
Pracownik 2010-07-27 13:05:19
ladne gadanie na poczatku, duzo obiecuja a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robia, kasa lipna, totalne wykozystywanie pracownikow, walczac o swoje trzeba sie nizle nabiegac za kierownikiem ktory zbywa osobe pracujaca jak tylko moze, jedyny + to dobry kontakt z zaloga aczkolwiek rotacja pracownikow jest spora
Zyzio 2010-07-29 11:23:07
Totalny sajgon, jak tego nie zamkna do konca roku to bedzie dobrze, zlodziejstwo i wykozystywanie na kazdym kroku
anonim 2010-09-02 22:11:59
Zyzio - 2010-07-29 11:23:07

cała prawda
jam 2011-01-04 10:46:19
No i ZAMYKAJĄ, ogłosili zamknięcie produkcji, nic już nie można kupić, ale nigdzie nie piszą o upadłości ?
anonim 2011-03-11 10:37:19
witam, firma nie ogłosiła upadłości, więc nie wiem skąd takie informacje się biorą. jestem zadowolony z pracy w Prestige S.A. prawdą jest ze rotacja ludzi jest dosyc duza ale to dlatego, że do pracy trzeba się przyłożyć za to sie bierze pieniądze.
poconick 2013-08-21 01:41:46
Podzielam poprzednie wypowiedzi. Poszukaj roboty gdzie bardziej potrafią uszanować godność pracownika, bo nie tylko o kasę chodzi w życiu.
Marek Rzeszów 2016-07-17 17:56:41
Pracowałem w Prestige S. A. Na warunkach umowy handlowej (działalność ), pieniądze zarabiałem jak na tamte czasy uważam za niezłe,
mowa o latach 2001- 2005, wszystko zależało od mojego podejścia do tego biznesu,
Pracę w Rattan Prestige wspominam z wielką sympatią.
Zostaw swoją opinię o prestige sa - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prestige sa