Drukarnia Mieszko / Printmar

Opinie o Drukarnia Mieszko / Printmar

anonim 2008-12-04 14:18:26

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.nieprofesjonalna, niekompentna):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... w skali od 1 do 10 na - 10
Atmosfera i ludzie tam pracujący ... . rodzinna firma nastawiona na zysk (usunięte przez moderatora) po trupach do pieniędzy. Atmosfera nieprzyjazna.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? To oni stawiają warunki, które zmieniają po okresie próbnym. Są niewyplacalni.
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się : ...

1)Oszukiwanie klientów. Przykład - przedstawiciel handlowy ma za zadanie informować klienta, ze czas realizacji trwa tydzień, maks dwa. Bzdura. W rzeczywistości po 3 miesiącach wysalaja zamowienia. I to nie zawsze - czasem i dłużej zwlekaja z czasem.

2) Przedmiotowe traktowanie nie tylko klientów ale i pracowników

3) Przedstawiciel dostaje na start około 50 kart zamówień i cenników. Co jeśli kartki te się skończą? Otóż pracownik musi SAMODZIELNIE skserować sobie papiery, żeby mógł dalej działać. Nie będę tutaj przypominać, że jest to przecież pracownik DRUKARNI :/

Oliwia 2015-11-20 09:16:41
Witam,
Odradzam coś tam robić...Na projekt czekałam 3 miesiące a wycenę dostałam już po paru tygodniach...i tak czekałam i czekałam.Przez ostatni tydzień próbowałam się juz dowiedzieć kiedy dostane projekt,tylko NIK nawet nie odbierała telefonu a dzwoniłam na 3 numery.Po paru dniach dostałam wiadomośći że jednak nie zrobią tego projektu i tylko tyle nawet nikt nie zadzwonił .JEDNA WIELKA MASKRA KTO TAM PRACUJE!!!!ODRADZAM ODRADZAM !!!!!!
Pani MARLENA 2015-11-20 09:32:29
W tej drukarni jest jeden wielki bałagan nikt nic nie wie .Osoba która zajmowała się moim projektem tydzień przed powiedziała ze inna osoba nim się zajmuje.NIK Tam nie raczy odbiera© TELEFONÓW .DNO DNO DNO .OSTRZEGAM PREZD TA PSEUDO DRUKARNIA.NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaga 2016-04-07 23:02:40
Drukarnia ... to kpina a nie drukarnia. beznadziejny wydruk, papier, wykonanie, brak faktury, brak rzeczowego kontaktu, beznadzieja
harda 2016-04-24 15:12:17
ja nie miałam problemów z drukarnią, a sporo rzeczy wydawaliśmy i w warszawie mają mocno konkurencyjne ceny uważam, kwestia dogadania, na faktury trochę czekałam ale były zawsze
Zostaw swoją opinię o Drukarnia Mieszko / Printmar - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Mieszko / Printmar