Stal projekt

Opinie o Stal projekt

kuba 2009-07-17 16:58:11
Na poziomie.
anonim 2011-02-21 22:55:25
no niestety firma padła. szef oszukiwał ludzi od dłuższego czasu nie wypłacając np. nadgodzin. kontakt się urwał wypłaty jak nie było tak nie ma. mam nadzieje że szybko nowej firmy nie otworzy,
gregor 2011-03-02 17:51:47
Witam. Pozwałem szefa stalprojektu [usunięte przez moderatora] . i przede wszystkim wypowiedziałem mu umowę !!!! art 51 kp.Jeżeli są chętni do pozwu zbiorowego to zapraszam piszcie maile do mnie [usunięte przez moderatora] .Nie długo mam zamiar przejść ulicami Wrocławia z wielkim transparentem i złożyć tym samym protest przeciwko takim oszustom i krętaczom.Niech się za niego wezmą odpowiednie władze.Dodam,że na Prokuraturę z Wrocławia nie można liczyć !!!!!!!!!!
Poszkodowany 2011-03-12 19:24:30
Nie polecam jakiejkolwiek współpracy [usunięte przez moderatora] . Bez wypłaty i bez pracy z dnia na dzień.
Jaro 2014-02-25 12:10:20
zwykly osust i cwaniak, pracowalem u tego Pana przez ok. roku, walki na wyplatach to norma ,wyplacane w ratach w dniu wyplaty szef nieosiagalny,o wyplacie naleznosci za nadgodziny mmozna tylko pomazyc,a zlecenia pozostawiaja wiele do zyczenia.
misza 2014-02-25 12:22:49
przychylam się do opinii przedmówców, właściciel firmy to cwaniak i oszust. ha mu w de, bardzo dobrze, że ta pseudo firma padła, przynajmniej nie będzie dalej oszukiwał i wyzyskiwał ludzi....
kamil 2016-05-20 13:01:14
Może etraz beda poszukiwlai kogoś do montażu czy konstruktorów, bo w sumie ida wakacje i rok temu juz posiadalioferty
Zostaw swoją opinię o Stal projekt - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stal projekt