Hurtostal 2 sp. z o.o.

Opinie o Hurtostal 2 sp. z o.o.

Czy Hurtostal 2 sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy pracownicy w Hurtostal 2 sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ktos Nowy wpis

Nie. Lejemy się na każdym kroku, zaro szacunku do kogo kolwiek ,podkładamy świnie kiedy tylko się da. Ogólnie wszyscy są chamscy i opryskliwi nie nadają się do współpracy.

Xyz

I kolejne cięcia w załodze. Prezent na święta od prezesa. Człowieka za bramę odstawić. Takie to poszanowanie dla wieloletniego pracownika. Jeszcze rok to sama ukraina w tej firmie zostanie.

@Xyz

Niestety jak w każdej firmie zdarzają się także u nas sytuacje, gdy jesteśmy zmuszeni zakończyć współpracę z naszym pracownikiem. Nigdy natomiast nie są to sytuacje bezzasadne czy pochopne. Za każdym takim przypadkiem stoi konkretny powód, co niekoniecznie jest także łatwe dla nas.

Co dobrego w H2?

Jaki Nowy wpis
@Xyz

Jak w tym roku nastroje w grudniu...? Czy są lub będą zmiany kadrowe...?

Olga

Jest teraz otwarta rekrutacja na Oferenta - konstrukcji stalowych. Piszą w ogłoszeniu o opcjach przyuczenia. A wicie może jak wygląda to przyuczenie? Teoretyczne czy praktyczne? I czy to są też szkolenia, czy praca i podpatrywanie innych doświadczonych osób?

Bożena

Nie wiem czy piszesz to na poważnie czy żartujesz.... Prezes naprawdę szkoli czy po prostu starsi stażem pracownicy wyjaśniają temat i tyle tak jak spytała? Jaka jest w ogóle rotacja na tym stanowisku skoro szukają?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hurtostal 2 sp. z o.o. na stanowisko Oferent konstrukcji stalowych – do przyuczenia bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszek

Ile to już było Mistrzów produkcji..? 20..? Więcej, mniej..?

Maria
@Leszek

O matko, a skąd taka duża rotacja na tym stanowisku?

KupaGrochu
@Maria

A to nie jest tak, że zatrudniają na chwilę na wakacje, a poza sezonem zwalniają ludzi? Kto w takim razie będzie ryzykował zmianę pracy...? Skoro zaraz zostanie bez pracy?

Aneta
@KupaGrochu

To przepraszam po wakacjach robota stoi, nikt nie musi robić?

Klient
@Leszek

Kiedy zwolnicie obecnego majstra?

SpeedyGonzales
@Klient

Sam odejdzie... Po co kopać się z koniem

Oll

Nie polecam. Jedene warunki pracy umówione, a okazuje się po przyjściu, że jest całkowicie inaczej. Szkoda marnowania czasu, lepiej od razu znaleźć pracę z uczciwym pracodawcą.

@Oll

To czym się różniły warunki po przyjściu do pracy tutaj z tym co obiecywali przed?

Oll
@Marta

Miałam pracować zadaniowo i móc część pracy wykonywać zdalnie, tak zostało ustalone na rozmowie o pracę. Jak zaczęłam pracować okazało się że mam codziennie siedzieć w biurze po 8 h. Chociaż zaznaczyłam na początku, że jest to niemozliwe z uwagi na studia.

GrochZkapusta
@Oll

Dużo obiecują, gorzej z dotrzymywaniem słowa...

Jurii

Słabo, do czego to doszło... Szukają na portalach ludzi na zbrojarnię....

@Jurii

A gdzie mają szukać twoim zdaniem? I co, ludzi brakuje tam?

Daniel Sz.

Uszanowanko :) Pracowałem w tej firmie jako magazynier-operator suwnicy-wózka widlowego-lider magazynu i typowy fizol wsio w jednym ponad 4 lata czy żałuje? Nie, dlatego bo zaczynałem od zera nie miałem zadnego doświadczenia w tym zakresie dużo się nauczyłem i poznałem fantastycznych ludzi. Jak jest w tej firmie? Nadal jest totalny brak logistyki :) Zarząd ma niebywałego farta do ludzi, pracuje i pracowało tam sporo fajnych pracowitych i zdolnych ludzi są też klakierzy (bajkopisarze co gadają jakieś bajki z (usunięte przez administratora) szefowi), ponadto ostatnio jest moda na koordynatorów totalnie niekompetentni pracownicy którzy tylko słodko przytakują szefowi. Szef jaki jest? to biznesmen pełną gębą, ogólnie ciężki typ potrafi zrobić w konia niejednego pracownika, często miałem z nim lekkie spiny głównie o to że miałem inne zdanie lub nie przyznawałem się do czegoś co nie miało miejsca, a gdy przedstawisz mu fakty to odpowie że nadinterpretujesz jego wytyczne xD, ma już swoje lata no i w końcu to szef. Od około 2 lat jest ewidentna dyskryminacja Polaków w stosunku do ukrainców, nie wiem z czego to wynika bo są słabsi od Polaków w wielu aspektach. Np. ukraincy mogą pracować wolno i klepać nadgodziny ile chcą soboty i za wsio płacone, a większości Polakom nie wolno a jak zrobi te nadgodziny to najlepiej wybieraj czy też wolne za soboty, kpina totalna w każym razie mówiłem o tym szefowi i koordynatorom i co w (usunięte przez administratora) to mają. Mi kazali wybrać 3 nadgodziny bo nie chcieli zapłacić gdzie sami mnie o to prosili bym został, a ukraincy robią od 40 nadgodzin miesięcznie wzwyż za co im normalnie płacą. No cóż idealny nie byłem jak ktoś zasłużył i robił fikanko to byłem pyskaty i wulgarny ale w tym wszystkim szczery i zasówałem jak tylko potrafiłem. A no i śmiesznie tutaj jest jak wywalczysz podwyżkę to Ci ucinają premie (nie dogadujcie premii czy dodatków uznaniowych). Przez kilka ostatnich miechów byłem oszukiwany finansowo no i nie podobały mi się wyżej wymienione tematy stąd powód mojej rezygnacji. Bardzo Pozdrawiam Wszystkich Fachowców z Hurtostalu :) Z poszanowaniem Daniel Sz.

Kolega Daniela
@Daniel Sz.

Pięknie to ująłeś. Pozdro i powodzenia

@Daniel Sz.

No szacun panie Danielu. Pozdro i powodzonka w nowej pracy. Jeden z Fachowców.

Kazik
@Daniel Sz.

Są firmy które lepiej płacą i szanują swoich pracowników. Polecam walczyć o swoje, łatwo wygrać z takim pracodawcą

@Daniel Sz.

Nic ująć tylko jeszcze dużo można dodać. Jest takie powiedzenie - karma wraca i miejmy nadzieję że tak się stanie. Super Daniel dobrze zrobiłeś. Pozdrawiam

GrochZkapusta
@Kazik

Pracodawca woli ciągle ogłaszać się na pracuj pl i płacić słono za ogłoszenia, niż dbać i doceniać swoich pracowników. Dlaczego?

Odradzam

Rotacja pracowników jak w żadnej innej firmie... Byłem, odradzam. Kto nie wierzy niech sam sprawdzi na wlasnej skórze, ale żadne pieniądze nie są tego warte!!

@Odradzam

Dziękujemy za Pana/Pani komentarz, przykro nam, że w takich słowach opisuje Pan/Pani współpracę z nami. Chcielibyśmy przypomnieć, że zawsze zapraszamy naszych pracowników do bezpośredniego kontaktu z nami na bieżąco i zgłaszania do naszego biura uwag i wskazówek, mających na celu rozwiązywanie wszystkich ewentualnych problemów i nieporozumień. Zależy nam na dobrej wzajemnej współpracy z naszymi pracownikami, opartej na uczciwości i wzajemnym szacunku i nie zależy nam na ewentualnych rotacjach. Prosimy również Pana/Panią o bezpośredni kontakt z nami i wyjaśnienie, na którym z działów zauważył/a Pan/Pani taką rotację o jakiej Pan/Pani pisze oraz czym jest ona wg Pana/Pani spowodowana? Nie zauważyliśmy, aby duże rotacje miały miejsce i przykro nam gdy pojawiają się komentarze nie odzwierciedlające rzeczywistości.

Eneduerikefake

No nie ma to jak dostać od pracodawcy upominek świąteczny. Paczki dla dzieci,bony do wykorzystania w jakimkolwiek sklepie,koperta wiadomo z czym. Każdy pracownik po takim prezencie czuł by się doceniony i zadowolony. Ale nie w naszej firmie. Kalendarz,cztery czekoladki,piernik,miód no i nowość dwa bilety do kina. I to wszystko od od firmy która bardzo dobrze prosperuje na rynku krajowym i zagranicznym. Bardzo serdecznie dziękujemy za tak wspaniale upominki świąteczne. Wesołych Świąt Koledzy.

@Eneduerikefake

Przecież premia świąteczna to tylko dobra wola pracodawcy. Tak jak Twoja wola to tutaj pracować. Co chciałeś to dostałeś.

nick
@OjciecMateusz

Jest tak piękna bajka Disney-a "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" ,bardzo polecam ją zarządowi do obejrzenia. https://www.filmweb.pl/film/Opowieść+wigilijna-2009-450904

@OjciecMateusz

Nie dostałem tego co chciałem bo nie składałem indywidualnego zamówienia. Dostaliśmy to co nam dali. W żadnej firmie nie spotkałem się z takim upominkiem świątecznym. A o czyjejś woli lepiej nie dyskutować ponieważ to indywidualna sprawa każdego człowieka.

StopWyzyskowi
@Eneduerikefake

Konkurencja daje długą, bo aż do nowego roku przerwa świąteczną. Oraz niemal 2000zl premii na rękę. Skoro tutaj nie dają, to trzeba iść tam gdzie dają

Łukasz
@Eneduerikefake

To niewiele dostałeś. Chociaż te bilety do kina na plus. Myślałem że przynajmniej bony dadzą. Z socjala coś w ogóle masz w tej firmie? Jakieś inne benefity?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Hurtostal 2 sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dziękujemy za komentarz, przykro nam, że taka jest Pana/Pani ocena oraz że tak wspomina Pan/Pani pracę w naszej firmie. Zawsze zachęcamy naszych pracowników do bezpośredniego kontaktu i wyjaśniania różnych spraw i problemów na bieżąco, aby nie dochodziło do niepotrzebnych nieporozumień. Codziennie jesteśmy otwarci na rozmowy z pracownikami. Jest to najszybsza i najlepsza forma kontaktu i do tego zapraszamy. Niewyjaśnione tematy są niestety często powodem nieporozumienia i przedstawiania błędnego obrazu danej firmy i pracodawcy. Zapraszamy serdecznie chętnych do udziału w rekrutacji.

OjciecMateusz

Nikomu nie życzę bezpośredniego kontaktu. Bardzo nie miła rzecz. Bardzo.

DonKingKing

Czy pracodawca uczciwie wynagradza pracowników i tak jak w innych firmach są coroczne podwyżki?

@DonKingKing

Dziękujemy za Pana/Pani pytanie. Wynagrodzenie jest ustalane wspólnie na początku naszej współpracy z pracownikiem, umowę podpisujemy po wyrażeniu zgody pracownika na ustaloną stawkę. Wszystkie początkowe zaakceptowane warunki umowy uczciwie respektujemy i wywiązujemy się z nich terminowo. Wysokość wynagrodzenie zależna jest zawsze od kompetencji pracownika.

@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Pracownicy przypominają że 10 wypada w dzien wolny od pracy tj.sobota , a nie raz wypłata nie była na czas, wypłacana była po wekeendzie. Nawet słowa przepraszam z strony pracowdawcy nie padło. Sytuacje powtarzają się bardzo często.

@Pracownicy

Dziękujemy za Pana/Pani komentarz jednak nie możemy się z nim zgodzić. Wypłata wynagrodzeń na czas jest dla nas priorytetem i w każdym miesiącu jest ona wypłacana zgodnie z zawartą umową. W sytuacji gdy data wypłaty wypada w weekend wynagrodzenie jest wypłacane przed weekendem, tak aby w dzień ustalony na umowie pracownicy mieli je już na koncie. Niestety nie mamy wpływu natomiast na pracę banków.

@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Tak? To dziwne ostatnim razem wszyscy dostaliśmy po wekeendzie. Dziwne co nie? Proszę popytać w śród załogi.

@Pracownicy

Jak już pisaliśmy wcześniej nie mamy wpływu na pracę banków. Przelewy dotyczące wynagrodzeń zawsze wychodzą od nas terminowo. Zapraszamy do osobistego kontaktu – nikt z pracowników nie zgłaszał do tej pory opóźnień w otrzymaniu wynagrodzenia.

Wcale
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Oczywiście, ze nie bo każdy chce wam oszczędzić kolejnej rekrutacji.

@Hurtostal 2 sp. z o.o.

I nie licz pan,pani na jakà kolwiek podwyżkę , szef jest głuchy na słowo podwyżka.

Dziękujemy za komentarz, jednocześnie przykro nam, że porównuje Pan/Pani w ten sposób naszą firmę – nie zgadzamy się z taką oceną. Jeśli dochodzi do sytuacji zakończenia współpracy z pracownikiem nigdy nie jest ono bezpodstawne, nie tolerujemy takich działań i ich nie praktykujemy.

Dziękujemy za Pana komentarz. Przykro nam, że ma Pan o nas taką opinię ale my jednak nie możemy się z nią zgodzić i jest ona dla nas bardzo krzywdząca.

Roberto
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Fakty proszę pana przemawiają za taką złą opinią, na dobrą opinię się długo pracuje. Czyli skąd zaskoczenie i że opinia jest krzywdząca, chyba że wszyscy mają udawać że jest dobrze. Potencjalnym poszukującym pracę należy się prawda i opinie byłych pracowników na którą firma zapracowała. Ilość wpisów to nie przypadek złośliwego jakiegoś jednego byłego pracownika. Pisze pan że gdyby było coś wiadomo to problemy byłby by rozwiązane wewnątrz firmy, wszyscy byli pracownicy wiedzą jak są takie problemy rozwiązywane więc nikt się nie odzywa bo po co.

@Roberto

Dziękujemy za Pana komentarz, oczywiście ma Pan prawo do swojej opinii jednak my nie możemy się z nią zgodzić. Nie do końca rozumiemy Pana wypowiedź o rozwiązywaniu problemów. Jeśli według Pana został Pan niesprawiedliwe potraktowany w jakiejś sytuacji bardzo proszę o kontakt z nami na adres biuro@hst2.pl lub oczywiście zapraszamy do nas do biura. Chętnie spotkamy się z Panem, wysłuchamy i wyjaśnimy nieporozumienia.

GrochzKapusta

Firma dynamicznie się rozwija, znowu szukają asystenta projektanta.

@GrochzKapusta

Dziękujemy za Pana komentarz, oczywiście zgadzamy się z Pana wypowiedzią. W tym roku planujemy kilka dużych inwestycji w ramach ciągłego rozwoju naszej firmy. Również w związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta Projektanta. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w rekrutacji 

Grochzkapusta_nielubie
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Drogi pracodawco przecież każdy wie, że prawda jest zgoła inna...

@Grochzkapusta_nielubie

Serdecznie zapraszamy Pana/Panią do naszego biura na spotkanie, będziemy mogli wyjaśnić kwestie, z którymi Pan/Pani się nie zgadza.

FirmaNaMedal

Firma super, polecam wszystkim tutaj pracę. Jest pełne zaufanie do pracownika, pracownik zawsze dostaje należną premie. Pracownik jest przeszkolony, zna swoje obowiązki. Nie ma (usunięte przez administratora) brak wyzysku, pracujesz z przyjemnością. Jak się umawiasz, tak zawsze jest. Jest plan urlopów. Jest multum benefitów. Praca na lata aż do emerytury*

Dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Z przykrością przyjmujemy Pana wulgaryzmy. Pana konflikt nie był nam znany. Rozwiązalibyśmy go wewnątrz firmy. Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

Groszek

Co jest tutaj nie tak, że trwa wieczna rekrutacja?

gość
@Groszek

Firma się rozwija.

Kazik
@gość

Patrząc jak ludzie rotują to chyba zwija się...

sd

Jak ocenia się pracę w dziale jakości w hurtostal 2?

Andrej
@sd

Bardzo gorące stanowisko, bardzo.

Pracownicy

Czy firma zapomniała że zgodnie z umową pomiędzy szefostwem a pracownikami o wypłacie premi która miała być na kontach 15 dnia każdego miesiąca?. A może znów będziesz się tłumaczyć ze to wina banku że opóźnia przelew?

@Pracownicy

Faktycznie wyjątkowo w tym miesiącu z powodu trwającego sezonu urlopowego wypłaty premii uznaniowych dla jednego z działów zostały wysłane do pracowników z lekkim opóźnieniem. Nie było to zamierzone działanie. Nie zdarzają nam się podobne sytuacje natomiast w tym przypadku rzeczywiście przyznajemy się do błędu. Dopilnujemy, aby taka sytuacja już się nie powtórzyła w przyszłości.

AndrzejekPinokio
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Nie obiecujcie skoro nie możecie dotrzymać słowa.

Grześ

Niestety osoby na poziomie i wykształcone szybko odchodzą. Nie mogą się dagadać z szefostwem, bo myślą i działają na innym poziomie... Teraz jest bardzo łatwo znaleźć pracę, więc nikt na siłę tam nie zostaje.

Ktos tam

Kolejny pracownik biurowy zwolniony. Takie poszanowanie szefa do ludzi. A jaki on jest dobry taki zachwalany był przez szefa, i chwilę później na bruk z nim.

@Ktos tam

Pracownik ten nadal jest uważany przez nas jako bardzo dobry pracownik. Ze względu na czas pandemii i związany z nią: spadek sprzedaży, ograniczenie kosztów i dostosowanie się do potrzeb rynku byliśmy niestety zmuszeni się z nim rozstać. Ta sytuacja nie wyklucza jednak tego, że nadal jest on spostrzegany przez nas jako bardzo dobry pracownik. Przykro nam, że ocenia nas Pan/Pani w takich słowach i podważa nasz szacunek do zatrudnianych pracowników, których zawsze traktujemy z szacunkiem.

Pytająca
@Ktos tam

fakturzystka ?? duzo się tam ludzi przewija skoro co jakiś czas pojawia się ogłoszenie o pracę ?

Pytająca
@Ktos tam

Fakturzystka ?? duzo sie osob tam przewija na tym stanowisku skoro co jakis czas jest ogloszenie o prace ? czym to spowodowane ?

@Pytająca

Publikacja ogłoszenia na stanowisko fakturzystka jest spowodowana stworzeniem przez nas dodatkowego miejsca pracy na tym stanowisku. Ponadto jest także spowodowana wyjazdem jednego z naszych pracowników.

Kierowca
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Jestem kierowcą jednej z firm której H2 świadczy usługi. Jaka pandemia? Traktujecie pracowników bez poszanowania - rotacja jest również "na placu" i na "produkcji"

@Kierowca

Dziękujemy za Pana komentarz jednak przykro nam, że w takich słowach ocenia Pan naszą firmę. Pracowników zawsze traktujemy z szacunkiem. Jeśli jednak jakieś sytuacje Pana zaniepokoiły bardzo proszę o kontakt osobisty w naszym biurze lub kontakt mailowy na adres biuro@hst2.pl. Serdecznie zapraszamy Pana do naszego biura osobiście, aby przedstawił nam Pan daną sytuację skoro i tak jest Pan naszym częstym gościem. Rotacja na niektórych stanowiskach w ostatnim czasie wiązała się z urlopami lub dłuższymi wyjazdami naszych pracowników. Na czas ich tymczasowej nieobecności byliśmy zmuszeni zatrudniać kolejnych pracowników, którym oczywiście dajemy możliwość pracy i pozostania na dłuższy czas w naszej firmie.

Kierowca
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Ja jestem kierowcą, gdyby ode mnie to zależało - zmieniłbym hurtownię już dawno. Więc będę przyjeżdżał i patrzył na przewijające się osoby w H2, a na słowo SZEF, ludzie(pracownicy) dostają paraliżu ze strachu

@Kierowca

Serdecznie zapraszamy przy następnej Pana wizycie do naszego biura do działu HR. Z chęcią spotkamy się z Panem, aby wysłuchać Pana uwag. Myślimy, że uwagi naszych klientów mogą pomóc nam we wprowadzaniu zmian, co spowoduje, że będziemy stawać się coraz lepsi.

Groszek
@Ktos tam

jak dbasz o pracowników tak masz... bardzo źle świadczy o firmie skoro jest tak duża rotacja.. bardzo...

@Groszek

Duża rotacja nie zawsze jest wynikiem złego świadectwa o firmie. Oczywiste jest, że poszukujemy najlepszych pracowników do naszej firmy. Wielokrotnie doświadczaliśmy, że po krótkiej rozmowie rekrutacyjnej ciężko określić czy dana osoba będzie odpowiednia na konkretne stanowisko. Dajemy jednak szansę wielu kandydatom na sprawdzenie się. Liczymy się także z tym, że nie każdemu może odpowiadać dane stanowisko po przepracowaniu pewnego czasu na okresie próbnym. Każdemu dajemy też wolność wyboru co do zakończenia współpracy. Zdarzają się też często takie sytuacje, że widząc potencjał w danym pracowniku - który w momencie rekrutacji niekoniecznie posiada 100 % wymaganych umiejętności na aplikowane stanowisko - inwestujemy w takie osoby, poświęcamy nasz czas na naukę, ponoszone są z tym związane różnorodne koszty. To wszystko po to, by stworzyć dobry, profesjonalny zespół.

Odradzam
@Pytająca

Znowu rekrutacja. Coś ciekawego w firmie się dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtostal 2 sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Hurtostal 2 sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtostal 2 sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtostal 2 sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtostal 2 sp. z o.o.