Opinie o Atlanta A.M. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Atlanta A.M. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Atlanta A.M. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlanta A.M. Sp. z o.o. w Warszawa

xyz

Największe to mają mniemanie o sobie :/

xyz

Wita były wyrobnik w atlancie. Szkoda że GoWork regularnie usuwa stare wpisy bo po ich przeczytaniu wszystko na temat tej firmy byłoby jasne. Mam nadzieję że teraz jest lepiej. Nie chce mi się po raz kolejny pisać na ten temat, ale szczerze odradzam.

xyz

Jak szukali w styczniu to się jeszcze nie skończył okres próbny ofiarom naboru ;)

miś

jak ich znam to bym się nie odważył chyba że bez pracy to się nawet jak tonący ostrza noża chwyci to wtedy tak. a ty sam się odważaj i nie polecaj innym (usunięte przez administratora) jeden:)

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zyc

Nie mogę za dużo mówić bo nie chcę się ujawniać. Zgadzam się w pełni LIKJ. Jeżeli w małym miasteczku płacą o połowę mniej niż konkurencja to niech nie oczekują najlepiej nieczego! Jakby tu się dobrze pracowało to starzy pracownicy by się niezwolnili. Nie ma powodu dać więcej niż jedną gwiazdkę!

jolka

Tak napisałam że jest to podstawa plus premia. Podstawa to 1850 plus premia czyli jakieś 450 (średnia miesięczna ponieważ premia jest kwartalna) jeżeli zrobisz plan i zadania. W sumie ok 2300 czy to dużo?? Na Warszawę bardzo mało na małe miasteczko ok. Zależy gdzie mieszkasz i jakie masz koszty utrzymania.

jer

Sytuacja wygląda tak: podstawa 1900 netto plus premia raz na kwartał wypłacana po 4 miesiącach 2000 brutto max. Jak zrobisz plan i dodatkowe zadania to masz. Co do samochodu to jest ok. Jeździsz bez GPS w (usunięte przez administratora) ale no właśnie jest ale miesięcznie potrącenie podatku (nie pamiętam ile). Limit 2500 km miesięcznie wiec w góry lub nad morze to sobie pojedziecie ale musicie wtedy zapłacić za kilometry.O szkoleniu pierwsze słyszę ale tutaj nie ma specjalnej wiedzy. Program jest bardzo łatwy. Jak szybko ogarniesz temat praca do 14 max i do domu. Ogólnie firma super, atmosfera itp ale zarobki to jest ten ból. Jako pierwsza praca ok ale dla osób z doświadczeniem to lipa rodziny się nie utrzyma.

jolka
@jer

Sprostowanie podstawa 1850 netto plus ta śmieszna premia co kwartał. Zarobki studenckie i dla ludzi bez kredytu. Ambitni ludziska szukać dalej. Wszystkiego dobrego w 2016:) aaaaa jak czytam te wpisy o wysokich prowizjach to śmiać mi się chce. Chyba to robią RKSi w ramach swojej pracy bo więcej nic nie robią.

a ile dają podstawy ? , a czy samochod tez mozna uzytkowac po pracy?

ddd

a ten dupowłaz michałek jeszcze tam pracuje ?? pajac

aaa

istnieje jeszcze to szambo ??

pop

tylko zeby dostac tą premię to trzeba chyba pracowac 24 h.Czysta ściema !!!!!!!!

PH!

umowa o pracę z podstawą i premią kwartalną. odpowiedz na ogłoszenie, może Cię zaproszą na rozmowę. firma po zmiana i to solidnych!! w większości wypadków te wypowiedzi tutaj to stek bzdur w odniesieniu do rzeczywistości

Kibelek
@PH!

pracowalem w tej firmie i moge potwierdzic powyzsze wypowiedzi wiec prosze cie nie zaprzeczaj, lub ktos tu probuje wybielic firme? co do zarobkow to pupy nie urywa podstawa nie przekroczy 1.9 na reke wiec w porownaniu do rynku to szkoda gadac a premia podobnie na waciki starczy;), atmosfera ok ale kasy i kariery to tu ni ma a i pierdolniczek jest ogolnie

gosc

najgorsza firma jaką poznałam.Wszyscy mają coś do powiedzenia ale nie ma kto pracować.dowiedziałam się ,że P.Marzena Konopka została kierowniczką .Masakra nic tylko sciemnia pewnie i o wszystko obwinia swoich podwładnych.Sama nie umie wywiązać się z zadań.

liroy

Czytając większość opinii o tej firmie, jak kumpel ma kiepską sytuację życiową, to może niech sobie da spokój z tą firmą. Ponieważ może mu się ta sytuacja zmienić na bardzo kiepską ;)

rozbawiona osoba

a tam dalej widze gnój jak ktoś nie ma kasy niech lepiej żebra niz tam idzie u nich jedynie to cie oskubią zgniotą zwyzywają i tyle aaa no na koniec straszyć będą wszystko co powiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej będzie total bzdurą uważajcie co podpisujecie

abc

Może zamiast przedstawiać się PH! przedstawić się RKS lub KM. Żenada. Do roboty a nie liza (usunięte przez administratora)

PH!

Widzę, że jesteś bardzo zorientowany/a w sytuacji firmy, więc mam jedną radę w dwóch wariantach: Wariant 1- jeśli jesteś naszym współpracownikiem to przestań srać w swoje gniazdo, opowiadać bzdury i ZAMKNIJ SIĘ!!! Wariant 2- jeśli nie jesteś naszym współpracownikiem to przestań siać defetyzm wysnuty z palca i ZAMKNIJ SIĘ!!!

zyc

Zarobki dalej słabe. Grecy bardzo oszczędni.

ph

No kolego nie wiesz czy masz wiedze co w handlu się liczy , zysk, czego Atlanta nie ma i chyba mieć raczej nie będzie a i obroty spadają bo niestety firma działa tylko siła rozpedu

PH!

hej fajnie, że zadałeś to pytanie, bo już od jakiegoś czasu miałam zamiar tu napisać jak jest teraz w Atlanta A.M. z perspektywy pracownika, który pracował już za czasów JK i EM i pracuje dalej. otóż Firma jest godna zainteresowania- tworzymy zgrany zespół, musieliśmy się tego nauczyć, ale myślę, że całkiem nieźle nam to wychodzi. sprzedajemy bardzo dobry, wysokiej jakości asortyment, który jest poszerzany! Jeśli tylko warunki Ci odpowiadają i Twoja aplikacja spotka się z zainteresowaniem to zapraszamy ;) piszę to bo już mnie zaczęło denerwować bo większość tych wpisów, które tutaj się pojawiają, nie mają nic wspólnego z obecną sytuacją Firmy patrząc od strony pracownika a na dodatek ludzie, którzy je piszą "robią sobie zbyt osobiste wycieczki- ten portal nie jest od tego"!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Atlanta A.M. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atlanta A.M. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlanta A.M. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atlanta A.M. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atlanta A.M. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atlanta A.M. Sp. z o.o.