KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Jawor

Opinie o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

anonim 2009-06-02 20:39
Słowa kojarzące się z KUZNIA JAWOR SA w Jaworze (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze:
Najbardziej nie podobało mi się w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze:
anonim 2010-03-26 16:34
pracowałem tam dwa lata, na K-3, kiedys słyszalem o kuzni ze prezna solidna firma ale tylko z opowiesci, kiedy sie do niej przyjalem niestety dostalem szoku termicznego, rządy swoje ma tam gutek-fiutek, poczatki były trudne ale dalem rade, goraco i jeszcze praca w akordzie byla, zarobki jak na te warunki w skali od 1 do 10, to 2, mialem lekkie problemy z nadwaga ale po tych dwóch latach stracilem szybko zbedne kilogramy, a teraz jak jest 15 dyrektorow niewiadomo od czego to kuznia pada, ale co tam, oni domy juz koncza budowac o ludzi nie dbaja, pozdro dla chlopakow od pawla ze zmiany, i dla korolinki z sekretariatu całuski...
gierek 2014-11-02 20:47
zakład super kadra też, nikt się nie czepia pracownika, najlepsza firma w Jaworze.
T 2014-11-22 02:38
Kilka lat temu bywałem w Jaworze, za czasów Prezesa Mytnika. Moim zdaniem jednego z lepszych fachowców. Nie wiem kim są jego następcy ale widząc co się dzieje w branży idzie im trochę gorzej. Mytnik urzędował w trudnych czasach, w czasach kryzysu, dużych problemów właścicieli. Mimo tego potrafił utrzymać zakład na powierzchni. Nie wiem co teraz się z nim dzieje. Szkoda, że odszedł, fajnie było przyglądać się z boku jak zakład idzie naprzód. Nigdy nie pracowałem w Jaworze, wręcz przeciwnie w jego konkurencji dlatego proszę nie odbierać tego wpisu jako supremacje człowieka, lecz tylko jako subiektywną opinię. Pozdrawiam wszystkich
edek kredek 2014-11-22 18:16
praca w tej firmie jest naprawdę jak na Jawor dobra,niema stresu,gonitwy,polecam.
leszek 2014-12-20 20:45
pracuje w kuzni od roku jest ok, praca spoko,majstrowie też,naokoło pełno obozów pracy tu spokój naprawdę fajnie.
Bobo 2015-07-18 13:14
I wszystkiego najlepszego - jednocześnie zapraszam do pracy - stanowisko 13 młot 5t. (temperatura na hali dochodząca do 50*).
heniek 2015-07-28 14:54
Dalej serwują te pyszne zupy na stołówce? Brakuje mi ich były smaczne zjadlo się za darmo a na kaca były super
qwert 2015-09-18 07:39
Ile dadzą zarobić?
Anonim 2015-10-15 10:50
Pracóje w Kużni ponad 30 lat i nikt mi nie powie ze w obecnej dobie jest wszystko ok. Płaca nedzna wymagania dórze. Kadra bóg wie skąd. Dlanich liczą sie jedynie tablice i zajmowanie sie swoimi sprawami a jakosci odkówek brak.
Kg 2016-02-29 13:26
Witam ,czy przyjmują kobiety do pracy ?
To ja 2016-03-07 18:54
Tak przyjmują ale z Ukrainy
jajo 2016-03-09 17:57
jak płacą Ruskim na kuciu?
Lolo 2016-07-05 13:04
Kuźnia dla początkujących jest świetnym miejscem do nauki, chociaż za zniszczone narzędzia płacić nie trzeba, po pół roku pracy większość zakładów przyjmuje bez problemu do pracy
Pracownik Po 2016-07-16 07:52
Moze trzeba czytać ze zrozumieniem:) każdy urlop i nieobecność trzeba zgłaszać 7dni przed, opieka chybaa 3 dni... to wtedy się premie dostanie albo i nie, bo też takie przypadki były. Każde chorobowe i urlop na żądanie i po premii.
Ziom 2016-07-16 22:31
Taa absebcyjna... czyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] j...nia....
nowy 2016-08-19 11:57
Witam
Słyszałem ,że dostaje się pieniądze za polecenie pracownika , czy to prawda ?
tosiek 2016-10-01 21:34
no ale przeciez sa firmy w ktorych za nadgodizny sie jednak płaci prawda i uwazam ze tak jest najlepiej
pracownik 2017-01-21 09:43
możliwość produkcji komponentów do prestiżowych marek: GM OPEL, JUNGHEINRICH, NSK (NISSAN, RENAULT), WEBASTO (AUDI, LAMBORGHINI)
- Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.
Mają tupet - to są dopiero JAJA - ,,wybrani kandydaci" - gdzie oni są !!!!!!!
Pracownik 2017-03-03 20:08
To co teraz dzieje się w firmie ,,żenada"to mało powiedziane brak słów,to przykład jak dobrze
prosperującą firmę można rozłożyć na łopatki,tak niekompetentnych mistrzów liderów i jak by ich nie nazwać nie widziałem,(AUDI, LAMBORGHINI)podzespoły prostowane na kolanie dosłownie,prezes w ubraniu roboczym na wydziale,,może brał udział w ukrytej kamerze ''cyrk nie polecam nikomu ja do emerytury wytrzymam na gwoździach
Artur 2017-03-21 17:42
Ostatnio sporo jest ofert pracy. Każdy się tam zwalnia czy o co chodzi? Szukają mistrzów, osoby do biura i innych. Aż taka zła atmosfera tam jest? Warto tam wysyłać swoje papiery??? mieszkam poza Jaworem i nie znam dokładnie opinii o zakładzie.
marek 2017-06-22 09:06
w kuzni ciagle programisty cnc szukaja i technologa jakie tam musza byc zarobki? ze tak ucuekaja
wymagania przesada hahha
Gal anonim 2017-06-22 20:41
Praca ciezka goraco itp itd aleee jak ktos pracowal w typowych korpo to doceni piekny luz i brak nerwow jak np w. Is itp i dosc ciekawa mimo ze po 8 godzinach wychodzi sie do szatni jak gornik z wydobycia
kontroler 2017-06-27 14:30
Byłem na rozmowie – szukali kontrolera finansowego.
Zdziwiłem się bo rozmawiałem z zarządem. Bardzo dopytywali o szczegóły.
Mają nowe biura przy hali (openspace) bo biurowiec pamięta jeszcze komunizm.
Generalnie wrażenie pozytywne.
Janek 2017-07-05 22:11
Minimalna krajowa - maks. 2000 brutto
Barti 2017-07-07 10:03
Słyszałem, że zmienił się zarząd.
Ciekawe czy powalczą o przyszłość kuźni?
Jakieś zmiany widać bo pojawiają się nowe maszyny.
Od jednej firmy słyszałem, że nawet roboty mają być na hali w tym roku.
Może trzeba się będzie zakręcić....

Halinka 2017-07-07 15:24

Szukają kowali. Jest jakiś nowy dyrektor (podobno kolejny ostatnio).
Ale porządki widać. Tylko te maszyny nie są najnowsze…..I mówią że do prezesa można prosto z hali wejść. Nie ma gabinetu i nie odgradza się od ludzi. Pracuje razem ze wszystkimi. Takiego podejścia jeszcze nie widziałam.
złomiarz 2017-07-10 13:10
Podobnież chwalą się planami giełdowymi. Tylko czy spółka która ma 400 ludzi może wejść na giełdę? Nie wiem, nie znam się w tych tematach.
Bardziej interesuje mnie stal, takiego zapasu na kuźni nie widzieli od lat. Mnóstwo ton.
Kumpel kolegi robił im ostatnio przyłączenia i zapłacili zaliczką więc na pewno kasa jest. Nie to co kiedyś, wtedy mieli ciągle problemy.
To ja 2017-07-15 12:53
Skończą się dotacje z unii to w tedy będzie można oceniać jaki zaradny jest Nowak - na razie to się robi szwindle z politechniką dotyczące projektów - ktoś ich za to rozliczy - może CBA
Zostaw swoją opinię o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze - Jawor
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KUZNIA JAWOR SA w Jaworze