KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Jawor

Opinie o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

anonim 2009-06-02 20:39:26
Słowa kojarzące się z KUZNIA JAWOR SA w Jaworze (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze:
Najbardziej nie podobało mi się w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze:
anonim 2010-03-26 16:34:58
pracowałem tam dwa lata, na K-3, kiedys słyszalem o kuzni ze prezna solidna firma ale tylko z opowiesci, kiedy sie do niej przyjalem niestety dostalem szoku termicznego, rządy swoje ma tam gutek-fiutek, poczatki były trudne ale dalem rade, goraco i jeszcze praca w akordzie byla, zarobki jak na te warunki w skali od 1 do 10, to 2, mialem lekkie problemy z nadwaga ale po tych dwóch latach stracilem szybko zbedne kilogramy, a teraz jak jest 15 dyrektorow niewiadomo od czego to kuznia pada, ale co tam, oni domy juz koncza budowac o ludzi nie dbaja, pozdro dla chlopakow od pawla ze zmiany, i dla korolinki z sekretariatu całuski...
Rozczarowany firmą 2014-02-24 16:58:45
Większość kadry w tej firmie jest zatrudniona chyba po znajomości ,bo większej
niekompetencji nigdy nie widziałem ! Nie interesują ich ludzie myślący z doświadczeniem w młodym wieku tylko dlatego ,że boja się o swoje (usunięte przez administratora) ! Rekrutacja to totalna żenada kilka niepotrzebnych etapów, łącznie z dniem nie płatnym próbnym. Kierownictwo zamiast skrywać pod białym kaskiem wiedzę i inteligencje trzyma tam orzeszek laskowy do tego nieapetyczny z racji opakowania. Jednym słowem ludziom myślącym odradzam ale jednocześnie
chcącym tułać się bez celu i sensu po firmie ,mówiąc tak "kierowniku" rozumiem " " "kierowniku" ma pan racje "kierowniku" polecam :D ale i ostrzegam po jednym dniu spędzonym w murach zakładu i totalnym odmóżdźeniu 3 dni dochodziłem do siebie
. Pozdrawiam
gierek 2014-11-02 20:47:47
zakład super kadra też, nikt się nie czepia pracownika, najlepsza firma w Jaworze.
T 2014-11-22 02:38:33
Kilka lat temu bywałem w Jaworze, za czasów Prezesa Mytnika. Moim zdaniem jednego z lepszych fachowców. Nie wiem kim są jego następcy ale widząc co się dzieje w branży idzie im trochę gorzej. Mytnik urzędował w trudnych czasach, w czasach kryzysu, dużych problemów właścicieli. Mimo tego potrafił utrzymać zakład na powierzchni. Nie wiem co teraz się z nim dzieje. Szkoda, że odszedł, fajnie było przyglądać się z boku jak zakład idzie naprzód. Nigdy nie pracowałem w Jaworze, wręcz przeciwnie w jego konkurencji dlatego proszę nie odbierać tego wpisu jako supremacje człowieka, lecz tylko jako subiektywną opinię. Pozdrawiam wszystkich
edek kredek 2014-11-22 18:16:27
praca w tej firmie jest naprawdę jak na Jawor dobra,niema stresu,gonitwy,polecam.
leszek 2014-12-20 20:45:05
pracuje w kuzni od roku jest ok, praca spoko,majstrowie też,naokoło pełno obozów pracy tu spokój naprawdę fajnie.
selwa 2015-02-22 18:32:32
znowu mnie zatrudnili już 5-raz fajnie bo 4-razy wyleciałem już za wóde haha bez obaw dam se rade...
Bobo 2015-07-18 13:14:33
I wszystkiego najlepszego - jednocześnie zapraszam do pracy - stanowisko 13 młot 5t. (temperatura na hali dochodząca do 50*).
TPP 2015-07-23 22:38:29
Ją z kuźni jadę na emeryturę na wózku ale nie widlowym
heniek 2015-07-28 14:54:59
Dalej serwują te pyszne zupy na stołówce? Brakuje mi ich były smaczne zjadlo się za darmo a na kaca były super
sero 2015-08-29 21:39:14
Dalej dają śmieciowe umowy? Czy obiecują do ustanej śmierci że.................dostaniesz umowę o pracę za miesiąc...dwa....pół roku,zero urlopu,stażu do emerytury.....
qwert 2015-09-18 07:39:31
Ile dadzą zarobić?
obserwator 2015-09-19 12:56:52
Śmieciowe zarobisz na kuźni.Więcej mają starsi pracownicy ale to jest wypracowane u poprzedniego Prezesa - uważał ich za dobro firmy. A teraz pracowników tych z Jawora i bliskich okolic uważa się za złodziei, nieudaczników, leni.Najchętniej z firmy pozbyli by się starych i w to miejsce zatrudnili młodych za śmieciowe.A najchętniej zatrudniają kolesi i swoje rodzinki. Taka jest polityka kadrowa b-e.e-n-a. i demona. Także daje już znać o sobie nowa kadrowa.
Anonim 2015-10-15 10:50:42
Pracóje w Kużni ponad 30 lat i nikt mi nie powie ze w obecnej dobie jest wszystko ok. Płaca nedzna wymagania dórze. Kadra bóg wie skąd. Dlanich liczą sie jedynie tablice i zajmowanie sie swoimi sprawami a jakosci odkówek brak.
Kg 2016-02-29 13:26:39
Witam ,czy przyjmują kobiety do pracy ?
To ja 2016-03-07 18:54:10
Tak przyjmują ale z Ukrainy
jajo 2016-03-09 17:57:12
jak płacą Ruskim na kuciu?
Lolo 2016-07-05 13:04:23
Kuźnia dla początkujących jest świetnym miejscem do nauki, chociaż za zniszczone narzędzia płacić nie trzeba, po pół roku pracy większość zakładów przyjmuje bez problemu do pracy
Robol 2016-07-12 13:02:38
Praca tutaj to jakieś nieporozumienie, mało płacą, wiecznie pretensje o wszystko. Ludzie przyjmowani bez jakichkolwiek rozmów kwalifikacyjnych, wiele osób nie powinno tu pracować, co niektórzy mają problem z prostym dodawaniem i mnożeniem, tolerancje detali to już czarna magia.... warunki pracy....bród, smród i tyle, brama z wydziału PO zepsuta od kilku miesięcy, opierają ja na paletach gdy jest gorąco... Na miejscu prezesa to bym się wstydził tu audit wprowadzać i kogokolwiek z zewnątrz.
Lolo 2016-07-14 16:47:51
Zarobki??? Zarobki nędzne najniższa krajowa na śmieciowe przez kilka miesięcy chyba że ktoś będzie lizał pupę odpowiednim osobom to może wcześniej i jakas premia się znajdzie której nigdy nie dostaniesz czyli tyrasz za najniższą a pan Darek szuka jeleni na nadgodziny za zwykłą stawkę godzinowa. Sorry Daro ale ciężko na po znaleźć Jelenia :-)
Pracownik z PO 2016-07-15 21:59:35
Zarobki średnie...12,5- 13,50 brutto to standard u pracownika, większe stawki mają pracownicy z dłuższym stażem i ustawiacze, podwyżek nie było od kilku lat...dali jakąś super premię absencyjną.....każdy urlop trzeba zgłaszać minimum 7 dni przed....chorobowe, urlop na żądanie, jakakolwiek zmiana w ciagu miesiąca i pani kadrowa premie zabiera....wczasy pod grusza do tej pory nie wypłacone i zero informacji na ten temat. Ale na kamery co 5 metrów niby od "bezpieczeństwa i kradzieży" to pieniążki sa aDarek "otwórz" biega i goni bo "kamery patrza"...istna żenada. Ostatnio do zakładu wróciła nawet stara liderka :p bo gdzie najepiej sie nie narobić a zarobic :)
Pracownik Po 2016-07-16 07:52:58
Moze trzeba czytać ze zrozumieniem:) każdy urlop i nieobecność trzeba zgłaszać 7dni przed, opieka chybaa 3 dni... to wtedy się premie dostanie albo i nie, bo też takie przypadki były. Każde chorobowe i urlop na żądanie i po premii.
Ziom 2016-07-16 22:31:15
Taa absebcyjna... czyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] j...nia....
oki 2016-07-21 08:48:27
Noo każdy się NIE stara bo się nie opłaca za te pieniądze, kazdy ma gdzieś, przychodzi robi swoje i wychodzi...a potem płaczą że tona braków:) garstka myślcych pracownikow na obrobce, reszte bym wysłal do inprodusu.....
Nick Nolte 2016-08-18 16:29:05
Jeden wielki PRL. Tylko czekac jak powstanie Mercedes i najlepsi zawiną manatki. Obleśne miejsce...
nowy 2016-08-19 11:57:45
Witam
Słyszałem ,że dostaje się pieniądze za polecenie pracownika , czy to prawda ?
To ja 2016-09-08 15:07:57
slyszalem ze w kuzni po demonie nastali nastepni nawiedzeni ale czy to da efekt przy nowaku ?
tosiek 2016-10-01 21:34:57
no ale przeciez sa firmy w ktorych za nadgodizny sie jednak płaci prawda i uwazam ze tak jest najlepiej
Pracownik 2016-11-07 17:34:54
Tak niekompetentnych mistrzów liderów i jak by ich nie nazwać nie widziałem!!! pracownicy z doświadczeniem i większym stażem robią ich w jajo jak tylko można,totalny bałagan i bród,toalety nadają się tylko do remontu,masakra smród totalny,na wydziałach chaos i panujące pozory pracy,godziny nadliczbowe wyrabiają lizo-dupy psełdo mistrzów,dziw tylko jak na to pozwala i toleruje właściciel ,
co lepsi pracownicy już dawno odeszli,Prezes,,znający się na wszystkim''żenada,najniższa krajowa za
psełdo prace,czekam na mercedesa i zwijam majdan NIE POLECAM
Pracownik 2016-11-07 17:35:27
psełdo prace,czekam na mercedesa i zwijam majdan NIE POLECAM
To ja 2016-11-21 11:41:08
Nareszcie zaczęto pisać prawdę o Kuźni. A to co prezentuje B.N. to jest
"partyzantka". Nie na darmo przewodniczącym Pis-u w Piotrkowie Trybunalskim zastał Maciarewicz - i tak z prezesem zostali "ziomalami". Pierwszy bredzi a drugi mu wtóruje.
Zostaw swoją opinię o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze - Jawor
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KUZNIA JAWOR SA w Jaworze