Opinie o EDS Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EDS Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EDS Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDS Poland w Warszawa

tomek Nowy wpis

tam jest praca w godzinach nocnych? naprawde takie rzeczy się tam u Was zdażają? No to ja nie chciałbym w takij firmie pracować.. ale z drugiej strony jest związana z moją branżą. Można w takim razie jakoś się dogadać o tym grafiku, żeby tylko na rano pracowac czy to jest w ogóle niemożliwe, jak sądzicie?

klusek Nowy wpis

jeśli chodzi o pracę w EDS Poland to ogólna moja ocena jest dobra. Naprawdę sporo można się nauczyć. Jeśli chodzi o minusy które jednak tutaj oczywiście da się zaobserwować, to zaliczyć można do nich prace w godzniach nocnych (system zmianowy) oraz strukture firmy - ciężko o awanse i rozwijanie się .

Awanse i premie zależne od własnego widzi mi się Kierownika. Kierownik nie miał pojęcia o tym co robią jego pracownicy. Niejednokrotnie zdarzyły się sytuacje w których pytał się innego pracownika jak on pracuje. Jak się człowiek pracował uczciwie, sumiennie to nic z tego nie miał. (usunięte przez administratora). Ciągłe tylko popędzanie. Człowiek odebrał 50 telefonów, było źle. Odebrałeś 70 też źle. Odebrałeś 90 ...to mogłeś usłyszeć tekst...dlaczego nie odebrałeś jeszcze więcej. Takie działania podchodziły(usunięte przez administratora) Obiecywanie na temat awansów, świetlistego własnego rozwoju to mieli dopracowane do perfekcji. Coaching - stosowany chyba po to aby móc jak najwięcej wycisnąć z pracownika, zbesztać go. Nijak się to miało z prawdziwym coachingiem. Szkolenia miękkie =(usunięte przez administratora)Można było się poczuć Jak byłeś przyjacielem kierownika to miałeś dobrze. awansie osób na stanowiska kierownicze bez żadnych kompetencji były żenujące. (usunięte przez administratora)

Imperator z Mogilna Nowy wpis

Oczywiście, że to strata czasu. A to co jest teraz to w ogóle jest totalny (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym

Czy rekrutacja na stanowisko Niania w firmie EDS Poland odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
były

NARESZCIE!!! W końcu wolny!!! Już w innej firmie! (usunięte przez administratora)

IdeL

Swoją drogą wiedziałem, ze w tej firmie będzie Kongo jak prezentowali się. Przychodzili na spotkania jacyś dziwni w krawatach i z uśmiechem członków Jehowy na ustach opowiadali dużo i niekonkretnie. W sumie jak ktoś lubi latać z wywalonym jęzorem przez cały tydzień to ta robota jest idealna. Niemniej sądzę, że to robota wyłącznie dla absowentów i to raczej szkół średnich (pomijając stołki kierownicze oczywiście)

IdeL

Witam wszystkich mniej i bardziej spienionych. Dopiero teraz zupełnie przypadkiem trafiłem na ten wątek. Powiem tak: byłem pracownikiem tepsy (IT) i jak każdemu proponowano mi przejscie do EDSu. Niemniej zawsze uważałem, że każdy w mniejszym lub większym stopniu posiada wolna wolę. Dlatego nie przystałem na propozycje (choć proponowano mi extra bonusa). Po prostu postanowiłem zająć się po tych -nastu latach pracy w TP czymś innym jak latanie po userach tepsowych i na dodatek w jakiejś nieznanej nikomu firmie. Dodam tyle, że każdy z nas miał taką możliwość. Nikt nikogo na siłę nie trzymał i nie zmuszał do pracy w outsourcingu dla TP. Nie rozumiem więc za bardzo dlaczego tyle psioczenia wokół warunków zatrudnienia w tej firmie. Każdy widział co podpisuje (należy założyć, że analfabetyzm w globalnej skali nie istnieje). Zawsze można znaleźć sobie coś innego (nawet czasem lepszego). Bez wdawania się w szczegóły - algorytm jest prosty: nie podoba mi się -> zabieram zabawki -> idę gdzieś indziej (gdzie jest mi lepiej lub gorzej, ale mogę ponownie zabrać zabawki). Przecież w żadnej firmie nikt nie daje gwarancji dożywotniego niańczenia pracowników. To jest zazwyczaj prosty układ: zleceniodawca-zleceniobiorca, z którego każdy ma prawo wycofać się. Trochę nie podoba mi się też negatywna ocena pracowników TP. pracowałem w tej firmie 12 lat i mogę powiedzieć, że mimo wielu takich czy innych perturbacji -> miałem do czynienia (z nielicznymi wyjątkami) z na prawdę wspaniałymi ludźmi. A różnej maści mendy podkradające żarcie z lodówki czy donoszace prezesowi na współpracowników można spotkać wszędzie, niezależnie od orientacji, lokalizacji, pochodzenia, etc. Nie dziwi mnie też hurraoptymizm swieżych pracowników - jak stare są reguły normalnej gospodarki, tak znana jest zasada, że jest to najbardziej pożądany element w kazdej firmie. Wiadomo: zero zobowiazań, niewolnicze poddaństwo, plastelinowa możliwość urabiania, niedoświadczenie, etc. Doprawdy nic w tym dziwnego - wielu z nas zaliczało się do tej grupy. Tu nie ma nic odkrywczego i takich ludzi należy po prostu akceptować takimi jakimi są - przejdzie im na pewno (chyba, że mają pod pokrywą nie po kolei). Inna sprawa,że się czasy zmieniły - dziesięć, piętnaście lat temu inaczej się studiowało. Ludzie imprezowali, pomagali sobie, cieszyli się życiem. Obecna edukacja ogranicza się do wykuwania prawdziwych pełazających roboli - wyścigi szczurów nawet na uczelniach spawania papieru. Co zrobić, takie czasy... Wracając do meritum - ludzie, skoro Wam się nie podoba w EDSie, to dlaczego tam jeszcze siedzicie? Że, co? Krysys? Przecież to tylko wymysł mediów. Wiadomo, że każda firma, funkcjonująca na rynku musi posiadać pracowników - co za problem? Trzeba się pooglądać za inną robotą i... na pewno coś satysfakcjonującego trafi się. Męczenie się w niedogodnym środowisku moze co najwyżej inn plus dać tym stękającym tytuły męczenników ;DDDD Świętych to już raczej nie, bo trzeba mieć udowodnione co najmniej dwa przypadki uczynienia cudu :)))))

Torquemada

Może jakieś konkrety? Ale może kolega premii nie dostał...? Nie docenili...? Nie pogłaskali...? Przecież EDS / TP /(usunięte przez administratora)...? Czy też kolega jest mądrzejszy i nie dał się oszukać...? Czemu nie zacząć pracować dla Caritasu...?

WB

Cześć ludziska. Dużo macie pracy w SD? Czy przypadkiem za bardzo nie filtrujecie:-)

spidi gonzales

rozumiem, że w fazie przejściowej (która notabene ma trwać prawie rok) nie ma podwyżek, ale nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego na miejsce odchodzących ludzi nie jest nikt przyjmowany - ludzie odchodzą nie dlatego, że im skasowali stanowisko ale dlatego, ze znaleźli coś lepszego. A tu więcej ludzi odchodzi niż przychodzi. My mamy więcej odbierać, trzymać jakość i wszytko załatwić i nagle okazało się, że to my mamy wymyślić rozwiązanie problemów w SD bo wytyczne są jedne (za przeproszeniem) zesraj się a nie daj się. A przecież wystarczyło by może troche przeorganizować prace w SD - skoro nie ma kołczingów i szkoleń to może należy odelegować chociaż na jakiś czas "trejning tim" na słuchawkę - i żebyśmy mieli jasność osobiście lubie obie trenerki ale zastanawia mnie co ich prac wnosi do naszej organizacji? Rozumiem, ze pierwszy kołczing do czegoś się przydaje nowej osobie ale dalej to już tylko walenie ściemy żeby zejść na troche ze słuchawki (i nie piszcie prosze, ze się wiele nauczyliście na tych spotkaniach bo i tak nieuwierze ). Może funkcje trenersko-wychowawczą powinni wziąć na siebie kierownicy którzy jako team leaderzy chyba maja do tego predyspozycje, wiedzę oraz materiał szkoleniowy (w postaci skarg - niewnikajmy w tym miejscu czy uzasadnionych). dla jasności jeszcze dodam, że jest to propozycja mająca usprawnić nasza prace o co jak mniemam nam wszystkim chodzi... powyższe zdanie jest moją osobistą opinią - niestety nie podpisze się ponieważ wąpie by została ona (opinia) odebrana na chłodno w kategoriach pracy i sądze, ze mógłbym ponieść jakieś nie miłe konsekwencje tej wypowiedzi i tylko nie pytajcie prosze dlaczego.

Każdy z nas ma trochę racji, jednym się podoba innym nie. Mnie pracowało się w miarę dobrze, nie miałem większych problemów. Niektóre osoby były chętne do pomocy, niektóre nie, tak samo jak niektórzy byli mili niektórzy nie ale tak jest wszędzie. Atmosfera pracy nie była zła (są firmy w której jest znacznie gorzej) W pewnym momencie trafiłem na lepszą ofertę i z niej skorzystałem - jestem z niej zadowolony. Cokolwiek myślelicie życzę powodzenia i sukcesów w SD.

Gautama S.

Serdeczne pozdrowienia [usunięte przez administratora] - miło wiedzieć, że nie wszyscy potrafią tylko narzekać. Nie wiem, czy jest sens podawać rzeczowe argumenty w momencie, gdy odpowiedź najczęściej jest po prostu emocjonalna lub złośliwa - żeby ironia sięgnęła osiągnęła cel musi trafić na podatny grunt... Ale z drugiej strony - dlaczego nie? Zawsze to lepiej niż nie mówić nic... Praca pozostaje pracą, nic tego nie zmienia - czasem jest lepiej, czasem gorzej. Zawsze jednak przychodzi moment, kiedy człowiek musi SAM sobie powiedzieć, po co pracuje. Jeśli tylko dla pieniędzy (rozumiem to i szanuję) - to nic przecież nie stoi na przeszkodzie, żeby szukać sobie nowego miejsca - z lepszymi warunkami. Dużo osób z tego korzysta, jest to naturalna droga w takim wypadku. Nikt nikogo za to nie potępia, co najwyżej z lekką nutką zazdrości powie - powodzenia... Łut szczęścia też jest tu potrzebny, nie ma co się oszukiwać. "Mi się na razie nie udało, jemu tak" - może innym razem... Ważny jest stosunek do poprzedniego miejsca pracy, w którym przecież jakiś czas się spędziło, nawiazało jakieś znajomości, współpracowało z kimś. Jeśli część osób nadal w nim pracuje - mają chyba ku temu powód, może ta praca im odpowiada, nie doszli jeszcze do granicy - gdy straty przeważają nad zyskami, a może po prostu potrafią lepiej wyszukiwać dobre strony i wykorzystywać je? Czemu od razu zakładać, że skoro mi praca nie pasowała, innym również? Wtedy mielibyśmy w Łodzi największe na świecie zbiorowisko sierot społecznych, wymieszanych z ludźmi cynicznie wykorzystującymi tych pierwszych... Przypominam, że większość osób negatywnie wypowiadających się o EDS / SD - pracowała właśnie z tymi ludźmi, z niektórymi jak piszą nadal ma kontakt (sic!). Skąd więc taka negatywna energia ukierunkowana przeciwko dotychczasowym kolegom? Przecież wygenerowane na tym forum negatywne opinie, najczęściej są skoncentrowane na jakichś pojedynczych aspektach pracy, które WAM nie odpowiadały - dlatego zmieniliście pracę (w dużej ilości przypadków - właśnie dzięki wiedzy, umiejętnościom i kontaktom nabytym podczas pracy w SD...). Warto, naprawdę warto głębiej się nad tym wszystkim zastanowić, zanim sięgnie się po klawiaturę... Praca pozostaje pracą, kto chce - może jednak nawet w SD / EDS znaleźć to coś, co pozwoli mu wyjść poza cisłe rozumienie znaczenia tego słowa. Czy będzie to udział w projektach, czy nowe kompetencje, hobby, czy po prostu możliwość kontaktu z dużą liczbą fajnych i ciekawych ludzi - dla każdego będzie to pewnie coś innego, albo może to wszystko na raz... Ja na swojej prywatnej liście nadal mam więcej plusów niż minusów, do granicy jest blisko - ale nie jest tragicznie (nawet mimo braku wspomnianych premii...) na piwko i ciepłe jedzenia również można liczyć na imprezach integracyjnych. Mam nadzieję, że nie jestem w swoim myśleniu osamotniony - bo inaczej cała ta praca nie ma większego sensu, a kierownictwu można naprawdę jedynie współczuć...

Witam z powodu natłoku zajęć moja obecność na forum była ograniczona, ale kontynuując swoje postanowienie obrony miejsca w którym pracuję - nadszedł czas na małą polemikę. "Kassandre ale się rozpisałaś!" - nie sprawia mi to trudności... Taka wprawka do prawdziwego życia, które dużo bardziej daje popalić niż najzjadliwsze nawet trolowanie na forum... "- "jak świetnie radziliśmy sobie z problemami codziennej pracy" - wszystko zależało od problemu, nie wszystko dało się zrobić na linii, ale jeśli ktoś czegoś nie potrafił zawsze mógł zapytać się kogoś kto wiedział co i jak (np: IFS)" - fajnie, że wbrew temu co pisałeś w SD są też ludzie, których można o coś spytać - rozumiem, że również tacy co zawsze w potrzebie pomogą. No popatrz, pewnie nawet niektórzy z nich jeszcze tu pracują... Nie dziwi Cię to - dlaczego? "...fragment z kierownikami..." - hmm, ja na swojego kierownika nie mogę raczej narzekać, wspominane przez Ciebie sytuacje wydają mi się Twoim prywatnym zdaniem i opinią, ja podobnych zachowań i to w takim natężeniu - nie pamiętam. Może Ty, albo wspomniane przez Ciebie osoby miały zły dzień? To, że ktoś "zakolejkuje" mi nad uchem przyjmuję raczej jako konieczność w tej pracy... " - i tu się mylisz. Mam nadal kilku znajomych z SD i nadal utrzymuje z nimi kontakt :-)" - pomyśl w takim razie, czy takim sączeniem jadu na forum pomagasz im, czy też nie? Wracając do wcześniejszego pytania, nie zastanawiałeś się, a może wiesz - czemu nadal w SD pracują? Bo nie wydaje mi się, żeby idąc w Twoje ślady nie mogli odejść, gdyby im praca zbyt nienawistną była... "Ja aktualnie pracuje 8 godzin dziennie i jakoś premie dostaje nie zostając po pracy - tak oczywiście inkasowali pieniądze (premie) za wykonaną pracę i dobrze, widocznie chcieli zostawać po godzinach, ci co nie chcieli lub nie mogli raczej nie mieli szansy wykazać się." - cieszę się naprawdę, że tak dobrze trafiłeś - która to Twoja praca, druga, trzecia? Trzymaj się jej. Smutne, że po przejęciu przez EDS praktycznie nie było możliwości uzyskania premii, ale wcześniej nie było tak źle. Z zostawaniem po godzinach chyba też przesadzasz, nie pamiętam dłuższego okresu, kiedy nie dało się czegoś dodatkowego (nawet na FL) porobić... Zawsze można też coś zrobić w domu. Kasa jest ważna, ale to nie wszystko (a uprzedzając pytanie - nie utrzymuję tylko siebie). Nawet teraz wiem, że jeśli zrobię coś bez wskazywania palcem, a czego nie muszę robić - to jeśli przyjdzie mi wcześniej wyjść, albo coś załatwić - bez problemu kierownik puści mnie, najwyżej odrobię, tak samo z urlopem, dla mnie jest to ważne... "Pozdrowiłem wszystkich, Prezesów też. Tak, widzięli a co najlepsze słyszeli również kilka opowieści o SD :-D Beczka, smoła i pierze? Tu raczej fajna atmosfera, piwko, grill itp..." - smutne... Przeczytaj im jeszcze raz swoje posty, zwłaszcza przełożonym... Jeśli nie załapią (co poznasz po ich wyrazie twarzy), to jeszcze raz, do skutku. Nie warto byłoby ciągnąć tego wątku, gdyby nie duże prawdopodobieństwo, że ich też kiedyś tak ocenisz i opiszesz... Zegar tyka. Co do ćwiczeń - cały czas się rozwijamy. Żeby natomiast drętwo nie kończyć naszego spotkania, poniżej kolejne. Opukiwanie głowy palcami rąk. Ćwiczenie indywidualne. Dość intensywnie uderzamy rozluźnionymi palcami rąk środkową część czaszki - od góry do boków. Deszczyk uderzeń musi wymasować maksymalną liczbę znajdujących się na głowie wrażliwych punktów energetycznych. Dla zaawansowanych i odważnych ćwiczących - polecamy zastąpić rozluźnione palce czymś bardziej stymulującym - np. młoteczkiem geologicznym... Pozdrawiam

drodzy forumowicze spójrzcie na to wszystko z troszkę innej strony eds miał dać pracownikom sd nowe możliwości, to przede wszystkim i czy tak nie jest? spójrzcie ile osób korzystając z tych "możliwości" teraz pracują w innych firmach :) nawet kierownicy niżsi czy wyżsi :) to co obiecywali się sprawdza!!!! nowe możliwości !!! jak nie podoba się to szukać lepszej pacy!!! chyba jeszcze nikt gorzej nie trafił powodzenia!!!!!!!

Kassandre

Serce cały czas mi się kraje, oleum chyba jednak nie było w żadnej stacji serwisowej, a może po prostu za ciężko wyszukać odpowiedniego lekarza specjalistę... Znów czytamy na naszym ulubionym forum głos "ostatniego sprawiedliwego anonimowego pracownika", poczytajmy co ma do przekazania nasz Kombatant: "Praca w SD była męcząca ale taki typ pracy, ci co przyszli wiedzieli po co tam są. Rozmowa z pracownikami TP nieraz okazywała się niełatwa a czasem nawet nieprzyjemna. Często trzeba było lekko naginać prawdę, nie kłamać ale całej prawdy nie mówić. Niektórzy dzwoniący byli mili, nawet jeśli nie dało rady im pomóc on line." ---> Oho! Jacy My byliśmy profesjonalni, jak świetnie radziliśmy sobie z problemami codziennej pracy (gdybyśmy nie odeszli z pracy - rozwiązalibyśmy problem światowego głodu, co najmniej) występuje tu co prawda pewien dysonans w ostatnim zdaniu o "słuchawie na której się nie siedziało", ale co tam - można to złożyć na karb kombatanckiej demencji albo wyssanych z palca peanów na swoją cześć (niepotrzebne skreślić). "Co do kadry kierowniczej to raczej należało by ich ostro przeszkolić w tym co robili (robią). Tzw kierownicy nadawali się raczej na słuchawę niż na kierownika sekcji (ale jak już pewnie wiecie to nie doświadczenie i umiejętności były wynikiem awansu)..." ---> Aj - waj! Toż to normalnie perwersje albo inne fantazje - jak ostro przeszkolić? Chciałbyś... Ekhem... Wracając do tematu - z tego co jest mi i nie tylko wiadomym, kierownicy zazwyczaj zaczynali pracę "na słuchawie", może stąd się bierze Twój problem szanowny przedmówco - który wg własnych słów "na słuchawie" nie siadał...? Ale jak już zdążyło zakwitnąć na rozległych, wolnych, nieskażonych myślą przestrzeniach i wydać plon na forum - wszyscy wiemy, że pewnie już na tej "słuchawie" mieli dosyć ich niekompetencji i dali im "kopa w górę". Dla świętego spokoju dodajmy również wspominany wcześniej Układ i wszystko jasne... "Pomysły kierowników sekcji też pozostawiały wiele do życzenia (premie i ścieżka awansu :-). Ogólnie niewłaściwi ludzie na niewłaściwym miejscu. Premie i awanse były chyba tylko dla tych co się podlizywali albo byli starymi znajomymi." ---> Jeezz! Biję pokłon, wskaż adres - zaczniemy zbierać na pomnik albo co najmniej tablicę pamiątkową. Nieugięty! Niezłomny! Ostatni Człowiek z Zasadami / Kwasami! Sądząc z ilości ludzi, którzy w historii SD w Łodzi otrzymali awans - trzeba wykazywać się ogromną determinacją, żeby go nie dostać! Czapki z głów... Co do starych znajomych - naprawdę mi przykro, że nikt nie chciał zawierać z Tobą znajomości. Szczerze współczuję... "Czas pracy był określony w umowie 8 godzin, więc czemu miałbym zostawać po godzinach i np: zakładać konta itp aby jako premie dostać 100 na miesiąc???" ---> Merde! No właśnie, nie po to w umowie mamy zapisaną wielkość pensji - skoro nie chcemy robić nic ponad moje obowiązki - żeby tacy owacy chcieli nas na siłę uszczęśliwiać możliwością uzyskania premii! Perfidna perfidia, Układ znów uderza... Dodatkowo ci kolaboranci, którzy premię uzyskiwali... szkoda słów - śmiali się w twarz! chowając do kieszeni pieniądze które należały się !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! !!!Mi!!! za wzniosłe ideały. Ratunku! Biją! Kradną! Mordują! "Szkolenia"... większość nieprzydatna do niczego. "Kołczing" - wiecie o czym mowa, śmiechu warte... ---> Joder! A nie za dużo razy przysypialiśmy na tych "szkoleniach"? Kolejny raz argument nie do obalenia - tak! Wiemy o czym mowa i nikt nas nie przekona że czarne jest czarne... "ale przynajmniej na słuchawie się nie siedziało, dobre i to." ---> Faen! Siedzę już trochę "na słuchawie", a nawet obok i niezmiernie się cieszę, że nie było, nie ma i nie będzie Ciebie pośród moich Słuchawkowych Towarzyszy z galer... Aaaa i pozdrów przełożonego, kolegów i koleżanki z obecnej pracy, bo jeśli i im będziesz taki PR robił, to mam nadzieję że widzieli jak piszesz swojego posta... (jeśli to czytacie - i widzieliście - zapraszam! beczka, smoła i pierze czekają). Na koniec małe ćwiczenie relaksacyjne pozwalające zmierzyć się z bólem głowy spowodowanym długim czytaniem z monitora, ew spóźnioną reakcją na poziom postów. Weź głęboki wdeeeeeeeeeeeech! Jeszcze głęęęęęęębszy! Nie martw się - nie pękniesz, jeśli do tej pory Ci się to nie udało - to zbytnie nadęcie Ci nie grozi. Dalej jeszcze raz: WDEEEEEEEECH! A teraz odliczaj od nieskończoności w dół, jak skończysz - możesz iść spać. !!!Ważne!!! Liczymy w głowie - nie można na głos. Powyższe ćwiczenie polecam gorąco wszystkim Kombatantom i innym Represjonowanym...

Praca w SD była męcząca ale taki typ pracy, ci co przyszli wiedzieli po co tam są. Rozmowa z pracownikami TP nieraz okazywała się niełatwa a czasem nawet nieprzyjemna. Często trzeba było lekko naginać prawdę, nie kłamać ale całej prawdy nie mówić. Niektórzy dzwoniący byli mili, nawet jeśli nie dało rady im pomóc on line. Co do kadry kierowniczej to raczej należało by ich ostro przeszkolić w tym co robili (robią). Tzw kierownicy nadawali się raczej na słuchawę niż na kierownika sekcji (ale jak już pewnie wiecie to nie doświadczenie i umiejętności były wynikiem awansu)... Pomysły kierowników sekcji też pozostawiały wiele do życzenia (premie i ścieżka awansu :-). Ogólnie niewłaściwi ludzie na niewłaściwym miejscu. Premie i awanse były chyba tylko dla tych co się podlizywali albo byli starymi znajomymi. Czas pracy był określony w umowie 8 godzin, więc czemu miałbym zostawać po godzinach i np: zakładać konta itp aby jako premie dostać 100 na miesiąc??? "Szkolenia"... większość nieprzydatna do niczego. "Kołczing" - wiecie o czym mowa, śmiechu warte... ale przynajmniej na słuchawie się nie siedziało, dobre i to.

Hellmanns

Powiem tak Wszyscy co jestescie na SD sami jestescie sobie winni.! Kierownikow zostawcie w spokoju - i tak beda tam gdzie są! Zabierajcie zabawki z piaskownicy i izdcie bawic sie do innej! Beznadzieja! Nigdy nie chciałbym Was w swoim zespole! Tymi postami sami wystawiacie o sobie swiadectwo! (usunięte przez administratora)

Żenada, zero zmian zero podwyżek, wszystko zablokowane a jedyną ścieżką kariery jest zmiana pracodawcy... a miało być tak pięknie :( Czego można było się spodziewać... w końcu kryzys mamy ;)

no dobra drodzy forumowicze. opowiadajcie jak po spotkaniu z przedstawicielem HP

Kassandre

Naprawdę nie mogę powstrzymać potrzeby pomocy biednym i pokrzywdzonym ludziom, wybaczcie... W nawiązaniu do jednego z poprzednich postów, chciałbym odesłać autora z powrotem do wspominanego maila, gdzie wyraźnie jest napisane "Premia zadaniowa 2008" - jeśli Szanowny Anonimowy Przedmówca jej nie otrzymał - nie zawsze można nagrodzić wszystkich - dla przypomnienia część osób podobny "bonus" uzyskała wcześniej w 2008r. A teraz wspomniana pomoc: (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o EDS Poland - Warszawa

EDS Poland