Opinie o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. w Kęty Kościuszki 111

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. w Kęty Kościuszki 111

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Jasne, zatrudniają także osoby bez doświadczenia zawodowego

... Nowy wpis

Godzina 13:10 i nie ma już miejsca żeby zaparkować! Tragedia. Coraz więcej pracowników, a miejsc tyle samo.. Zawsze ten sam problem i dużo stresu, gdzie by tu zostawić auto..

Belka Nowy wpis

Witam. Interesuje mnie praca w Państwa firmie. W jakich godzinach i czy jest aktualna? Pozdrawiam.

Czy firma Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Gość Nowy wpis

Jasne, zatrudniają także osoby bez doświadczenia zawodowego

Kontroler jakości

Spotkanie w porzadku.Rozmowa z sekretarka i prezesem.Ok Niestety zarobki okazaly sie zbyt niskie.Ludzie chetni do negocjacji.Chcialabym tam pracowac ale musialabym zarabiac 300zl.wiecej...

pytania normalne

Dzień dobry , Czy moglby ktoś napisać jaka stawke proponuje pracodawca "na start " dla pracownika produkcji ? Czy firma przydziela premie , jeśli tak to jakie i w jakich kwotach ? .

Prośba

Czy ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące zatrudnienia kobiet na produkcję

Kaska
@Prośba

Czy są przyjęcia?

Czy coś się zmieniło w temacie przyjęć kobiet na produkcję

Odpo

Ale to nie jest tak że żadna kobieta tu nie pracuje

Jaki jest styl zarządzania w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Czy Marhan zajmuje się rekrutacja pracowników do tej firmy, czy jakiejś innej należącej do Grupy Kety?

Jaka stawkę na start można liczyć na stanowisku operator maszyn? I jak wygląda praca, stoją nad głową czy jest lekki luzik?

Karp

Czy ktoś wie jaka będzie premia świąteczna w tym roku

Premia
@Karp

Zasięgnąłem języka i podobno ale nie na pewno pomiędzy 3,5 a 4 na rękę

Premia
@Karp

4k netto

Czemu nie ma przyjęć do APK
@Premia

Czy ktoś wie kiedy będą przywrócone rekrutacje do Alupol w Kętach

@Premia

ładne te premie tu macie, zawsze tak wysokie były? czy to od jakiegoś czasu się w firmie powodzić zaczęło?

Dorota

Ehhhh ciężka historia. A na ich stronie widziałam, że nie ma ogłoszeń, tylko dane do kontaktu. Jak zatem wygląda rekrutacja tutaj? Nie ma ofert pracy na stanowiska, tylko jak ktoś sie zgłasza to znajdują mu posadę lub wakat?

Cała prawda

Do pana (usunięte przez administratora)- Tak trzymać! Nie będziemy pracować za filozofów i obiboków. Do pracy nie chodzi się po to żeby fajnie porozmawiać i robić sobie bekę z mistrzów i kierowników tylko po to żeby pracować. Bo za to nam płacą. Kierownicy i mistrzowie są do nadzoru nad wykonywaniem zadań a nie do dyskusji z wszystkimi pracownikami w klimacie dlaczego robić tak a nie inaczej. Kierownik o którym ktoś pisze bzdety ma wysokie kompetencje w zarządzaniu i ogromna wiedzę choć filozofowie na okresach próbnych mogą pisać inaczej bo zostali przez niego zwolnieni Dobra firma z dobrym socjalem polecam

Hahaha

Bylo skupic sie na robocie zamiast na waleniu beki z kierownikow i mistrzow. Ten sie smieje.... Kto dalej ma robote ;)

Tenzin Gjaco
@Cała prawda

Tak trzymać! Dalej się panowie zarządzający klepcie po plecach.Prawda jest taka że od paru lat ludzie od nas uciekają , i darujcie sobie wywody do młodego który miał łeb na karku i po prostu dał dyla , bo dobrze widział co się tutaj kroi.W zakładzie jest coraz gorzej , wymagacie więcej , szybciej. Ludzi doświadczonych ubywa , ponieważ widzą co się dzieje , wiecznie mało , wiecznie źle , podnoszenie prędkości na maszynach przez przełożonego , nieskończone nadgodziny ponieważ nie potraficie zapewnić odpowiednich obsad na maszynach , młodzi nie chcą pracować w takich warunkach (przykład powyżej) i osobiście się im nie dziwię. Ci co mają łeb na karku nie dadzą sobie wypruć żył dla "SOCJALU" oraz idei. Kierownik o którym mowa to zwykły dyletant i cham , kto pracuje ten wie , myślę że bronienie go w internecie oraz pisanie o kompetencji nie ma żadnego sensu. Niezadowolenie pracowników rośnie , bo pracuje się tutaj po prostu coraz gorzej. Pozdrawiam wszystkich , tych na górze i dole , bo chamem nie jestem oraz nie przyszedłem tutaj bić piany.

Tenzin Gjaco

Proponuję ci się ogarnąć i wrócić do roboty. Pomyliłeś chyba odwagę z odważnikiem. Fajnie że druga strona barykady się odezwała (team prezes) ale straszenie pozwami to jest naprawdę okaz totalnej kompromitacji.

dziadek
@Tenzin Gjaco

Trudno nie zgodzić się z wieloma negatywnymi opiniami o firmie, w której pracuję 37 lat i pamiętam różne czasy tj."popiwku",pseudo reform tow. Balcerowicza,prywatyzacji szczególnie korzystnej dla wąskiej grupy wybrańców(akcje po 5gr),"błyskotliwe kariery mistrzów,kierowników"- nie mające nic wspólnego z mistrzostwem i solidną wiedzą i umiejętnościami.W tej chwili sytuacja moja jest taka, że zdrowia brak, sił brak,podwyżek i premii brak(funduszem premiowym płaci się za nadgodziny-dziadek przy nadgodzinach mógłby dokończyć żywota, więc nawet nie próbuje.Wysoką jakość próbuje osiągnąć się poprzez dodawanie " zmniejszonym obsługom maszyn" dodatkowych zadań tj.ścinanie bubli,czyszczenie tulejek,czyszczenie wózków-oczywiście w "mesie",w dokumentach technologicznych, jest informacja,że to obsługa maszyny odpowiada za materiał.Mistrz zauważył,że pracownik " ziewa" przy obsłudze maszyny, więc polecił dostarczyć mu tulejki do obierania-bo się zanudzi na śmierć(nie pomylił się bo pracownik po kilku miesiącach odszedł nie doczekawszy emerytury). Nie popieram "cwaniactwa,wulgaryzmów i niepoważnego traktowania pracy zarówno ze strony pracowników jak i dozoru.Brzydzę się tchórzostwem moich bezpośrednich przełożonych w obliczu i obecności najwyższych przełożonych segmentu.

DNO
@dziadek

Brzydzę się.... Dla wąskiej grupy wybrańców... Błyskotliwe kariery mistrzów... Nie mają nic wspólnego z mistrzostwem i umiejętnościami... DNO....

To ja proponuje pracownikom o złożenie pozwu do organów ścigania o mobing w pracy… ciekawe czemu tak chętnie każdego bronicie… pozdrowienia dla chłopaków z produkcji

Do zobaczenia

Jeszcze jedno nie podpisuj się anonim bo w sieci każdy ma swoje IP i nie jest anonimowy

do Siwy

Polecam zapoznać się z art 212 KK Co inmego być niezadowolonym z pracy a co innego pomawiać konkretną osobę z nazwiska

zniesławienie
@do Siwy

Nie trzeba nawet podawać nazwiska, aby dopuścić się zniesławienia, wystarczy, że z wpisu można wywnioskować o kogo chodzi. ART 212 Prawa karnego: Zniesławienie polega na pomówieniu osoby lub grupy osób , ale też jednostki organizacyjnej....o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Natomiast w par.2 : jeśli sprawca dopuszcza się tego czynu za pomocą środków masowego komunikowania ( tak jak w tym przypadku ) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

Neutralny
@zniesławienie

Bądźmy szczerzy ... Zamkną go za to że napisał żeby ktoś sobie Drinka wypił przecież każdy to może zrobić więc nie wiem skąd takie oburzenie ?

decyzja sądu
@Neutralny

to już sąd zdecyduje ale takie sprawy w spółkach grupy już były przeczytaj sobie oświadczenie na innej spółce na goworku czyli Aluprof opinie z 24.04.2021 godzina 23.59 jedną z sankcji jest właśnie zamieszczenie przeprosin pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem a co innego miał zasądzone nie wiem

Do Marko Polo

Kilka faktów: Pomoc świąteczna i wakacyjna wyniosły w sumie w 2020 roku 5000 zł brutto, Wczasy pod gruszą 550 zł brutto, Oprócz powyższego: 2 razy do roku można skorzystać z dofinansowania do wypoczynku dzieci, Nagroda za konkurs rysunkowy dla dzieci w czerwcu 150 zł netto, Paczka mikołajkowa 200 zł netto, Nagroda z funduszu motywacyjnego w zależności od zaangażowania pracownika. Można przystąpić do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej, po przepracowanym roku do programu emerytalnego pogodna przyszłość. Owszem mogą się zdarzyć delegacje do Oświęcimia lub Tychów. Przypuszczam, że wprowadzenie czytelników forum w błąd cyt. "3000zł brutto bez żadnych dodatków i premii." wynika raczej z bardzo krótkiego stażu pracy niż z umyślnego działania. Prawdopodobnie za krótko Pan pracował, by móc w pełni skorzystać ze wszystkich przysługujących świadczeń. Pozdrawiam serdecznie

Może podawany netto
@Do Marko Polo

Premie są socjalne jest suche fakty Socjal Paczka dla dzieci grudzień średnia ale jest Premia grudniowa 2900 lipiec 2100 Dopłata do kolonii czy za wczasy dla dziecka śmiech na sali dostałem 150 zł zwrot za wczasy. Dalej premie kwartalne średnio dostawałem od 200 do 400 na kwartał czyli jakieś 100 zł miesiąc Dalej Zero jakichkolwiek karnetów typu multisport czy dopłat do stołówki są największym minusem bo w innych firmach nie mają może takich premii świątecznych ale mają np miesięcznie multisport plus 200 zł dopłaty na obiady co daje w roku jakieś 2500 za multi i 2400 obiady więc wychodzisz podobnie, sama praca jest ok zależy gdzie Trafisz na druku smród i bród farb, na laminacji najlepsza robota chyba, na cięciu najgorzej największy zapierdziel i zero szacunku do pracownika ogółem jest ok najgorsze w tej pracy jest traktowanie stawkowe tzn ludzie z 15 letnim stażem mają ok 30 zł na h natomiast młodzi po 5 latach mają podobne lub wyższe stawki

Szymon
@Może podawany netto

A od czego zależy gdzie się trafi? Jest to ustalane podczas rekrutacji jakoś z pracodawcą?

Tomasz
@Może podawany netto

karty multisport nie ma, ale masz pakiety medyczne za śmieszne pieniądze, do tego na fundusz emerytalny pracodawca płaci

@Tomasz

Że fundusz jest to nawet spoko, ale pewnie wiele osób na tego multisporta narzeka? Wiadomo w sumie czemu się na niego tu nie zdecydowali?

Odpo
@Monika

Jedni chcą multispor,inni bilety na mecze,inni bilety do teatru, inni jeździć na nartach, inni na lodowisko

Franciszek
@Do Marko Polo

Ale czekaj, ludzie którzy ledwo zaczęli nie mogą liczyć na nic z tych rzeczy pewnie?

do Franciszek
@Franciszek

każdy pracownik niezależnie od tego czy pracuje dzień, rok czy 10 lat może korzystać z tych świadczeń.

@do Franciszek

Tyle, że te mecze, multisporty itp., co zostały wymienione to obowiązują czy na chęciach się kończy? Bo nie wiem do końca jak w końcu to interpretować. Też raczej wszystkiego na raz to się nie da?

Teresa

@Dawid, podejrzewam, że nie jesteś zadowolony z ostatnich wydarzeń w firmie Alupol Packaging. Dlaczego napisałeś, że firma załatwiła was z premiami? Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Może pracownicy po prostu nie zrealizowali celów żeby taką premię otrzymać?

Misiu

Chyba cie straszy

Dariusz
@Misiu

Proszę Cię o nie zaśmiecanie forum nic nie wnoszącymi wpisami. Tego typu wpisy nie są przydatne zarówno dla kandydatów jak i dla pracowników. Czy orientujesz w temacie ostatnich premii w tej firmie?

Obserwator
@Teresa

Premia należy się robolowi jak psu buda a pieprzenie o realizacji to co wy na to jak scina się cewki po zadruku po całej zmianie a ci co drukują dostają premie po 2000 a ty nie chorujac chodząc do pracy nic nie dostajesz a kierownicy nie ponoszą za to odpowiedzialności tylko wieczne zastraszanie i mobong żenada nie polecam

Misiu
@Dariusz

Dariuszek zawsze wiedziałam że ty jesteś jakiś nieteges

Jacek

Jak się komuś nie udało utrzymać w firmie to teraz musi wszystkich oczernić? Dobra firma i fajni ludzie tu pracują!!!

ana
@Jacek

Czy dowiem się czy są może przyjecia dla kobiet?

wiesz..
@ana

nie ma przyjęć dla kobiet niestety

ktoś
@Jacek

W Kętach podobno jest duużo lepiej niż w Alupol Films, (usunięte przez administratora) W Oświęcimiu to (usunięte przez administratora), zero szacunku, a biuro dzięki jednej francy to porażka. Wracam do Kęt.

Jan
@Jacek

Utrzymać??? Haha rąk do pracy brakuje i nikt nikogo nie chce zwalniać,porostu ludzie idą za pieniędzmi a że te są słabe to nawet osoby z bardzo dużym stażem i wydawałoby się nie najgorszą stawka uciekają.Jeszcze 15lat temu gdy pracy na rynku było niewiele to chcieli żeby na produkcji sami magistrzy pracowali,średnie z matura i ktoś z rodziców musiał pracować wymagania chore. Teraz byłeś miał ręce i nogi mózg niekoniecznie. Zachowanie trzydziesto letnich kierowników jak z ławki w parku.Ja odzedlem po 8 latach i żałuję tylko że tak późno. Nie opowiadaj bzdur o jakimś utrzymaniu sie

@Jacek

Jeżeli tacy fajni ludzie tu pracują to nikt by z nich nie pisał tego co się im nie podoba w tej firmie na tym forum ! Więc nie są tacy "fajni" !!! A co to znaczy udać utrzymać się w firmie???

Pan
@Jacek

Hahahahaha dowcipniś z ciebie hahahahaha gdyby było tak super to ludzie nie odchodzili ;) ile wam płacą za to żebyście pozytywnie pisali o tej firmie towarzyszu ? Przecież oboje wiemy że kłamiesz.

Władca Beskidów
@Jacek

Dziś się dowiedziałem, że kolejne osoby odeszły. Co to ma być że operator laminiarki zamiast iść jak człowiek zjeść na stołówce to je kanapki przy maszynie :/ wstyd i hańba żeby człowiekowi nie nie pozwalano iść na przerwę żeby po ludzku zjadł. Wymagania kosmiczne wynagrodzenie minimalne a przerwa jeśli już ktoś ma to 20 minut z dojściem i powrotem :/ nigdy więcej tam nie pójdę pracować. Każdy kto mnie pyta o to miejsce bo szuka pracy to odradzam.. definitywnie kierownictwo do wymiany bo są niekompetentni. przynajmniej dwóch z trzech trzeba tam wymienić. wtedy może będzie lepiej w tej firmie bo póki co to katastrofa

Władca Beskidów
@Jacek

Już nie wspomnę o mobbingu tam

Zadowolony
@Jacek

Fajne wpisy hihihi Kolega pisze wszyscy wiedzą, wszyscy niezadowoleni, wszyscy, wszyscy Kolego nie pisz za mnie i za innych ok? Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie i z zarobków, a szczególnie z socjalu, który jest najlepszy w regionie. Moja opinia jest taka, że jak jesteś ogarnięty i uczciwy, to praca jest ok. Fajni kierownicy i mistrzowie a że wymagają szczególnie od (usunięte przez administratora)i kombinatorów...? Ja się cieszę, bo nie zamierzam za nich pracować ani odpowiadać za ich buble. Zrobili teraz nowe inwestycje w drukarki i laminarki. Firma się bardzo dobrze rozwija. Można się rozwijać z nimi a jak się komuś nie podoba to ...droga wolna. Jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził. Ja bardzo polecam,

Ala
@Jacek

Tyś jest najlepszy z najgorszych ????????????

Teresa

@anonymous, proszę Cię zwracaj uwagę na język wypowiedzi. Czy wydarzenie, o którym wspomniałeś miało miejsce po raz pierwszy? Może nie warto negatywnie oceniać od razu całej firmy Alupol Packaging. Być może sytuacja ta wynikała z przyczyn niezależnych od firmy? Czy wziąłeś taki scenariusz pod uwagę?

Obserwator
@Teresa

Teresa kto ty kierownik jesteś pod pseudonimem no taka prawda wszyscy prawdę piszą

Marko Polo

Gdybym miał określić alupol dwoma słowami powiedziałbym: festiwal żenady! Jeśli masz zamiar tam aplikować, to nie rób tego. Aplikuj do biedronki, lidla czy innego aldi, zarobisz więcej. Nie tak dawno widziałem ogłoszenie z kauflandu w andrychowie za 4000 brutto. W alupolu będziesz zasówał od gwizdka do gwizdka za 3000 brutto bez żadnych dodatków i premii :D A nie, przepraszam, jest premia kwartalna jakieś 60zł xD Na rozmowie kłamią w żywe oczy. Po podjęciu pracy będziesz drapał się po głowie myśląc sobie - to chyba nie tak było mówione na rozmowie :D Zapytajcie na rozmowie o delegacje na tychy to zobaczycie jak będą się motać w zeznaniach :D Zakład porażka nie polecam.

@Marko Polo

To nie ma premii swiatecznych i wakacyjnych ?

Ile teraz dostaje sie na start ?

Witam Jak wygląda praca na magazynie, ciężko ogarnąć temat? Pozdrawiam

Witam, jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn do uszlachetniania i czego mogę się spodziewać po podpisaniu umowy ? Praca w tej firmie faktycznie wygląda tak źle jak jest to tutaj przedstawione ?

@Anonim

Byłem na rozmowie, na przyszłość gdyby ktoś się zastanawiał czego można się spodziewać. Praca na trzy zmiany, nie zostałem oprowadzony po zakładzie, także nie mam pojęcia jak wygląda tam praca. W chwili gdy zacząłem zadawać nie wygodne pytania opisane tutaj miałem wrażenie jakby Pan prowadzący rekrutację nie był do końca szczery i myślał jak dobrze odpowiedzieć, szczególnie na temat delegacji do innych zakładów, ale to tylko moje wrażenia. Ja się nie zdecydowałem, pozdrawiam.

suchy
@Anonim

jesli chodzi o rozmowe to polowy rzeczy nie mowia ,potem okazuje sie ze nie maja cie zamiaru szkolic ,dzwigasz 40kg,,,,,z rok bedziesz nikim czyli nie zadnym operatorem tylko przynies zanies i tyle ,,,noi oczywiscie trza test na covida zrobic heheh ja pier,,,poza tym ludzie spuper tam pracuja szkoda mi ich bo sie ujebia naprawde,,

@suchy

Właśnie wyczułem, że coś jest nie tak, jak się co pytanie Pan z Panią od rekrutacji patrzyli na siebie i po dłużej chwili odpowiadali. Nie spodziewali się chyba, że ktoś będzie pytał ich wprost o takie rzeczy :P Dobra decyzję podjąłem, dzięki ^^

suchy
@Anonim

poprostu pierwszy raz widze zeby nie oprowadzali po hali zanim cie zatrudnia ,ze bys wiedzial o co chodzi ,..potem licza na to ze zostaniesz ,wiekszosc tam robi bo ma blisko ,,pracownicy fajni ok ale urobia sie w (usunięte przez administratora)ale no kazdy odpowiada za siebie ,,nie odradzam ani nie namawiam do niczego..

Zostaw merytoryczną opinię o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. - Kęty

• Jak się pracuje w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.