Opinie o Tartak Bogdan Biniek w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tartak Bogdan Biniek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tartak Bogdan Biniek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tartak Bogdan Biniek w Legnica

Łukasz Nowy wpis

Pracowałem tam jakiś czas, pieniądze marne jak za pracę jaką tam się wykonuje, czytaj najniższa krajowa, synowie właściciela patrzą się tylko jak wykorzystać pracownika, maszyny to jest totalna porażka zero zabezpieczeń, jak coś ci się stanie to albo nie było tematu albo wypowiedzenie i twoja wina. Sam właściciel to relikt komuny, niestety żywy, potrafi podejść do pracownika i go uderzyć, często też ich obraża, zmusza do pracy bez odpowiednich uprawnień, a BHP tej firmy to jakaś porażka. Woda we własnym zakresie bo pracodawca jej nie zapewnia chyba że ktoś chce pić jeziora bo tylko taka tam jest. Nie zapewnia ciuchów roboczych, bo to co tam daje to ciężko tym nazwać, znoszony dres z lumpa nie są odpowiednimi ciuchami do pracy przy drewnie, jedno razowe rękawiczki raz na tydzień tak że aż robią się krwawe odciski bo już nie ma co chronić dłoni, dźwiganie ciężarów grubo poniżej dozwolonej normy, długo by wymieniać. Nie polecam nikomu tam pracować.

KANCELARIA ADWKOKACKA Nowy wpis
@Łukasz

Informuje Pana lub Pania że zostało wszczęte postępowanie w stosunku do Pani/Pana o zniesławienie firmy .Prosze pamietac że nic w internecie nie ginie i nie jest Pan/Pani anonimowy. Zgłosilismy juz wniosek do operatora GoWork o udostepnienie Panskiego adresu. Bedzie miał Pan szanse przedstawic swoje dowody w procesie sądowym o zniesławienie firmy.

Waldek

Pracowałem 8 lat.Jestem juz emerytem:) Mała rodzinna firma.Młodzi kierownicy z dobrym podejsciem do pracownika. Nie da sie tam obijac i normy trzeba wyrabiac.

Aleksandra Nowy wpis
@Waldek

Jakie normy masz konkretnie na myśli? One są dzienne, miesięczne? Chodzi o obsługę klienta, czy to są raczej jakieś normy sprzedażowe produktów?

Współpracuje z tą firmą juz kilka lat. Nigdy sie nie zawiodłem. Zdarzaja sie reklamacje ale są szybko i bezproblemowo rozpatrywane. A panu KLIENTOWI to proponuje zmienic lekarza:)

Łucja
@Andrzej

A co, aktualny lekarz nie jest skuteczny? ;) Czyli uznajesz jego całą opinię za totalną ściemę? Bo może troszkę zbyt się uniósł pisząc to?

Andrzej Nowy wpis
@Łucja

Nic takiego nie napisałem. Kazdy ma prawo do opini ale sensownych i merytorycznych. Nie wnikam jak Panią tam potraktowali. Ja mam pozytywne doswiadczenia. Wyleanie kubła pomyji i to jeszcze jako anonim to bardzo słabe. Od wojowania mieczem są rycerze a od karania sąd:). Wiecej sportu polecam i herbatke z melisy na wieczór.Pozdrawiam

Klient

Właściciel firmy to zwykły (usunięte przez administratora) Wydaje towar niezgodny z zamówieniem wg. zasady, że płaci się jak za towar lepszego gatunku - drewno, a otrzymuje się materiał gorszego gatunku. W dodatku wymiary produktu też nie są zgodne z zamówieniem. Kiedy składa się reklamację właściciel nie przejmuje się niczym i w ogóle jej nie przyjmuje, bo twierdzi, że ma tak wysoko postawionych znajomych, że nikt nic mu nie może zrobić - ta sytuacja nadaje się do TV i szczerze życzę tej firmie, aby ktoś wyżej od jego znajomych wyciągnął konsekwencje. Kto czym wojuje od tego polega.... Szczerze odradzam wszelki kontakt z tą firmą. Brak zamówień będzie dla nich najlepszą karą

MATYLDA
@Klient

za wycieraczką zostawił ślad że kije w oko będzie wkładał, tylko że przez samo "H" przez samo "H", przez samo "H", po prostu "H" muszę mu przyznać - odważny ruch by komuś tak do szyby podejść i zrobić zrzut zostawić garść niemiłych słów, tę całą żółć atakuj, atakuj, mam to co dnia cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, dobrze znam dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM wciąż niewiele mogę gdy choć jeden z nich do mojego domu przynosi swój (usunięte przez administratora) dobija wtedy myśl nie umiem przecież bić...

Łucja
@MATYLDA

Czy to naprawdę ma jakiś związek z firmą?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tartak Bogdan Biniek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
Rafal

Praca jak praca. Wynagrodzenie na czas.Wszystko uczciwie wyplacane. Jedna zmiana.

Honorata
@Rafal

No to spoko, że uczciwie wypłacają. A ile to wynagrodzenie konkretnie wynosi?

Krzysiek

Pelen profesjonalizm.Szybka realizacja zlecenia. Bardzo mili ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Tartak Bogdan Biniek - Legnica

• Jak się pracuje w Tartak Bogdan Biniek?

Zobacz opinie na temat firmy Tartak Bogdan Biniek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tartak Bogdan Biniek?

Tartak Bogdan Biniek
  • Wrocławska 306