WARIDO Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o WARIDO Sp. z o.o.

inna 2014-11-19 10:26
Pracowałam tam na chwilę. Prezes tyran. Nie polecam. Chyba, ze ktoś jest masochistą.
maja 2015-01-19 22:30
Możesz coś więcej powiedziec na ten temat ? Jak wyglada praca? Na jakim stanowisku pracowalaś? No i jaka płaca? Jakie godxiny pracy ?
anonimka 2015-01-27 15:29
Ja tez pracowalam, nie było zle ,jednak praca nie dokonca mnie satysfakcjonowala.nie wiem jak jest teraz ;-)
karina 2016-04-20 12:23
kaja' wiesz co szkoda, że nie mogę Ci pomóc, jednka jakiś czas temu widizałam, ogłoszenie, że poszukiwali Księgową. Byc może mają co jakiś czas rekrutacje na to stanowisko bo oferta była w necie i na goworku ją widziałam, wiec może odezwija sie do nich.
byla_pracownica 2016-12-24 03:18
nie jest zle... wlasciciel wrócił do zarządzania biurem i sie poprawiło. wczesniej byl mocno w rozjazdach i to powodowalo troche zamieszania... wymagajacy jest nadal:) Firma ma glownie klientele zagraniczna i to wymusza okreslony model pracy w ksiegowosci
ABC123 2017-05-25 13:19
Są tylko dwa biura w okolicy, które wciąż rekrutują pracowników. Warido i biuro rachunkowe Pana G... Nie trudno się domyślić dlaczego, opinie o ich właścicielach są powszechnie znane i prawdziwe.
Zostaw swoją opinię o WARIDO Sp. z o.o. - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARIDO Sp. z o.o.