brak logo

NZOZ Panorama Morska

Jarosławiec

Opinie o NZOZ Panorama Morska

gosia 2009-12-01 08:56:42
Sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu jest bardzo fajnym miejscem, gdzie można spędzić świetnie czas. Obiekt jest blisko plaży 350m, na terenie ośrodka są baseny, z których kuracjusze mogą korzystać. Ponadto piękne pokoje, wspaniała kuchnia, doskonała załoga rehabilitantów, wspaniałe imprezy prowadzone przez miłych animatorów. polecam to miejsce:)
mały 2012-02-29 12:49:50
to powyższe to chyba pisala któraś z menadżerek tegoż kurortu:p
sam obiekt rewelacja piękne miejsce z dużą ilością atrakcji na terenie ośrodka dla kuracjuszy.ale ze ma to byc opinia o pracodawcach to prosze bardzo:
[usunięte przez moderatora] rygor gorszy niz w wojsku, bezczelne żeby nie powiedzieć c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie traktowanie pracownika,lizusostwo,donosicielstwo,kłamstwa na każdym kroku ze strony kierownictwa,wałki na wypłacie,kary pieniezne za co tu mówić za wszystko!!! [usunięte przez moderatora] praca dla tych tylko z naprawdę mocna psychiką.
dla sprostowania nie miałem do czynienia z właścicielami ośrodka wiec o nich nic złego powiedzieć nie mogę!!praca w tym miejscu na własne ryzyko nie wierzysz to sie przekonasz i jak najszybciej będziesz chciał stamtąd uciec i zmienić prace!!!!!!!!!!!!
były pracownik 2014-06-25 10:57:08
pracowałem, krótko bo się zwolniłem, wyzysk człowieka przez szefostwo, chociaż koledzy i koleżanki super, no i cały czas to że nawet pracownikom każe się tak kręcić żeby było dobrze np: wszystkie oferty na ich stronie to jedno i to samo różnią się ceną i są inaczej sformułowane, nie wspomne o stołówkach tam to by sanepid poszalał gdyby nie to że zawsze wiedzą kiedy on jest i dzień przed posprzątaja
1
były pracownik 2014 2014-07-11 13:26:49
Panorama Morska ciągnie kase z NFZ a nie jest szpitalem. w pracy mobbing i kablarstwo , gęby nie można otworzyć , podsyłają tajniaków żeby cie sprawdzali, oszuści którzy nie szanują ludzi, klika rodzinna, która roi przekręt na wielka skalę, pracownicy sezonowi są z dalekich stron Polski bo okoliczni nie chcą tam pracować!!!
3
Doceniony pracownik 2014-07-21 13:36:42
Ośrodek ładny i tylko tyle .Nikt tam na dłużej niechce pracować. Nonstop rotacje.Tam każdy jest od wszystkiego. Stałych pracowników jest dosłownie garstka.
yonkisz 2015-09-08 19:50:11
a czy mają oni może swojego menadżera, bo jeśli jest to wydaje mi się, że najwyczajniej nie zna się na swojej pracy, ponieważ nie powinno być tak, że każdy jest od wszystkiego i od niczego za razem, tylko każdy powinien odpowiadać za "swój kawałek podłogi", dajcie znać jak to po roku czasu wygląda, bo bardzo mnie to ciekawi
Daria 2016-04-23 10:20:25
Witam, jak wygląda obecnie sytuacja zatrudnienia w firmie NZOZ Panorama Morska? Chętnie podjęłabym u nich pracę jako manager. Coś ktoś, coś wie? :)
Zostaw swoją opinię o NZOZ Panorama Morska - Jarosławiec
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Panorama Morska