logo Podlaskie Centrum Opiekunek

Podlaskie Centrum Opiekunek

Białystok

Opinie o Podlaskie Centrum Opiekunek

Mela 2014-09-10 13:49:06
Z PCO współpracowałam ponad 7 lat, początkowo w zakresie pośrednictwa pracy, później otrzymałam ofertę pracy w charakterze opiekunki osób starszych na umowę zlecenie. Płacą zawsze na czas, nigdy nie było z tym problemów. W biurze pracują bardzo miłe i pomocne dziewczyny. Może nie jest idealnie bo w ciągu 7 lat, bywały dobre i złe chwile, ale ogólnie polecam z nimi współpracę zwłaszcza w porównaniu z innymi firmami.
gosc 2014-12-17 16:44:18
Z tego co wiem pracownicy nie mają żadnych programów szkoleń, nie ma też za bardzo możliwości rozwoju zawodowego bo jest to mała firma i nie ma żadnych pakietów socjalnych
kate 2015-07-16 16:38:32
Oni poszukują osób dla angielskich firm, podpisujesz umowę z angielska firmą. A fakt panie są bardzo miłe
e3o 2016-05-20 22:09:38
do gry na instrumentach? a to wykształcenie muzyczne będzie tutaj dodatkowo punktowane w rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o Podlaskie Centrum Opiekunek - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podlaskie Centrum Opiekunek