4mat agencja promocyjno- reklamowa Anna Czmielewska

Katowice

Opinie o 4mat agencja promocyjno- reklamowa Anna Czmielewska

narozmowie 2014-11-18 23:36:11
Nie polecam! Pani właściciela jak i jej pupilka przesłuchiwały mnie na stanowisko accounta. Nie dość że czekałam około 20 minut aż ktoś rozpocznie ze mną rozmowę bo Pani właścicielka zagadała się z klientem to całość rozmowy - jednym słowem masakra! Jak powiedziałam że z ostatniej pracy zostałam zwolniona w ramach restrukturyzacji firmy związanych z kłopotami finansowymi (nie chciałam kłamać choć przecież mogłam to zrobić)to panie spojrzały się na siebie porozumiewawczo jakby chciały powiedzieć sobie że to moja wina nie rozumiejąc chyba tego że jak jest restrukturyzacja to wszystkie etaty lecą jak popadnie bez względu na osoby (totalne niezrozumienie zasad rynku pracy) Pytania które niby miałby sprawdzić radzenie sobie w sytuacjach stresowych przypominały mi bardziej badanie małpy w zoo albo sprawdzanie reakcji królika doświadczalnego. Odbyłam naprawdę wiele rozmów, padały różne pytania, ale ta była jedną z najgorszych, po tej rozmowie już bez względu na wynik nie chciałam tam pracować...
henka 2015-06-08 11:02:42
U mnie w pracy jest to miły, nawet bardzo miły zwyczaj. Co roku wigilię przygotowuje firma zewnętrzna (4MAT) dzięki czemu my nie musimy robić praktycznie niczego, przychodzimy już na gotową imprezę :)
matkapolka 2015-11-19 09:38:19
Firma 4mat nie jest już tą firmą sprzed lat, przynajmniej po moim doświadczeniu z nimi nie mam takiego odczucia. Działają sprawnie i dobrze, dbają o pracowników, dają dobrze zarobić.
aga5 2016-04-26 09:30:47
pewnie na początku tylko tyle jest, tak to by w agencjach promocyjno reklamowych, a poza tym trzeba docenić nawet takie pieniądze jak się dostanie bo nie łatwo ogólnie dostać pracę w takim miejscu w Polsce
Zostaw swoją opinię o 4mat agencja promocyjno- reklamowa Anna Czmielewska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4mat agencja promocyjno- reklamowa Anna Czmielewska