NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

bbbbbb

Gówniane to forum że usuwa się wpisy nie obrażające nikogo

ww

AW - FB - MA działa nadal?

Brok

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi coś w temacie pracy dla sprzedawcy-doradcy? Jak się pracuje w firmie ?

Mario

Nie widziałaś jaką umowę podpisujesz? Pytałaś w ogóle czy ta lodówka może być w ratach 0%

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Olek

Tak mało opinii na forum, pewnie większość osób leży na plaży. Tak ciągle narzekamy na firmę ale chyba niepotrzebnie. Wszędzie trzeba pracować i to czasem ciężko, w każdej firmie są okresy lepsze i gorsze.

Aleander

Czy możecie napisać jaka jest przyczyna, że firma potrzebuje tak dużo osób do pracy? Czyżby jakieś nowe sklepy otwierali? Może ktoś wie i mógłby się podzielić informacją. A tak w ogóle to jak się pracuje we Wrocławiu? Czy jest dobra atmosfera do pracy?

MayLee

Ładną Publicon szeptanke robi...

rer

Tam mają kilka spółek. Jest jeszcze mix media. Wiedzą jak kombinować chociaż na Cypr chyba nie jeżdżą.

olo

Nie My Center tylko AGD Market. Chlopaki przeniesli biznes wcześniej do nowej spółki.

My Center

słyszeliście, że My Center ogłosił upadłość. Kaplica

Avans południe
@My Center

My center jeszcze nie ogłosił upadłości. Ogłosił upadłości AGD MARKER SP. z o.o.

Marlon

Witam, ile na dzień dzisiejszy zarabia się na stanowisku pomocnik sprzedawcy (chodzi mi o kwotę netto) i czy jest to umowa o zatrudnienie czy umowa zlecenie? Z góry dzięki za odpowiedź

wolna

co mysliecie o MC teraz i co myslicie o Fabianie nowym od detalu w MC ???

Janeczek

Witam, mam pytanie o pracę dla doradcy klienta - RTV-AGD-IT. Jak jest rozliczany ze swojej pracy? Jakie wymagania ma firma wobec kandydata na to stanowisko? Czy jest w firmie pakiet socjalny lub multisport? Mam nadzieję, że atmosfera w firmie jest dobra?

Mądrala

Myślę, że tak jak niektórzy traktują forum tak samo i firmę. NEONET to duża i prężna firma i z pewnością poradzi sobie z ludźmi dla których hejty to cel w życiu

niestety, mój wpis cały został usunięty - chyba niewygodna komuś wypowiedź była....szkoda, bo szczerze pisana przez byłego pracownika z dłuuuugim stażem...

Aluś

Czy dowiem się coś o firmie konkretnego? Czytać się nie chce tych głupich tekstów, to jest forum firmowe a nie randkowe! Może ktoś wie jakie umowy stosuje firma?

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów jaki jest powód, że NEONET ma tak długa listę ofert pracy? Czy to nowa placówka czy jakaś rozbudowa? Mam zamiar aplikować i dlatego dopytuję. Jak się pracuje we Wrocławiu? Interesuje mnie Wrocław ponieważ tam potrzebują człowieka do controllingu

zenek

skoro jego dyro go nie pilnuje to tak jest

zwali mnie Mietek

Kiedyś robiłem w Neo i Mexie w Knurowie i Jastrzębiu Jastrzębie jakoś tam szło ale Knurów słabo Jak idzie im teraz ?

Ja1910v

Witam mam pytanie mają do mnie dzwonić z działu rekrutacji i mam im niby coś wcisnąć. Czy może mi ktoś powiedzieć jak mam rozmawiać??

Łącz
@Ja1910v

Zapytaj o kase i typ umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.