NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Anka

To moja pierwsza praca i trochę po znajomości, bo kumpel mnie polecił. Przez pierwszy miesiąc było ciężko, bo trzeba było dużo informacji przyswoić i sporo się nauczyć. Ale już drugi był lepszy.

Katarzyna

Wypłata nie była zła, jak na moje małe miasto. Atmosfera w pracy i przełożeni są w porządku. Ale zwolniłam się stamtąd, bo przeprowadziłam się do innego miasta.

Gfh

Nowy system premiowy? Tragedia!nic sie nieda zarobic! Ciagle ataki Tajemniczego, wymagania z kosmosu tak samo jak plany. (usunięte przez administratora)

arczi
@Gfh

Tajemniczy to norma w każdym sklepie, tak musi być. Co do systemu premiowego mogli się bardziej postarać, może jeszcze go dopracują

Leon
@arczi

Jak dopracują, to znowu będziemy zarabiać mniej...

pracownica

W robocie mam fajny dość młody zespół, także atmosfera jest okej, a to jednak ważne, bo jak coś w powietrzu codziennie wisi to człowiekowi nie chce się przychodzić do roboty. Zgodzę się pracy trochę jest, dla mnie to akurat dobrze wolę coś robić a nie się nudzić, bo tak to czas się dłuży.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Kalvin

Ostrzegam ,(usunięte przez administratora), firma wymaga aby do każdego klienta recytować trzy strony A4 , ułożone niczym tabliczka mnożenia w drugiej klasie , (usunięte przez administratora)Naprawdę ... Zrezygnowałem nikt rozsądny za takie pieniądze nie będzie tak pracował ...(usunięte przez administratora)

Dominika
@Kalvin

Może się wydawać, że akurat ta kwestia nie powinna wzbudzać zdziwienia. Każdej firmie z branży handlowej (ale i przecież nie tylko) zależy na tym, by jej klient był zadowolony, a co za tym idzie - wrócił ponownie. Dlatego też zapewne NEONET wymaga, by pracownicy w sposób szczególny traktowali klientów. Wspomniałeś o kiepskich - według Ciebie - zarobkach. A czy mogłeś liczyć na jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe, typu karta multisport, itp.?

Ronski Speed
@Dominika

Karta multisport za którą trzeba zapłacić i gigantyczna premia roczna od(usunięte przez administratora)zł rocznie na karcie sodexo że aż wstyd ją wyciągnąć .

dawny
@Dominika

firma wcale nie wymaga by klient był zadowolony , firma wymaga wyrobionych planów. Kilka lat temu pamietam maila prezesa w styczniu czy grudniu w ktorym uzasadnial zmiany w systemie motywacyjnym(usunięte przez administratora)

@Ronski Speed

Otóż to. Koleżanka za kartę multisport w banku płaci (usunięte przez administratora)zł, a w neonet wychodzi (usunięte przez administratora) zł. No i te premie na święta... Szkoda gadać. Z miesiąca na miesiąc kasa coraz mniejsza, a wymagania i parametry trzeba wykonywać coraz większe. Chyba nadszedł czas na zmianę pracy.

Elżbieta
@Michał

Rozumiem. Tak czy inaczej - bardzo dziękuję, że pokrótce zechciałeś na powiedzieć, jak w NEONET przedstawia się kwestia dodatków pozapłacowych oraz premii. Interesowałby mnie jeszcze to, na jakie umowy można liczyć, pracując w tej firmie. Czy od samego początku podjęcia współpracy jest to umowa o pracę, czy raczej umowa zlecenie? To ważna sprawa, a wiec liczę na odpowiedź z Twojej strony.

Wkurzony!

Nie polecam robić zakupów w sklepach NEONET!!! Od 2ch miesięcy w moim domu, leży uszkodzony sprzęt, który zakupiłem przez internet. Złożyłem reklamacje, ale niestety co chwilę jestem zbywany. Totalna arogancja ze strony pracowników. Oczywiście nie odpuszczę i skieruję sprawę do sądu. Także przestroga, dla tych którzy planują zakup w tym sklepie. Moje sugestie dla NEONET S.A.: Zacznijcie szanować ludzi!

lol
@Wkurzony!

kupiłeś przez internet? to czego wymagasz od sprzedawców w sklepie? nie oni ci go sprzedawali .Przeczytaj swoje oprawa a później głupoty wypisuj

Gfh
@Wkurzony!

Kupiles w internecie a prenensje do pracownikow sklepu?!(usunięte przez administratora)

Polan...
@Wkurzony!

Po pierwsze to forum dla pracowników więc pomyliłeś adresy a po drugie co ty chcesz od stacjonarki, jak kupiłeś przez internet? Pomyśl a później pisz.

Zzy Top

Teraz w Neonet trzeba nam takich ludzi jak nowy DR z R2. Czuje biznes i rozumie ludzi. Fajny gość!

Nie powiem

No to nadszedł czas i na moją opinie. Półtora roku pracowałem w sklepie, który postawiłem na nogi - konkurencja dobiła nas, i co mi z tego przyszło? Robiłem najlepsze wyniki, ustanowiłem rekordy na salonie, i odszedłem. (usunięte przez administratora)Odchodzę bo to co zarobię na całym sklepie, zarobię na jednym dziale u konkurencji, jak nawet nie więcej. Gdyby ktoś mnie pytał czy warto tam przyjść pracować to określiłbym to tak - masz od 19 do 24 lat? Nie masz wydatków, chcesz sobie zacząć robić CV i zbierać doświadczenie - to praca idealna. Masz 25+, chcesz od życia więcej, masz dużo opłat, masz marzenia, chcesz jechać na wakacje do Malezji - szukaj innej pracy(usunięte przez administratora)

Adrian
@Nie powiem

Według Ciebie mimo wypracowanych dobrych wyników wynagrodzenie nie było zbyt wysokie. Jednak zdobycie doświadczenia w tej branży jest także nieocenione i procentuje w przyszłości. Czy prócz kontaktów z klientami mogłeś pogłębiać swoją wiedzę na szkoleniach branżowych? Pracodawca oferował takie bonusy?

Neoneciak

Praca w Neonet to żart... Tak jak te wszystkie opinie pozytywne.... Jeżeli jest tak fajnie to dlaczego ciągle są ogłoszenia o pracę... U mnie na sklepie (usunięte przez administratora)....(usunięte przez administratora) raty gwarancję dostawy ceny promocje obsługa tajemniczy klient nagrywa....i ciągle pretensję że za słabło....a młody pracownik ma (usunięte przez administratora)

Dominika
@Neoneciak

Niektóre osoby mogą chwalić sobie tego pracodawcę - stąd wynikają te dobre opinie o nim. NEONET przecież nieustannie się rozwija, otwiera nowe punkty i dlatego też często poszukują tam nowych pracowników. Trzeba jednak powiedzieć, iż praca w branży handlowej należy do bardzo stresujących i dlatego szanujemy Twoją opinię. Nadal tam pracujesz, czy może już postanowiłaś pożegnać się z tym pracodawcą?

Wojtas

Swieta prawda. I co miesiąc wiwcej i więcej. A jak zrobisz to zarobisz 3tys. A w kolejnym miesiącu wiecej i więcej...

Marvel

4 lata temu sprzedawca który dostał prace w Neonet , był osoba która miała szanse pracować u najlepszego pracodawcy na rynku .. słowo (usunięte przez administratora)było wynoszone do gwiazd ... dziś praca w Neonet jest praca gorosza od spożywki ludzie się śmieją ze swoich zarobków i maja gdzieś centralne oraz jej zamysły

Marvel

Gdyby firma dała zarobić to sprzedawca aż by się rwał do obsługi na poziomie mistrza.Niestety jest jak jest , okolica 2 tys to zarobki na poziomie w którym nie ma sensu pokazać więcej chodzi się do pracy ponieważ trzeba , ale to trochę śmieszne jak ktoś pisze w biedronce maja większe pieniądze nizeli w handlu AGD. Panie (usunięte przez administratora)gdzie Pan jest gdy w firmie panuje takie dziadostwo , każdy sprzedawca mógł zarobić i dla Pana to robił teraz każdy ma to gdzieś , oszczędzać można na marżach nie na swoich

Joanna

(usunięte przez administratora)za 6,5 tys pkt to taka motywacja do pracy ze aż nie chce się podchodzić do ludzi skoro ktoś kto nic nie robi dostanie trochę mniej

Marvel

Doradca to Tragedia za wykonanie 100% planu dostaniesz 400 zł przy najwyższym możliwym stanowisku Podnoszenie podstawy w okolicy najniższej krajowej Odradzam jeśli ktoś ma na utrzymaniu rodzine nie ma co liczyć na to ze da rade ogarnąć pieniądze w tej firmie Kierownictwo się nasłucha ale wyjdzie ok (usunięte przez administratora)tys na miesiąc wiec tutaj nie ma co narzekać Pomocnicy najniższa

Brzoskwiniowa

Przykro się czyta te negatywy ale to niestety prawda... Ta firma nie stała koło handlu i nie można nazywać handlowcem osoby która za cały miesiąc biegania za zł plus ma robione pranie głowy o standardach firmy a zarabia (usunięte przez administratora)zł na rękę premi za bieganie jak (usunięte przez administratora)i zabijanie się o klienta , tyle wydaje się w sklepie spożywczym na jeden raz... Polecam postawić w sklepie roboty które będą mówić do klienta waszym standardem obsługi..

damianno

Zdecydowanie polecam!

Malinowa

Faktycznie firma nie zachowuje się fajnie w stosunku do sprzedawców , bardzo wiele osób odchodzi - to ma miejsce już jakiś czas. Jednak nie tylko sprzedawcy są tutaj zle traktowani - nikt nie wspomina o tym ze kierownicy sklepów i zastępcy tez dostali tak po kieszeni ze szkoda się nawet wypowiadać... System premiowy jest zrobiony tak aby wygenerować oszczędności na pracowniku tylko kto będzie sprzedawał dla firmy jesli nikt nie motywuje osób z doświadczeniem ? Nowe osoby ? Na 10 pracowników 7 osób widząc (usunięte przez administratora)w firmie , ataki tajemniczych klientów , wymagania sprzedażowe rezygnuje z pracy , kolejne 3 robią to na przestrzeni miesiąca 2. Prezes faktycznie otacza się osobami które myślą ze zabierając pieniądze pracownicy spółki będą wydajniej pracować. Cała świata motywacyjna rujnuje ta firmę.. Prezes powinien wysłać osoby które wymyślają tajemniczych klientów oraz scenariusze plus osoby odpowiedzialne za ten tragiczny system motywacji do testowego sklepu aby oni tam sprzedawali w ten czas będzie widać sens tych głupot Kierownictwo z doświadczeniem oraz naprawdę zaangażowani pracownicy są tak zniszczeni tymi głupotami ze aż szkoda poruszać ten temat Jeśli braknie pracowników osoby które otaczają prezesa wejdą na sklepy i zobaczymy faktyczny efekt ich prac. Bardzo zle wyglada przyczepienia się do prezesa i zabieranie kasy za głupiego robotę w centrali gdy w tym czasie 90% firmy walczy z ich niemądrymi pomysłami starając się coś sprzedać a nagroda jest taka ze dostają korekty do wypłat i nieustanne kłody pod nogi w postaci tajemniczych klientów oraz innych bredni Trzeba być ślepym aby nie zobaczyć opinii firmy nawet tutaj , to nie jest jeden głos to setki osób które maja dosyć , ubarwianie wszystkiego wydawaniem pieniędzy na super gazetki które wprowadzają pseudo rodzinny nastrój oraz tworzenie bibliotek które nie maja żadnego sensu nie pomaga , chyba ze słodkie czwartki w centrali garstka osób złapała super prace i wymyśla brednie gdy osoby które na to wszystko pracują zaczynaja odchodzić... To nie jest dobry kierunek dla firmy Stary Neonet z początków prezesa był super dla każdego , teraz robi się tutaj stara biedronka (usunięte przez administratora)a jakie wymagano stawia się przed osoba z biedronki a jakie przed sprzedawca w AGD ? Obecnie jak ktoś wspomina spożywka płaci więcej za klepanie paragonów i wykładanie towaru nizeli firma za gigantyczna ilość pracy i presję która niszczy ludzi Każdy w firmie sobie z tego zdaje sprawę , na każdym sklepie - nie wiem kto pisze braknie typu super praca , super atmosfera , super motywacja Chyba osoby które siedzą przy czekoladkach w centrali i obmyślają nowe strony do neonki lub osoby które radosne opowiadają o promocjach , Ew osoby które rekrutują nowych pracowników gdzie na 10 osób odchodzi 10

joanna

jest naprawdę ok. nie mam co narzekać. godziny są jasne, nie biorę nadgodzin. studiuję więc staram sobie ustawić tak zmiany, żeby nie zawalić nauki. Ekipę mamy fajną i zgraną a myślę że to 90% sukcesu w pracy. Szefostwo też ok, kwestia dogadania się i trzymania panujących zasad w firmie.

tasior

Przyznam, że jestem zadowolony z pracy w Neonet. Kiedy zostałem przyjęty do pracy kilka lat temu to już na poziomie rekrutacji firma mi zaimponowała. Byłem bezrobotny i poszukiwałem jakiegoś zajęcia gdzie mógłbym otrzymać umowę o pracę. Rekrutacja odbyła się w bardzo profesjonalny sposób i w dodatku bardzo szybko. Okazała się że właśnie takiej osoby jak ja szukali. Sporo czasu już minęło, dwa razy awansowałem, ciągle się szkolę i nie mam ochoty zmieniać tej pracy na żadną inną.

Kriz

Na spotkaniach z kierownikami wmawia się ludziom, że zarabiają co raz więcej co nie jest prawdą. Możesz zrobić plan na 110% i zarobić marne grosze. Firma cienko stoi ale co się dziwić jak Prezes otoczyl się ludźmi którzy nie mają żadnego doświadczenia. Zapomniano w tej firmie o podstawowej zasadzie w handlu : dobrze opłacony sprzedawca to gwarancja dobrych dochodów dla firmy. Jeśli sprzedawca podchodzi do produktu który kosztuje 2k i wie że za jego sprzedaż zarobi 4zl brutto to chyba nie muszę pisać jakie ma podejście do sprzedaży?

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.