NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Klientka

Dzień dobry Jestem klientką sklepu internetowego Neonet we Wrocławiu i chciałabym przestrzec innych przed zakupami w tym sklepie. Towar wysyłany jest do klienta niezgodny z zamówieniem. Zamawiałam torbę Hama 17,3 cala otrzymałam w paczce torbę 15,6 cala. Nie otrzymałam faktury w zamówieniu dopiero dosłano mi dowód zakup e-mailem na moją prośbę telefoniczną. Moja reklamacja do chwili obecnej 01.02.2020 nie została rozpatrzona choć składałam ją 16.01.2020 r. i powtórnie 17.01.2020 ponieważ proszono mnie o uzupełnienie informacji, kontaktowałam się wielokrotnie ze sklepem telefonicznie i e-mailowo. Kolejne moje zgłoszenie dotyczące rezygnacji z zakupu zostało wysłane zgodnie z możliwością odstąpienia od zakupu w terminie 14 dni. Sklep odpowiedział już następnego dnia iż zwrot produktu ma się odbyć na mój koszt, choć to osoba która pakuje paczki wysłała produkt niezgodny z zamówieniem. Sklep nie poczuwa się do wymiany produktu na zgodny z zamówieniem, należy też zauważyć że sklep ten ma wyłączoną możliwość komentowania np.: na ceno.pl to również o czymś świadczy. Kochani klienci nie dajcie się oszukiwać - Pozdrawiam

watoszek

Narzekają Ci, którzy nie wiedzą jak pracować. Ja od roku robię swoje i dość dobrze mi to wychodzi i dostaje za to odpowiednie wynagrodzenie

@watoszek

Odpowiednie? Tysiąc pincet?

Dominik

Kontakt z ludźmi naprawdę lubię więc praca mi odpowiada, elektronikę trochę ogarniam więc szkolić dużo się nie musiałem

fantasia

Jest ok, zgrana ekipa sprawia że czas szybko biegnie.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

harry303

A to nowy towar przyjedzie, a to klient pyta o rade, nawet nie wiem kiedy te godziny zlecą i już do domu. Jak na elektromarket to dają dobre warunki, mnie wystarcza nie szukam gdzie indziej.

MDK

Czy Pani doradcy również mogą jeść na sali sprzedażowej lub prowadzić rozmowę sprzedażową z klientem nadal przeżuwając?

ireneusz

Bylem na okresie probnym praca mi sie spodobala dostalem umowe i zostalem

Centrala Wrocław

Witajcie, Mam pytanie do Was, czy u Was też wyglądało to podobnie? Byłam kilka tygodni temu na rozmowie i do 2 tyg miałam otrzymać odpowiedź nt. wyniku rekrutacji. Niestety nic takiego nie nastąpiło. Sami obiecali, że mnie poinformują, deklarują to także na swojej stronie internetowej, dlatego nie wiem o co chodzi.... Chodzi o stanowisku biurowe w centrali we Wrocławiu. Pozdrawiam

maciej
@Centrala Wrocław

brak im podstawowych zasad kultury i całkowicie olewają ludzi z rozmów kwalifikacyjnych - obiecali, że zadzwonią niezaleznie od wyniku, ale nie spodziewaj się telefonu. ale wyjdzie ci to tylko na dobre, po co się pchać do firmy która oferuje głodowe pensje, nie ma benefitów, zatrudnia menadzerów którzy nigdy nie zarzadzali zespolem i ma gdzieś prawa pracowników.

Oczywiście w mojej ocenie...

n!ec0pek

Długo szukałem miejsca, gdzie atmosfera pracy jest taka jak tu. Myślę że zostanę w tej pracy na dłużej. :)

pozytywna

Dobra robota, fajna załoga, mnie tam odpowiada. Od razu kontakt złapałam z jedną dziewczyną i mi pomogło wszystko ogarnąć, trochę trzeba wiedzieć o sprzętach, by zachęcić klienta do zakupu.

@pozytywna

Ciekawe który RKS tak pisze. Proszę nie wprowadzać w błąd. Nie masz najniższej krajowej na umowie. Masa obowiazkow, korekta za nie zrobienie planów. Jeśli piszesz ze trzeba mieć troche wiedzy o sprzęcie to widać że nie masz pojęcia o pracy w sklepie. Wiedza o sprzęcie to najmniejszy problem, dobra gatka i przy wsparciu komputera jesteś w stanie wszystko sprawdzić. Plany do zrealizowania są b. duże. Rzadko kiedy udaje się zrobić wszystkie kpi a jak ich nie zrobisz to niewiele zarobisz. Jeśli przychodzisz do pracy dla kontaktu z koleżanką to mam rozumieć że Twoja pensja nie ma dla Ciebie znaczenia. Dla neonet to jest modelowy pracownik. Mało wymagający godzący się na wszystko bez sprzeciwu.

Danuta

Najniższej napewno nie zarabiasz bo by cię tam nikt nie trzymał. Piszesz raty to powinieneś mieć jakies rozeznanie ile się zarabia średnio na różnych stanowiskach. I teraz zastanów się i pomys co takiego robisz w tej robocie ciężkiego i ile zarabiasz w porównaniu z tymi ludzmi, którym piszesz te raty? Mam wrażenie, że im młodszy pracownik to większe wymagania i bardziej zmęczony... tragedia!

XXX

Witam. Niestety nie polecam firmy, pracowałem u nich, a po zrezygnowaniu z pracy nie otrzymałem nawet świadectwa pracy za przepracowany okres w tej firmie. Jest to nie do przyjęcia w XXI wieku. Oprócz tego firma obiecuje umowę o pracę, a jak przychodzi do zatrudnienia to oferują tylko umowę o zlecenie na 3 miesiące.

Lro
@XXX

Jak "pracowałeś" na zlecenie, to nie dostaniesz świadectwa pracy. Proste i nieskomplikowane

XXX
@Lro

To radzę przeczytać Ci ten artykuł. Pracodawca ma prawo wydać świadectwo pracy na życzenie pracownika. (usunięte przez administratora)

Dominikzz

Od niedawna zacząłem pracę, jak na razie jest dobrze. Mam nadzieję, że uda mi się wyrobić wszystkie normy i kilka dodatkowych groszy dostanę

@Dominikzz

Hahaha. Chyba będziesz musiał dorobić trochę więcej niż troszkę bo jeśli jesteś nowym pracownikiem to twoja premia będzie przeznaczona na wyrównanie do płacy minimalnej. A przy obecnych mnożnikach będzie ciężko... Powodzenia pracować jako sprzedawca, po części informatyk, księgowy, magazynier, pracownik działu reklamacji a wszystko to za najniższa krajowa.

Jakub

Pracuję tu jakieś pół roku i już teraz jest okej. Na początku trochę się gubiłem, ale współpracownicy powiedzieli mi co i jak. Teraz praca nie stanowi dla mnie problemów bo już wszystkie sprzęty ogarniam.

Adi

Pracuję już rok i nic mnie już w tej firmie nie zdziwi. Na umowie masz napisane,, Młodszy Doradca Klienta ''' a pracujesz na 4 stanowiskach na raz. Na magazynie jesteś wózkiem widłowym do dzwigania i rozładunku tirów, na kasie jesteś informatykiem, doradcą, kasjerem, punktem ubezpieczeniowo fatalnym, księgowym, informacją turystyczna, infolinią, punktem reklamacyjnym WIELE innych rzeczy za które jesteś odpowiedzialny.... Do tego brak warunków do pracy, zawieszajace się komputery, serwery(usunięte przez administratora)Zarobki max 2300 na rękę. Jedyny plus to fajni ludzie w pracy.

Kamil
@Adi

100% prawdy. Mam takie same odczucia z pracy, dlatego szybko podziękowałem za współpracę.

Le6

Święte słowa...

Bfug
@Adi

O to to to????trafiłeś w sedno przyjacielu ! cala prawda o pracy w neonet . Teraz to jest mega slaba praca, kiedys jak byl normalny system premiowy to sie zarabialo super pieniądze nawet 4kę z przodu(usunięte przez administratora)Grają nie fair dlatego ludzie im masowo uciekaja ze wszystkich sklepów

Minionek
@Adi

Prawie wszystko sie zgadza w Twojej wypowiedzi oprocz jednego. Wyplata max 2300 netto? Pracuje w neonecie 2 miesiace. W pierwszym pelnym miesiacu wraz z prowizja mialem 2650 zl netto w drugim bardzo podobnie. Zgadzam sie z opinia ze niestety musimy pracowac na 4 stanowiskach I mi tez sie to nie podoba ale z ta wyplata to mocno przesadzone. No chyba ze slabo sprzedajesz (bez obrazy).

kaziiik
@Bfug

Ja pracuje w neonecie już dobrych pare lat i nie zauważyłem, zebym bylo gorzej, więc bez przesady.

Dzordz
@kaziiik

Właśnie kolego pracujesz pare lat, para to dwie sztuki czyli pracujesz ok 2lata. Jako ze od 2lat w neonecie zaczely sie glodowe pensje , to niepamietasz dobrych wyplat bo niemozesz ich pamiętać. Skoro juz od początku twojej pracy zarabiasz ciagle 2500zl to faktycznie wiele sie nie zmieniło . Ja natomiat bralem 4500 a teraz biorę 2500zl(usunięte przez administratora)

@kaziiik

chyba na magazynie a nie w sklepie albo jesteś dyrektorem to tak

oleksy

Przed świętami jest wzmożony ruch wiele osób szuka prezentów na gwiazdkę, można się wykazać i szansa na premie jest spora.

@oleksy

Motywacja dla pracownika super, obniżone punkty i plany z sufitu lepiej sobie od razu odpuścić i tak wielu pracowników jak widać zrobiło, podobno grudzień to żniwa dla handlowców.

Jarek

To sprzedawca w sklepie decyduje jakie daje raty nie robi tego żaden bank poprzez weryfikację , jeśli chce to sprzedawca wypisze raty zero inna sprawą jest taka że za każde raty na których sklep nie zarobi pracownik tłumaczy się do dyrektora - im więcej naciatgniesz ludzi tym więcej zarobisz - naciąganie na gwarancję , usługi , ogromne oprocentowanie kredytu , wciskanie do produktów dodatków jak ścierki do telewizora - każda sprzedaż jest sprawdzana i jeśli ktoś nie będzie cwaniakiem oraz oszustem zostanie tak zniszczony psychicznie że odejdzie albo zamieni się w cwaniaka i oszusta. Nie mówiąc o mailach od RKS w których dokonuje się mobbingu , ktoś wreszcie powinien zrobić porządek z tymi wiadomościami , telefonami i nasyłaniem tajemniczych klientów którym szarak na dole musi recytować 30 pkt. Ta firma kiedyś była świetnym pracodawca obecnie to taki (usunięte przez administratora) że pracownicy wstydzą się opowiadać jak są traktowani , nie oczekuje się od pracodawcy wspaniałości ale bez przesady aby praktykować psychologiczne zagrywki w XXI wieku z tego powodu w tej firmie widnieją cały czas oferty pracy

@Jarek

Jedyna kasa z tego tytułu idzie do RKS i dyrektorów.

biegnący grzesiu

Pracuje 8 lat w tej firmie,2x w roku zmienia sie system motywacyjny,zawsze na niekorzysc pracownika,mimo ze kierownik usilnie stara sie wytlumaczyc ze jak zrobimy 115% planu itp. to zarobisz wiecej ....,tak nie jest,zarobki rok do roku mniejsze!!!zarobic mozna na ratach i na gwarancjach,i tyle, sama sprzedaz nic nie daje,pracownicy czesto nie chca podchodzic do malego agd itp. 3-4 lata temu było super,pzs itp. duza rotacja w sklepie,ale tak jest wszedzie,euro,mex itp.klient jest swiadomy w tych czasach,malo szkolen(tylko online),rks,ks,strasznie cisna na plany,potrafia wysylac na tel prywatny wiadomocsi o tym co napisales,grafik mega słaby,praca po 11-12h,czesto 3-5 dni,potem wolne, straszy doradca ma 2700brutto podstawy,mlodszy 2350,teraz mamy 2600zł brutto najnizsza,hmmmm,decyzja nalezy do ciebie, pozdrawiam

Ludwig

Prosze niewierzyc ze tu mozna jak pisza(usunięte przez administratora) z centrali "przytulic niezłą kase" to kompletna bzdura! Przy obecnym systemie premiowym realne zarobki na sklepie to 2400 jak sie postarasz, natomiast jak niewyrobisz paru parametrow to sobie "przytulisz" 1800zl na rękę! taka jest prawda ,prosze nie pisac glupot o super zarobkach i nie manipulowac ludźmi

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.