NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

W pracy

I tak siedzimy w pracy :-)

nik

Piszecie o elestycznym grafiku, spróbujcie wziąć wolną sobotę , to zobaczycie jaki jest "elastyczny", spróbujcie też skończyć wcześniej! weszło głupie zarzadzenie że każdy pracownik ma pracować do końca dnia, niema konczenia o 15 czy 16, ale za to mozna przyjsc do pracy o 16 i popracowac do 20, bardzo mądrze i bardzo elastycznie! jak czytam brednie gamoni z centrali ktorzy podszywaja sie za pracownikow i pisza jak jest tu fajnie, to wlos sie na glwie jeży!

Ghu

Zwiazki zawodowe w Neonecie to jedyna recepta, inaczej Neonet bedzie traktował doradcow jak dotad(usunięte przez administratora)

wojak

Lubię to co robię. Zarobki mogłyby być wyższe, mam nadzieję, że w najbliższym czasie trochę nam podniosą wypłaty.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

95Darulkan

Pracowałem w różnych miejscach, raz ciężej, raz jeszcze ciężej, ale tu jak na razie pracuje mi się najlepiej. Dogaduję się z ludźmi, grafik jest na tyle elastyczny, że bez problemu mogę go dopasować do siebie.

Farfale
@95Darulkan

Skoro piszesz, że możesz grafik dopasować do siebie zatem sam sobie go robisz? kolega ma rację związki zawodowe by tutaj załatwiły sprawę. Poza tym chcesz powiedzieć że ta praca nie jest wymagającą i adekwatna płacy za : Kasjera Doradcę Sprzątaczkę Ochroniarza Poniekąd księgową czy sekretarkę ponieważ czytając maila musisz go od razu rozsiać po sklepie niczym coronavirus, bo nowo zatrudnieni nawet nie potrafią obsłużyć skrzynki pocztowej. Chcesz powiedzieć, że elastyczny grafik to wszystko jest w stanie wynagrodzić? Na dodatek kierownik/czka zwala na Ciebie pracę, która sam/a powinien/na wykonać, zapominając o tym iż masz jeszcze inne cele miesięczne do zrealizowania. Czytając takie właśnie wypociny jak Twoje, wątpię aby pisała to osoba pracująca na sklepie, chyba, że jesteś tak zdesperowany i mózg służy Ci nie do tego do czego został stworzony, nie czuj się urażony czy też urazona ponieważ pisząc takie brednie nic innego do głowy mi nie przychodzi. Otwórz oczy.

Fadowiak9519

To moja pierwsza poważna praca, jak przyszedłem to zespół juz się znał, ale przyjęli mnie jak swojego. Trzymamy się razem.

boniu

Lubię czasem porywalizować :) Jak mieliśmy konkurs sprzedażowy to zgarnąłem dodatkowy dzień wolny, innym razem zgarnąłem bilety do kina. Opcja na plus.

@boniu

Dzień wolny to akurat benefit ujemny. W tym dodatkowo wolnym dniu nie sprzedajesz, więc nie zarabiasz... Taki bonus to tylko w Neonecie mogą wymyśleć.

@Marcin

Boniu jest pracownikiem centrali i nie zna zasad wynagradzania w sklepach. Dlatego jest zachwycony dodatkowym dniem wolnym. Doradca, któremu zależy na kasie, przyjdzie w czasie dnia wolnego sprzedać umówionemu klientowi )

rad117ek

Przed świętami trzeba zasuwać na podwójnych obrotach i wtedy tylko urlop chodzi po głowie. W okresie pomiędzy do ogarnięcia jeszcze po zmianie mam siłę pobiegać z psem.

Kacper

Zacząłem od niedawna pracę na stanowisku młodszy doradca klienta i jestem zadowolony. Doświadczenia nie miałem więc odbyłem szkolenie które pomogło mi się ogarnąć : )

@Kacper

za 2350 zł/brutto ?

Baśka

Dostałam się u nich na staż do centrali, miałam rozmowę na początku trochę się stresowałam ale dobrze poszło. Sprawdziłam sie i dostałam umowę. Praca jest ok. Mam kartę multisport i inne benefity wiem że nie dla każdego jest to ważne ale dla mnie owszem.

tyna
@Baśka

(usunięte przez administratora)w neonecie nie ma żadnych benefitów.

Wojtek
@Baśka

Karta jest ale dodatkowo płatna(i to wyjatkowo dużo), tak samo jak ubezpieczenie nie czy luxmed.

M0cny2a8

Ja na atmosferę nie narzekam, tak samo jak zarobki, a dodatkowym plusem dla mnie jest to, że jest możliwość wykupienia multisportu, bo z reguły lubię aktywność.

Tomasz

Pracowałem w neonet jakiś czas i nie polecam, ponieważ system premiowy (za moich czasów) był podbijany tydzień przed końcem rozliczenia co było niewykonalne, żeby dostać jakaś sensowna premię. Dodatkowo narzucane są z góry jakie produkty trzeba było sprzedawać, nie ważne czy dobre czy nie, wciskanie klientowi do oporu (niektórzy nie mieli z tym problemu, ja nie sprzedawałem badziewia przez co miałem niższe premie). Hitem jednak były NOTY OBCIĄZENIOWE, z miesięcy, w których już nie byłem pracownikiem tego marketu, mianowicie dostalem takie 3, wszystkie opłacilem z zapewnieniem, że jest to pomyłka, ale zwrotu pieniędzy nie otrzymałem do tej pory (2 lata). Zadzwoniłem do biura, w którym skladalem dokumenty, przedstawiłem sytuację i mailem napisać maila do pewnego pana, który nawet nie raczył odpisać bo po co. Następnie chcąc się czegokolwiek dowiedzieć dzwoniłem do ww centrali, ale nikt nie odbierał. Jeżeli chcecie uniknąć problemów i nie mieć fikcyjnych zadłużen nie aplikujcie do tego marketu. Pisze ten komentarz w imieniu swoim i moich kilku kolegów, którzy również odeszli z pracy i otrzymali takie pisma. Wszystkim tym, którzy wysyłali te pisma i weryfikowali je, życzę tego samego co ja przeszedłem bo nie jestem człowiekiem, który pozwoli sobą pomiatać i nie nadstawia policzka. Ekipie z którą pracowałem życzę wszystkiego dobrego, to jest jedyny plus, ludzie których poznałem.

thankUnext

U nas akurat jest spoko ekipa na sklepie nawet po godzinach gdzieś się czasem razem wyskoczy. Czasem kierownik czepia się bez powodu, taka rola. Nie jest źle.

@thankUnext

Fajna ekipa to podstawa. W tej pracy ważne jest, żeby trzymać się razem.

germel

Biorąc pod uwagę obecne płace w co niektórych miejscach pracy, to tu nie jest tak źle, a dodatkowo sporym profitem jest to, że możesz dostosować sobie grafik i nigdy nie miałem problemu gdy musiałem się z kimś zamienić.

@germel

Elastyczny czas pracy to jedyny argument pozytywny

Niedoszły Pracownik

Ocena neutralna, opinię pozostawiam czytelnikom. Rozmowa rekrutacyjna w styczniu 2020 na stanowisko biurowe w centrali we Wrocławiu do jednego z działów. CV wysłane, w odpowiedzi otrzymałem informację o zadaniu rekrutacyjnym. Zadanie wykonane w terminie. Otrzymałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Osoba, która mnie rekrutowała była jakby nieobecna na rozmowie (nie twierdzę, że nie była przygotowana). Mam tu na myśli poziom energii i zaangażowania w rozmowę - 0. Na samą myśl, że musi mnie słuchać, chyba już jej się nie chciało.... Odpowiadałem na pytania, do czasu wszystko było w porządku. W momencie, gdy ja miałem możliwość zadania pytania, zapytałem o opinię na temat mojego zadania, chciałem otrzymać jakiś feedback od profesjonalisty. Mocno się zdziwiłem, gdy usłyszałem odpowiedź. Osoba opisała sposób, w jaki zostało wykonane zadanie, stwierdziła że nie do końca rozumiałem polecenie, ale mimo wszystko zdecydowała się mnie zaprosić na rozmowę. Niestety, wyszło na jaw, że Pani pomyliła osoby i zadania. Przypisała mi czyjeś zadania. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie miała ich nawet wydrukowanych. Po chwili motania się i zastanawiania, przyznała się "że chyba niedostatecznie się przygotowała". Zastrzegała (na moją ponowną prośbę o tym, że chcę dostać odpowiedź), że da mi znać i odpowie na maila. W międzyczasie dostałem telefon zwrotny z informacją o rekrutacji. Odpowiedź była pozytywna, jednak do nawiązania współpracy nie doszło.I żadnego maila z oceną mojego zadania do tej pory nie otrzymałem. I nie uważam, aby telefon zwrotny rozwiązywał problem, który pojawił się na rozmowie. Z jednej strony szkoda, że nie udało się nawiązać współpracy. Tylko czy współpraca z takimi przełożonymi byłaby satysfakcjonująca?

Yui

Pytacie czy warto? Absolutnie nie! Za taka kase jaką płacą doradcom na sklepie ieda sie obecnie wyżyć. Do placy minimalnej musisz dorobic sobie z premii co jest chore! Kompletny brak szacunku do pracownika musisz robic idiote i z siebie i z klienta.Robota na sklepie bo nienazwiesz jej praca to mega tyrka, a to skanowanie expo niemal codzien,a to pseudo promocje ktore musisz oznaczać co pare godz bo marketing wpadl na kolejny, idiotyczny pomysl,a to dostawa, reklamacje, tajemniczy wszystko to sprawia że obsluga klienta jest na ostatnim miejscu. 10tego otrzymujesz na konto jakiś nedzny ochlap za swoją bardzo ciężką pracę i tak w kółko

Są raty zero w tym tygodniu

Ciekawa

Hej możecie ile zarabia średnio regionalny kierownik jakie dają auto jaka umowę pokazało się ogłoszenie i jestem ciekawa czy jest sens wysylac była bym wdzieczna

kuku

Neonet zakładowa Wrocław Leclerc. Jakis pajac na rozmowie kaze o prace, chce aby mu odegrać scenki, udaje klienta rzuca wściekły niby niedziałającym telefonem. Powinien zaznaczyć ze szuka osób do pracy z Wrocławskiej filmówki. Żenada.

mateuszK.

Liczę że dadzą jakąś podwyżkę. Teraz niby źle nie płacą ale wiadomo chce się trochę więcej dorobić z pracy bym nie chciał odchodzić bo jest dość przyjemna.

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.