NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

kar753

Zarobki może nie powalają ale w sumie ciesze sie, że mam prace. U mnie w miejscowości roznie to bywa

CO???
@kar753

To nie może się dziać naprawdę... To życzę pozytywnego myślenia. Po nowym roku będzie CI potrzebne. Wstyd mi że nie chcą dać nawet najniższej krajowej.... Wstydzę się że pracuje w NEONET!!!!!

Kaya

Drogi Neonecie proszę o odpowiedź jaka bd kwota minimalna na umowie o pracę w roku 2021?! Pracuje ponad 3 lata i nie chciałabym mieć 2450 na umowie jak minimalna ma wynosic 2800!!! To jest chore co wy mówicie ze macie podstawę np 2450 i już nam się nie należy minimalna krajowa bo sobie dorobię do tego 2800 w premii brak słów wstyd wam powinno być!

Neoonet proszę ustosunkować się donpytań pracowników o kwote na umowie na 2021 rok?????????

Hodor
@Marek

Jakieś 2301 brutto ????

@Marek

Bez zmian.

Rafał

@Devon słuchaj jedna prosta sprawa. Jeżeli jestem na stanowisku doradcy klienta to jestem na stanowisku doradcy klienta a nie na 5 innych stanowiskach które sobie pracodawca życzy zresztą prawda jest taka że wszędzie obiecują złote góry, że jest super , fajna atmosfera , że można dużo zarobić a później okazuje się prawdziwe oblicze firmy dlatego już coraz mniej jest osób które długo pracują w takiej firmie.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Albercio7

Ma ktoś jakieś info w sprawie zarobków na 2021 rok?? Bo u mnie ploty ze dorobiamy premią do 2800. Jeśli tak to połowa osób u mnie odchdzi, pozdrawiam.

Bonzo
@Albercio7

Wcale się nie zdziwie jeśli tak będzie. Choć wg mnie to będzie strzał w stopę, no wtedy mnóstwo osób odejdzie. Teraz dorabiam do minimalnej 150zl, jeśli miałbym dorabiac 350zl to jaki sens się męczyc i robić premie skoro niewiele mniej bym zarobił nie robiąc nic tylko wydając sprzęt, bo wtedy firma i tak będzie musiała zapłacić minimalna.

Helmut

Firma pozwala na odplyw fachowych doradcow do konkurencji, a potem jest zdziwienie ze plany się nie robią:) a kto ma je robic? Swierzaki ? Czy widzicie w koncu kto wam wkladal pieniadze do kas? Czy dalej jestescie slepi?

Bonzo
@Helmut

Myślę, że nadal tego nie zauważają lub są tak głupi, że udają, że tego nie widzą. Zamiast tego masz mocniejsze ciśniecie aby te plany wykonywać i myślą, że to cos zmieni. To doświadczeni ludzie robią plany, a nie mail z ponagleniami do tłumaczeń dlaczego plan nie jest zrobiony i co zrobimy aby go wykonać.

marek
@Bonzo

czy bedziemy musieli dorabiac do 2800? chodza takie plotki

Lldji
@marek

No niestety tak ja juz wtedy zlamanej gwarancji niesprzedam

Wacek

Proszę o info czy SDK od nowego roku będzie dorabiał do minimalnej krajowej? Jeśli tak to z mojego sklepu odchodzą trzy osoby, wstyd prosić firmę o minimum krajowe naprawdę wstyd tyle lat pracy a oni tak traktują ludzi

Witam :) a jak wyglada sytuacja w Woj. Łódzkim na sklepach ?? Tj. Zyrardów, Skierniewice i Łowicz ?? Ktoś coś ??

Albercio7

Czy bedziemy dorabiac do 2800 w 2021?

Amadeusz

Spieszmy sie kochać nowych pracownikow, tak szybko odchodza:)

DoswiadczonyDoradca

Brawa dla zarządu Neonetu, za to, że pozwolił sobie na stratę wielu doświadczonych doradców. Ja po 5 latach w neo, pracuje już u konkurencji, wielu moich stałych klientów z neonetu kupuje u mnie sprzęt, i poleca rodzinie i znajomym, więc konkurencja zyskuje podwójnie, doświadczonych sprzedawców i ich klientów z neonetu. To są efekty oszczędzania na ludziach i braku szacunku. Bo ludzie nie są głupi, po tylu latach pracy nikt nie będzie robił coraz więcej a zarabiał coraz mniej, a brak najniższej krajowej to już szczyt bezczelności. Nie marnujcie czasu w tej firmie, od 2017r jest coraz gorzej i po prostu nie opłaca się, strata czasu. Odpowiedzialność za wszystko, kasa, klienci, oznaczanie promocji, pakowanie i wydawanie reklamacji, pisanie rat i ubezpieczen, sprzątanie, wydawanie zamówień internetowych z których nie ma prowizji, a z pozostałych sprzedaży prowizja to punkciki od kilku do kilkunastu groszy.... Gdy odchodziłem, większość ekipy na obu sklepach w mieście to 20 letnie świerzaki, więc wyobrażam sobie jaki cyrk musi być i jeszcze więcej obowiązkow. Każda praca w każdej sieciówce jest dziś lepsza niż neonet, bo jest wyraźny podział obowiązków, bez łaski najniższa krajowa + premie i cały etat, a neonet dalej wierzy, że ludzie będą im robić dosłownie wszystko na sklepie + wyniki sprzedaży za brak najniższej krajowej i groszowe premie... Gratuluje mądrego zarządzania, oby tak dalej!

Były RKS

Drodzy sprzedawcy... Może będzie to dla Was nie miłe ale firma ma was naprawdę gdzieś... Wy ciskacie się po ścianach poirytowni a oni udają ze was słuchają a jak się odwrócą to mają z was ubaw... Ot całą prawda o poziomie ludzi w Neonet... Rozumiem że człowiek chce gdzieś wylać swoje irytacje... Ale uwierzcie mi mają to głęboko w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Region II

Ogier

Firma fatalnie zarzadzana. Bez tołku ani pomysłu, jedyny pomysł to ograbienie doradcy z premii

Kazik

Firma sama sobie szkodzi zatrudniając dzieci do pracy... Ja przyglądam się teraz młodym to jest dążenie nie do tego żeby skupić się na pracy tylko żeby,, obrobić,, klienta i szybciutko w telefon... To macie teraz efekty braku szacunku do starszych sprzedawców którzy opuścili Neonet... Zacznijcie inwestować w doświadczonych doradców słuchajcie ich sugestii i pomysłów to oni wkładają pieniądze do kasy nikt inny. A do młodych gniewnych mam apel... Weźcie się do pracy...

Hhi
@Kazik

Szczera prawda mam 3 mlodych na salonie. taki sam olewczy i roszczeniowy stosunek do klienta i do świata. Popracuja 3 miesiace max pol roku przychodzą nowi jeszcze gorsi, a jakośc spada trudno. neonet sam sobie na to zapracowal

Odisław
@Kazik

Trafiłeś w sedno przyjacielu ! Niestety ale kilka lat temu utożsamiałem się i obnosiłem dumnie z pracy w tej firmie, aktualnie widząc co się dzieje i jak traktuje się doświadczonego pracownika z wieloletnim stażem jestem troszkę odmiennego zdania. Powinni chuchać i dmuchać na pracowników doświadczonych gdyż może nadejść dzień (choć prawdopodobnie już tak się dzieje) że sklep będą otwierać same świeżynki, a dobrze wiemy że doświadczenia w handlu nie zdobywa się w miesiąc czy kilka, biorąc pod uwagę fakt że mają się od kogo uczyć :)

Guje
@Kazik

Młodzi? Czlowieku i mnie jeden popracowal 3 miesiace i nawet probnego nieprzedluzal bo niechcial, dwoch kolejnych , pracujacych od miesiaca juz chca rezygnowac,niema kim pracować

Jaco
@Guje

Wcale się nie dziwię, coraz więcej obowiązków, coraz mniej pieniędzy, nikt nie będzie zapieprzal charytatywnie. A firma zamiast się ogarnąć to ma wywalone na doświadczonych pracowników. Tam za drzwiami nie czeka kolejka, chętnych, pomimo pandemii to nie te czasy.

OmijaćNeoNet

Uważajcie na tą firmę, nie zapewniają nawet najniższej krajowej! Wymagania z kosmosu a wypłata marna, omijać

OmijaćNeoNet

Uważajcie na tą firmę. Pracownik jest tam od wszystkiego a nie dostaje nawet najniższej krajowej!!! To sie nawet do kabaretu nie nadaje co sie teraz dzieje w neonecie. Strata czasu

ZeroRatyDlaKumatych

Po 5 latach w neonecie pragnę ostrzec tych, którzy rozważają zatrudnienie w tej firmie. To już nie to co kiedyś, teraz nawet najniższej krajowej w podstawie nie dają, czyli pierwsze kilka stów z twojej wypracowanej premii idzie na pokrycie różnicy do minimum krajowego. To pokazuje z jakim pracodawcą mamy tu do czynienia. To jedyna sieć rtv agd gdzie pracownik robi wszystko od przyjmowania dostaw przez raty i sprzątanie aż po rozliczenia kasy i robienie raportów dla rksa. System premiowy to (usunięte przez administratora) plany niemożliwe do zrealizowania, prowizje dla doradcy to dziś grosze a obowiązków multum na głowie. Nie warto tracić czasu w tej firmie, nalatasz się a nie zarobisz, taka prawda.

Helmut

12 baniek z tarczy, a na najnizsza krajowa nima

Ogf

Firma nie szuka dialogu z pracownikiem, traktuje ludzi obcesowo i bardzo gamsko

Region trzeci

Jak Pan Maj przejrzy na oczy i wywali te babsko to chętnie naprawie to co zostało zepsute przez ostatnie lata. Bardzo szybko i na pewno efektywnie i efektownie. Pozdrawiam i czekam na kontakt, a Ty babo patrz za siebie bo sie zdziwisz ...

Herbert
@Region trzeci

Racja Mobbing na regionie trzecim jest faktem

Frydery
@Region trzeci

Fakt region trzeci traktuje ludzi gorzej niz (usunięte przez administratora).

Dowody
@Region trzeci

Poproszę dowody, mam pewną koncepcję lecz potrzebuje dowodów.

Pawlo
@Region trzeci

Tak jest region trzeci woj. Lub.

Grupa
@Pawlo

Wejdz na neościema na fb i podziel się z nami swoim pomysłem.

adolf
@Herbert

A co to za ŻMIJKA wam się tam trafiła?

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.