NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Errr

Pracowałem w neonecie w drugiej połowie 2020 roku. Umowa to kpina- jest na niej kwota dużo niższa od minimalnej wpisana tam po to, aby resztę zasypać sobie "premią sprzedażową". Realnie osoba powyżej 26 roku życia nie ma szans zarobić tam więcej niż 2500 "na rękę". Robi się wszystko: od dostawy, przez expo, po czyszczenie kibla. Odpowiada się za wszystko własnym mieniem, szczególnie za braki w kasie i towarze. Słowem "lite (usunięte przez administratora) jak u konkurencji i kasa gorsza niż w Biedronce. Jako, że przez kilka lat dane mi było pracować i w czerwonej i w żółtej konkurencji polecam iść tam- bo tam są pieniądze przynajmniej. Ewentualnie można iść do neo żeby nabyć doświadczenie w branży i łatwiej przeskoczyć do konkurencji. Po 3 miesiącach zwolniłem się. Prqcuję dalej w branży, tyle że zarabiam w miesiąc 3/4 rqzy tyle co w tym śmiesznym sklepiku.

Zakres obowiązków
@Errr

Czy kochani Doradcy wiecie że należy do was tylko ten zakres obowiązków który podpisywaliście przy umowie? Każda zmiana warunków pracy podlega korekcie wypłaty. Kierownik może wydać polecenie służbowe DK na zadania które do niego nie należą na okres maksymalnie 3 miesięcy. Jeśli wykonujecie te zadania dłużej czyli jest realna potrzeba aby zatrudnić osobą na to stanowisko. Dalsze wykonywanie takich zadań jest nielegalne i jest nadużyciem ze strony kierownika, firmy. Wszystko jest w kodeksie pracy. Neonet po tym jak wchłonął część AVANSU powtarza te same błędy. Hmmm historia lubi się powtarzać... Avans upadł bo chciał być postrzegany jak najlepszy sklep RTV-AGD. To właśnie świeżaki doprowadziły jeden z największych stacjonarnych sklepów do upadku, a on pociągnął całą sieć za sobą. Brak doświadczenia załogi i kradzieże, oraz niekompetencja kierowników doprowadziła do tego że co miesiąc z inwentaryzacji potrafił wygenerować braki nawet na pół miliona złotych. Co w tamtych czasach było zawrotną sumą. Na koniec mojego posta poddam w wątpliwość w umiejętności w kadry zarządzającej i chodzi mi tu o głównie dyrektorów, bo RKSi to chłopcy do bicia. Dyrektorzy to wy macie głównie piecze nad działaniami jakie są wprowadzane w firmie. Nie pozwólcie na odpływ pracowników którzy dają wam wypłaty. Mam nadzieję że zrozumiecie co chcę wam przekazać. Pamiętajcie że już Napoleon Bonaparte mówił; "Armia baranów dowodzonych przez lwa jest bardziej niebezpieczna niż armia lwów dowodzonych przez BARANA"

Bubel

A ja mam takie pytanie: tutaj każdy ględzi, źle, bardzo źle, masakrycznie źle... ale co moi drodzy chcecie z tym dalej zrobić? Biadolenie na necie pozostaje biadoleniem, a realnie każdy zapiernicza jak motorek i jak sami piszecie: jak szczury wyścig o klienta! Rksi mają nic do gadania, oni nie pomogą w niczym bo władzy żadnej, Ksi już w ogóle-mogą tylko słuchać miałczenia, więc co? Albo działania, albo robić swoje.

@Bubel

Kredyt sam się nie spłaci,nie stać mnie aktualnie na ryzyko rzucenia tego w cholerę.Owszem szukam pracy,ale nie pójdę już w handel bo to już nie to samo.Dlatego zostaje na razie.

Kik
@Bubel

A co proponujesz?jakie działania?

@Bubel

Co chcemy zrobic chcesz wiedziec??? Nic absolutnie nic! Doslownie minimum przyjscie do pracy i nic pozatym! Ja niezarabiam wiec i dyrektor i rks tez niewezmie żadenej kasy! Nikt mnoe niezwolni bo wzięli kase z taczy i niemoga: ) dyrektorka bedzie miala gunwiane wyniki to ją wywalą

Batnaprostaka
@Bubel

Co zrobię? Tak jak arogancko i bardzo hamsko napisałeś , jeśli zarząd nieslucha mojego " mialczenia" to ja też ich "mialczenia" nieslucham na odprawach webinarach, mailach i teamach. Lekceważą pracownika to ja ich tez. A tak BTW twoja opinia jest niebywałe prostacka i wyniosła.

@Batnaprostaka

Proszę wybaczyć mój prostacki ton, udziela mi się od praco(|)dawcy ;) Mamy maj: słonko świeci, ptaszki pięknie ćwierkają, a Dk zapie%&=niczają. Jakoś nie widać tych ala protestów w postaci braków sprzedaży. Wyniki wyżyłowane, sklepy zabijają się w byciu pierwszym, tłumaczysz się jak się tłumaczyłeś/aś- i nikt, dosłownie nikt nie ma odwagi na głos powiedzieć co myśli. Pamietacie zbiorowe maile które tak uciszano jak się każdy sklep zaczął udzielać? Pamiętacie jak nas wtedy uciszano i kazano przestawać? Może to jest sposób? Może każdy solidarnie napisze coś, co go trapi/boli/uwiera? Głosy wszystkich mają większą moc niż pisanie nic nie dających narzekań po necie... Ja za mówienie na głos co myślę już oberwałem, ale byłem w tym sam. Na teraz: patrzycie na super nową flote aut, nowo utworzone stanowiska Dr, ciepłe posadki nie wiadomo kogo i od czego, więc albo wóz, albo lecimy z pg i cisza jak makiem zasiał. Pozdrawiam

@Bubel

Jeśli masz lat 20+ to możesz sobie kozaczyć i prychać na lewo i prawo,pomyśl o tym że dużo pracowników jest w wieku 30+ 40+, w tym wieku mają kredyty,zobowiązania,mnóstwo rachunków do opłacenia oraz dzieci do wykarmienia.To nie jest tak że im podobają się aktualne zmiany,ale nie moga sobie od tak podjąć decyzję o zmianie pracy lub stawianie nowych warunków które grożą nie wiadomo czym. Niestety ale aktualnie Stary dobry pracownik nie jest pożądany dla firmy taka jest prawda.

lolo
@Maciej

Dlatego ten stary pracownik.....mający zawsze I lub II klasę i kilkanaście tys pkt ma(usunięte przez administratora)i tyle.

Piwo dla ciebie
@Bubel

Dobrze mówi, dziwnych ma neonet pracowników narzekają na forum internetowym, krytykują firmę a w sklepach zapierdzielają jak motorki i biją się o klientów. Albo się ma jaaj a i zmienia robotę albo się robi swoje na zasadach firmy, zabieracie wypłaty co miesiąc a jeszcze narzekacie, rynek pracy jest otwarty dla pracowników

Typowy Polak
@Maciej

Narzekać na firme i pracować w firmie

@Piwo dla ciebie

Widać że masz 20 lat i luzackie podejście do tematu, urosną tobie włosy na jajach i klacie zrobisz jedno czy drugie dziecko to wtedy pogadamy wielki kozaku. Zapewne po imprezce ze znajomymi wracasz sobie do domku rodziców i masz przygotowany na drugi dzień ciepły obiadek i kanapeczki do pracy. Zejdź na ziemie KOZAKU !! jeśli tobie nie pasuje taka robota i już ją zmieniłeś to powiedz po jakiego hu.. tutaj wchodzisz ??? tutaj są ludzie którzy owszem krytykują obecną sytuację ale zęby zjedli na handlu i wiedzą co było 10 lat temu a co dzieje się teraz, odpowiadam im ta praca ale mają problem z obecnymi warunkami które są co by tu nie mówić lekko "niesprawiedliwe".

Kas

Opowiadasz głupoty prawda jest taka że jak , pojawi się tylko klient na raty to już się oczy świeca nawet gdyby było 0,0001 gr za pkt i to wszystkim, jeśli ktoś nie chce płynąć z NN to wyskakuje i tyle pracy jest sporo

xxxx
@Maciej

Wszystko zależy od tego czy mieszkasz w małej miejscowości czy w dużym mieście , jeśli mieszkasz w dużym mieście i dalej pracujesz w NEO za grosze to niestety jestes idiotą , potrafie zrozumiec ludzi którzy mieszkaja w małych mieścinach w ktorych ciężko o prace ale w dużych aglomeracjach nie oszukujmy się prace da rade ogarnać

@xxxx

Ale i ja zgadzam się z Tobą w tym aspekcie,duże miasto - więcej możliwości pracy,mała wiocha - małe możliwość pracy. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora...

okej
@Maciej

Właśnie dlatego zarząd neonetu robi co tylko chce, również z brakiem poszanowania do pracownika. Bo większość pracowników gk neonet to zwyczajne pi**y. Kredytu na dom nie mam, bo zdążyłem sobie dorobić własnoręcznie, ale mam dzieci, żonę, 2 psy. I ja nie zamierzam dawać się tak trzepać w tyłek bez mydła, walczę o wszystko w tej patologicznej firmie, nawet jakby mieli mnie zwolnić, bo pracy wbrew temu co się mówi powszechnie nie jest wcale tak mało. Gdyby więcej było takich osób jak ja to może w końcu udałoby się coś zmienić i firma zaczęłaby się liczyć z pracownikiem, bo większości nie zwolnią bo kto im będzie pieniądze robił? Dyrektorów na sklepy wyślą co (usunięte przez administratora) o sprzedaży wiedzą a magisterkę mają z excela jedynie? Wszyscy tylko płaczą i nikt nic z tym nie robi. Ja mogę z czystym sumieniem popłakać bo walczę o lepsze warunki mimo, że wiem, że sam nic nie zdziałam. Przynajmniej mam czyste sumienie i nie czuje się jak ostatnia ściera.

@Maciej

Niestety, podchodzę pod 40 stkę, mam dom i rodzinę na utrzymaniu. Pracuję w sklepie nie małym, kilku Dk, Sdk i Młodszych, dzisiaj jedynie kto zarobi to Sdk bo podstawa wyższa. Mamy 18.05 a dobry sprzedawca nawet nie dorobił do najniższej. Wszystko leży. I nie, to nie są ludzie którzy nie wiedzą na czym polega praca i handel. Miasto średnio duże, ale czy praca jest? Nie powiedziałbym. Najgorzej, że każdy narzeka a nikt nie ma odwagi nic powiedzieć. Tak jak już tu napisano, gdyby wszyscy solidarnie się postawili to nie zwolnią nas wszystkich. Nas jest ilu? 2000 mówicie? A jak firma poradzi sobie nawet bez tysiąca ludzi? Już zaczęły się problemy z funkcjonowaniem sklepów. Albo ten moment, albo zarabiamy 2500 i w modlitwie aby starczyło do kolejnego 10. Goworka czytają, ale po wielkim bumie awantur internetowych następuje cisza, a "Ty" dalej pchasz pgg-sda, o to tu chodzi, poględzimy, ponarzekamy ale nic z tego i tak nie wynika. Za głodową stawkę i tak będziesz tyrał. Dziękuję.

Jaki
@Maciej

Szukasz tak jak Ci którzy miałczą na tym portalu, masz kredyt albo zobowiązania to zaciskasz (usunięte przez administratora) I robisz swoje neonet źle nie płaci - wypłatą to jedno, można jeszcze dociągnąć ui - jeśli komus jeszcze nie pasuje system to składa wypowiedzenie sam zrezygnowałem z tej firmy ale też zarobiłem w tej firmie kasę, do ostatniego dnia więc przestańcie płakać tylko róbcie swoje albo składajcie wypowiedzenia, roboty za minimum krajowe jest multum

Bubel to ty
@Bubel

Te wypowiedzi to zmieniaj chociaż trochę a nie kopiuj i wklej. Nie jest źle ale tragedii nie ma... ha ha ha

???

Dwa tygodnie do wdrożenia pracownika, by wykręcał plany na poziomie SDK? Prawie uwierzyłem, że nie jest Pani/Pan z centrali :)

Nie polecam

Nie polecam, śmiech pieniądze, orka jak w kopalni. Nikt nie docenia! Na końcu odchodzi człowiek z depresją, kredytem i brakiem perspektyw na życie.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Koszty

ozumiem że Nonet w raz zliczanymi spółkami powstałymi po to by kreatywnie księgować pewne rzeczy poniósł koszty . Rozumiem też że ps-y je generują , wyposażenie salonów itd . Tylko cykliczne obniżanie wynagrodzeń doradców a nierzadko i kierowników to strzał w kolano a nie oszczędność. Ponadto promocje .. robicie webinar czy inne tele konferencje pytacie o pomysły a i tak kończy się na kółku adoracji wzajemnej i nikt nie wpadnie na to że 1 Doradcy musi się sprzedaż opłacać - czyli jak nie możecie dać to przynajmniej nie zabierajcie . za danie rabatu z promocji jest cięcie na punktach to nikt normalny dobrowolnie nie będzie chciał takiej promocji udzielić . 2 Bazujecie na klientach a klienci mają was w (usunięte przez administratora) - to doradcy są kluczem sukcesu bo to jest czynnik sprawiający że ludzie przychodzą . Jak taki doradca ma pracować z zaangażowaniem jak mu się co chwila zabiera i nie daje zarobić , wymyśla się tez głupie zadania jak te z wentylatorami . 3 Promki na PS-Y jak chcecie się ich pozbyć jak nie idzie zrobić dobrej ceny - promocyjnej lub zamówić nowego towaru . 4 Plakaty pomimo tych samych promocji plakaty i tak są do wymiany bo jakiś dzban napisał tam daty - nowy papier jest za darmo ? chyba tak zabierzemy doradcy i będzie na takie projekty ... 5 MEX i Ojro mają bilbordy na ulicach Neo gazetkę - która na ogół moknie na dworze i czytają ją z reguły stare dziady a nie ludzie z kasą 6 By zwabić ludzi trzeba dość mocno przecenić jakiś topowy produkt a nie bony na badziewie ... 7 Oznaczenia lista z bonami do oznaczenia to marnowanie czasu , doradca sam może sprawdzić czy udzielić rabatu w systemie dzięki temu ma argument do negocjacji . Zamiast oznaczać lepiej już dajcie cenę wprost do rozłożenia Pisał bym dalej o różnych rzeczach bo temat rzeka i tego co naprawić też . Jednakże tyle no na początek powinno wystarczyć by ktoś się zastanowił . Nie wiem kto ale pracę niezłą wykonał by z wysoko ocenianego pracodawcy nagle zjechać niżej biedronki , pozbyć się dobrych pracowników i zatrudnić nowych co może i nie ogarniają ale za to są tani ....

Filip

Tak było jest i będzie... Zawsze to samo Dyrektorzy czy RKS potrafią gledzic te banały myśląc i co gorsze wierząc w to że to spowoduje większą sprzedaż itd... Do analiz statystyk i regułek są pierwsi i prześcigają się kto bardziej oderwane od rzeczywistości.... W przeciągu roku 2020 przyszło i odeszło 8 osób wszyscy zwolnili się sami i zawsze podkreślali ze takiej dzicinady nie widzieli w żadnej innej firmie....Ale jak już chodzi o pomoc to nagle zamieniana się w strusie

BielaBU

Bielany, co się stało ze nagle 9 doradców się dzis zwolniło ? Wypowiedzieliscie umowę o odpowiedzialności materialnej ?

TheFall
@BielaBU

Skąd wiesz że 9 osób tam dało wypowiedzenie i co ma do tego wypowiedzenie umowy o odpowiedzialności materialnej ? Da się ją w ogóle wypowiedzieć?

Jjkd
@TheFall

Oczywiscie, wszystko co podpiszesz mozesz wypowiedzieć

Warszafka

Centrala wymysla coraz ro nowe glupoty, a to przebudowa, a to zwroty, bzdurne webinary, tylko u nas z osob 9ciu zostalo 3! No ludzie! Jak mamy to ogarnac? Jak niema komu nawet stanąć za kasą?! Kiedys mozna bylo liczyc na wsparcie z innego sklepu, dzisiaj juz tego niema bo i na to firma pieniedzy juz niema, nikt im za darmo niepojedzie! A na te zaszrane niepotrzebne biuro w Warszawie na ten qurvidołek jest kasa!

Etat

Widzieliście ile jest już ogłoszeń na Dk i na Ks-ow ?

Dh
@Etat

Ogłoszeń kupa ale chetnych brak, u nas jak przyjdzie mlodzian i mówimy mu jakie warunki ucieka w poplochu i nawet się nieoglada

"kochać" Neonet

Co tu dużo mówić. Jest 19 maja, ja wypracowałem sobie już 250 zł premii, oczywiście jest to premia przed korektą za Psy. Mnożniki w dół, wartości punktów w dół, dostępność towarów jeszcze niżej. Oddałem ostatnio swoje pieniądze firmie, żeby mogła otworzyć biuro w Warszawie dla prezesa i dwóch dyrektorów... Nie ma za co. W sumie chciałem coś jeszcze napisać ale szkoda słów. Pozdrawiam ozięble, Już wkrótce były pracownik (na szczęście)

Szkoda gadać

Pani (usunięte przez administratora) piszę to na forum żeby nie było zaraz że nie robię wyników i trzeba się mnie pozbyć. Czytałem wczoraj maile które były wysyłane do wszystkich. Nie wiem czy to jest błąd czy celowe działanie, ale wytłumaczę jedna rzecz. Konwersja. Wartość to kwoty ilość to sztuki. (usunięte przez administratora)Ja nie jestem polonista, ale jak ktoś kto nie potrafi napisać jednego poprawnego zdania ma mi tłumaczyć co mam robić to jest naprawdę słabo. Dlaczego to piszę? Bo widzę że ten "trend" w firmie na brak odróżniania wartości od ilości rośnie. Problem jest w tym, że te maile mają być dodatkiem/motywatorem i nie czytamy ich przez pół godziny. Teraz jednak dołączyła kolejna osoba, której maile trzeba przeanalizować jak wiersz na maturze żeby zrozumieć o co w tym chodzi. Może zamiast wyrzucać nam nasze błędy zerkniecie na swoje? (usunięte przez administratora)Miłego dnia :)

Nie-omylni
@Szkoda gadać

Kto się myli? Jak się myli? Chyba żartujesz! Druga połowa dnia koniecznie do nadrobienia bo bi, fs, it, konwersja, wartość, piosenki , słońce, kamień-wszystko źle, źle, źle. Tak źle, że nic nie wyrobicie poza najniższą, ale przebudowa do...zmiana koszy do...a nie, tu jest na już, sprzedawcow na sklepach ni ma bo się pozwalniali, nic ogólnie ni ma, ale ONIII SĄ,piszą, motywują, a to już jest podstawa że robią dobrzee. Zero komunikacji między działami, przebudowa, zwrot, zmiana ekspo-wszystko w jednym czasie. Czy wy tam myslicie? Albo sprzedaż, albo wszystko poza nią, NIE ROZDWOIMY SIĘ!!!

Pogarda

W roku 2021 tylko byly juz dwie obnizki wynagrodzen dla doradców

Gulik

Kiedyś siatkarki reprezentacji Polski wywołały aferę ze trener jest zły że krzyczy że dużo wymaga że jest impulsywny etc. Podobnie teraz wyglądają pracownicy Neonet.... I co się stało z tym trenerem...? Zarząd związku stanął za nim i dalej panie skaczą za piłeczką z tym samym trenerem... Ludzie miejcie honor naprawdę... A jeżeli szukasz pracy i wpadła Ci oferta Neonet to powiem tak 3000 to max na rękę... I to musi się złożyć na to wiele czynników... Ja już nie ri ie w tej firmie bo nie pozwolę sobie żeby zarządzali mną intelektualni troglodyci z kompleksami i z oderwanymi od rzeczywistości regułkami a pewna Pani dyrektor ewidentnie ma jakiś poziom niepoelnosprawnosci umysłowej... Szykaljcie lepszego pracodawcy

Akrone

Wiekszasc sklepów ma plan wykonany zaledwie na 30proc a jest polowa miesiaca wiec jest dramat . Zarzad specjaljie ustalil niemozliwe do zrobienia plany żeby okrasc was z jakichkolwiek premii. Oczywoscir dyrektorzy będą gadac ze to wasza wina bo za malo sprzedajcie.

Szajbus

Hhd

Staruch

Ja ta chodzę w dziurawych koszulach tak o mnie dba firma. Się doprosić nie można każdy ma albo podarte albo dziurawe ciuchy firmowe. O wiecznie tylko informacja ze kiedyś nowe przyjdą. Wstyd mi przed ludźmi klientami. Na tym też oszczędzacie.Już i tak wystarczająco nas upodliliście

NEONET
@Staruch

Każdy sklep NEONET ma przyznany budżet kwartalny na podstawowe wyposażenie, w tym na odzież dla pracowników. Kwestią zamówień zajmuje się kierownik konkretnego sklepu lub zastępca kierownika sklepu. Do tych osób należy składać wnioski o nowe koszulki. Zamówienia przez sklepy są realizowane dwa razy w miesiącu. W opisanym przypadku prosimy o kontakt z Kierownikiem i przedstawienie mu sprawy. Mamy świadomość tego, że to Doradcy w głównej mierze reprezentują Neonet przed klientami i szczerze zależy nam zarówno na Państwa dobrym samopoczuciu jak i prezencji. Zachęcamy raz jeszcze do wyjaśnienia tej sprawy z KS.

Te budżety...
@NEONET

Oczywiście że kierownik ma budżet, ale jest to tak śmieszna kwota, że kupi jedno opakowanie taśmy (bo wszystko trzeba nią oklejać i ta paczka może na kwartał starczy zależy od sklepu), parę cenówek i na kwartał może kupi ze 2 koszulki więc może czas zrobić zmianę w tym temacie? Bo ja też już mam zniszczona koszulkę (ostatnio dostałem nową około 2 albo 3 lat temu), ale wiem że ważniejsze jest żeby było na sklepie 50 koszy tak, że przejść przez sklep się nie da. Więc drogi neonecie priorytety. Kierownik woli zamówić na tej platformie to co każe mu kolejny pomysł kogoś z centrali, bo za to będzie miał większe problemy niż fakt że pracownik ma podarta koszulkę.

@Te budżety...

Prosimy o podanie, którego sklepu dotyczy sytuacja. Pilnie zweryfikujemy historię zamówień podstawowego wyposażenia.

@NEONET S.A.

To dotyczy wszystkich salonów. A wy o tym nie wiecie?

@pracownik

Nie. Taka sytuacja to jest nieprawidłowość, a przedstawianie jej jako reguły jest manipulacją i oczernianiem. Prosimy o podanie jakiego sklepu dotyczy sytuacja.

@NEONET

Tak ? Pracuje tu 3 lata i dostałam śmierdzące koszulki po kimś, wyprane kolory.... bardzo reprezentatywne;) później po doproszeniu się kierownika w dziale zajmującym się koszulkami itp dostałam coś co można nazwać koszulka.... w ograniczonej ilości.... a te piękne napisy na plecach po tylko praniu są tak samo reprezentacyjne jak te stare smierdziuch po kimś. Niczego od was nie można się doprosić, pisząc ze zamówienia są realizowane dwa razy w miesiącu są tak śmieszne jak wypłata.... Wy macie świadomość tego ze doradca was reprezentuje ?! Hahah, doradcom to się żygać już chce na te wasze szczerość zalezenia na pracownikach i ich samopoczuciu! Poprawicie im samopoczucie dobrymi wypłatami bo za każdego z nas tu wzięliście porządna kasę a cieliscie pensje od marca do września bo „tak wam było można”, a teraz wywindowane plany i kolejne cięcia za PS. Pracodawca(usunięte przez administratora), dopowiedzcie sobie resztę sami

Ile razy zgłaszał Pan do kierownika sklepu zapotrzebowanie na strój i jakiego sklepu dotyczy opisana sytuacja?

@NEONET

Szkoda ze w opini nie można dodać zdjęcia to najlepiej by pokazało te dziurawe koszulki.... i szacunek do doradcy VICCIO ponad wszystko...

Leon
@Te budżety...

Podaj akronim, przecież to nie boli.

@NEONET S.A.

Tu zawalał dział zajmujący się wysyłka koszulek, a nie kierownik. Wy zajmijcie się czymś pożytecznym a nie siedzenie na goworku i odpisywanie na komentarze! A który to sklep to nigdy się od nikogo nie dowiecie bo nikt nie jest (usunięte przez administratora) po to wam to żeby sklecić maila do każdego ze sklepów?! Jest wolność słowa wiec każdy ma prawo się wypowiedzieć!

Rafi
@NEONET S.A.

Oj widzę że nie cały komentarz przeczytaliście. Właśnie tak wygląda praca w tej firmie, tak zwracają uwagę na ważne rzeczy. Udają że nie ma tematu. Neonet Ty stary złodzieju i kombinatorze. Tarcze wzięliście ogromną i te kombinacje jak tu jeszcze najwięcej wycisnąć. Szkoda gadać. Jutro mam rozmowę u konkurencji mam nadzieję że się uwolnię. Pozdrawiam i łączę się w żalu z pracownikami wiem ile nerwów i stresu kosztuje tu praca a odwdzięczenia zero. Jeszcze do najniższej trzeba dorabiać. (usunięte przez administratora)

Te budżety...
@Leon

Nikt nie poda swojego akronimu. Powód? Każda osoba doskonale wie że skończy się to naganami albo notatkami albo karami za "niedopilnowanie obowiązków". Kierownika mam spoko więc wybacz droga centralo nie mam zamiaru sprowadzać na swój sklep gniewu firmy, bo publicznie pokazałem coś czego centrala nie widziała... Koledzy/koleżanki z góry praca w ubraniach nazwijmy to "po starszym bracie/siostrze" to czasem jedyna opcja. Nowy pracownik ma 2 opcje czekać 3 miesiące na realizację zamówienia na koszulki albo mieć po kimś kto się zwolnił chyba że akurat na mikro ktoś ma jakąś jedną wolną.

@Te budżety...

W oparciu o Państwa zgłoszenia weryfikujemy ilość zamówień jakie wpłynęły ze sklepów w minionych dwóch kwartałach oraz czas ich realizacji. Jak tłumaczyliśmy powyżej, co dwa tygodnie są aktualizowane wysyłki strojów w oparciu o zamówienia Kierowników. Prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania do Kierownika Sklepu.

@NEONET S.A.

Zajmujecie się koszulkami, a Wam się firma sypie bo wieloletni pracownicy uciekają z tego bagna. Brak minimalnej, cięcia za wszystko, kiedyś przychodząc do tej pracy to się chciał chodzić a teraz odliczam każda godzinę aby wracać do domu. Płacicie tak śmieszne pieniądze ze opłaca się coś robić na lewo żeby żyć na godnym poziomie.... Wymagania macie jakby wasza płaca zaczynała się od 5 tys w górę. Jesteśmy sprzątaczami, bankierami, działem reklamacja no i na samym końcu doradca. Jest taki czas ze brak jest klientów, handlujemy workami do odkurzaczy, a oni oczekują sprzedaży grubego sprzętu z grubym Gn i ratami w którym jesteśmy większymi zdziercami niż provident.... a jak nie ma sprzedaży takie to jest nasza wina, ludzie się nauczyli przeliczać to co kupują a poza tym tak trabicie o ratach 60x0% ze weź bądź mądrym i sprzedaj kredyt oprocentowany, za te marne grosze za uf to nie warto się spinać i produkować bo na lewo 10 razy więcej będę produkcji i strachu ze klient obsmaruje cie na mieście od (usunięte przez administratora)

@NEONET S.A.

Jutro kolejne ochłapy wpłyną na konto...

Marlena
@Staruch

Zamawiałam koszulki i polar w środę a na poniedziałek były w sklepie, proszę nie siać dezinformacji i głupot, jeśli się komus nie chce pracować to niech pozwoli to robić innym

Obcy
@Marlena

No w to to nie uwierzę ok miesiąca trzeba czekać

Majonez
@Staruch

Kolega Staruch ma 100 proce t racji ciuchy po kimś to norma. Sam pracuje już ponad 2 lata, stary polar wyblakły i koszulki śmierdziuchy z odzysku. Ostatnio poratował mnie kolega swoją używaną bo w mojej już wstyd było się ludziom pokazać. A to żadna wina kierownika tylko ktoś kiśi kapuche. Zamówisz i czekasz jeszcze śmieszne te dopiski na webinar że ze zbierają zamówienia na ciuchy które nie są realizowane. Albo ktoś tu na tym dobrą kasę robi na lewo. Jak ja mam wzbudzić zaufanie w oczach klienta, przecież to pierwsze wrażenie jest tym najważniejszym, awiekszoć ludzi to wzrokowcy i oceniają nas oczami. Dziwnie się czuje pisząc ten komentarz bo to jak by żebranie o coś co nam się należy. Od nas wymagacie to dajcie też coś od siebie. Przyznajcie się do błędu a nie udaje ie ze wszystko jest ok. Cieszę się że kolega Staruch poruszył ten problem bo pojawił się odzew kolegów z całej Polski więc to nie jest sytuacja niecodzienna lecz norma. Tyle odemnie i trzymajcie się tam na tych "salonach" lordowie.

Leon
@Majonez

Poczytajcie sobie regulaminy związane z pracą (na intranecie). W jednym z nich jest tabela z informacją, jak często i w jakiej ilości przysługują nowe koszule, polary itp.

@Marlena

Takie głupoty to możesz wciskać dziecku, za to lizanie tylka ktoś ci musi płacić. Bo to co napisałaś/es to naciągane i lizanie tylka

Pracuś z centrali
@NEONET S.A.

Jak znam sytuację to już tam niema ludzi na tyle kompetentnych aby zweryfikować tą sytuację

Dar
@NEONET S.A.

Co Wy gadacie? Kolega pracuje w jednym z neonetow i po dziś dzień ma jedną koszulkę, kierownik zamówił niby jemu ale nie po dziś dzień. Dobrzy w gadce tylko jesteście. Zero konkretów i okradacie pracowników. Takie marne ochłapy im dajecie ze Szkoda gadać.

@Dar

Czyli nie jest Pan pracownikiem, tylko Pan "dla kolegi pyta"? Prosimy o nazwę sklepu, zweryfikujemy sytuację i zapewniamy, że rozwiążemy sytuację. Ale prosimy nie pomawiać.

Wacek
@NEONET S.A.

Wystarczy napisać tu opinie że nie ma koszulek i polarów a po kilku dniach znajdują się na nie pieniądze. Szkoda że z najniższą krajową na umowie tak nie zrobiliście tylko okradacie własnych pracowników z premii poprzez -15% za PS. Firma chce przyciągać klientów wciskając im stare śmieci zalegające na magazynach?

3M
@NEONET S.A.

Z innej beczki. Czytam i czytam i chętnie się wypowiem. Prosze sprawdzic listę zamówień ze sklepu 3M. Jako byly KS składałem zamówienia, pisałem maile do RKS z prośbą o pomoc w załatwieniu koszulek. RKS nic nie pomógł. 3 zamówienia na koszulki (każdemu obiecałem 2 nowe - 8 pracownikow) - wykorzystywałem praktycznie cały budzet na to. Nie ma ludzi w tej firmie, którzy mogliby pomoc. Żadne koszulki nie dotarły... pracownicy chodzili we własnych czarnych. Prośby do przełożonych nic nie dawały.Co ich interesują koszulki? Przecież liczy się kasa kasa i kasa ... A W ZAMOWIENIACH WISIAŁY ZAMÓWIENIA POPRZEDNIEGO KIEROWNIKA - ROWNIEŻ NA KOSZULKI ... OTWORZCIE OCZY

Pracowałam
@Staruch

Koszulki i polary zamawia ks także już wiecie kto o was nie dba - a firma swoją drogą..

Kar
@Leon

Ta Podaj akronim potem zweryfikują jaki to pracownik i cyk do zwolniony za ,,brak wyników`` Bez sens jest podawanie akronimów, wystarczy puścić info do kierowników który pracownik potrzebuję koszulki, albo osoba w Centrali co zajmuję się zaopatrzeniem pracownika niech przejrzy Skrzynkę, my jako doradcy musimy przeglądać i robić od razu, wy na górze chyba najwidoczniej nie musicie.... Dwa Wasze stanowisko dotyczące naszego wynagrodzenia... Wiele sobie tu zostawię do życzenia, w styczniu obniżka, mnożników, groszy na klasie jak i grosz bazowy... niby tak mało ale jak się to zsumuje nagle się okaże, że robiąc takie same wyniki już nie zarobisz w premii 2k ale np 1k....ponieważ firmy narzuca nam klapki, żebyśmy sprzedawali tylko gwarancje jak i usługi, okej to nasz obowiązek ale skoro tak drastycznie zabieracie nam możliwość zarobienia to zróbcie przynajmniej coś mnożnikami na gwarancjach, a nie nawet tam stwierdziliście że zmniejszycie z mnożnika 0,5 na 0,4 gdzie nie jest łatwo sprzedać. Rozumiem, że jest lockdown i możecie odnotowywać straty gdzieś, ale halo obudźmy się bo zaraz stracicie doradców i sami w tej centrali będziecie oddelegowani do salonów. Pozdrawiam

Hahahaha
@Marlena

Na polar czekałem dokładnie 4 miesiące. Przestań kłamać.

sraczyk
@Leon

zaboli jak sie dowiecie, juz ja was znam i ni grama wam nieufam! wiem jak rzowiazujecie a raczej nierozwiazujecie problemy!

@Hahahaha

Jak już tłumaczyliśmy powyżej, zamówienia złożone przez KSów, są realizowane w trybie dwutygodniowym. Zasady były ogłoszone w instrukcji mailowej z 20.09.2020. Prosimy ponownie zweryfikować u swojego KS.

Koszulka
@Staruch

Teraz się znalazł budżet na koszulki. Ha ha ha. Pójdzie z Twojej wypłaty. Motywacja jest lepsza do opuszczenia tej pracy. Dziękuje kochani ;-)))

Err
@Staruch

Gdy przyjąłem się do neo w drugiej połowie 2020 roku od razu dostałem zestaw dwóch świeżo wypranych przez kierownika mocno wytartych koszulek. Jak zwalniałem się po 3 miesiącach celem podjęcia prawdziwej pracy największym zmartwieniem kierownika było bym te wycieruchy oddał, bo nie miał w co wystroić następcy :)

rISE
@Te budżety...

No my mamy już tyle Starych koszulek po byłych pracownikach że można by szmaterland otworzyć ,Brawo firma brawo

Oczerniacz
@NEONET S.A.

Wy się sami oczerniacie smieszna płacą nie wspominając o zakresie obowiązków i smieszna odpowiedzialnością finansowa za wszystko co jest na sali sprzedaży... Nie mówiąc o ściąganiu wszystkiego z ekspozycji bo jakiś (usunięte przez administratora) przewidział włam ????‍♂️

MatriX
@NEONET S.A.

Jak tam nowa Centrala za pieniądze z tarczy , oraz z łojenia pracowników , i to nawet tych którzy sprzedają polis za makabryczne kwoty ....

Klata
@Leon

Zaboli jak.sie dyrektor (usunięte przez administratora)

Tala prawda

Kierownik w neo 2430zl netto

Po neonecie

Słuchajcie jak jest, saminwas wywalic niemoga, bo wzięli z tarczy. Wiec na kazdym kroku nawet na tym forum dyrektorzy typu srajbus czy inny pierdun zachecaja do zmiany pracy, dlatego ze sa tak odklejeni od rzeczywistosci i myślą ze przyjdą nowi i beda im sprzedawac

Prawdziciel

Najgorsza firma na rynku, bez najmnoejszego szacunku dla doradcy. Sprawa zgloszona do mediów, nic was nierusza ro media ruszą was.

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.