NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Hjzj

(usunięte przez administratora)Firmy ktora za nic ma ludzi? Firmy ktora okrada swoich pracownikow?

???
@Hjzj

MSZ

Jak tak dalej pójdzie to nową ambasadorką firmy zostanie Teen Kasia. W nowej reklamie zagra rolę doradcy. będzie to reklama adresowana do widzów pełnoletnich... Tylko u nas(usunięte przez administratora) Na głupoty kasa jest, a pracownik najlepiej niech robi za darmo

Posmiewisko
@MSZ

No od pewnego czasu już mamy czajniki chyba od (usunięte przez administratora)nasza Marka Super Amazing szklay czajniki hipnotajzing, (usunięte przez administratora)się szerzy u nas w firmie ,Aż szkoda mi(usunięte przez administratora)pewnie o niczym nawet nie wie .

@MSZ

"(usunięte przez administratora)klienta jak nikt inny" ???????? niestety to takie smutne a zarazem prawdziwe. Doradca w nn jest obecnie jak prostytutka w Tajwanie , byle zarobić żeby przeżyć

Tylko pytam

Czy asystentki dyrektorów mają najniższą krajową? Siedzenie calyn dzień na instagramie to bardzo ciężka i odpowiedzialna fucha!

Misio

Nowa reklama Neonetu to naprawdę porażka. Ambasador z taką reputacja ..... Hmmmm. Mój Boże ten wasz marketing to chyba też świeżaki w wieku 20 lat. Rewelacyjnie zainwestowane pieniądze hahaha Cleo i tak nie przebijecie bo dziewczyna kojarzy się ze stylem i klasa której waszej ambasador w brakuje. Totalna amatorszczyzny, osmiszyliscie tylko firmę. Wymyślcie coś innego a nie tylko malpujecie od konkurencji.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Look

Ja mam jeden Look żeby się trzymać daleko od tej firmy, co to za firma która nie szanuje pracowników, 7 lat pracy masa innych rzeczy do zrobienia, klient najważniejszy tylko motywacji brak

UE

Jak mówiła pewna niedouczona dyrektorka : "za co wam firma ma płacić?" A za co placi dyrektorom? Za pisanie tabelek i odrealnione plany? Za co wynajela firma biuro w Warszawie bardzo potrzebne jal w (usunięte przez administratora) zęby? Za co i z czego zapłaciła tej krtynce z tap model? Niewiecie? Kazdy doraca dolozyl ze swojej kieszeni do tego bajzlu po 400zl i sie znalazly pieniadze! Firma nas okradla!

Jambo
@UE

Ta niedouczona dyrektorka być może jest na takim A nie innym poziomie i trzeba jej współczuć.....dziwi mnie tylko że ludzie bez empati, pozbawieni uczuć i zrozumienia innych są na takich stanowiskach. Tylko niech sobie te osoby zapamiętają że to my pracujemy na ich wynagrodzenia i jak nas zabraknie to będą lody na rynku sprzedawać i wafelki w AR dokładać. Dobranoc

Kazimierz

Ta firma to (usunięte przez administratora) totalne, więcej pisać nawet nie ma sensu

Zerówki z GN'em

Mex wypuszcza reklamy i robi duże kampanie z okazji większego sezonu sprzedażowego (Święta Bożego Narodzenia - Cleo i piosenka którą śpiewają wszędzie bo nawet jak jest (usunięte przez administratora) wpada w ucho mimo woli, albo wiewiórki irytujące no ale zapadają ludziom w pamięć itp inne reklamy) albo wymyślą coś w jak już zainwestują to jest tego efekt, nawet billboardami obstawią całą okolice że ślepy by do nich trafił. We wszystkim miastach w których byłem i są neonety nie ma żadnych reklam, po prostu nie ma, jak nie wiesz że ten sklep tam jest albo nie trafisz na niego przyadkiem to ludzie nawet nie wiedzą że takie coś instnieje. Neonet co robi żeby się zareklamować ? Wypuszcza tak bezsensowną i na że*nującym poziomie reklame tak po prostu z(usunięte przez administratora)bez większego sensu wywalając na to pieniądze ukradzione z wypłat doradców... To już lepiej było nagrać nową wersje tej piosenki z przed lat niskie ceny taanie raty (no chyba że zielone albo żółte) tu poczujesz siiiiię bogaty (ale z wykluczeniem pracowników oni sie już bogaci nie poczują my o to zadbamy)

Szkoda

Szkoda ze obecni RKS czy Dr są nieświadomi jak wygląda praca doradcy klienta w sklepie w którym od 2 miesięcy jest niedobór pracowników... Dostawy wykładanie i wog ogarnianie sklepu... Jak nie poprawi Neonet traktowania swoich pracowników to będzie nie ciekawie...

Ambasador Konon

Dzisiaj po raz kolejny firma napluła pracownikom w twarz. Joanna Krupa nową ambasadorką na pewno robi to SPOŁECZNIE.

Anatol
@Ambasador Konon

@Anatol

Big to teraz inwentura wyjdzie zobaczycie ....

X

Pamiętajmy , że ambasadorem firmy są w pierwszej kolejności jej pracownicy . Zadowolony , profesjonalny i zmotywowany pracownik to najlepsza wizytówka firmy , on zadba o interesy , klientów i obsługę poza handlową W mejlach płacze się na koszty poniesione , a nagle pieniążki się znajdują a tu na nowe biuro ,a tu na nowe auta , a tu na nowe stanowiska, a tu na wynajęcie celebrytki . Na minimalną na umowie nie stać , na możliwość zarobku nie stać .... na pustą lalę stać a jakże .... Pomijam już fakt w jakie projekty się Dżoana pcha ... Wstyd mi reprezentować firmę przed klientami , wstyd mi mówić gdzie pracuję znajomym . Do reklamy mex się nie umywa ... Czuję jak po raz kolejny firma napluła nam w twarz , pierwszy raz jak wynagradzania specjalnie obniżyli i płacili 80 % by tarczę dostać . Podczas gdy Dyrekcja nawet nie odczuła ba jeździli w delegacjach po salonach przebudowy robić a ludzie po 1600 zł dostawali . Potem obniżki punktów , premii . Teraz to .... Cieszę się , że niedługo koniec współpracy .

Odlot

Jakim dzbanem trzeba byc zeby zrobic tak żalosny marketing za tak ogromne pieniadze? No ale w sumie jak mamy dyrektora ktory pisze ze caly dzien siedzi z asystentką i razem ogladają instagrama to o czym tu mówić?

Hdhdj

Niema poeniedzy na minimalne minimum płacowe, a na dzoane sie znalazły???? Wstyd! Wstyd firmo!

Dżoana

Jedyne co można powiedzieć o naszym pseudoambasadorze na którego składali się doradcy mając obniżane premie to fakt że reklama jest skierowana do 15letnich onanizatorów. Wątpię że starsza osoba albo ktoś w średnim wieku będzie się podniecał reklamą "jaki ma być? The bigger the better" wow wspaniałe. Naprawdę neonecie? Wydaliście ogromne pieniądze na takiego ambasadora? Już lepiej byście ekipę ściągnęli czy jakiegoś innego youtubera i byłaby to lepsza reklama niż pani z tap madl. Co będzie następne dostaniemy baletki i będzie szubidubi you can dance? Czy jakiś inny bzdurny pomysł? Zajmijcie się lepiej bieżącymi problemami. Brakami kadrowymi bo za niedługo nie będzie komu pracować. Już teraz w swojej okolicy i znajomych z firmy słyszę że pracowników nie ma albo są na wypowiedzeniu ale firma zadowolona biega i zatrudnia kogo popadnie i potem nowa dyrektorka usług płaczę ze marża się nie zgadza. Może ktoś z centrali niech przyjdzie popracować na sklepie? Zapraszamy może sami te gniki sobie sprzedacie? Bo ja mogę się założyć że za gotówkę nie sprzedacie żadnego a i w ratach możecie nie wyrobić bo nie potraficie rozmawiać z nikim bez swojej arogancji i podejścia do ludzi jak do zawartości kosza na śmieci. Więc pamiętajcie nikt nie będzie się spinał na Wasze zabawy naszym kosztem. Chcecie mieć wynik doceńcie nas dajcie nam lepsze wypłaty to i wynik urośnie.

Hahaha

Zobaczcie na youtubie nową reklamę neonetu hahaha te wszystkie obcięcia na punktach, nierealne plany przy zerowym ruchu to tylko po to aby nagrać z Dżoaną Krupą. Róbcie tak dalej, a nie długo nikt nie zostanie, rotacja na sklepie jak w g.... w przeręblu

Też że stażem

Szczęśliwi po otwarciu posów. Już wiadomo na co pkt poszły.

Tworki

Kurna nawet z tego syfu niemozna sie uwolnić! Rzucilem papierami bo jiebede pracowal wtym psychiatryku! Ale oczywiscie nawet na koniec robia mi pod górkę i niechca dac za porozumieniem tylko musze 3 miechy tu gnic! Krzanie to ,bede pisal zerówki i krzaczył wszystko co sie da! Mi juz niezalezy!

Wacek

Walnij l4 i święto ????

Odpowiedzialność
@Tworki

Wypowiedz umowę o wspólnej odpowiedzialności. Dogadaj się z kolegami że sklepu, że nie podpisują Ci zgody na pracę bez odpowiedzialności i masz problem z głowy. Bo nie mogą Cię wysłać bez Twojej zgody do innego miasta ani nie mogą zmusić pracowników do Twojej pracy jeżeli nie zgadzają się na pracę bez odpowiedzialności. Problem rozwiązany.

Leon
@Tworki

Wypowiedz umowę o wspólnej odpowiedzialności materialnej - termin wypowiedzenia 14 dni. Bez odpowiedzialności nie powinieneś być dopuszczony do pracy. W ostateczności będą Ci płacić za nicnierobienie...

@Tworki

Wypowiedz umowę odpowiedzialności materialnej , to po pierwsze po drugie ile czasu pracujesz w nonet ? Bo tu może być furtka . Firma jak ognia boi się wypowiedzenia za porozumieniem stron , podejrzewam, że o pieniążki chodzi , podejrzewam, że te z tarczy albo jeszcze inne o których nie wiem, dlatego zmienia treść wypowiedzenia na z winy pracownika . Od kierownika zależy jak załatwi .... jak jest w porządku to pójdzie na rękę i podpisze z miesięcznym. Teraz tak jest polecenie by mieć w czerwcu na sklepie obsadę kompletną a nawet zwiększoną , bo wierzą w mistyczne EURO ... dlatego rękoma i nogami będą się zapierać i robić tak by obsadę utrzymać , ponadto sezon urlopowy . W ostateczności jak bardzo zrobią pod górkę , L4 na depresję spowodowaną stresem w pracy i ... a tu już się wykaż kreatywnością .

Dr rks
@Tworki

Dziękuję koledzy , tak tez zrobię. racuje tu 7 lat, pierwsze lata bylo super, geba sama sie cieszyla, ostatnie dwa to masakra! Nie wytrzymuje juz tego mobbingu. Tu juz nawet niechodzi mi o żałosne wyplaty, ale o tę chora atmosferę tak nie da sie pracować. Ciagle nam powtarzają ze jestesmy na koncu a jak widze tabelki to w całej Polsce jest bieda i (usunięte przez administratora) z wynikami. Pozdrawiam z pomorza

RobsonTu

Pracy w Neonet jest sporo, serio dużo obowiązków jak na pracownika, który koniec końców rozliczany jest przede wszystkim z nakłaniania ludzi na polisy ubezpieczeniowe sprzętu. Moja opinia idzie jednak w dobrą stronę. Atmosfera na sklepie jest w porządku. Da się ogarnąć grafik tak aby pasowało, choć wiadomo 4 sobót wolnych się nie dostanie. Sklepy są otwarte od 10-20 w większych miastach więc pracując na takie zmiany ciężko coś w takim dniu zaplanować. Ja rannym ptaszkiem nie jestem, więc też mi pasuje. Jedynie czepiłbym się tego, że firma chce robić postęp rok do roku, ale też z roku na rok redukuje możliwość zarobku. W takiej sytuacji dobrzy Sprzedawcy odchodzą do konkurencji, gdzie płacą lepiej. Tymsamym Neonet chce robić postępy, słabszymi Doradcami. A to wychodzi różnie. Jest trudne. Problemem może jest jeszcze to, że Dyrektorzy/RKSi/nowe stanowiska - tu na tej półce też jest dużo rotacji, co nowa osoba, to chce się wykazać i wprowadza swoje wizje. A to powoduje, że rozrasta się liczba parametrów, których należy pilnować. RKSi dziennie potrafią przysłać 8-15 maili z różnymi zestawieniami. Są też maile z działu UI/UF, a to jakies Dashboardy, Wyniki, które się śledzi co godzinę, jest tego tyle, że Kierownik, czy Zastępca - mają tyle materiału do analizy, że mogliby na salę sprzedaży nie wychodzić, aby to przeanalizować i skonstruować sensowne wnioski. A te wszystkie bieżące tabelki jutro nie mają już większego znaczenia, bo jutro są nowe zaktualizowane, byłeś najgorszy i musiałeś się spowiadać, ale wpadly Ci fajne raty z ubezpieczeniem i nagle jesteś przykładem dla kolegów i pracowników innych sklepów, bo zrobiłeś progres. I czemu inni tak nie mogą? ;) Ogolnie praca wymaga dużo dystansu do niej samej. Mi wynagrodzenie NAWET odpowiada, szału nie ma, tragedii też nie. Próbowałem swojego czasu zmienić branżę, ale z kasą za Usługi wychodziło mi trochę słabiej + niewiadomo jaka atmosfera by się trafiła. Dużo tu negatywnych opinii i wiem, że one są uzasadnione, bo już tylko w 2021 są po raz drugi obniżki wynagrodzeń, obowiązków przybywa, plany rosną.. Wiele osób tu jest oburzona np. ze KS czy ktoś wyżej powiedział jej, że jak się kasa czy praca nie podoba to niech odejdzie - taki jest świat. Taka jest prawda. Nie wy, to ktoś inny. Nikt nie jest niezastąpiony. A wasze doświadczenie nie jest tu tak cenne jak uważacie. Przeszkolenie do pracy w Neonet to jakieś 2 tyg. Są zawody, jak inżynier, maszynista - gdzie trwa to miesiącami/latami. Nas może w 2tyg zastąpić osoba, która dziś handluje grami na giełdzie samochodowej, czy pracownik stacji paliw. Serio. Tak to wygląda.

Niewieszocochodzi
@RobsonTu

Sory ale piętrolisz takie kacapoły ze nóż sie w kieszeni otwiera! W 2 tyg. To nawet sam na siebie nienabijasz sprzetow o czym ty mowisz?! Okres adaptacji trwa minimum 3 miesiące a po nim sprzedawca i tak jest kompletnie zielony potrzeba minumum roku zeby pracownik byl w miare samodzielny a faktycznie 2,3 lata tp jest czas w którym jako tako doradca jest w stanie dobrze sprzedawac i wszytko ogarnie! Taka prawda

Też ze stażem
@Niewieszocochodzi

To chyba ty nie wiesz o realiach w obecnym neo. Przy braku TK i emigracji normalnych doradców obsługa się zmieniła totalnie. Świeżaki nie uczą się o sprzętach czy soku. Idzie od razu do komputera, sprawdza gdzie jest najwięcej pkt czy bon i wpycha klientowi co jest opłacalne. To po 2 tygodniach w miarę ogarnięta małpa potrafi. Ja na szczęście na dniach składam wypowiedzenie.

???
@RobsonTu

Dwa tygodnie do wdrożenia pracownika, by wykręcał plany na poziomie SDK? Prawie uwierzyłem, że nie jest Pani/Pan z centrali :)

NeoCovid
@RobsonTu

2 tygodnie? To może nauczysz wystawiać fakturę i przyjąć dostawę.Nauka programów,produktów,sok,usług itp itd to minimum 3 miesiące, a i tak po tym okresie jeśli nowy pracownik będzie chciał jeszcze zostać to masz doradcę który co najwyżej ogarnia wokół siebie, a gdzie doradca który swoją aparycją,grą słów,doświadczeniem itp zaproponuje coś więcej? To zdobywa się długimi,długimi miesiącami A nawet latami i to pod warunkiem że masz od kogo się uczyć!!! Sorry ale z elearningow i ludzi bez doświadczenia nie stworzysz wyjadacza na lata.

Jarosław
@RobsonTu

W dwa tygodnie to można się nauczyć kurze wycierać na zapleczu, po tym co widzę to niektórzy uczą się dwa lata webinar z kartki czytać. Jeśli według Ciebie w dwa tygodnie można zostać SDK, to równie dobrze można też zostać RkSem....bo czytać i pisać maile każdy potrafi no i oczywiście napie...lać tabelki 5 razy dziennie.

Kamil
@Niewieszocochodzi

Kacapoły to Ty gadasz, w 2 tyg pracownik nabija na siebie ludzie nie są idiotami. Chyba ze stosujesz praktykę ze nowy Dk nabija na Ciebie przez 3 mc- a Ty robisz wszystko żeby go nie nauczyć.

Ogłoszenia

Przeglądam oferty pracy i natknąłem się na liczne oferty z Neonet W ofercie pracy firma oferuje między innymi : - płyn do dezynfekcji - Maseczki - wypłatę na czas .... Brakuje jeszcze ,że robota w suchym ,ciepłym i na łeb nie kapie .... Żadnych konkretów, typu ile w podstawie, czy oferują pakiet socjalny, informacje na temat prowizji, może faktycznie "Porozmawiajmy o dobrych ofertach" ...

Zakres obowiązków
@Ogłoszenia

Czy kochani Doradcy wiecie że należy do was tylko ten zakres obowiązków który podpisywaliście przy umowie? Każda zmiana warunków pracy podlega korekcie wypłaty. Kierownik może wydać polecenie służbowe DK na zadania które do niego nie należą na okres maksymalnie 3 miesięcy. Jeśli wykonujecie te zadania dłużej czyli jest realna potrzeba aby zatrudnić osobą na to stanowisko. Dalsze wykonywanie takich zadań jest nielegalne i jest nadużyciem ze strony kierownika, firmy. Wszystko jest w kodeksie pracy. Neonet po tym jak wchłonął część AVANSU powtarza te same błędy. Hmmm historia lubi się powtarzać... Avans upadł bo chciał być postrzegany jak najlepszy sklep RTV-AGD. To właśnie świeżaki doprowadziły jeden z największych stacjonarnych sklepów do upadku, a on pociągnął całą sieć za sobą. Brak doświadczenia załogi i kradzieże, oraz niekompetencja kierowników doprowadziła do tego że co miesiąc z inwentaryzacji potrafił wygenerować braki nawet na pół miliona złotych. Co w tamtych czasach było zawrotną sumą. Na koniec mojego posta poddam w wątpliwość w umiejętności w kadry zarządzającej i chodzi mi tu o głównie dyrektorów, bo RKSi to chłopcy do bicia. Dyrektorzy to wy macie głównie piecze nad działaniami jakie są wprowadzane w firmie. Nie pozwólcie na odpływ pracowników którzy dają wam wypłaty. Mam nadzieję że zrozumiecie co chcę wam przekazać. Pamiętajcie że już Napoleon Bonaparte mówił; "Armia baranów dowodzonych przez lwa jest bardziej niebezpieczna niż armia lwów dowodzonych przez BARANA"

Maseczki xd
@Ogłoszenia

Tak wysłali w marcu zestaw 25 maseczek jednorazowych (to warto poważnie zaznaczyć) i następne już nie dojechały więc albo używasz ich kilka dni albo używasz własnych, bo dla tej firmy 25 sztuk jednorazowych oznacza około 40dni pracy.

X

Przyjacielu , pracujesz na systemie prowizyjnym i na tym to polega by sprzedawać to co jest opłacalne , nie płaca Ci za serwis , wiedzę , SOK, a za punkty . Zatem nie dziw się , że sprzedaje się to co jest dobrze punktowane . Czasy gdzie byłeś Panem Sprzedawcą minęły już bezpowrotnie w tej firmie , teraz jesteś numerem w tabelce co robi wynik albo nie . Pomijam fakt niskiej prowizji za punkt co jest dla mnie jakąś anomalią . Jeżeli jest system prowizyjny , to sprzedawca im więcej zarobi tym więcej zarobi firma , problem w Neo polega na tym, że sprzedawca dobrze nie zarobi na tym co sprzeda więc spora rzesza ludzi się zwalnia albo ma w poważaniu plany i cele i wyciąga minimalną . Jeżeli jest niska zapłata za pracę to jakość jej wykonania też będzie niska . W tej firmie nie masz być ekspertem od sprzętów , a od wydajnej sprzedaży . Ekspert od wydajnej sprzedaży swoje kosztuje wiec jest kto jest . Obecnie zaobserwowałem, że nowi pracownicy bardziej prezentują styl wciskający niż faktycznie handlowy . Jeżeli jest to skuteczne to ok .

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.