Opinie o Tramwaje Śląskie S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tramwaje Śląskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tramwaje Śląskie S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Śląskie S.A. w Katowice

Zbigniew

Pytanie do Motorowych. Jak jest z przydziałem na zajezdnie po ukończeniu kursu? Bo ogłosili nabór kandydatów na kurs 08.04,czy pisze się na której zajezdni chce się pracować w podaniu na kurs,czy dopiero w podaniu o pracę?

Uf
@Zbigniew

(usunięte przez administratora) Ludzie ogarnijcie się czy jesteście tacy ograniczeni?! Tramwaje Śląskie S.A. » Kontakt Tramwaje Śląskie S.A. 41-506 Chorzów, ul. Inwalidzka 5. tel.: 32 246 60 61, 32 246 60 64, 32 246 60 65

@Uf

Ciężko odpowiedzieć na podstawie swoich doświadczeń? To się lepiej zamknij jak nie masz nic do powiedzenia w temacie , i daj odpowiedzieć innym!!! Po to tu piszę , żeby nie dzwonić i usłyszeć , że nie wiedzą.

Uf
@Zbigniew

Jak mają nie wiedzieć? U źródła mają nie wiedzieć ale w Internecie tak? Chłopie daruj sobię wstydu oszczędź, zrezygnuj idź do amazona

@Zbigniew

Możesz napisać w podaniu o pracę. Jest to tylko dla nich sugestia, bo skierują tam gdzie będzie większa potrzeba lub rozdzielą dla równowagi, żeby wszędzie był nowy narybek, choć w większości przypadków miejsce pracy raczej jest zgodne z oczekiwaniami kandydatów.

@Drab

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :)

Kandydatka

Dzwonili do kogoś po wczorajszej rozmowie kwalifikacyjnej?

Tak, dzwonili :)

Kandydatka
@Hej

Coś więcej wiadomo? Ja nie dostałam jeszcze żadnego telefonu od nich czy przyjęli na kurs czy nie. A raczej powinni do wszystkich zadzwonic w tym samym czasie. Pytanie czy w ogóle zadzwonią.

@Kandydatka

Podejrzewam że mieliśmy wspólnie rozmowę wstępną, nie mam pojęcia czy zadzwonią. Pewna ilość osob już się dostała.

Masakra
@Kandydatka

Nie dziwię się że cię nie przyjęli na kurs JEŻELI NIE POTRAFISZ SAMA ZADZWONIĆ aby się dowiedzieć czy cię przyjęli na kurs

TADEO

A co się dziwić jak mieli tylko 11 miejsc a złożyło ponad 100 osób podanie

Markadiush
@TADEO

No niby 12 osób mogą przyjąć na kurs jednorazowo. Ona pisała że była już na rozmowie, więc wybrali ja z tych 100osob .

@Markadiush

A że się zapytam, czy ktoś jeszcze z tej naszej "szczęśliwej: 11 stki zrezygnował poza mną ? :D

Jurek

Czemu zrezygnowałeś?

@Jurek

Yyyyy może z tego dobrobytu jakim jest zarobek czyli praktycznie najniższa krajowa a odpowiedzialność duża jak chociażby prokurator za plecami.

@Jurek

Jak usłyszałem ile proponują to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać :D

@Ostry

A o wysokości kar wspomnieli?

@Face2face

Nie żartuj... w moim odczuciu komuna pełną gębą co widać po wieku pracowników, Więcej zarobie na magazynie i odpowiedzialność mniejsza... Za tą robote powinno na start być 3500 netto + nadgodziny i wtedy możemy miec wymagania co do punktualnosci, samodzielnym rozwiazywaniu problemów itp

@Ostry

3500zl netto zarobisz po 20 latach pracy z dwoma czy trzema przepracowanymi niedzielami lub świętami i godzinami nocnymi.

@Face2face

Nie gadaj głupot bo ja za styczeń dostałam 3300zł na rękę z kilkoma czerwonymi dniami.

@Marta

3300netto za Styczeń? Hmmm weźmy matematykę której nie da się (usunięte przez administratora).Jeśli zarobiłaś 3300zl netto czyli ok 4500zl brutto za Styczeń gdzie było do przepracowania tylko 152 godziny to wychodziło by ponad 29zl brutto.za godzinę. To ile przepracowałas dni czerwonych? Cztery a może pięć z służbami min 8 godzinnymi biorąc pod uwagę że wyjątkowo w Styczniu było aż siedem dni czerwonych. Musisz nieć wielkie.oczy albo szczęście bo nie każdy te szczęście ma mając co najwyżej tylko dwa czerwone dni do przepracowania.

...
@Marta

Nie czytajcie tych bzdur. Właśnie na fb kolega Przemek W. z 10 stażem ujawnił realny zarobek. Za styczeń zarobił 2686.01zl

Krzyś

Czy to prawda że w tramwajach śląskich tak naprawdę zarabia się tylko na opłaty?

Vivo
@Krzyś

To ile Ty masz tych opłat , że całą wypłatę ładujesz w opłaty? Równie dobrze można napisać , że w całej Polsce zarabia się tylko na opłaty oprócz stawek kierowników i prezesów :P

Krzyś
@Vivo

Kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy na samochód, czynsz, przedszkole, szkoła, abonamenty łącznie ok 2500zl miesięcznie

...
@Krzyś

To trzeba szukać pracy w której płaca jest adekwatna do twoich wymagań życiowych, nie narzekać.

Dzwonili już do kogoś z informacją czy się dostał na kurs w lutym?

Do mnie nie. Też jestem ciekaw czy już do kogoś dzwonili. Ktoś wie ile teraz jest miejsc to znaczy ile osób na kurs przyjmują?.

@Kandydat

Do mnie dzwonili dziś. Jesteście zdeydowani? Czy ten kurs jest ciężki? Wiecie coś na ten temat?

@Kandydat

Do mnie już dzwonili, 11 miejsc jest z tego co czytałem.

Tzn Ty już jesteś przyjęty na kurs? Coś więcej mówili ?

Pracownik.

Kurs ciężki nie jest. Bardziej dokuczliwe było przyjść na 6 rano lub kończyć przed 22. No ale to taki lekki trening przed pracą np na 3.40:) jeśli aktualnie pracujesz to na 99% nie pogodzisz kursu z pracą

@Kandydat

Podejrzewam że jeśli dzwonili do Ciebie to powiedzieli Ci dokładnie to samo:)

@Kandydat

Gdzie wyczytales ze 11 miejsc?. Jak nie dzwonili to pewnie juz nie bede przyjety na kurs?

debowy

Do mnie dziś dzwonili, zaprosili na rozmowę

@debowy

Z jakiej miejscowości jesteś?

debowy

z Chorzowa

Nie

Nie dzwonili i już raczej nie zadzwonią ...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tramwaje Śląskie S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Czy dzwonili już do kogoś z informacją że dostał się na kurs ?

@Marek

Tak, dzisiaj do mnie zadzwonili :)

@Gabi

To super . Pozostaje pozytywnie zrobić badania :)

Teresa
@Marek

A czy jest możliwość sprawdzenia listy przyjetych na kurs i czy brak telefonu w dniu dzisiejszym oznacza nie przyjecie? ☹️☹️☹️☹️

@Teresa

Mówiono, że najpóźniej na początku przyszłego tygodnia dadzą wszystkim znać jaki jest wynik rozmowy i czy zostało się zakwalifikowanym na kurs. Co do listy - nie wiem czy taka istanieje, ale cierpliwości, na pewno zadzwonią z informacją :)

Teresa
@Gabi

Gabi czy oprocz zlozenia wymaganych dokumentow mialas rozmowe kwalifikacyjna bo tak zrozumialm z odpowiedzi twojej na moje pytanie.

@Teresa

Tak, po złożeniu dokumentów miałam rozmowę kwalifikacyjną, a po niej dostałam telefon z informacją o zakwalifikowaniu na kurs motorniczego. Teraz przede mną rozmowa z psychologiem i badania :)

zainteresowana
@Gabi

jakie trzeba zrobić badania poza wspomnianym psychologiem ?

@zainteresowana

Standardowe dla kierowców zawodowych. Płacisz za pakiet, a panie w przychodni pokierują po kolei po odpowiednich specjalistach. Składowe to okulista, neurolog, laryngolog, badanie słuchu, glukozy we krwi, EKG, ciśnienie, po czym z wynikami do lekarza medycyny pracy. Chyba o niczym nie zapomniałem.

zainteresowana
@Michał

jaki to koszt? idziesz do obojętnie jakiej przychodni czy jakiejś konkretnej?

@zainteresowana

Wysyłają do Dąbrowy Górniczej do psychologa i tam można od razu zrobić badania ich koszt to 350 zł, a można też zrobić badania tam gdzie komuś pasuje.

Tak

pasażer

Komu właściwie służą tramwaje MZK? Chyba samym motorniczym...w dniu 7 pażdziernika z przystanku "Metalowców" w Chorzowie tramwaj linii nr 19 z godziny 22:11 odjechał o godzinie 22:09...jest to nagminne! :( Do bani z takimi usługami!

spóźnienie
@pasażer

racja, lepiej nawet jakby się spóźnił tą 1 albo 2 minuty, przynajmniej by nie uciekł i nie trzeba by było czekać aż pojedzie następny

czytający

ZTM
@czytający

Do nas czyli do kogo do pracowników bo nikt decyzyjny z ZTM czy tŚ tu się nie udziela dlaczego kończąc polecę klasykiem: "Póki nie było internetu, tylko rodzina wiedziała żeś thebil" -

Inny czytający
@ZTM

Za dużo gadasz żałosny robaczku! Poza tym, Nie odnosi się pan/pani do omawianej kwestii, tylko atakuje osobę, która tę kwestię podnosi. I tyle!

ZTM
@Inny czytający

Zamiast wylewać żale skup się biedaku na banie bo znowu ci ucieknie a więc BIEGem :D

@ZTM

Zamiast wyśmiewać się z poszkodowanych i zawiedzionych pasażerów, których jak widać masz gdzieś, weź się do roboty szanowny @ZTM!!!

Robert
@ZTM

Tylko tyle masz do powiedzenia internetowy „bOHATERZE” z ZTM???

czytający
@pasażer

"Widocznie inaczej to do Was nie dociera!!! Poza tym trzymaj swoje emocje na wodzy "thebilu"... Ten komentarz, to odpowiedz na usunięty wpis" ZTM". Teraz stracił swój sens!

Zdumiony
@pasażer

Wczoraj tramwaj linii 19 z godziny 22:11na przystanku Metalowców, przyjechał o godzinie 22:25...

Witam złożyłem podanie drogą @. Pytanie do kiedy może być dana odpowiedź. Czy jest możliwe składanie osobiste w Chorzowie. Czy brane pod uwagę najpierw jest to składane osobiście czy nie ma to żadnego znaczenia. Dziękuje za odpowiedź . Pozdrawiam Wszystkich

Mój _Nick
@Kandydat

Jeśli chcesz mieć absolutną pewność to wejdź po prostu na stronę Tramwajów, z tego co pamiętam silesia. tram.pl i tam się u samej góry wyświetla informacja o kursie i na pewno jest też podany nr telefonu do Ośrodka Szkolenia. P.S. Powodzenia! Pamiętaj - im "gorszy" instruktor na kursie tym lepszy bo nie chodzi o to żeby kogoś zagłaskać tylko żeby czegoś nauczyć. Na moim kursie jedna dziewczyna potrafiła na odcinku międzyprzystankowym nacisnąć 10 razy jazdę i zalewała się łzami że instruktor na nią krzyczy.

@Kandydat

To jest pierwszy kurs, na który zgłoszenia składa się tylko mailowo. Wymusił to koronawirus i wizyty obcych ludzi są ograniczone do minimum. Dotąd wszystko się robiło tam papierowo i osobiście, bo w większości pracują starsze panie i najwyraźniej nie chciały się przestawiać na inne rozwiązania. Z drugiej strony takie osobiste stawiennictwo wydaje mi się że sprawiało, iż zgłaszali się kandydaci, którym w większości na takiej pracy zależało, bo trochę fatygi to jednak wymaga. Także się nie przejmuj, wszyscy składają mailowo. Odpowiedź, czyli zaproszenie na wstępną niezobowiązującą informacyjną rozmowę powinieneś otrzymać w okolicach końca terminu składania podań lub wkrótce po. Chociaż teraz jest tak wszystko postawione na głowie, że może przez whatsappa ta rozmowa się odbywa...? Ciężko powiedzieć.

Vivo
@Drab

Mam pytanie ile osób zdobyło uprawnienia z kursu, który zaczynał się 05.10.2020r ? Czy wszystkich "zdanych" TŚ zatrudniły i na początku jeżdżą z "Patronem" ?

@Vivo

Osoby z tego kursu ciągle jeszcze się uczą jazdy na wagonach. W najbliższym czasie będą już raczej zdawać, więc dlatego od lutego zaczyna się nowy kurs. Zazwyczaj tak to się zazębia. Jest gwarancja zatrudnienia po zdanym egzaminie, więc tu nie ma żadnych wątpliwości. Wiąże ich umowa o kurs, gdzie zatrudnienie jest zagwarantowane. Po zatrudnieniu muszą najpierw jeździć z patronem.

@Drab

Drab gdyby nie Ty, połowa z nowych nie miała by pojęcia co robić. Dzięki :)

LoL
@Nowy

Przecież wszystkie te informacje usłysz w dyrekcji na ul.Inwalidzkiej 5, 41-506 w Chorzowie. Nie ma ci wstyd?

Cześć, czy na rozmowę zapraszaja po 15? ( ostatni dzien skladania papierow) czy moga tez dzwonic wczesniej?

Bareja
@Nowy

Na rozmowę zapraszają przez eliminacje "Szansa na sukces"

@Bareja

Cóż za wybitny poziom żartu, boki zrywać.

Cześć, mam pytanie. Dokumenty o niekaralności muszę uzyskać z sądu w katowicach czy wystarczy napisać że nie jestem osobą karana? Podanie ma być napisane typowo: ja osoba x z wielką uprzejmościa proszę o przyjęcie na kurs itd. ? Dzięki pozdrawiam

Drab

Oświadczenie wystarczy własnymi słowami. Podanie klasyczne, może być tak jak napisałaś. Nie ma jakiegoś ustalonego wzoru.

@Drab

A jak mam 20 lat a urodziny dopiero w kwietniu to mogę kandydować? Kurs zaczyna się w lutym (nie wiem czy jest jak z prawkim że można 3ms przed.)

@Hej

Jest dokładnie ta sama zasada. Ukończone 21 lat musisz mieć w dniu egzaminu. Jakby ktoś się o to przyczepił to nie daj się zwieść. Na etapie rekrutacji spotykasz różnych ludzi z różną wiedzą na ten temat. Najlepiej przedzwoń sobie do OSM lub WORD-u, żebyś miał podkładkę i czuł się pewnie w tej kwestii, a nie że jakiś Drab tak napisał. Jeśli kurs zaczyna się w lutym, to idealnie się wpasujesz do tych wymogów.

Dzięki
@Drab

Już dzwoniłem przed wysłaniem papierów. Wolałem się tutaj upewnić, dzięki wielkie i dosiego dla Ciebie :)

karina

witajcie . kochana dyrekcjo. ciagle macie gdzies co wyprawiaja motorniczy z lini 20. otorz wracalam z pracy. oczywiscie nocna linia 20 jadaca po pierwszej trzydziesci przyjechala na ekonomiczny dwadziescia minut pozniej. nr.wagonu 607 nr.sluzbowy motorniczego oczywiscie jak zawsze nie tam gdzie powinien byc. tzn nie na drzwiach. motorniczy bezczelny jak wiekszosc tej linii. oczywiscie nie wytrzymalam. wiem ze jest sylwester ale nocnymi nie jezdza tylko menele z otwartym piwem na ktorych nie reaguja bo co ich to obchodzi. siedza w zamknietych kabinach i jedyne co czuja to zapach wlasnych perfum a czasem smrod palonych papierosow. niczego i nikogo sie nie boja. sa bezkarni. zaczelam sie klocic z motorniczym bo przez dwudziesto minutowe opoznienie nastepny autobus mialam za prawie dwie godziny. wiem ze to sylwester ale tanczace panienki na stole na zajezdni jak powiedzial motorniczy niech sobie ogladaja ale na przerwie a nie naszym kosztem. w efekcie musialam pojechac taryfa ktora kosztowala mnie 49zl. to jest 12 biletow wiec czuje sie zwolniona 12 razy z kasowania . bilet 4zl. nie jest przyjemnie starej babie siedziec samej w zimna zamglona noc na polamanej lawce na placu wolnosci w katowicach. mam dwa pieski ze schroniska gdzie jeden nie widzi i jest bardzo chory na serce . ma wode w plucach. musi dostawac regularnie tabletki a po jednych czesto musi wychodzic na siku. rozumiecie moja wscieklosc. i jeszcze klamliwy motorniczy do tego chamski bezczelny i posmiewny. taki jakich wielu na tej lini. jak powie im sie ze zadzwonie albo podjade do dyrekcji to smieja sie i mowia - a idz. i tak mi g... dyrekcja zrobi. i wiecie co ? wierze w to. jezdzila "pani" ktora powinna jezdzic w kagancu na twarzy z powodu odzywek do pasazerow i wiecie co? ze starego zlomu jakie jezdza w nocy przeniesli ja na wygodna ciepla siodemke. nic z was sobie nie robia a tym bardziej z pasazerow. tylko oni kiedys tez beda starzy. to ze zarabiaja tyle ile ja za dwa miesiace nie daje im pozwolenia na takie zachowanie. czasem mam wrazenie ze prowadzacy tramwaje lini 20 sa zywcem wyciagnieci z serialu kiepscy. gratulacje droga dyrekcjo. macie powazanie wsrod pracownikow.

Pasażer

Dlaczego tramwaj relacji Milowice - Huta Katowice o godzinie "PLANOWO" 13.19 na przystanku Dąbrowa Górnicza Sienkiewicza ciągle jeździ jak mu pasuje?! Zrobicie coś z tym? Zapewne nie, bo macie wszystkich pasażerów gdzieś byleby się pieniążek zgadzał mam rację? Albo tramwaj przyjezdza 5 minut po czasie albo 6 minut przed czasem (gdzie nadmieniam iż przyjeżdżajac wcześniej musi poczekać do rozkładu a nie zasuwać na końcowy przystanek żeby mieć przerwę) ja bym z Wami zrobił porzadek gdybym tylko miał taką moc sprawczą!

Tomasz
@Pasażer

Ten przed czasem to jest ten spóźniony po czasie. Nie denerwuj się, bo ci pompa siądzie :)

Hehe
@Pasażer

Zadzwon po Taxi

Olga kandydat

Dzień dobry, czy jest możliwość pracować kierowcom tramwaju pani z Ukrainy? Mam 30 lat, mam uniwersytet ekonomicznyj, uniwersytet pedagogiczny, koledż dokumentoznawiec, prawo jazdy kategorii B, karta pobytu z dostępem do rynku pracy do 2023 r. Bardzo dziękuje za odpowiedź ???? tel. 791 324 018. Pozdrawiam serdecznie

Bareizm
@Olga kandydat

Nawet jakbyś miała dyplomy z: Massachusetts Institute of Technology, Uniwersytet Stanford, Universytet Harvarda , California Institute of Technology czy Uniwersytet Oksfordzki to zatrudniając się w Tś możesz się tymi dyplomami podetrzeć.

@Bareizm

Ja wiem co potrzebuje jeszcze kursy, to nie jest problem dla mnie, mam dużo pracy fabrycznie w nocy, dnem mogę uczyć się.

PrawiebezgłowyNick
@Olga kandydat

Pani Olgo, najlepiej zadzwonić do nich bezpośrednio, a nie pytać w internecie bo tu o rzetelną informację trudniej niż o upał w grudniu. Na stronie TŚ jest spis kontaktów: Dział Kadr i Szkolenia 32/246 60 61 wewnętrzny 393 e-mail kadry@tram-silesia.pl. Najlepiej zadzwonić i zapytać.

@PrawiebezgłowyNick

Dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie ☺️

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Tramwaje śląskie?

moto

Całe wynagrodzenie wpływa na konto, a jeśli nie masz konta to jest możliwość odbioru wynagrodzenia w gotówce w banku. Ale zobowiązań typu komornik czy alimenty nie ominiesz ;) Nic pod stołem.

On

A jak tu z dodatkami na święta itp ?

Tomasz
@On

Są dodatki na święta, niezbyt wiele, ale zawsze to jakiś zastrzyk. Kilka stówek. Wczasy pod gruszą, "katarzynka", premie kwartalne.

Ile czekaliście na nadanie nr PKK w wydziale komunikacji?

@Kandydat

W moim urzędzie PKK nadawali tego samego dnia (jeśli przyszedłeś do południa), a jeśli po południu, to był do odebrania na drugi dzień. To było przed koronawirusem.

@Kandydat

Ja dostałam od ręki po 15 minutach.

@Gabi

Ja niestety dostałem nr PKK po dwóch tygodniach , bo papiery prawa jazdy po przemeldowaniu nie doszły w terminie. Więc czekam na następny kurs w Styczniu. A jak Wam idzie na tym kursie z 5.10.20 ?

Jvjko

Mam pytanie do osób które brały udział w tych rozmowach kwalifikacyjnych o przyjęcie na kurs o co dokładnie pytają ze jest taka selekcja i wiele osób odpada ? I czytałem tutaj ze jest rozmowa z psychologiem rzeczywiście jest to rozmowa czy poprostu są ta psychotesty ?

emerytury

jak jest w tym zawodzie z emeryturami - można iść wcześniej na emeryture np po 20 latach pracy czy na emeryture idzie się normalnie po 60tce jak w normalnym systemie?

MaYones
@emerytury

60? :D Jeśli nawet to chyba w drodze wyjątku za lata pracy a wysokość emerytury nie skomentuje. A na dzień dziś przyjmując się w charakterze motorniczego emerytura przysługę od 65r. życia.

Przed kursem motorniczego są rozmowy kwalifikacyjne.Czego mogę się spodziewać? Jakieś pytania , ogólnie jak przebiega taka rozmowa? Dzięki za merytoryczną odpowiedź.

Ecodzban
@Marek

Czy będziesz gotów pracować prawie za najniższą krajowa ;)

@Ecodzban

Tak będę. Lepiej stała pewna praca, niż "chuśtanie" się u prywaciarza "na czarno" A jak będzie mieć kaprys to da umowę na 3 miesiące, bo kasę z urzędu pracy dostanie.

Ecodzban
@Marek

A więc bez obaw! Takich właśnie pracowników tś szuka/potrzebuje;TANICH, oddanych, bez wymagań i roszczeń.

Lolek
@Marek

Przed rozmową indywidualną jest około godzinne spotkanie w sali konferencyjnej ze wszystkimi, na tym spotkaniu gość przedstawia plusy i minusy. Na indywidualnej rozmowie są pytania czy będę miał czym dojechać na przyłkad do Będzina o godzinie 2 w nocy. Ja na szczęscie nie dostałem się na kurs

@Lolek

@Lolek Dlaczego na szczęście nie dostałeś się na kurs?

Mam pytanie,chcę złożyć dokumenty na kurs motorniczego i w jednym z wymagań jest napisane "Oświadczenie o braku orzeczonego prawomocnym wyrokiem sądu zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych" Czyli te oświadczenie mam sam napisać czy pobrać z jakiegoś sądu?

@Marek

Nie trzeba z sądu wystarczy napisać, że nie było się karanym, a i tak w razie jakby było coś inaczej napisane to pani z kadr da gotowe oświadczenie do wypisania :)

Pasażerka

Kupiłam kartę Śkup i na początku było dobrze, ale ostatnio zdarza się często, że kasownik do karty w tramwaju nie dział. Nie mam biletu papierowego, ani pieniędzy na bilet oprócz karty bankomatowej. Kiedy wejdzie kontrola zostanę ukarana za nie opłacenie przejazdu? jeżeli to nie moja wina. Ciekawa jestem ile pasażerów spotkało się z tym problemem.

Ff
@Pasażerka

To jest portal o warunkach pracy w tramwajach A nie o wylewanie żali ludzie nauczcie się czytać wreszcie

margi222
@Pasażerka

Jeśli to wina kasownika to nie rozumiem jak możesz się przejmować taką bzdurą. Najwięcej awarii było zaraz po wprowadzeniu tych kart, nikt się tym nie przejmował. Ich wina. Nie masz obowiązku mieć papierowego biletu. Jak masz miesięczny to nawet nie musisz odbijać, na początku był taki wymóg ale ludzie się burzyli i chyba zgłosili do UOKiK . Teraz musisz odbijać tylko gdy nie masz miesięcznego a tzw. skarbonkę. Ściąga ci należność z tego konta i tyle, jak nie możesz odbić to ich strata, niech zadbają o sprawne terminale.

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Śląskie S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tramwaje Śląskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Śląskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Śląskie S.A.?

Tramwaje Śląskie S.A.
2.3/5 Na podstawie 106 ocen.

Tramwaje Śląskie S.A.