- salon Royal Collection w Warszawie - C.H. Arkadia

Opinie o - salon Royal Collection w Warszawie - C.H. Arkadia

admin 2015-08-01 11:37:40
Uważasz, że firma - salon Royal Collection w Warszawie - C.H. Arkadia jest dobrym pracodawcą? Twój komentarz może wszystko zmienić.
Życzliwa A. 2016-10-31 19:28:55
Otóż, praca w RC jest idelana dla osób nie lubiących swojego życia i ostatnich samobójców. Bylam sceptycznie nastawiona do negatywnych opinii, chciałam sama sprawdzić jak to wygląda w praktyce. Ale od początku.
Gdy dostałam prace w RC w sumie nawet się cieszyłam. Wiadomo, przy rozmowie kwalifikacyjnej obiecują gruszki na wierzbie, ale miałam tego pełną świadomość. Z początku praca wydawała się być okey, od atmosfery po samą pracę. Umowę dostałam w miarę szybko, wszelkie papierowe sprawy tez poszły bez problemów. Kierownik również dbała o swoich pracowników. Natomiast dalej zaczęły się schody...
1. Atmosfera - przefatalna. Większość pracowników spoza Warszawy. Nie mam nic do przyjezdnych, do momentu, gdy wyjdzie im słoma z butów. O współpracownikach: prostacy, chamskie buraki, obgaduja za plecami, a jak ci się lepiej powiedzie to lecą do kierownik z zazdrości. Niby standard w takim sklepie, ale są jakieś granice. Zwłaszcza pani M. i pani K. ... chyba mają bardzo nudne życie osobiste. Myślę też, że może żałują, że skończyły na pracy w sklepie, a najmłodsze tez nie są. Nic lepszego juz ich nie czeka :) ale życzę im zdrowia. Jeszcze taka pani I. Może nie wiek menopauzy, ale też lepszy agregat. Tlko napluc pod nogi.
2. Praca - dużo latania za klientami. Jest możliwość podwyżki; ile wyciagniesz kasy od klienta na sklep to możesz więcej zarobić. Masz miesięczny limit do wyrobienia i on jest kryterium. Pracownicy się o to zabijają... chore. I tak latasz, a pieniędzy nie ma :)
3. Zarobki - tak jak w przeciętnej sieciowce. Zależy od tego jakie stanowisko, etat i jak wyżej wspomniałam, jak bardzo się postarasz.
4. Podsumowanie - odradzam, nie polecam. Ja byłam tam ponad dwa miesiące i odeszłam z wielkim uśmiechem na twarzy.
Zostaw swoją opinię o - salon Royal Collection w Warszawie - C.H. Arkadia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie - salon Royal Collection w Warszawie - C.H. Arkadia