Auchan Polska

Rumia

Opinie o Auchan Polska

noVa 2009-08-31 17:12:06
pracowałam w auchan [usunięte przez moderatora](nazywanym przez pracowników [usunięte przez moderatora]) przez dłuższy czas. to co tam sie dzieje jest nie do pomyslenia. towar warzący ponad 300 kg ciągną kobiety natomiast faceci uzywają elektrycznych wózków! zgroza.
a menagerowie? żenada.. nic nie robią wysługuja się personelem i nawet nie potrafią zadnac o premie.. ja tam nie widziałam premii nigdy... szczyt!
oszołom 2010-02-10 19:04:14
Co Ty wypisujesz jaki [usunięte przez moderatora] premia jest co m-c a nawet są premie kwrtalne tz. "za progresje" musiałaś być "SUPER" pracownikiem że tak bardzo Cie doceniali a po drugie jak sie niepodobało to trzeba było się zwolnić od razu a nie potem głupot wypisywać
dres 2016-03-17 20:26:17
wymagają przede wszystkim dla pracowników hali. Czy to jest dział owoców czy mięsa wszędzie macie styczność z jedzeniem. No może jacyś techniczni nie potrzebują książeczki
Zostaw swoją opinię o Auchan Polska - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska