Studio MW Parkiety Egzotyczne

Opinie o Studio MW Parkiety Egzotyczne

ah1n1 2011-03-29 17:15:25
Szkoda słów. Jeżeli chcesz popaść w długi to tylko dzięki tej firmie. Spóźniają sie z wypłatami, a jeżeli płacą to z wielką łaską że muszą płacić. Każdemu z pracowników są winni jakieś pieniądze ale udają, że nie pamiętaja. Jak się człowiek upomni to najpierw jest wielkie zdziwienie, że jeszcze nie dostał a potem jest ciągłe czekanie na kase. Ciągle słyszy się ze przelew juz poszedł albo ze pojdzie bo np. bank nagle przestał działac. I zaczyna się czekanie miesiącami. Nie polecam firmy!!!
jj 2011-04-12 13:50:43
Absolutnie nie polecam tej firmy. Ponad 2 miesiące temu zamówiłem parkiet (wpłacając 8 000 zł zaliczki). Firmie zajęło 60 dni stwierdzenie że nie są w stanie dostarczyć wybranego wzoru i usługi. Przez ten czas niestety nie udało im się nas poinfomować o ewentualnych problemach. Zwrot pieniędzy zajął im kolejne 2 tygodnie (w ratach). O żadnej rekompensacie za stracony czas i kredytowanie ich wątpliwej działalności nie było mowy. Nie rozumiem jak można mieć takie podejście do biznesu i klienta. Jak dla mnie czarna lista.
Ziober 2012-04-21 15:25:01
Unikać jak ognia. Firma krzak. Żal tylko pracowników bo muszą zbierać opierdziel od klientów za niekompetencje właściciela i pseudo właścicielki firmy. Nie wywiązują się z terminów, właściciel najwyraźniej uważa, że pieniądze wpłacone na towar służą do sponsorowania jego wystawnego życia. Jeżeli ktoś z Państwa trafi na "właścicielkę" to unikać jak ognia. Ta kobieta nadaje się tylko do noszenia teczki a nie do udzielania informacji technicznych i nie tylko.
Tymmbeusz 2013-11-18 16:42:47
Witam,

ja również zdecydowanie odradzam. Już po pierwszym sezonie grzewczym, pojawiły się znaczące szpary i łódkowanie pomimo przedsięwziętych kroków rekomendowanych przez MW (kontrola wilgotności, nawilżacze, etc.). W momencie kiedy chciałem zareklamować usługę i produkt, okazali sie być niedostepni (maile, telefony, nie pojawiali sie na umowione spotkanie). W koncu po 6-7 miesiacach pojawil sie ich specjalista i zgodnie z naszymi przewidywaniami nie uznal reklamacji. Nie raczył natomiast przedstawic powodów na pismie, abysmy mogli domagac sie rekompensaty inna droga. Po niespelna dwoch latach uzytkowania podlogi nadaje sie do zrobienia na nowo. ODRADZAM
Paweł 2015-03-25 10:15:32
No niestety muszę dołączyć - beznadzieja od góry do dołu. Żałuję że nie zajrzałem na to forum wcześniej
truchal 2015-10-29 09:29:43
A moja współpraca układa się ok. Kontakt z pracownikami bardzo pozytywny, a i o właścicielu firmy nic złego nie mogę powiedzieć. Rozliczyliśmy się terminowo, a i jakość prac jest na wysokim poziomie.
Dlatego wielki "+" i polecam współpracę.
rybak 2015-11-19 12:42:10
Robiłem w tej firmie już drugą podłogę i jestem bardzo zadowolony.Nie rozumiem tych narzekań powyżej.Zawsze na czas i materiały wysokiej jakości.Obsługa miła i pomocna od początku do końca.
ax 2016-05-17 15:53:55
no i wykonawcy sa zadowoeleni z placy i pracy jaka wykonuja, bo chwala firme ze sa wyplacalni i na to co sie umowia to jest
Zostaw swoją opinię o Studio MW Parkiety Egzotyczne - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio MW Parkiety Egzotyczne