VSoft

Kraków

Opinie o VSoft

Pablo 2014-02-27 04:12:44
Kompletnie nie poważna firma, ludziom szukającym rozwoju i min przyzwoitości w pracy odradzam....
IT 2014-02-27 04:16:43
Byłam na rozmowie, 2 pajaców (postury asterix i obelisk) bawi sie w gierki i smieje sie zadajac pytania, poczym pokazuja sobie nawzajem wlasne notatki z ocenami kandydatow i smieja sie nadal, szydzą i drwią.... kompletnie nie powazna firma, (usunięte przez administratora) i nic wiecej ODRADZAM WSZYSTKIM!!!
Jedna wielka KPINA!!!
El 2015-11-30 15:45:22
Pracuję w niej przeszło 10 lat. Jak każda firma ma swoje wady i swoje zalety. Kwestia to co komu pasuje i kto co lubi.
Uważam że super jest atmosfera i relacje podwładny przełożony. @Pablo - jeśli ma się własną sensowną inicjatywę i można realizować swoje pomysły. Bardzo elastyczne podejście do godzin pracy (no, chyba że jest ostry deadline wtedy trzeba przysiąść, czasem po godzinach - ale można je sobie odbić).
@IT - bardzo mi przykro to słyszeć jakbym wiedział kto to chętnie urwałbym mu głowę za takie podejście - teraz to się zmieniło odkąd mamy ten obszar ustandaryzowany).
Wady z mojej perspektywy widzę tylko jedną, z którą się nauczyłem żyć - niestety czasem nie ma jasno sprecyzowanych celów długoterminowych co powoduje czasem deorganizację, poczucie wykonywania niepotrzebnej pracy i niepewność co dalej.
Edek 2016-05-18 21:20:15
Słabo, presja, presja i pomimo wyników możesz szybko odfrunąć jak kilka osób z działu handlowego w ostatnich latach. Produkty są bardzo ciężkie do sprzedania ( specyficzne dla kilku branż ).
Ogólnie jak chcesz dłużej popracować musisz mieć albo dar przekonywania klientów albo bardzo bogaty bagaż znajomości w sektorze finansowo/ubezpieczeniowy.

Firma jest idealnym miejscem pracy dla programistów,PMów, analityków - fantastyczna atmosfera, piłkarzyki, kuchnia, imprezki. Fajny zespół i tyle.
ŁukaszP 2016-06-02 00:29:47
mało pinionszków
Gonzo 2016-09-28 08:51:06
Duża rotacja w dziale handlowym. Odradzam.
Łukasz 2016-11-30 13:06:40
No i znowu szukają kolejnego handlowca i kolejnej wyrobnicy do HR.
Średni czas pracy 3/6 miesięcy.
Dla naiwnych - polecam ;)
Zostaw swoją opinię o VSoft - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VSoft