Opinie o Iwd Market Research Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Iwd Market Research Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Iwd Market Research Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwd Market Research Polska Sp. z o.o. w Kraków

Henry Nowy wpis

Wiem, że firma w Krakowie jest w likwidacji ale czy w Łodzi również. Może ktoś ma info?

18 Nowy wpis

zgadzam się z tobą @dinamo. To że ktoś jeden jest niewporządku, a uwierzcie w każdej firmie znajdzie się jakaś czarna owca, to nie oznacza jeszcze że nie pracuje sie tam dobrze. Tak czy inaczej na chwilę obecną nie szukają ludzi do pracy, wiec nie ma problemu

Pati78 Nowy wpis

Ja pracuje w tym tygodniu jako ankieterka i powiem szczerze mam dość. W opisie jak szukałam pracy było zupełnie inaczej napisane ogłoszenie, nikt nie napisał,że szanowna koordynator, która nic nie robi BĘDZIE stała nad pracownikami z biczem i ich zniechęcała do pracy. Sama siedzi i nic nie robi a nas tylko poucza co mamy robić i jak rozmawiać z ludźmi.Musze wytrwać o końca tygodnia. Nie polecam !!

Magda Nowy wpis

Od paru lat pracuję jako ankieterka i współpracowałam już z paroma firmami badawczymi. W IWD pracuję już od jakiegoś czasu (tak około 3 miesiące). Jeśli chodzi o samą pracę, to jak ktoś był ankieterem sam dobrze wie-praca ma swoje plusy i minusy-jak każda. Mam porównanie, więc mogę spokojnie ocenić zarówno samą firmę, jak i koordynatorkę, z którą współpracuję, jak najbardziej na plus.

Ankieter

rozmowa rekrutacyjna profesjonalna i bardzo na temat, żadnych ukrytych warunków- wszystko od razu wyjaśnione i obowiązki i wynagrodzenie

logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
agata orawczak

Nie polecam współpracy z tą firmą , pracowałam dla nich jako ankieterka przez 3 miesiące wynagrodzenia nie widzę do dziś. Bardzo niemili i niekompetentni pracownicy , zwykli (usunięte przez administratora) i oszuści. NIE POLECAM Chyba że ktoś lubi pracować za darmo i jeszcze dokładać ze swoich funduszy na paliwo.

gosia
@agata orawczak

to dziwne ja pracuję z nimi już od ponad pół roku i nigdy nie miałam problemów: przelewy zawsze po przesłaniu raportów, Pani która koordynuje mój teren to złota kobieta - cierpliwa i bardzo "ludzka"

Zostaw merytoryczną opinię o Iwd Market Research Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iwd Market Research Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iwd Market Research Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iwd Market Research Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Iwd Market Research Polska Sp. z o.o.