IWD market research Polska S. z o.o.

Łódź

Opinie o IWD market research Polska S. z o.o.

agata orawczak 2014-08-19 13:27:13
Nie polecam współpracy z tą firmą , pracowałam dla nich jako ankieterka przez 3 miesiące wynagrodzenia nie widzę do dziś. Bardzo niemili i niekompetentni pracownicy , zwykli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści.

NIE POLECAM
Chyba że ktoś lubi pracować za darmo i jeszcze dokładać ze swoich funduszy na paliwo.
gosia 2014-08-19 19:35:40
to dziwne ja pracuję z nimi już od ponad pół roku i nigdy nie miałam problemów: przelewy zawsze po przesłaniu raportów, Pani która koordynuje mój teren to złota kobieta - cierpliwa i bardzo "ludzka"
Magda 2014-08-24 18:35:19
Od paru lat pracuję jako ankieterka i współpracowałam już z paroma firmami badawczymi. W IWD pracuję już od jakiegoś czasu (tak około 3 miesiące). Jeśli chodzi o samą pracę, to jak ktoś był ankieterem sam dobrze wie-praca ma swoje plusy i minusy-jak każda.
Mam porównanie, więc mogę spokojnie ocenić zarówno samą firmę, jak i koordynatorkę, z którą współpracuję, jak najbardziej na plus.
Pati78 2015-04-22 17:57:25
Ja pracuje w tym tygodniu jako ankieterka i powiem szczerze mam dość. W opisie jak szukałam pracy było zupełnie inaczej napisane ogłoszenie, nikt nie napisał,że szanowna koordynator, która nic nie robi BĘDZIE stała nad pracownikami z biczem i ich zniechęcała do pracy. Sama siedzi i nic nie robi a nas tylko poucza co mamy robić i jak rozmawiać z ludźmi.Musze wytrwać o końca tygodnia. Nie polecam !!
18 2016-04-20 17:32:47
zgadzam się z tobą @dinamo. To że ktoś jeden jest niewporządku, a uwierzcie w każdej firmie znajdzie się jakaś czarna owca, to nie oznacza jeszcze że nie pracuje sie tam dobrze. Tak czy inaczej na chwilę obecną nie szukają ludzi do pracy, wiec nie ma problemu
Zostaw swoją opinię o IWD market research Polska S. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IWD market research Polska S. z o.o.