BASS-TOOLS

Siedlce

Opinie o BASS-TOOLS

anonim 2011-03-29 13:32:08
NIE ZACZYNAJCIE PRACY W TEJ FIRMIE!!!! CAŁE ŻYCIE NIE ZADOWOLENI, NAJLEPIEJ JAK BYĆ PRACOWAŁ OD 8-DO 22 I ROZŁADOWYWAŁ KONTENERY I WEEKEND-Y JEŹDZIŁ NA GIEŁDY NA SŁOMCZYN
anonim 2011-09-03 10:49:50
A ja tam jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie.Bardzo dobre zarobki jak na Siedlce,super ekipa a i z szefostwem można się dogadać.POLECAM!
anonim 2011-10-17 16:49:25
Firemka nie zasługuje na uznanie. Właściciele to typowe [usunięte przez moderatora]burki, na dorobku. Traktowanie klientów- beznadziejne. Handel na Allegro- dziadostwo i amatorszczyzna. Pracownicy zastraszeni przez właścicieli, nie podejmują samodzielnie decyzji. Odradzam jakikolwiek kontakt i zakupy.
anonim 2012-08-30 12:06:10
Sprzedać potrafią, gwaracji dotrzymać nie mają zamiaru porzez zniechęcenie klienta, towar niskiej jakości.
KILER 2012-10-03 21:06:42
anonim - 2011-10-17 16:49:25

Firemka nie zasługuje na uznanie. Właściciele to typowe [usunięte przez moderatora] burki, na dorobku. Traktowanie klientów- beznadziejne. Handel na Allegro- dziadostwo i amatorszczyzna. Pracownicy zastraszeni przez właścicieli, nie podejmują samodzielnie decyzji. Odradzam jakikolwiek kontakt i zakupy.
To prawda,nie kupujcie elektronarzędzi w szczególności ponieważ ta firma bierze narzędzia z MARK-POOL to jest wszystko jednorazówka,doją kasę jak mogą a co do gwarancji to cie spławią że sprzęt został uszkodzony przez użytkownika a na dodatek trzeba zapłacić za ekspertyzę(dodam że pompa została użyta tylko dwa razy).Po drugie po kilku e-mailach info że trzeba było sobie kupić profesjonalny sprzęt,przecież niby jest sprzedawana profesjonalna pompa.BASS -TOOLS a firma MARK-POL to wszystko jest badziew.Nie kupujcie elektronarzędzi.
atta-pp@wp.pl 2015-07-01 17:41:24
sklep beznadziejny sprzedają buble i nie zwracają kosztów z tym związanych
anomim 2015-08-12 14:51:47
Zgadzam się sprzedają buble za cenę jak za markowe narzędzia, markowe mają ceny wyżyłowane abyś kupił właśnie ten bubel. Problem z serwisem. Głupoty opowiadają w sprawach technicznych.
byłypracownik 2016-05-19 07:50:49
Określenie amatorzy na dorobku to bardzo optymistyczne określenie co tam się dzieje. Nie użyję przekleństw jakie się cisną na język jak wspominam pracę w tym przybytku bo i tak modelator usunie.
Gdy ja tam pracowałem to nie dało się to nazwać pracą a robotą, od 8:00 do 20:00 bardzo często i nie było mowy o nadgodzinach, nie wyrobiliście to trzeba robić szybciej, a z reguły było tak że o 18 jak już się wychodziło do domu to raptem jeszcze coś tam było do spakowania, albo chory system pakowania paczek do 18 czy 19 bo wszystko trzeba wysłać, kurierzy czasami paczki o 20 zabierali. W tym soboty dochodziły z czasem po 2-3 pracujące w miesiącu. Godzin czasami wychodziło po 220 lub więcej.Kontenery o 21 w nocy. I to wszystko za minimum krajowe i ewentualnie jakieś tam premie śmieszne ale tak jak wcześniej już pisali jak Pan "Broda" szef wszystkich szefów miał gest, jak przychodził napierdo... i coś mu się nie spodobało to potrafił swoich synków wywalać z roboty :D Pracowników się tam przewinęło ze 40 pewnie. Zero szacunku i wdzięczności za pracę.
Jeśli chodzi o towar to było różnie, serwis i gwarancja była raczej a raczej jej nie było, naciąganie klientów na koszta transportu, bo rzekomo koszta towaru liczy się łącznie z transportem nawet jak na miejscu odbierasz. :D
Jeśli ktoś ma zamiar tam pracować to odradzam szczerze.
matpol 2016-10-20 15:14:19
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści zapakowali zniszczone urządzenie paczka dotarła nie uszkodzona i wydaje im się że mają to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pisząc idiotyczne pismo
Zostaw swoją opinię o BASS-TOOLS - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BASS-TOOLS