SULIMAR Sp. z o.o.

Opinie o SULIMAR Sp. z o.o.

informacja

Do osoby która napisała że trzeba być mistrzem żeby taką hurtownie rozwalić. Informuję że hurtownia nie została rozwalona tylko zmodernizowana, jak Państwo zauważyliście Firma ciągle się modernizuje na lepsze. Hurtownia działa i jest czynna we wtorki i czwartki od godziny 13 do 15.

Irena
@*Piotrek

To w niej można kupować detalicznie? Skoro piszą że towar na 1200 zł to niewiele żeby przyjechał przedstawiciel...

Byłypracownik

Najczęściej narzekają ci, którym pracować się nie chce, a w pracy zajmują się plotkowaniem i obgadywaniem drugiej osoby, jeden na drugiego głupoty opowiada, a zaraz potem podaje mu rękę. Przez takich ludzi, często atmosfera w firmie nie była fajna. Kilka lat przepracowałem w tej firmie. Pieniądze zawsze na czas na koncie, świąteczne deputaty (niektórzy i tak narzekali, że "mogli by dać coś innego"), paczki świąteczne. Swego czasu i imprezy dla pracowników z kiełbaską i piwem (ale niektórzy i tak tym gardzili). Firma stabilna, powoli się rozwija. Z komunikacją jest tam trochę problem, bo nikt nikomu nic nie powie, a ludzie tylko plotkują. Na lokalnym rynku firma dobrze postrzegana.

złoty pociąg
@Prawie same BZDURY

przy całym szacunku kolego / koleżanko, ale twoja odniesienie się do postu @bylypracownik jest... po prostu bez treści. gość powołał się na fakty, z którymi akurat ja zupełnie się zgadzam, a ty odniosłeś się do tego kompletnie z d...temat hurtowni został akurat bardzo dobrze rozegrany, jeśli sądzisz ze dystrybucja ograniczyla sie do sprzedazy produktow przez kilka godzin w tygodniu to jesteś leszczem który naprawdę niewiele wie o tym co w Sulimarze się dzieje. jak przeprowadziłeś badania że niewiele osób w lokalnym rynku wie o Sulimarze? jeśli nawet to... co w związku z tym? jesteś typowym przedstawicielem eks pracowników, którzy prawdopodobnie dostali kopa ale są specami od prowadzenia firmy i na goworku dają złote rady o prowadzeniu biznesu. pewnie nie uwierzysz, ale mimo odejścia tych wszystkich wspaniałych pracowników, którzy wylewają żale na forum jak to potwornie nie były docenianie ich wyjątkowe talenty, Sulimar z roku na rok warzy, produkuje i sprzedaje więcej.

złoty pociąg
@Prawie same BZDURY

@Robo

Jeśli jest Pan zainteresowany zakupami i nie odpowiadają Panu godziny funkconowania hurtowni to informuję że produkty Sulimar można nabyć w innych konkurencyjnych hurtowniach lub w sklepach cash n carry.

WIG Nowy wpis

Praca na produkcji przyjemna i różnorodna. Atmosfera w pracy super

Monika Nowy wpis

Hej, ktoś w jednym komentarzu wspominał, że pojawia się ogłoszenie co jakiś czas na specjalistę. Tylko ja nic tutaj nie widzę teraz. Szukają teraz jeszcze? A jeśli tak, to jaka stawka?

MTBJ Nowy wpis

Od wielu miesięcy pojawia się oferta pracy w dziale eksportu (Specjalista). Wymagania wyglądają "normalnie" i chyba łatwo powinno być pozyskać pracownika na to stanowisko. W czym zatem tkwi problem z jego obsadą? Prośba o szczerą odpowiedź. Zastanawiam się nad wysłaniem CV.

Robo
@informacja

Hurtownia otwarta 4 godziny w tygodniu to chyba żart.

@Robo

Pogratulować tylko
@informacja

Świetnia modernizacja...Przedstawiciela od pół roku nie widziałam choć zawsze płacę gotówką od ręki.

@Pogratulować tylko

Widocznie Przedstawiciel stwierdził, że ten punkt nie rokuje.

za mały plan do wykonania?
@Pogratulować tylko

Jeśli cotygodniowe zamówienia za ponad 1200zł nie rokują to pogratulować.

@za mały plan do wykonania?

hurtownia ma grubsze ryby i nie zawraca sobie glowy 1200 zl

*Piotrek
@informacja

A jak ktoś pracuje w 8-16 non-stop od poniedziałku do piątku i przejeżdża obok. To jak na zajrzeć w tych godzinach?? Chętnie bym wstąpił do hurtowni kupil a tutaj nic. ☹️

Irena Nowy wpis
@*Piotrek

Na jakies zarobki moge liczyc na start w sulimar jako operator maszyn?czy jest mozliwosc nadgodzin w.weekendy?

Logi

Co tyle ofert pracy jest ?

Elektryk

Jakie zarobki na utrzymaniu ruchu jako elektryk?

Szukajacy

Na jakie zarobki mozna liczyc na produkcji?

Yeti

Pracowałem na produkcji 3 lata. Wypłaty zawsze na czas, co miesiąc przychodzi pasek. Atmosfera w pracy spoko

Domka

@Pytanie to tutaj jest dzień pracy dzień przerwy?

fudo-myoo

Jestem konsumentem. wczoraj zakupiłem 3 puszki tzw. piwa beczkowego 9 %. po spożyciu pierwszej mam pytanie: czy w tej firmie poziom alkoholu w piwie mierzy się suwmiarką, kątomierzem czy może termometrem ?.(usunięte przez administratora)

...

ok

Jak się pracuje z ludźmi z SULIMAR Sp. z o.o.?

przodownik

@pytanie - pytasz o atmosferę pomiędzy ludźmi wewnątrz Firmy czy o współpracę ludzi Sulimar jako kontrahentów?

Ona31

Prosze o informacje nt pracy w dziale exportu. Jakie +/- wynagrodzenie.,jaka atmosfera,z ilu os sklada sie dzial? Praca w jakich godzinach? Dziekuje!

@Ona31

Nie wiedziałam nawet, że SULIMAR szuka teraz kogoś do tego działu. Na ich stronie widnieje informacja, iż na ten moment potrzebują Operatora Produkcji. Tak czy inaczej - mam nadzieję, ze ktoś Ci pomoże. A masz już jakieś doświadczenie w takiej branży?

@Marta

Jeszcze wczoraj byla oferta. Dzisiaj faktycznie zniknela...

@Marta

Mam kilkuletnie dosw w branzy alkoholowej tylko ze w imporcie.

@Marta

Tak mam kilkuletnie doświadczenie w branzy alkoholowej ale w imporcie.

Zuzanna

@Jerry, proszę Cię o nie obrażanie innych pracowników firmy SULIMAR. Rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem tej firmy. Czy długo pracowałeś w tej firmie? Może warto było dać sobie trochę więcej czasu na rzetelną ocenę. Czy z perspektywy czasu uważasz, że praca w tej firmie nauczyła Cię czegoś nowego lub dzięki niej zdobyłeś lepszą pracę?

Szczery

Zainteresowany nie potrafi sklecić dwóch zdań bez błędu,no to gdzie by go dać?Ponoć jaka pisownia taki człowiek.

zainteresowany

poczebuje prace, gdzie mogbym sie zatrudnic na jakim dziale zeby go zaraz nie zlikwidowali? prosze o szybkom odpowiec ja mam 2 dzieci i zona nie pracuje

Miodek
@zainteresowany

Z taką ortografią to Ci nie wróżę przyszłości na żadnym dziale i w żadnej firmie.

mis
@zainteresowany

jak ty tutaj pracy szukasz to sukces wątpliwy

Karol

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Zuzanna

@Kuba bis, Twoja wypowiedź nie wnosi absolutnie nic do tematu o firmie SULIMAR. Kandydaci zadają konkretne pytania i oczekują pomocy i odpowiedzi ze strony bardziej doświadczonych pracowników. Czy możesz coś więcej napisać na temat dodatków socjalnych w tej firmie? Jak wygląda zaplecze socjalne w tej firmie? Czy w ostatnim czasie zmieniło się coś w tej firmie?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w SULIMAR Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Arturro

Pensja to minimalna krajowa do tego praca w dziwnym systemie ale żeby nie było tak dobrze zamiast płacić za nadgodziny są dni do odbioru. Zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o SULIMAR Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w SULIMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SULIMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SULIMAR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SULIMAR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SULIMAR Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SULIMAR Sp. z o.o.