Dancoal Sp. z o.o.

Opinie o Dancoal Sp. z o.o.

Czy Dancoal Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Firma Dancoal zatrudnia pracowników tylko i wyłącznie na podstawie umowy o pracę.

Hanna
@Dancoal Sp. z o.o.

A po jakim czasie od zatrudnienia nowy pracownik w Dancoalu może liczyć na umowę na czas nieokreślony? :) Przy okazji chciałabym dopytać, czy na produkcję przyjmowane są osoby bez doświadczenia? Można liczyć na wstępne szkolenia i przyuczenie?

@Hanna

To wszystko zależy od predyspozycji kandydata, jego podejścia i zaangażowania. Na produkcję poszukujemy osób bez doświadczenia. Nowi pracownicy przechodzą szereg szkoleń podczas okresu próbnego trwającego standardowo 3 miesiące.

Mucha

Pracowałem tu 6 lat na pakowni i mam pytanie czy zatrudnili byście mnie jeszcze raz .....?

@Mucha

Nie widzimy w tym żadnych przeszkód. Cieszy nas, że pracownicy, którzy odeszli chcą do nas wrócić. To utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy solidnym pracodawcą.

Spiner

Dziękuję za życzenia.I pełny szacunku dla Zarządu . W tych tak trudnych czasach otrzymaliśmy więcej pieniądzy na świąteczne wydatki. Życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia Nam wszystkim .

Czy planowane są podwyżki?

Obecna niepewność rynku nie pozwala nam jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Nie wiemy jeszcze jakie skutki przyniesie dla naszej firmy panująca sytuacja w kraju. Scenariuszy może być wiele… będziemy oceniać fakty, a nie domysły, więc czekamy na zamknięcie roku obrotowego Spółki. Firma po sezonie na pewno dokona rocznej oceny pracowników i jeśli będzie taka możliwość, to doceni dobrych i rzetelnych pracowników.

Boczek
@Dancoal Sp. z o.o.

Rano była 7

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dancoal Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Posiadamy program motywacyjny oparty na systemie premiowym, zachęcającym do rozwijania się, podnoszenia wydajności procesów w firmie oraz własnej. W przypadku bardziej szczegółowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Kadr: kadry@dancoal.com

Mistrz

Widzę że nie zły makaron tu się nawija

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Dancoal Sp. z o.o.?

Pracownicy zatrudniani w firmie Dancoal są tylko i wyłącznie na umowę o pracę. Umowa taka może być zawarta na okres próbny, czas określony, czas nieokreślony. Wszystko zależy od kompetencji pracownika i oceny jego pracy przez bezpośredniego przełożonego.

Ciekawska

Czy to strona poświęcona pewno na cześć pracodawcy Dancoal? To po co jest? Reklamy umieszcza się gdzie indziej

@Ciekawska

Owszem, nie jest to strona do umieszczania reklam i tego też nie robimy. Wszystkie informacje umieszczone na portalu mają na celu zachęcenie do podjęcia u nas pracy przez osoby które zaczerpują właśnie informację stąd. Strona GoWork jest na III miejscu pod względem pozyskiwania informacji na temat przyszłego pracodawcy. Dodatkowo chcemy stale pozostać w kontakcie z naszymi pracownikami, którzy chętnie zadają nam pytania przez portal bo cenią sobie anonimowość i profesjonalizm. Strona służy także do przedstawiania efektów pracy naszych wspaniałych pracowników. Spółka Dancoal jest zakładem w którym wszyscy tworzą zgrany zespół pracując wspólnie do dobro firmy.

@Ciekawska

...

Ludzie czekają na podwyżki mimo ciężkiej pracy nie ma dalej podwyżek stąd moje pytanie kiedy będą.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Dancoal Sp. z o.o.?

Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze w całości. W przypadku bardziej szczegółowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Kadr: kadry@dancoal.com

Jonasz

firma dobra więc warto teraz dołożyć starań żeby przetrwać ten bardzo trudny czas.

Spiner

----Pełny szacunek dla Panów Prezesów , Dyrekcji i Kierownictwa firmy w tych bardzo trudnych czasach to wciąż pewny i solidny pracodawca .Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak trudna obecnie jest sytucja na rynku zbytu towaru i przed jakimi wyzwaniami stoi dział handlowy . W imieniu wszystkich pracowników produkcji , magazynów,mechaników , pracowników socjalnych wielkie , wielkie DZIĘKUJĘ.

Władysław

Czy pracownicy Dancoal Sp. z o.o. mogą liczyć na jakieś premie od pracodawcy?

@Władysław

tak, ale jakie i ile zależy od działu

Zofia
@pingpong

A w Twoim dziale jakie są zasady przyznawania premii? Mam nadzieję na jakieś informacje.

@Zofia

10%

pytalski

a jaki to dział? :D

@pytalski

produkcja...co wy tacy ciekawscy?

Roco
@pingpong

Zofia to chyba moderatorka, więc musi być ciekawska ;) Poza tym, jak uważasz, że to nie wiem "zbyt prywatne", to nikt ci nie każe odpowiadać

@Roco

aa, to wszystko wyjaśnia, nie zczaiłem nawet

Edziu
@Władysław

Tak tak haaaa marzenia

Były 2

Witam.! Wszystkich zainteresowanych pracą w Dancoal, praca w utrzymaniu ruchu to sama przyjemność z względu na atmosferę panującą na warsztacie, pracowałem z tymi fachowcami przez 2 lata i polecam z całego serca. Nie którzy pracownicy na produkcyjni procują nawet po 6 lat. Po zmianie Dyrektora zakład wszedł na nowe tory człowiek z potężnym doświadczeniem i zaangażowaniem. Ciepło pozdrawiam cały zakład, w szczególności utrzymanie ruchu i elektryka :) Wesołych Świąt

Zs

Czy dalej u was prcuje trynkiewicz

Kiedy

I nic kadra ani nie zaprzeczy ani przeprosi?

przedstawiciel pracodawcy

Bardzo proszę o dodawanie opinii w sposób rozsądny. Każda opinia działająca na niekorzyść pracodawcy nie mająca zupełnego odzwierciadlenia będzie zgłoszona do organów ścigania.

Byłoby świetnie, gdyby to co piszemy na forum, było jakoś uzasadnione. Napisałeś, że w Dancoal panuje mobbing. To poważny zarzut. Możesz podać przykłady takiego długotrwałego zastraszania i upokarzania pracowników?

Rico
@Kiedy

Firma żenująca kasuje każdy negatyw, każde oskarżenia o mobing, tak szybko jak jest to mozliwe, nie polecam tej firmy to (usunięte przez administratora) przez wiele lat oszukiwal klientów sprzedając węgiel z niekontrolowanych wycinek jako produkt FSC az ich zlapano i odebrano znaczek, otrzymali za to nagrodę Forbesa, zero przeprosin, dziwcie dlaczego ten szajs sie nie palił, na magazynie nastepny pracownik odszedł bo miał już dosyć znęcania się przez mało inteligentnego kierownika magazynu, a oni to dalej trzymają,w innej robocie dałbym mu 30 minut i poszedł za bramę, palety pietrowane na magazynie na 6-7metrow a magazyn nie jest magazynem wysokiego składowania,mozna dzis pójść do pracy ale z niej nie wrócić, żenada firma porażka kadra zarządzająca również.

Radzio

Jak najlepiej dojechać do Was ze Szczecina? Nigdy nie byłem w okolicach, a będę potrzebował się dostać, a samochód mi umarł, więc jestem zdany na komunikację.

scifi
@Radzio

Dojazd do ogarnięcia bez samochodu, pks do Goleniowa, potem przesiadka. No dojazd trochę ci zajmie, ale dasz rade

@scifi

czemu usunięte pytanie o dojazd?

Golum

Goleniów gdzie to wogóle jest!? a firma calkiem znana

why
@Golum

sprawdź na mapie?

Ras

Szukają pakowacza, jest sens sie starać? pensje z tego co wyczytałem to całkiem niezłą można wyciągnąć

monk
@Ras

Spróbuj, jak ci nie spasuje to nikt cię na siłe trzymac nie będzie goworkiem się zbytnio nie sugeruj

czemu sie nie zugerowac?

Pracownik od lat
@.

Bo zadowolony pracownik na goworku nie pisze.

monk
@.

Bo tu to głównie słowne przepychanki a poza tym tylko subiektywne opinie i to, że komuś praca nie odpowiada, nie znaczy, że u ciebie będzie tak samo i odwrotnie. Najlepiej spróbować i samemu wyrobić sobie zdanie, a nie polegać na opinii innych. Tak w każdym razie ja uważam.

dr

prawda

Pytanko?
@Ras

Tylko pakowacza teraz szukają?

domo
@Pytanko?

na stronie sa trzy stanowiska wymienione, wiec wklejam Pakowacz – pracownik produkcji, Operator wózków widłowych, Mechanik utrzymania ruchu.

Dzięki
@domo

O, dzięki to obczaję na stronie

domo
@Dzięki

spoko, no problem

Pytanko
@domo

Chyba aktualne cały czas. Widać że największa firmie w strefie ekonomicznej. Z pewnością na bieżąco rekrutują. Warto wysłać CV

Domw
@domo

Pakowacz, operator zawsze aktualne chyba:)

@monk

Zgadzam się z Tobą, z tym, że to, czy opinie na GoWork.pl będą dla kogoś przydatne, zależy tylko i wyłącznie od ich autorów. Każda subiektywna opinia, z której można dowiedzieć się, co jest zaletą pracy w firmie i dlaczego warto ją podjąć, co jest wadą i wymaga poprawy - jest cenna na tym forum. A ogłoszenia na stronie Dancoal są chyba wciąż aktualne. Wklejam, gdyby ktoś chciał skorzystać: http://www.dancoal.pl/?q=pl/kariera

link
@Monika

dzięki za link.

sepa
@Domw

praca dla młodych dobra po maturze można se dorobić lub zostać na dłużej itd

@sepa

No to znakomicie! Nie wszyscy pracodawcy tak chętnie zatrudniają osoby bez większego doświadczenia. A czy firma Dancoal dba w jakiś sposób o rozwój swoich pracowników? Mam tu na myśli organizowanie kursów, szkoleń, itp.

Polo
@Monika

i na co minusowac pol watku? zalosne

nonso
@Polo

Nooo...trochę tak...

Teraz
@sepa

Chyba garba w waszej firmie... i policy płuc

derek

nie przydałby się moze do was dodatkowy zawodnik na magazyn? nie widziałem ogłoszeń, ale jednak nie szkodzi zapytać

lolek
@derek

To zapytaj ale najlepiej bezpośrednio to bedziesz miał pełne info, bo to zależy też co chcesz na tum magazynie robić

?
@lolek

A ten operator wózków widłowych to aktualny?

kornik
@?

chyba tak

try
@?

Napisz, to się dowiesz ;D

Zostaw merytoryczną opinię o Dancoal Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Dancoal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dancoal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dancoal Sp. z o.o.?

Dancoal Sp. z o.o.